Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pisali su ljudi na kk temama da traži 2 jaka pojačanja da bi ostao.

Pisao sam još pre zimskog prelaznog da treba da traži pojačanja koja će mu unaprediti tu igru koju želi forsirati, a sa Miletićem na desnom beku to ne ide. Naša krila su odsečena napred jer nemaju adekvatnu pomoć bekova, da naši bekovi navlače protivnička krila na njihovu polovinu druga bi priča bila.

Ako uprava ne može sve da mu ispuni neka se pokupi i ide. Ne znam šta treba da se desi da bi ova govna poltronska koja sede u foteljama otišla.

I da Marko Nikolić bi sa onom šampionskom ekipom oprao ovu ekipu lagano u dvomeču. Ona ekipa je bila taktički disciplinovana, ovoj ko god pređe centar dva puta da bar 1 gol. Protiv Lučana primili 1 gol iz 1 šuta a mi imali 25.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Izvinjavam se sto cu se ubaciti medju vasom kuknjavom, ali mene zanima nesto oko fudbalskih pravila.

Zar nije zabranjeno stati tokom zaletanja kada se izvodi penal i ako se to desi ponistava se eventualni gol i igrac dobija zuti karton?
Pitam posto ovo su igraci Vojvodine 2 puta radili tokom "penal ruleta".
Zar nije trebalo da im se poniste golovi?:confused-smiley-013:
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
Ja koliko znam dozvoljeno je kraće zastajanje, sve dok se kreces napred. Ne smes ni pedalj unazad da napravis.
 

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
Саво Милошевић покушава да буде тренер. И то не кажем као прозивку или увреду већ као стање ствари. Он је фудбалску каријеру завршио у зиму 2008.-е, након тога је провео десетак месеци у стручном штабу Бранка Брновића (09.2011. - 07.2012.) у репрезентацији Црне Горе, 4 окупљања и 6 утакмица за то време. После одласка одатле вртео се по савезу на функцијама које ако се не варам нису биле уско везане за тренинге, припреме утакмица, рад са играчима и слично. После тога седа на клупу Партизана крајем марта прошле године без икаквог клупског тренерског искуства, десет година по завршетку каријере, и успева да дрмне цигане и узме куп, а онда и да уведе тим у лигу европе.

Финале купа му је била 60.-а утакмица на клупи Партизана. Скор му је :

ЛИГА : 26 | 4 | 10
КУП : 6 | 1 | 1
ЕВРОПА : 6 | 3 | 3
--------------------------------
УКУПНО : 38 | 8 | 14

Више пораза од њега у последњих 20 година имају Вермезовић (116 утакмица - 19 пораза) и Ђукић (102 - 19). Док је поред њега једини са двоцифреним бројем пораза у домаћој лиги Ђукић (72 - 13). Ове бројке ван контекста стања у клубу и игре и тока у тим утакмицама не значе много али се пишу.

Ја се водим мишљењем да већина навијача, лаика попут мене, колико год утакмица погледало и даље не би препознало квалитетног играча/тренера/управу па све и да им стоје испред носа. С тим у виду надам се да ће о свом останку тренутни стручни штаб одлучивати сам, а ако остану да ће бити и спремнији и паметнији, јер вађење на сопствено неискуство или неуиграност тима од почетка наредне сезоне неће моћи да пролази.

Што се управе тиче ваља подсетити да су били спремни да продају Павловића за 5 милиона, као и да је Натха довео Зоран Тошић. СД у оставци је и даље ту, о њему доста говоре изјаве како је унео у клуб десетине милиона евра, а да је пар месеци пре тих изјава из стана избачен странац, којем клуб није давао ни плату ни плаћао кирију, а с којим је Ивица потписао четворогодишњи уговор. Последња два прелазна рока и резултати с којима завршавамо сезону исто дају добар увид у начине пословања и организацију клуба.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Mene je juče fasciniralo to koliko N.Miletić nema pojma šta će sa loptom napred tj. u napadu.
Njega su produžili do 2023. a jasno je ko dan da nam treba desni bek. Biće teško za gledati to njegovo mučenje ako su im takve zamisli.
Golman isto tako. Pod obavezno. Stojke je istrošio sve kredite i ovo što je sad na golu je više plod stare slave nego realnog kvaliteta.Odigrao je svoje.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.399
Локација
Македонија

