Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936

sa promocije kad je govorio o “identitetu kluba“ i želji da u timu ima što više igrača iz Partizanove škole. Svako od nijh razlikuje se od kolega iz svlačionice, makar u pitanju bili najbolji igrači kluba poput Vladimir Stojkovića ili Umara Sadika. Razlog: osećaj pripadnosti.
Kad će više taj menadzer Sadika da traži drugu sredinu,izginuše i novinari i saradnici ...dosta je bio u klubu
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Cekaju da ispadnemo klubovi koji se interesuju, pa ce da ga prodaju ispod cene. A onda treba nekom hebati majku.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
@kujblo70 vidiš zaboravio sam prvi, jeste izgubio a odigrao onaj x prošle sezone kad smo čuvali rezultat.Al to u suštini nije važno i naravno da ne pamtim sve rezultate derbija naših trenera.Važno je da Šarloa ima spore štopere i da tu treba da se napadne, i bekove ima loše u odbrambenim zadacima, sad sam gledao na net i tvrdim da ih prolazimo!
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@espinosa to ti kazem.. posle Jusufija i Mihajlovica mogu na prste jedne ruke da se nabroje.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.919
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Za pocetak Stanojevic je nasledio tim koji je selektovan suprotno cemu on tezi, iskljucivo za igru u tranziciji
To da on teži tranziciji, to je jedno, ali potpuno drugo je i kad je imao priliku da selektuje ekipu, nikad nije selektovao tim za tranziciju, i imao je prilično spore igrače, koji su mogli igrati samo na posjed. Čak je kumovao odlascima Dijare i Moreire, koji su bili za većinu njegovih igrača igrači za tranziciju. Tranziciju pročitati pod Kiza Milinković.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.716
Reaction score
54.953
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Kad će više taj menadzer Sadika da traži drugu sredinu,izginuše i novinari i saradnici ...dosta je bio u klubu
Čisto da bude jasno o čemu se radi
Navijači moraju da znaju da je Kleo profesionalac, stranac, ide tamo gde mu je bolje, gde su finansijske ponude bolje. Ne želim da ga zadržavam, ne mogu nezadovoljnog igrača da držim u ekipi. Odluka je sada na klubu.
Klub u ovoj finansijskoj situaciji ne mora da proda, ali Kleo i na treninzima pokazuje želju da ide. Hvala mu na svemu, mnogo je uradio za crno-bele, ali ne mogu nezadovoljnog da ga držim
"Sve zavisi od njega. Forma nije bitna koliko zalaganje. Nije napravio nijedan prekršaj, ali mora da popravi odnos prema radu. Nije to onaj Moreira sa priprema, kada je sve prštalo na terenu. Sada sve radi spuštene glave, bez žara", rekao je Stanojević, a preneo list Danas.
Srećno Bogu fudbala u nastavku karijere.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Napisao je suprotno čemu Sale teži, nisi ga razumeo.
A tranziciju pročitati pod Savo Milošević, Evropa 2019/2020
Mi moramo da pravimo ekipu za Evropu, a da u prvenstvu samo promenimo pristup taktici...... Savo je igrao isto i u Evropi i u prvenstvu i tu smo imali problem. Tako da ako Stanoje hoce kao i Savo da u Evropi igra ovo sto igra u prvenstvu ne pise nam se dobro. U Evropi mi nemamo sta da trazimo bez brzih igraca napred koji su dobri u tranziciji.....prvu ozbiljniju ulogu u grupnoj fazi smo ostvarili sa takvim igracima. Ono sto je najveci problem u vezi prodaje Sadika nije njegova prodaja (prodali bi ga ovako ili onako sa ovim ili onim trenerom), problem je ko ce doci umesto njega.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@Стојанче Ристевски Sadik ide pa ide, taman Stanojevic pretio otkazom zbog njegovog odlaska, on ide.

Cleo je otisao zbog 4,5 milke, Moreira zbog 450k godisnje plate, tada najvise u Partizanu.
Trener je sporedna prica tu.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.716
Reaction score
54.953
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Daleko je bio trener od sporedne priče, jer je javno učestvovao u stvaranju opšteg navijačkog mišljenja i lažnim opravdanjima uprave, mogli su oni i da odu bez ovog blaćenja po novinama.
Ali da ne dubimo temu, prepoznatljiv modus operandi.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.421
Reaction score
7.655
Локација
E-WEST

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.421
Reaction score
7.655
Локација
E-WEST
Ne znam kakvi su ti afiniteti.
Uradili bi oni to i bez njega, ali on je tu ekspert operativac.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Mislim da je sada sve vec receno na diskusiji Savo vs. Stanoje. Shvatili smo koje su njihove mane i vrline.
Stvara se nepotrebno negativna atmosfera, a siguran sam da pojedini igraci i strucni stab citaju ovde na forumu.
Ne vidim sta cemo postici ako napadamo sadasnjeg trenera? Ili treba prihvatiti da je on sada tu ili predloziti ko bi trebao doci umesto njega (mada ne vidim ni poentu svega toga).
Dovoljno je sto je cela Ling-long-liga, savez i sama drzava protiv nas, cemu sada jos podele izmedju vec bivseg i sadasnjeg trenera?
Bas nema nikakvu svrhu, moze samo negativno da utice na celu situaciju.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top