Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
628
Reaction score
2.035
Prsla je ona odavno,jos kad se nudila po pinku,happy tv i sl.tv gigantima.
Ondak je presla na usne debele,mesnate (silikonske) radi boljeg prihvata i odbila CBS,SNN,N1 i sl. televizije da iz ljubavi bude grobarka.
Terajte to nadobudno a nepismeno đubre iz kluba.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.711
Reaction score
29.408
Локација
Beograd
Cuj ti Bidzi kako je ona prepoznala gde skripi.
Pa kad mogu članovi Foruma - zakleti navijači Partizana da redovno prepoznavaju gde škripi, može i Bidži...
Aj vi stanite uz nekog ko loše odigra kao Lutovac što je stao.
Vi, to jest mi, to jest svako od nas...koliko puta smo bili uz igrača koji je loše odigrao?
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.152
Reaction score
14.398
Локација
Brdo Banovo
Neka se i Bilja i profesor rimskog bunara najedu Sadikove kite...

Kad treba da se neko proba/otera, onda su slozni, kliknuli odmah. Ponestalo para za Monte Monako, a bagro?

Sad cekamo samo da vidimo Sadikove "grehe", koga ne podnosi, kako se valja po kancelarijama, kasni na treninge, a moze i da se pojavi neka delijsko/grobarska drolja koju je Umar vezivao. Malo sado mazo pricice ne skodi...


Kako bih voleo da su svi ovi iz uprave Partizana u onom @Enslaved avionu...
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.711
Reaction score
29.408
Локација
Beograd
Znas kako Gorane, oni isti hleb dele i to je jako neprofesionalno da tako ona prica i Vuletic mimuje.
Ne, ona i profa sad jedu hleb od Strahinje, a dogodine ce od Sadika.

Odgovorio ti čovek... :D

Ovo je 21.vek, bez uvrede, ali ljudi (a tek žene) blebeću sve i svašta, imaju sve te mreže i forume da izlaze u javnost i ,,iskažu se,, po 100 puta na dan, trpaju silikone svuda gde stignu, šaraju kože tetovažama, isprobavaju supstance, kockaju se, piju, puše...baš sve isto kao i mi pojedini ovde na Forumu što to radimo...ja lično čak i vrlo opširno...
I onda, tako, svačija reč ili izjava ili ponašanje ,,utapaju,, se u milione i milione istih ili sličnih takvih ,,blebetanja,, i ,,postupaka,, - i to svakodnevno i iz minuta u minut...i kad sve to gledaš nekako ,,sa strane,, pa kome je to uopšte zaista bitno?
Pored 100 miliona tvitova koji su negde ,,izašli,, šta me briga za jedan profin? Pored 1000 mišljenja da je Sadik sinoć zajebao stvar, što i Bilja ne bi bila 1001 koja to isto kaže?

Meni su bitna samo neka DELA, tj. da li je Partizan dao gol, pobedio, prošao, i tako dalje, a ovo šta je ko rekao, pitao, istetovirao, lupio, okačio na Forum, instagram, fejsbuk, tviter, napravio TV emisiju o FK ili KK, stavio silikone/botokse u usta, itd, ma sve mi je to nešto periferno...
Naravno, prodaja Sadika bi bila delo a ne reč, ali...otom potom...uostalom i ovde na Forumu neki ,,prodaju,, naše igrače već mesecima, samo nikako želja da im se ostvari...

A i brate, ima onih kojima smeta ponašanje ovog i onog ili one i ove i njihove reči i postupci, pa ih onda na Forumu počaste sa, na primer:
Neka se i Bilja i profesor rimskog bunara najedu Sadikove kite...
I sad ajde, bez uvrede za kolegu, ali da li je i to prikladan način obraćanja u javnosti i bolji od Biljinog i profinog? Znači oni moraju da paze šta govore i rade jer su javne ličnosti, ali mi ne moramo jer to nismo? Dobro. Meni je to olakšavajuća okolnost. Nemam problem s tim. Šta sam rekao/napisao - rekao sam/napisao sam.

Ali ipak sam svestan toga da svako slovo ili svaku reč koju ovde otkucam ne mogu posle nekog vremena da izbrišem.
Ostade zapisana i uvek neko može da je pročita.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
treba nam umesto Sadika neki “direktan” ( bata đora tm u prevodu zna glavom posvađan s obe noge, ne može protiv barske stolice da napravi višak) igrač za desetinu te cene koji probija bunkere a u evropi da se vratimo na staro da budemo džak za udaranje.
Doduše to što i kada budemo probijali bunkere ciganji neće kiksati i dalje, nema veze. Igraćemo “takmičarski” jer je ling long takmičarska liga a evropa liga rekreativna.
Kad imaš ferari ne teraš ga u njivu nego na autoput.
I sad ide onaj argument “ali Marko Nikolić” kao pušači kad kažu “ma moj deda pušio 50 godina i ništa mu nije falilo”, a što je na njega jednog pomrlo 100 drugih pušača nikom ništa.
Totalno izvrtanje kontektsta reci direktan, mozda sam se pogresno izrazio za Sadika ali ono sto je sigurno, rec direktno sam koristio za famozna krila od jeseni. 157 puta sam pisao da uz tip spica kakav je Sadik, moraju igrati igraci koji traze kontakt, koji igraju licem prema golu, imaju dribling na malom prostoru, imaju realizaciju da bi nadomestili njegovu.

Za pocetak da probamo disati kurvi na minus 2 3 boda, pa da vidimo kad je voda u usima kako ce igrati i koliko ce ih sudije morati gurati i koliko ce te sudijske kradje biti tragikomicne. Sa zaostatkom od 15 20 bodova mi ovoj ligi dajemo legitimitet.