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Ako planiraju Miletica da vrate na svoju prirodnu poziciju to je mozda ok...a ako planiraju da ga ostave na istoj poziciji znaci da nikakve pouke nisu izvukli sto dalje implicira da nema cemu da se nadamo...... U stvari ja cu da se nadam i dalje to je jace od mene ali bez pojacanja ne vidim nikakav razlog za optimizam.....
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Mene je juče fasciniralo to koliko N.Miletić nema pojma šta će sa loptom napred tj. u napadu.
Njega su produžili do 2023. a jasno je ko dan da nam treba desni bek. Biće teško za gledati to njegovo mučenje ako su im takve zamisli.
Golman isto tako. Pod obavezno. Stojke je istrošio sve kredite i ovo što je sad na golu je više plod stare slave nego realnog kvaliteta.Odigrao je svoje.
Da ti bude lakše još je gori u odbrani.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Нашој серији освајања домаћег купа једном је морао доћи крај, и, то се десило синоћ...
Није морало да буде баш синоћ, али, ето...било је...
Било је и нас који смо још раније рекли, написали, или бар помислили, ма само ми ,,цигане,, да избацимо из купа, па макар га и не освојили...а касније смо наравно жарко желели и тај куп...ал' ето, ове стварно избацисмо, али и од оних стварно изгубисмо у том финалу...

Јесте, шутирали смо више на гол, више нападали...али, ето, дешава се да и у таквој некој утакмици где противник једва прелази центар или једва шутне на твој гол, он из тих пар шутева да и тих пар голова и победи те (додуше били су после и пенали, али свеједно.)
Дакле, није ово ствар за самоубиство, сепуку, харикири, него једна нормална ствар у фудбалу...то је такав спорт, заснива се на сасвим различитим тактикама, ситуацијама, одлукама, а не само на логици и резону, па шта се деси, деси се...а синоћ се десило то што се десило...
...а ко је уз Партизан деценијама, није му ово први пут да доживи неуспех, тугу, горчину, разочарање...а неће му бити ни последњи...
Дакле, шта је било било је, момци су се потрудили, не могу и не умеју више, и то је то...ионако нам ни нова сезона није далеко...па ћемо ,,Јово наново,, о Партизану и са Партизаном...

Исто тако, дешава се и да кикснеш случајно, или због снега, или због врућине, повреде, високе траве, оранице уместо терена, судијске крађе, намештања фудбалског савеза или других клубова, неправде УЕФЕ, неке више силе...дешава се, није да није...

Али, ако ти се то стално дешава, а нама се стално дешава, е онда то није ни до противника, савеза, судија, терена, него је до НАС.
МИ нисмо довољно добри па да остваримо нешто више. МИ!
Знам ја да ,,цигани,, ведре и облаче и у држави и у ФСС-у, и да су све обезбедили да ми будемо максимум други на табели, али то НЕ МОЖЕ да буде неко наше оправдање - сезона звана ,,Ђу-Ле-Еви-Ћелави Препотенко,, је доказ да се МОЖЕ бити и први!

Ако знаш, можеш, умеш и хоћеш! Ако си прави!
А ми већ дуже време нисмо прави.


