Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.888
Reaction score
26.042

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Pre neki dan sam pitao sve koji su pisali o Vlalukinu da li su ga ikad gledali, niko mi nije odgovorio...
Evo sad ću da pitam ko je gledao Štulića, baš da vidim koliko će njih da se javi...
I opet se niko nije javio...
Jel moguće da mi ni u mlađim kategorijama ni u Teleoptiku nemamo dijete koje može pokriti poziciju zadnjeg veznog. Ne mora puno znati, i to je dovoljno da bude perspektivniji i bolji od Lole.
Ajde ja sad da se javim, obzirom da sam pratio Teleoptik od početka sezone...ovaj što tamo igra zadnjeg veznog puno zna, ali u tome možda i jeste problem...i pre nego što me neko upita zašto bi to bio problem, ja ću da pitam vas:
- šta zadnji vezni prevashodno treba da radi?
- Šta zadnji vezni ne bi nikako trebao da radi? :D
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
šta zadnji vezni prevashodno treba da radi?
- Šta zadnji vezni ne bi nikako trebao da radi? :D
Klasičan zadnji vezni, prvenstveno da kvari igru protivnika, pravi pametne faule na sredini, potom da učestvuje u građenju napada i bude spona između odbrane i sredine. Da se konstantno ponavlja, prilazi i traži loptu od bekova i štopera, da menja strane iz prvog, drugog dodira... Da je uvek u laganom trku, da cirkuliše sredinom, da nastavi kretnju posle odigranog pasa ka centralnom ili ofanzivnom veznom.. Eto ukratko to treba da radi.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Klasičan zadnji vezni, prvenstveno da kvari igru protivnika, pravi pametne faule na sredini, potom da učestvuje u građenju napada i bude spona između odbrane i sredine. Da se konstantno ponavlja, prilazi i traži loptu od bekova i štopera, da menja strane iz prvog, drugog dodira... Da je uvek u laganom trku, da cirkuliše sredinom, da nastavi kretnju posle odigranog pasa ka centralnom ili ofanzivnom veznom.. Eto ukratko to treba da radi.

Odlično si opisao Zdjelara. Ovo sve on radi :D

 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.231
Reaction score
17.918
Локација
Kej Republika

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.361
Reaction score
3.806
Локација
NBG
Da Kleu su nudili da igra za kikiriki u Kini i onda smo ga oterali i unesrecili za ceo život.

Istina je negde između.
Verovatno smo i Žuku oterali (ili je on lažirao povredu kako ne bi igrao i time sprečio aktiviranje klauzule za automatski produžetak ugovora). O Moreiri neću da vam rusim sneska.
Stanojevićev najveći greh je to što je verovao Krstajiću.

Velika iskušenja su pred našim JSD-om, a fokus je na pogrešnim stvarima.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Velika iskušenja su pred našim JSD-om, a fokus je na pogrešnim stvarima.
Pa daj da im pomognemo.
Valjda pred bitne utakmice za naš Partizan je pogubno da po oprobanom receptu blate igrače kako bi napustili što pre Partizan dok može da se zaradi neki dinar.
Kakva je to vera u klub i rezultat ako moraš da insistiriraš na prevrat.
Valjda u iskušenja treba neko šamar da im opali ukoliko sveta vodica ne pomaže.
Zbi redove i grizi sa svime što imaš .Pa kad dodje "save check point" onda trtljaj.
Što se tiče Stanoja imam svoje mišljenje i kao i svi ostali ali za sud i pečat treba vreme.
Po meni najveća mana mu je ujedno i najveća vrlina.
Sigurno i detaljno razradjivanje plana.Sećam se da je prihvatao i analize protivnika mojih drugara sa DIFa...što više pažnje da se obrati na detalje bolje...
U tom perfekcionizmu mu leži i najveća mana.
" Bolje Miljkon u ruci mego golub na grani"
Previše odricnja od rizika i pokušaja da se napadne iz nedovoljne razradjene strategije i nesvesno naglašavnje nečijeg limita kod mladih igrača.
Iz tih nekih bubica nikad neće dati šansu klincu i pustiti ga da cveta. Nastasić je najbolji primer toga.
 
  • Like
Reactions: BiP
Статус
Затворена за писање одговора.
Top