Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.001
Reaction score
11.779
Локација
JNA
I dokle cemo vise da kalkulisemo koji moj? Zasto onaj tim iz drugog poluvremena nije krenuo od pocetka? Taj tim je trebao tokom cele sezone da igra. Zasto kalkulises i stavljas Scekica na zadnjeg veznog, kad umesto njega ide Natho i Suma na poluspica/ofanzivnog veznog. Lazar Markovic? Zasto taj uopste jos i igra fudbal? Kad ga vidim zeludac mi se okrene. Rekao sam vec odavno da on nije igrac za Partizan, da ne oseca grb i dres koji nosi, da se ne trudi, da je nezainteresovan, da zauzima minute Fici, a neki govore kako treba da ga cekamo. Ma kakvo cekanje vise
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Sve sto se radi sa timom daje svoje rezulatate. Ovaj gubitak kupa, kao i gubitak titule jos u oktobru je rezultat ocajnog rada pre svega uprave, ali i sportskog sektora.
Na stranu sto meni smeta Savova taktika, neki potezi, posebno ocajne izmene koje nikad ne izostaju, njegov najveci problem je sto on nema autoritet ni medju igracima ni da upravi nesto zatrazi.

Smesno je na sta nam lici odbrana, ne samo danas nego generalno. Znali smo da nam treba stoper, a odlucili smo da vaskrsnemo Ostojica (koji je btw uz Pavlovica i najbolji stoper u ekipi) i dovedemo Vitasa koji je plac majke bozije. Moze da da 3 gola sa 30 metara, on je ocajan stoper, njegove reakcije su smehotresne, neartikulisani pokreti i ocajne fizicke sposobnosti. Krivo mi je sto na klupi imamo coveka koji je na pocetku sezone rekao da je prezadovoljan timom.
Nasi bekovi su za zaplakati. Miletic standardno igra pogubno, potrosio je sve moguce nakupljene kredite, ali i dalje ima status u timu zbog koga je nezamenjljiv na toj poziciji, mada i nema ko da ga zameni i bukvalno. Ovaj drugi se malo doveo u red, ali i dalje bi ga menjao za metar drva.

Uzasno neujednacen tim. Kad imas takav tim prosto ne mozes da ocekujes konstantnost u rezultatima i igri. Od sjaja do ocaja i to se ne menja od utakmice do utakmice, nego se menja cak i u toku utakmice. Brdo potencijalnih bombi koje mogu da eksplodiraju u svakom smeru.

Nikada mi nece biti jasno dovodjenje kojekakvih fudbalera za 200-300k bez ikakve potrebe. Kad smo doveli Matica vladalo je opste odusevljenje, a na svaku primedu se reagovalo da je on rezervni spic i da je premija za tu poziciju. Sta nam je doneo taj rezervni spic? Apsolutno nista. Ili jesi za Partizan ili nisi, nema sredine.

Golman je problematican odavno. Stojkovic nije to sto je bio i to je odavno jasno. Rockova sam pominjao odavno kao resenje. Ok, sklon je kiksevima, danas je uostalom pustao neke lopte, ali se bar covek polomi i vecito napada loptu, nije zavezan za liniju i ima tog neceg golmanskog u sebi.

Savu nikad necu oprostiti one izmene sa AZ-om i mnogo drugih poteza. Danas je imao more takvih. Bas kao i za igrace, ili jesi trener za Partizan ili nisi. Ne moze se tim mlitavim pristupom uraditi nista. Cim se preko puta nadje ozbiljan trener (sto Lalatovic nije, ali jeste namazana dzukela koja zna da podvali dzukacke fore ziherasima kao sto je Savo), nastaju ozbiljni problemi.
Rezultati govore za sebe. Nije dobro. Da li treba da se menja nesto, treba. Da li je to trener? Verovatno i on, mada nije prvi u redu, ali ne sme biti aboliran odgovornosti.
Malo je sramota jebem li ga.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.594
Reaction score
3.380
Локација
JNA
Da znam da ce ovaj izgubljeni Kup da otera vladajucu garnituru iz uprave, vrvt bi se i radovao posle promasaja Zdjelara, jer bi dolazili bolji dani za FKP..Ovako.. :pop
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.377
Reaction score
3.149
Локација
Tamo gde su Grobari
I prestanite već jednom sa titulom Ćelavog. To se jednom dogadja i nikada više. Kao da neko pogleda Bagnack-a i kaze mu: Pa ti nisi Taribo Vest:oops:
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.001
Reaction score
11.779
Локација
JNA

Ne znam da li je telegraf ovde zabranjen, oprostite ako jeste, ali nama fale igraci sa ovakvim MENTALITETOM (Stevanovic, Natho, Lola) ( naravno da imaju kvalitet) , koji ne daju na klub i grizu. To fali Savi takodje, autoritet i mentalitet. Da li to moze da se promeni, ne znam.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.859
Reaction score
13.554
I ja nekad ne razumem Sava, pristupa svim mecevima kao da vodi Ludogorec, Sahtjor i slicne placenicke skupine, masinerije....sve nesto gospodstveno, s postovanjem, mirno, fudbalski.....lepo je to ali nije za ovo vreme podobno, ne mozes tako sa ovim dzukcima. Savina motivacija igraca je previse fudbalska za ovaj antifudbalski ambijent u kom nam klub godinama obitava. Imam utisak da u smislu motivacije zavisimo najvise od individualaca kao sto su Tatko i Zdjelar, a ne od uticaja trenera na psihu igraca....