Немојте са тим још на јесен ,,сезона је одлучена,, они ,,супротни,, су јачи, крадљивији, моћнији, итд...јесу они такви, и то јесу нека оправдања и чињенице - али не могу бити разлог за неко наше одустајање, мирење, пораз...
Фудбал није прави рат, али нека битка, борба, свакако јесте!
Па ако у правом рату неко неће да одустане и преда се чак и кад су Немци пред Лењинградом, Стаљинградом, Москвом и већ у Београду, Сарајеву, Загребу, Љубљани...па какво онда бре одустајање и мирење са поразом и улогом ,,фикуса,, у једном обичном па и нек је и необичном спорту - као што је то фудбал - у кога се сви, иначе, ионако, мање или више, сасвим добро, а неки и више од тога - разумемо!

Дакле, Саво, Ђуми, Дуљаје, Ивице, сви се у фудбал разумемо, па тако и ви, и доста је више учења и грешака, 'ајмо сад мало на резултате и успехе!
Хоћемо права појачања за тим, хоћемо титулу!

Има овде још свашта да се напише, али...хајде да не пишем одједном постове од 10 километара, него...полако и краће, само од ,,километар,, али...један за другим...
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Lalatović protiv Partizana: 8 pobeda, 10 poraza, 3 remija
Lalatović protiv Zvezde: 2 pobede, 10 poraza, 2 remija
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
^^^
Ta statistika je porazavajuca, bez obzira sto cigan ne igra 100% protiv svoje ciganke. Umesto da jebemo narkomana uzduz i popreko mi od njega imamo cak 8 poraza..sramno.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Istini za volju mi smo odigrali sasvim pristojno protiv bunkera stvorili puno prilika koje je njihov golman odbranio ( naš ne znam da li je dotakao loptu) i primili smo prakticno 2 gola iz greški Pavlovića ( bez obzira respekt za njega ), tako da generalno ova utakmica može i da prođe kao zla sreća. Ali ne može prethodna, i sada je prethodna još veći fijasko.
Jer su osetili da nismo bauk, da nismo toliko bolji ( a bolji smo za jedno 4 gola kao i u prvom utakmici).
Plus nam se i igra raspala, šalu na stranu praktično nam sve zavisi od Sadika, bez njega nemamo ideju kako da napadnemo. Ovo je izgledalo kao petlici kad imaju jednog starijeg pa sve guraju na njega. To mi se nije sviđalo ni sa Tavambom, a kamoli sada kada imamo sasvim dobre veznjake.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Tek sad vidim ovo postrojavanje igraca.....sramota.
Bio sam tuzan mnogo puta zbog Partizana ali sam suzu pustio samo dva puta - protiv Artmedije i sinoc posle gola Pavlovica. Srce je dao da ispravi ona dva kiksa, ne postoji neko kome je teze zbog onoga veceras nego njemu... Borba Stevanovica, stavljanje noge u drobilicu onih cigana, bezkompromisan juris na gol, poneo je celu ekipu na ledjima do produzetaka, zasenio i Tatka, sedamnaestogodisnjak..... Klinci su nasa prava snaga i prava sansa....A sve ce to lepo ova uprava da razjuri za par srebrnjaka....
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.550
Reaction score
10.853
Mislim da VVV boli patka za nase rezultate, jer zna se za koga rade.

Oni Sava neće menjati jer Savo donosi novac.
Napravio je za ovo malo vremena Sadika, Sumu, Pavlovića, Stevanovića, pa čak i Asana možemo da uvaljamo.

Ima neko osim Jokana da je bolje radio sa igračima?

Marko je dobio na tacni Tomićeve igrače i superiorno uzeo titulu.
Sve nekako da progutam, ali da ako je napravio Sumu napravio ga je majstorski. Sumu necu pljuvati samo zbog onog gola na derbiju onda, inace je jasno koliko je sati sa njim.
Uostalom ne mozes niko "napraviti" igraca koji kosta koliko Suma. Kad ga klub kao sto je Partizan plati toliko, valjda se ocekuje da je vec napravljen jebem mu misa.

