Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Gdje razlika?

Sreca, nesreca...

Kao da citam Zexa Pantica..

Log out..
Veoma nezrelo sa tvoje strane.
Razmena mišljenja je razlog postojanja foruma...
Ne mesto u kome najavljuješ menstruaciju,koga ćeš staviti na ignor listu ili najgoru formu adolescentne krize u vidu nekog durenja.
Svaku raspravu mogu potkrepiti sa argumentima.
Ali kako?
Log out nuo si
Veliko nepoštovnje člana ukoliko ga porediš sa Željkom Pantićem .
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.064
Reaction score
4.921
Локација
vezenemam
i njima, i "našim" govnima!
spasa nam nema, propasti nećemo, jebana zona sumraka....
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
“dok budete govna zgrozena i u šoku, jebacemo vas po bloku”

kurvetinu prekoputasku na gomili sa ustasama uck-om i svim najgorim govnima na planeti manje mrzim od novinara tj novNara
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Da je to tačno ne bi nam u prvom njegovom mandatu perjanice bili Tomić i Babović.
On i hoće manje da trčimo, što bi rekao Đukić da ne budemo prebrzi za domaće prvenstvo, za to što on hoće, treba nam klasičan gol igrač koji ne zna u polju nego samo u 16, bekovi sa upotrebljivim loptama i igrač sa jakim završnim pasom, kog nemamo od Moreire i Ilića, igrač s dobrim šutem spolja i krilo sa solidnim driblingom.
U prevodu kompletno drugačiji tim, s tim što mu možda Suma i Natho rade posao.
Tomic da je bio profesionalac i da nije imao stomacic jos sa 20 godina bi igrao u Milanu.
Pogledaj sada njegove asistencije, golove i driblinge i uporedi sa bilo kim iz U21 reprezentacije.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.851
Reaction score
13.495
wLtmyYM.jpg
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.851
Reaction score
13.495
A onda kad se zasitimo prvenstva i kad se bude trazio korak vise u Evropi bice "Stanojevic trener samo za nase livade"....i tako u krug...nikad srecni, nikad zadovoljni mada to je i logicno jer prvenstvo bez Evrope i obrnuto ne moze da zadovolji klub kakav je Partizan.... Bilo je velikih kritika na racun evropskih rezultata u vreme sestogodisnje dominacije, nismo mogli da uzmemo vise od 3 boda u grupnoj fazi, a u pocetku ni toliko i gol razlika uzas.....kasnije napravismo neki iskorak u tim grupama, prezimesmo jednom, popravismo gol razliku i taj neki imidz kluba u tim okvirima ali ni to nije bilo dovoljno jer je izostalo prvenstvo....tako da ako cemo da se zadovoljimo samo prvenstvom ili samo Evropom - pisi propalo.... Nama treba trener koji moze i jedno i drugo - nama treba uprava koja moze i jedno i drugo - nama trebaju igraci koji mogu jedno i drugo....sve ostalo je mazanje ociju. Sto se tice lepote igre naravno da Partizan treba da tezi tome da igra dopadiljivo na oko sve dok to nije naustrb rezultata ali zadovoljavati se dugorocno pirovim pobedama nije u genetskom kodu kluba kakav je Partizan.....jer glavni zakljucak po tom pitanju je - ako moramo da igramo neki polu-fudbal da bi pobedjivali tu onda mnogo toga ne stima....
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.203
Ovaj tim ima kvaliteta za titulu.
Ne igramo mi protiv 20 tima iz lige petice . ..već protiv većine igrača koje smo mi otpisali i protiv onih koji mi ne možemo izabrati u prelaznom roku jer su škart.
Podesiš sprave da prvih pola sata grizeš svoje dupe samo da postigneš gol ...pa posle neka ide "samo mirno" i odmaraj do sutra.
Ako ne daš do tad gol ...tri izmene do 60 minuta i udri ...ako ni tad ne može onda mi nemamo kvalitet za ovu ligu.
I eto ti taktika.
Mi bre brate sviramo kurcu 40 minuta svaku utakmicu. Naš najači presing na sredini radi Banjak ?! Za koji deo utakmice se čuvaš?Niko da udvoji na sredini ,pa kako da krenemo ka golu majku mu?!
Ko će da da gol? Kako? Miljko da proba da gadja reflektor i možda ta lopta dodje do Sadika ili Sume.
Mi ovo prvenstvo možemo da osvojimo.
tacno je da sat vremena sviramo q ali i kad zapnemo nije mnogo bolje sta vise tek tada sledi mucenje do kraja