Cigani su sada naravno ovo docekali kao slamku spasa i sada likuju preko tudje pobede kao poslednje pizde....prisvajaju sve sebi pa sto ne bi i ovaj kup......sve to treba da nam bude motivacija za narednu sezonu tako da nam ne trebaju samo profesionalci vec fanatici....bez fanatizma i bez pojacanja zatvarajte knjigu "FK Partizan 2020/21".....
 

Blok22

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
34
Reaction score
38
Локација
Humska 1
Miletic i Urosevic za 120 minuta 0 upotrebljivih centatsuteva. Scekic protiv bunkerasa ne postoji na terenu jer covek ne zna da doda jebenu loptu. Markovic nije vise ni za rekreativni fudbal i sta on vise trazi u Partizanu. Zasto je Asanu promenjena strana i zasto samo nije prebacen u spic? Matic se nije video za 50 minuta. Onakva dva gola primiti, neverovatno. Dobro je sto se igra od prvog kola evropa jer se igra na jedan mec i treba uvatiti ritam a i ako se ne varam ova nasa faraonova ping pong liga krece u avgustu. Od brzina o kojim je Savo mastao ne videsmo nista ove sezone, a nova krece za par meseci. Nadam se da Sadik ostaje bar za kvalifikacije.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.311
Reaction score
3.928
Локација
Kobasicarija "Venac".
Dve stvari:
1. Kako smo uspeli uci onako mlitavo u utakmicu nakon svinjarija ns kurve i blablatovica?
2. Kako da ne pokusamo dati gol u pola sata produzetaka?
Oba pitanja idu nasem treneru.

kalaba, sine...hvala ti na svemu. Idi igraj fudbal i uzivaj u zivogu. Nemoj zaboravihi tvoj partizan.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.001
Reaction score
11.779
Локација
JNA
I ja nekad ne razumem Sava, pristupa svim mecevima kao da vodi Ludogorec, Sahtjor i slicne placenicke skupine, masinerije....sve nesto gospodstveno, s postovanjem, mirno, fudbalski.....lepo je to ali nije za ovo vreme podobno, ne mozes tako sa ovim dzukcima. Savina motivacija igraca je previse fudbalska za ovaj antifudbalski ambijent u kom nam klub godinama obitava. Imam utisak da u smislu motivacije zavisimo najvise od individualaca kao sto su Tatko i Zdjelar, a ne od uticaja trenera na psihu igraca....

Cigani su sada naravno ovo docekali kao slamku spasa i sada likuju preko tudje pobede kao poslednje pizde....prisvajaju sve sebi pa sto ne bi i ovaj kup......sve to treba da nam bude motivacija za narednu sezonu tako da nam ne trebaju samo profesionalci vec fanatici....bez fanatizma i bez pojacanja zatvarajte knjigu "FK Partizan 2020/21".....

Slazem se , od reci do reci. Ovom timu fali jedan Bata Mirkovic u strucnom stabu, kao pomocni trener ili ne znam ni ja, da pomogne oko zatezanja odbrane, a ono sto je jos vaznije je da povisi glas i zavede autoritet, da tera igrace da grizu i da svaku utakmicu idu pravo u meso.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.911
Reaction score
4.213
ovoga sam se plasio
u sustini to je to, i da je osvojen kup ne bi se nista drasticno promenilo
ovaj tim nema dovoljan kvalitet, da ima ne bi malo malo pa prosipao bodove gde stigne
nema titule nema ni kupa

sledece sezone nas opet ceka oprastanje od titule u oktobru
ludi zeks ce da prica o sudijama i varu
ivica da se hvali sumom
gmazura da pusi tompuse u masti brke

a ja da kidam zivce jer protiv cuke ili tsc-a ne mozemo da napravimo sansu na jna

ali znate cigani ovo ono...
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Nije se samo meni ukazala izdaja Partizana od strane olosa iz uprave.
 

Прилози

  • IMG_20200625_003416.jpg
    IMG_20200625_003416.jpg
    79,5 KB · Прегледа: 170