Savo je trener pocetnik. On ne zna da radi posao koji radi i to je to. I to nije najveci njegov problem.
Ja sam bio protiv njega jos kad je dolazio, ne zato sto sam bio uveren da nema pojma (mada sam pretpostavljao) vec zato sto su neki njegovi postupci od ranije bili ljigavi, pa cak i sam taj postupak dolaska na mesto trenera, kada je polizao sve sto je pljunuo na VVV. Kasnije je nastavio u istom smeru, opravdavajuci poteze uprave za koje je najbolje znao da su pogubni po tim koji vodi.
Sad je vec jasno da nema karakter da vodi ovu ekipu. Ne znam dokle vise moze da se tolerise njegovo kiksanje protiv ekipa koje su smesne i kojima igraci imaju radnicke plate. Neka cigani nameste 100 utakmica, ovoliko kikseva protiv seljackih timova je nenormalno napraviti.

A i to cigansko namestanje je jadno opravdanje. Isto kao ono njihovo za Tadica i Toleta i ne znam ni ja sta. Preslikane niske manipulativne poruke koje se salju siroj narodnoj masi kako bi se opravdala nesposobnost. Namestaju pa sta? Sta je Partizan uradio povodom toga? Sta je Savo uradio povodom toga?
Kukanje pred kamerama ne pomaze, pogadjali smo penale koji sluze za pranje ciganskih govana i izvodili ekipu sa prijateljskih utakmica...
Sve se svelo na to.

I za to su krivi VVV, prvi su koji bi morali da odu, a znamo da nece.
Sto ne znaci da deo ne snosi i Savo, koji bi takodje morao da ode, a ne verujem da hoce.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Nige ne videh Savovu izjavu posle utakmice... ima li je negde?
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.394
Reaction score
4.587
Локација
Zemun
Zakazao je neki "okrugli sto" sa novinarima, sta god to bilo...
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
Sve nekako da progutam, ali da ako je napravio Sumu napravio ga je majstorski. Sumu necu pljuvati samo zbog onog gola na derbiju onda, inace je jasno koliko je sati sa njim.
Uostalom ne mozes niko "napraviti" igraca koji kosta koliko Suma. Kad ga klub kao sto je Partizan plati toliko, valjda se ocekuje da je vec napravljen jebem mu misa.

Savo je trener pocetnik. On ne zna da radi posao koji radi i to je to. I to nije najveci njegov problem.
Ja sam bio protiv njega jos kad je dolazio, ne zato sto sam bio uveren da nema pojma (mada sam pretpostavljao) vec zato sto su neki njegovi postupci od ranije bili ljigavi, pa cak i sam taj postupak dolaska na mesto trenera, kada je polizao sve sto je pljunuo na VVV. Kasnije je nastavio u istom smeru, opravdavajuci poteze uprave za koje je najbolje znao da su pogubni po tim koji vodi.
Sad je vec jasno da nema karakter da vodi ovu ekipu. Ne znam dokle vise moze da se tolerise njegovo kiksanje protiv ekipa koje su smesne i kojima igraci imaju radnicke plate. Neka cigani nameste 100 utakmica, ovoliko kikseva protiv seljackih timova je nenormalno napraviti.

A i to cigansko namestanje je jadno opravdanje. Isto kao ono njihovo za Tadica i Toleta i ne znam ni ja sta. Preslikane niske manipulativne poruke koje se salju siroj narodnoj masi kako bi se opravdala nesposobnost. Namestaju pa sta? Sta je Partizan uradio povodom toga? Sta je Savo uradio povodom toga?
Kukanje pred kamerama ne pomaze, pogadjali smo penale koji sluze za pranje ciganskih govana i izvodili ekipu sa prijateljskih utakmica...
Sve se svelo na to.

I za to su krivi VVV, prvi su koji bi morali da odu, a znamo da nece.
Sto ne znaci da deo ne snosi i Savo, koji bi takodje morao da ode, a ne verujem da hoce.
Otkud ti na forumu?
Nije te bilo posle derbija, pa se zapitah?

Ah da tu si samo kad...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top