Zasto nema kvalitet ?
Nisi zadovojan zato sto ne pobedjujemo svaku utakmicu sa 6:0 ?
Previse dugo traje cigansko namestanje prvenstava, pa nam je postalo normalno da neki tim u prvenstvu od 30 utakmica pobedi na 29...
E pa vidis, to nije normalno.
Ovaj tim je prejak za nasu ligu, a to sto cigani namestaju, pa se stvara lazna slika, je drugi par opanaka.
previse dugo traje da se od titule oprastamo u oktobru pa je izgleda postalo normalno da prospemo 30 pa i 40 bodova u jednoj sezoni
koliko bi tek prosipali da nemamo kvalitetne igrace, 80 ?!
Ovaj tim je najbolji u Srbiji, bolji i od višestruko skupljih cigana.
Problem je što je koncipiran za evropu ne za domaću ligu.
Ovde koplja lomimo dal je to opravdano ili ne, ali to s kvalitetom veze nema. Mi i pobeđujemo na individualni kvalitet.
Pošto je evropa otpala iz priče to znači da ćemo napraviti za klasu lošiji tim, koji će bolje da igra u domaćoj ligi.
Ne može Sadik da razbije bunker da jebe rak raka, isto kao što ni Đurđević i Škuletić ne mogu da igraju kontru iz 2 poteza u Evropi.
I nema tu ružno al na rezultat. Ne postoji ekipa koja osvaja ligaško takmičenje nekvalitetnom igrom, ne lepom, ružnom, nego nekvalitetnom. Druga je priča ako imaš neke nefudbalske stvari iza sebe.
eee jbg sad, koncipiran za evropu, pa ni u toj evropi se nismo proslavili, pobedili dve sh ekipe iz penala i to jedna posle produzetaka, cim je usledilo nesto ozbiljnije - ispali
ne postoji ekipa koja prospe 30 bodova a hoce titulu i onda je problem sto musavi ne gube, znaci oni treba da prospu 35 pa cemo mi biti prvi?!
dajte ljudi osvestite se
ajde na trenutak da zaboravimo cigane, znaci da gledamo samo nas, evo na trenutak, sta cemo videti zadnjih sezona, da se pfc oprasta od titule u oktobru, da gubimo bodove gde god stignemo po raznim lucanima, surdulicama, suboticama a i na jna, ne mozes da dobijes cuku ne mozes spartak mucis se sa lucanima odes u je*eni novi pazar a oni te rasrafe ali rasrafe bukvalno smo mogli petardu da popijemo od ekipa koja je preko reda usla iz druge lige, i oces titulu ?!
ispred nas su znali tokom prvenstva da budu i cuka i radnicki i vojvodina "ali znate cigani, var, kokeza...." daj nemojte me je*ati sa tom pricom vernog navijaca reala i (od nedavno) sakramenta
pa ekipe igraju bukner ?! pa znao si pred pocetak prvenstva da ce 80% ekipa protiv nas parkirati autobus sta je sad jel to nesto novo ? sta, jel smo iznenadjenji ? ne razumem, pa isto je bilo i kad smo osvajali titule, nisu ni tad ekipe dosle da se nadigravaju ali brate umuvas gol - dva i privedes utakmicu kraju, nije tu nikakva rapsodija nije to nikakva lepota u igri neko klasicno odradjivanje posla cao zdravo vidimo se

mene ovo podseca na pricu musavih za vreme toleta, mi sovajamo titule a oni tole ono tole ovo kakav bre tole sine raspadate se na terenu... e nama je kriv kokeza sto ne mozemo da dobijemo je*enu cajetinu nego mora sudija da svira onaj ciganluk

izvinite vi ljudi ali ja taj kvalitet ne vidim, bar ne za titulu, mogu oni da odigraju neku tekmu solidno, da pruze maksimum da se naloze fokusiraju na neku tekmu ne kazem ali za titulu nedovoljno, ja stvarno ne znam u sta vi gledate svaki vikend zadnjih godine, odigraju oni i derbi dobiju musave (da ih sad ne izbaksuziram) ali sta vredi kad ti vec u oktobru odes na -10/15 paaa jbg sine sta hoces

pfc su neophodna minimum 4-5 pojacanja ali pojacanja a ne miljkovici i matici plus zamena kompletne klupe koja je apsolutno bezkorisna
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top