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.859
Reaction score
13.554
Slazem se , od reci do reci. Ovom timu fali jedan Bata Mirkovic u strucnom stabu, kao pomocni trener ili ne znam ni ja, da pomogne oko zatezanja odbrane, a ono sto je jos vaznije je da povisi glas i zavede autoritet, da tera igrace da grizu i da svaku utakmicu idu pravo u meso.
Upravo to. Naravno, svestan sam da je Mirkovic ispunio jos manje ocekivanja tada nego Savo ove sezone ali kombinacija ta dva fudbalska mentaliteta je nesto sto nam treba za narednu sezonu. Sa cisto fudbalskim razmisljanjem, a bez fanatizma - necemo daleko da doguramo.
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
838
Reaction score
508
Sve su lepo rekli pametniji i bolji devojke i momci pre mene, od Jasmine pa do poslednjeg upisa. Ovde samo VVv ekipa vidi uspeh i napedak. Sigurno za njihov dzep jer kao sto neko napisa ranije pretvorili su nas FK u Megu u kosarci. Jebes rezultate pravi igrace za pordaju. Ako neko pita odmah koristi Vesic taktiku (kriv je Tole) u ovom slucaju Vucic. Nama bi Pantic tacni prodao pricu da su Tramp.i Putin licno sredili da nerotkinja bude prvak.
Mi stari Grobari se secamo vremena kad se gledalo PRVO u svoie dvoriste a ne ciji je tata jaci. A gubili smo i tada titule iako su generali bili najjaci. A i osvajali smo dok je ciganska udba jahala jer su igraci i treberi osim kvaliteta imali i imali muda.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.001
Reaction score
11.779
Локација
JNA
http://instagr.am/p/CB1ZgOnliYc/
Ovo je ono o cemu pricam, pogledajte reakciju Save, EJ COVECE, TVOJ TIM JE U FINALU KUPA IZJEDNACIO NA 2 2 I TI OVAKO REAGUJES??? Razumem ja da si ti gospodin, da hoces da vodis ekipu ''gospodski'', ''fudbalski'', ali zaboravio si da je ovo jebena Srbija, i da momci koji su govna i koji imaju mentalitet poput Lalatovica uvek prodju bolje. Ja od tebe trazim samo da ako mozes nekako pokusas da promenis ovo drugo kod sebe. Dobar si trener, ali ovo ti je jedna od najvecih mana. Toliko od mene.
 

MB13

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
118
Reaction score
230
Локација
Beograd
Ocigledno da imamo velikih problema sa "bunkerom" ,to nas je kostalo svih izgubljenih bodova u JSL i gubitak titule a sada na isti nacin i gubitak Kupa...
Trebaju nam konkretniji bekovi,i jos jedan spic uz Sadika...Matic potpuno razocarenja (dati sansu da prodje jos jedne pripreme)
Urosevic istrosen,treba nam ozbiljan levi bek jer Celavi ostaje na kontra strani...
Vreme da se i Stojketu polako trazi zamena,jer ne moze jos dugo...
Asano i Markec neupotrebljivi na bunker,njima treba livada i tu vladaju...
Zao mi Zdjelara....
Vitas ima smisla,posebno u fazi ofanzive,dobar pregled,tacan pas....
Presudna sezona i Jul i Avgust,Septembar kako zbog titule tako i zbog Evrope...
SAVO IZVOLI,AKO SAD IZDRZIS I NAPRAVIS ONO PRAVO,BICES TRENER !!!
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ajde malo realnosti, igrali smo dobru utakmicu, zatvorili ih skroz, primili dva gola ni iz cega, gde je Pavlovic kiksirao, dali dva lepa gola, Rockov skinuo dosta sansi i nismo imali srece u penalima.

Momci su sve dali da izjednace u 90, pali su, ako ste zaboravili ljudi nisu trenirali 3 meseca, ne mozes odigrati tek tako ovakvu utakmicu u istom tempu preko dva sata. Oni bi najvise voleli da su pobedili, ali veceras nije islo.
Šta je ovde dobro? Pa cele jebene sezone malo malo igramo nikako, mlitavo. Nisu trenirali 3 meseca? Koliko ta gospoda imaju mesečna primanja? I ja sad njih treba da žalim. Običan narod u Srbiji nema leba da jede, preživljava od meseca do meseca a ovi manekeni svaku 5. utakmicu odigraju na nivou našeg kluba. Na pripreme se ide u Tursku, Katar i ostale vrh destinacije, najjače uslove imaju i kiksaju malo malo. Pa na poluvremenu bi im jebo mater sve i jednom, polupao bih svlačionicu za jebeni odnos prema dresu koji imaju tokom cele sezone protiv livadara.

Treba nama jedan Marko Nikolić, Savo koji ti je kurac trgni se više i pokaži emocije.
Čast izuzecima, ne znam šta su sebi uvrteli u glavu ali ovakvim jebenim rezultatima daju legitimitet tituli koju je osvojila napredna droljetina.

Golmana nemamo, desnog beka nemamo, fali nam još jedan štoper za sledeću sezonu. veznog igrača nemamo. Napadača nemamo, to sam za Sadika još u septembru rekao. Nama uz njega treba jedan što zna dati gol ili krila koja će golove davati umesto njega. Opet da me njegovi fanovi ne bi napadali i dalje mislim da je fantastičan igrač u polju i da radi vrhunski posao ali za poslednjih 20 m nama treba ubica.

Isto kao što Sadik nije napadač tako i Suma nije vođa lider.

Jebao vas narkoman da li ste svesni da mu tolikim pevanjem podižete ego i dajete na bitnosti?

Jebem vam mater svima iz uprave, za ovo danas trebaju da padaju ostavke!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top