Vrte se dve price koje su ovde postali aksiomi. 8 bodova u grupi le se predstavlja kao dolazak do osmine finala, a Sadik kao jedini stranac sa kojim možemo igrati brz i moderan fudbal. Znači nijedan drugi špic u evropi ne može odgovoriti parametrima koje Sadik ima? :D

A vraćam se opet na evropu, pa lakše je danas u ligi evrope ostvariti rezultat nego pre 12 i više godina. Primera radi kad smo bili u grupi sa Štutgartom, Standardom iz Liježa, Sampdorijom, Seviljom... Štutgart te sezone bio 3. u bundesligi (igrali za njih Leman, Kedira, Mario Gomez, Kakau, Marica...), Standard tada te sezone osvojio belgijsku ligu igrali Mbokani, Lane Jovanović, Felaini, Vitsel, Benteke, Defour, Mangala, sezonu kasnije došli do četvrtfinala kup uefa. Strašna imena.
Kasnije u grupama imali Rubin, Inter, Bešiktaš, Totenhem, sve timovi sa kojima nismo imali šta tražiti.

Mnogo jači fudbal se igrao u kup uefa nego sada u le, sad je lakše za timove treće i četvrte klase da prave iznenađenja i prolaske grupe. Pre dve godine Dinamo došao do osmine finala, Slavija iz Praga do četvrtine, grupu prošao Malme ej Malme te godine. Jesmo igrali lep fudbal za oko ali se ovde preuveličava kao da smo bili hit godine u ligi evrope, a realnost drugačija.
Ako već zastupaš teoriju da odu Sadik, Suma, da Stanoje napravi novu ekipu, kako misliš da se to može desiti ispadanjem iz Evrope?
Neigranjem LE niti ima para za pojačanja niti prodaje igrača za neke prihvatljive pare, niti dolazaka proverenog kvaliteta za njivaligu iz koje svi beže.
Ne poklapa ti se tu nešto.
Pa Sadik i Suma se valjda mogu prodati na osnovu igara od prethodne sezone? Sadiku cena samo može padati, neće biti više sistema koji smo igrali prošle jeseni, a on je tu bio kao lav u džungli, ako budemo igrali sa dva špica njemu se radijus kretanja smanjuje. Njegovom prodajom bismo pokrpili rupe u ekipi, a te pare od evrope što pričaš, pa ne dolaze one odmah već krajem sezone, što znači da su pare od ovogodišnje sezone trebale stići početkom ove nove... Previše se ovde idealizuju igrači kojima je klub dao mnogo više no što su oni njemu. Mora se debelo oznojiti dres da bi mogli imati ovoliku zaštitu od kritika. Daleko su oni od Moreire, Leonarda, Žuke, Dijare, Jovete itd...
 

uprkos

Početnik
Учлањен(а)
08.01.2015
Порука
98
Reaction score
247
Nije problem da se proda Sadik ako će da se dovede kvalitetno pojačanje.

Problem je što je u toku hajka da se Sadik (a možda i još neki, pride) otera. Prvo, to nije zaslužio, drugo kako ćemo takvim ponašanjem privući nekog novog mladog perspektivnog stranca?
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Poenta mog pisanja je da niko nije veći od kluba. Neki ne razumeju njegovu veličinu, u kk imamo Novicu koji svakog stranca zarazi partizanštinom i koji im pokaže koliko smo mi veliki.

Zavisi kakvog perspektivnog stranca? Ako je stranac koji će se učiti igranju fudbala kod nas, neka hvala.

Golgeter (stranac) i Marković.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.711
Reaction score
29.408
Локација
Beograd
Marković ti ne deluje pomalo kao rekreativac koji trčkara umesto da trči i koji je sklon povredama? Koliko je dobrih utakmica odigrao otakako se vratio u Partizan? Koliko loših? Gde je taj golgeter-stranac, kad stiže? Prelazni rok ne traje večno.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
Ukoliko ode Sadik onaj ko dodje umesto Sadika ce da bude losiji od Sadika ako neko iz svog ugla Sadika smatra losim.......ili ce biti manje bolji od Sadika ako neko iz svog ugla Sadika smatra dobrim. To vam je to jer ja ne pamtim kad smo prodali nekog nosioca igre i za njega doveli zamenu koja je bolja od njega..,...cak te zamene nisu bile ni identicne, a kamo li bolje.

Vrte se dve price koje su ovde postali aksiomi. 8 bodova u grupi le se predstavlja kao dolazak do osmine finala, a Sadik kao jedini stranac sa kojim možemo igrati brz i moderan fudbal. Znači nijedan drugi špic u evropi ne može odgovoriti parametrima koje Sadik ima? :D
Mnogo njih moze da odgovori parametrima koje Sadik ima problem je samo sto ni jednog od njih mi ne mozemo da platimo. Mi mozemo samo da jurimo nesnadjene mlade strance i da probamo da im pomognemo da se snadju.....za sve ostale strance koji mogu da odgovore parametrima Sadika bi nam i zvezdin bankomat bio nedovoljan.
Neka se ove sezone ponovi evropski rezultat iz prethodne i ja cu biti prezadovoljan makar opet prolazio onu dramu.
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.711
Reaction score
29.408
Локација
Beograd
Tja, mi nikad kvalitet ne zadržimo u timu i onda ekipu nadogradimo još nekim kvalitetom, nego najbolje odmah prodamo pa onda tražimo druge (za sledeću prodaju)...
Rikardo-Sadik bi sigurno bilo bolje rešenje nego Matić-Sadik...a i Rikardo-Leonardo...se baš fino rimuje...
Ako Sadik ode, kad bismo posle bar našli nekoga ko u sebi ima najbolje osobine Sadika, Rikarda i Tavambe...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top