Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Jel moguće da mi ni u mlađim kategorijama ni u Teleoptiku nemamo dijete koje može pokriti poziciju zadnjeg veznog. Ne mora puno znati, i to je dovoljno da bude perspektivniji i bolji od Lole. Čovjeka koji nije igrač već par godina.
Mislim ne smeta mi neka ga nek prima platu, ali koji će kurac na terenu, kad možemo dati priliku nekom od koga ćemo možda u budućnosti imati koristi.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Lola ima 33 nema 43.. i odigrace dobro danas, ima smireniji i skolovaniji pas i od Zdjelara i od Scekica. Tu je za siru rotaciju i svlacionicu, i neka je.
Igrace Denis, Stevanovic Pavlovic Colic i Stulic su na klupi.. eto dece svuda..
——————————————

Mala matura za mog miljenika Stojkovica, danas da prisustvujem uzivo utakmici, dok je u igri bio bi fokusiran samo na njega. Kako se krece bez lopte u fazama napada, kako zonira odbranu, kako krati i siri prostor, kako prima i daje pas.. da li gleda.. da li dize glavu pravovremeno, da li i kako komunicira sa ekipom, da li deluje rezervisano ili samopouzdano.. Telefon i upisavanje kljucnih minuta igre, posle na snimku trazenje i analiza.

Radio sam to sa XY igraca.. i malo puta sam pogresio.
Svakako je najbolji nacin da se upoznate sa kvalitetima novog igraca.. gledati preko TV nikako nije isto, i nikad nece biti. Jebem ti koronu, jebem i onog predsednika zlatibora.. NAPRED PARTIZAN!!!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Brate normalno je da se kiksa, ali nije normalan nacin na koji mi kiksamo. Jel su ti normalni kiksevi prosle godine pre svega protiv prosecnog az alkmara, i ajde tada smo govorili to je evropa, jaka ekipa i to je sve okej, ali onda kad na isti nacin kiksnes jos 5 puta u domacem prvenstvu onda je to vec da se zapita covek. Az alkmar, napredak, vozdovac, ove godine novi pazar i vojvodina, znaci svaki poraz je na isti nacin, dva gola za par minuta, ajde u evropi i nekako ali Partizanu to ne sme da se desava u domacem prvenstvu bez obzira sto sudije rade protiv nas, imamo 10 puta skuplji i bolji tim od bilo koga u nasoj ligi. Svakako da su kiksevi sastavni da fudbala ali nacin na koji ih mi pravimo nije bio normalan. Svi sad drvlje i kamenje ko god da dodje u Partizan od fudbalera, drvlje i kamenje i po Stanojevicu i svemu a zabelezili smo dve pobede. Kazem bolje da nije neka igra ali da pobedjujemo nego da igramo lep fudbal i na kraju izgubimo. Ako Stanojevic uspe da ispravi Savine greske iz poslednjih 20minuta utakmice onda cemo biti musavcim konkurenti za titulu i pored svega. Tako da ne vidim razlog cak i da je gotova borba za titulu sa se guraju deca i da gubimo bodove protov Zlatibora
Shvatam sta hoces da kazes zato sam i naglasio da su kiksevi normalni pod uslovom da ne postanu precesti i da se neke stvari ne ponavaljaju..... Savi nije mnogo falilo da ostvari bolji rezultat prosle sezone ali nije naucio na nekim svojim greskama pa kad se na to nadoveze stanje u ligi, sve ga je stiglo, puklo je sve protiv cigana2 i to je to..... Sad se nadam da ce Stanoje uspeti da izvuce iz ekipe to malo sto je falilo, da dotera neke stvari jer ovo je ekipa kojoj ne treba remont vec samo neke periferne popravke (defanziva) da bi se podigla na veci nivo kako se ne bi ponavljali onakvi padovi koncentracije pre svega u finisu meca. Nismo svesni koliko nam malo fali da dobijemo jednu stabilnu ekipu i nadam se da necemo sve to upropastiti sa prevelikim brojem prodaja odjednom i da cemo mudro odreagovati i ne dozvoliti da dodjemo u situaciju da cekamo previse novih igraca da se uigraju i adaptiraju sto mi svi zaboravljamo kad prizeljkujemo previse promena u timu.
 
Последња измена:

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
(mada njih dvojica za mene nikako ne mogu biti u istom košu)
:D

Da li si ozbiljan za ovu rečenicu da vidimo kako izgledamo bez Sume i Sadika? :D Mislim ta rečenica može biti napisana u trenutku kada oni budu bili prodati, a kad budu bile dovedene odgovarajuće zamene za njih.

Odmorite Zdjelara, momak je preopterećen...

Ove amatere trebamo dobiti pa taman izašli sa svim bonusima na teren.
 
Последња измена:

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Da li je do mene ili su svi Arenini kanali sada u 30 frejmova po sekundi, kao da sve izgleda usporeno, nije kao pre?
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
D.Stojkovic od pocetka dobija sansu, nekoliko ljudi ovdje se tome nadalo. Tim je previse saren za moj ukus ali nemamo izbora.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Skini aplikaciju "Mobdro" tamo imas sve arena sport kanale.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
za linkove ja koristim jebeni kliktv.rs i platis jbg al glrfas nema seckanja nema nista.. mozes i na telefonu, uz koliko toliko solidan internet
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ovako se osvaja titula! Zapamtite ovo, ovako se osvaja titula.

Nije moglo na slađi način ciganskom satelitu dati gol! Al plaču krcunovci, pa tek ćete plakati.

Sve ostalo je za zaborav, ovaj tim treba osvežiti sa 4 do 5 pojačanja, vapimo za pojačanjima.
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
750
Reaction score
2.694
Локација
Banja Luka
Sunce ti poljubim svaku utakmicu kao da gledam reprizu prethodne,ništa ovo ne valja.Pišu se tri boda ali ovo što mi trenutno igramo je živi smor.Zar trebamo 90 minuta strepiti od jebenog Zlatibora,nekada smo ovakvim ekipama davali po par komada sa 50% snage a sada krademo vrijeme.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.234
Reaction score
2.860
Jad i beda..zao mi je sto su cigani uspostavili ovaj retardirani trend nepostjecih penala i tome slicno...i zao mi je sto moramo da ih pratimo u tome ako hocemo titulu.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Porodismo se opet al s obzirom da smo igrali 120 min u cetvrtak i s obzirom da su nam ukrali gol dobro je sve ispalo. Popovic imao nekoliko ozbiljnih odbrana :clap Pobeda se pise. Sad svom snagom na belgijance!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top