Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.209
Reaction score
3.935
Локација
Uvek uz Partizan
Znate šta, da ne kažem 'nate, ja o fudbalu nemam pojma ovako generalno, ali očekujem da Partizan ima tim koji će da gazi i u Evropi i u linglongu. Što mi moramo da biramo ili ovo ili ono. Kažem nemam pojma o taktikama ali ako dovedeš kvalitetne igrače oni će pobeđivati i evropske i domaće utakmice. I ne mislim pri tom da sad oderemo Bajern sa 5:0, nego baš na taj Šarlroa(ko mu smislu ime) i jebene Granade, Apolone, Aele, Aeke i ostale Lehove i Sfintule. To je neki minimum kako ja vidim FK Partizan.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.743
Reaction score
19.188
Локација
Nickname
Sto se mene tice sada bih potpisao da ispadnemo protiv Sarloe, a da se posibamo muski u mulju od lige i nateramo romuljage da kradu jos vise do samog kraja, a ne da se oprastano od titule vec u oktobru.

Ako već zastupaš teoriju da odu Sadik, Suma, da Stanoje napravi novu ekipu, kako misliš da se to može desiti ispadanjem iz Evrope?
Neigranjem LE niti ima para za pojačanja niti prodaje igrača za neke prihvatljive pare, niti dolazaka proverenog kvaliteta za njivaligu iz koje svi beže.
Ne poklapa ti se tu nešto.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
810
Reaction score
2.660
Локација
.
Ja sam za da se proda Sadik momentalno, ali da se onda odmah dovede Rikardo ili napadac poput njega.

A sto se tice Sume vec je pisano sto puta covek kad mu se igra odigra dobro, a sinoc je npr. odigrao preko kurca. I vecito, ali vecito pravi potez vise.
Pa druze jel moguce da nema niko da mu skrene paznju na to i da ne moze da se useta u protivnicki gol.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.171
Reaction score
9.882
Локација
underground
Mnogo buke ni oko cega.Kao da smo ranije lagano rutinirali ovakve ekipe u gostima.Nego igrali se revansi te se znalo da prolazimo,a sad nervoza.Prosli smo dalje i to je najbitnije a Belgijanci ce pokazati gde smo.A sto se tice nekog kvalitetnog pojacanja ,pa i to smo navikli da se desava zadnjih dana prelaznog roka,i to ako se ispune dva uslova,da prodjemo u grupe,i da tom igracu predhodno propadnu sve unosnije kombinacije ,od onih sto mu mi nudimo
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Dok je Savo bio tu svi smo se složili da nam trebaju desni bek, još jedan štoper i špic. To je ono što je bilo urgentno, ostale pozicije može pojačanje ako se naleti na igrača koji će stvarno praviti razliku i biti pojačanje. Otišao Savo, došao Stanoje sa Miljkom i odjednom ceo tim treba da se menja, sem desnog beka naravno. I još jače od toga da nam je tim odjednom postao bokal sa novim trenerom je to što su ljudi napadali Upravu jer nisu doveli ona pojačanja koja su se pominjala po naručenim tekstovima. Ni jedna Uprava nije bila poštena već su sve lopovske ali hvala VVV što nisu doveli Svetu i Miletu i ostalu ekipu propalih fudbalera.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Da se oprostimo od Evrope da bismo se pošibali u ligi u kojoj cigani ne mogu da izgube?
Evropa je merilo!
U Evropu moramo da uđemo ali prethodno da prvo ,,overimo,, drugoligaša Zlatibor, a posle i da se pošibamo u ligi koju će ove godine ,,cigani,, da izgube. Od nas. :D
I sad ide onaj argument “ali Marko Nikolić” kao pušači kad kažu “ma moj deda pušio 50 godina i ništa mu nije falilo”, a što je na njega jednog pomrlo 100 drugih pušača nikom ništa.
E pa tako je! U fudbalu često uspeva baš taj jedan ,,deda,, koji nije umro (iako onih 100 jeste)! Nerezonska frljoka koja završi u mreži, penal koji nije trebao da se pravi, 2 minuta gubljenja svesti na utakmici, busen trave, golman koji brani pogledom, itd...svašta nešto...al samo da se pobedi i prođe!

I onda, da još dovedemo neko ,,bomba a la Ivica,, pojačanje!
(Pa da ne moramo baš često da se uzdamo u neki busen, frljoku ili dedu, nego u fudbalera!)

:D
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ja sam i dalje oduševljen onim tvitom koji su rekli u podcastu:

"Sa Savom smo igrali lep napadački fudbal ali smo primali golove,zato je doveden Ćurčić...
Onda smo prestali da igramo lep fudbal"

Savo je u istom čabru kao što je Stanoje ili obrnuto ,kako ko želi da razume.
Nema tu filozofije velike.
Stanoje jedino ima za razliku od Save filozofiju:"strpljivo,samo strpljivo...bez prava na gresku u pasu,doći će šansa" (a dovede Miljkovica)
Savo je uarumljen ili kako god se to kaže sa pritiskom da je imao vreme za uigravanje te nema prava na gresku.
U kombinaciji sa pritiskom,greska sudija,saplitanje iz fss i medijskih ciganskih tekstova -Partizan i način igre pretvori se u mladu koja se nećka.
Partizan ima Asana,Sadika,Sumu ,Natka,Markovica i Zdjelara koji mogu da odigraju na nivou timova iz lige petice..(sredina tabele)
Ali nema vremena za eksperimentisanje
Najgore od svega što je zaista jedino rešenje za sada da Partizan igra strpljivo i borbeno.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Kad zavrsimo sa sukobom Savo - Stanoje mozemo da se koljemo ko je bolji stari Stanoje ili sadasnji Stanoje, bilo bi glupo da se ne podelimo.
Dobro je što imamo podeljena misljenja. Uvek je to dobra i zdrava priča. Mi ne donosimo odluke ali razmenjujemo mišljenje. Važno je ceniti šta drugi imaju da kažu, makar to zvučalo kao totalni promašaj. Jednoumlje je problem u svemu.

Ja znam da ćemo biti uskoro mašina, prosto to očekujem od Stanoja. Ono što je bitno od nas, je da imamo strpljenje. Nasledio je lošu atmosferu iz loših rezultata. Pobede su nam sad jako bitne. Belgija bi bila veći uspeh nego proleće pre koju godinu. Jako ozbiljan tim (malo ću više o njima pred meč).

Eventualno ispadanje ne treba da nas poremeti jer su realno kompaktniji i fizički jači tim. Nadam se da ćemo uspeti. Želim da vidim želju i da se pobijemo pa šta bude.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Zašto bi prolazak protiv Šarloe bio veći uspeh nego prezimljavanje pod Đukićem?
Mi sada imamo realno dosta kvalitetniju ekipu nego tada, kada su nam vedete bile: #51 prvi špic, Mesko Janković, Dača Pantić, Miletić s kosom, Kića Kosović, Suma koji se raspadao, Jevtović itd.
 

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
154
Reaction score
198
Локација
Beograd
Jeftovic,Kosovic,Pantic,Jankovic daleko bolji od danasnjeg srednjeg reda,zaboravio si i Ilica
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top