Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Ja ga se iskreno nesto i ne sećam previše. Mlad je, sigurno ima kvaliteta.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Ja klinac, sezona cimi mi se 95/96, i Goran Obradovic ulazi sa klupe i mrsi nesto mrsi.. nit primi loptu, nit odigra, pa pada, pa ovo pa ono.. jaaaa zapenio hocu mamu da mu jebem, ujak stoji pored mene i kaze “ne, navijaci Partizana ne zvizde svojim igracima, nikada ni posle 1:6”

imao sam kasnije plejadu igraca koje nisam podnosio, dal zbog moje procene neznanja, nezalaganja ili crvenih kopacki, ili izjava da kad nesto mrze mrze.. ali nikad vise nisam zvizdao! nikad! ni igracu ni treneru!

Bjekovic Junior, Milivoje Cirkovic, Nenad Miskovic, Dragoljub Jeremic... posle dodjose jos gori (meni) Mirosavljevici Miljkovici Babovici.. joooj pa potonji Miletic sa kosom.. sto ih nisam voleo.. ali nisam zvizdao, nikada!

Neki drugi ljudi, neka druga vremena, neki drugi navijaci Partizana


i kada GUBIS - JA TI PEVAM... jer u srcu mome..
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.203
ako nisam nesto istripovao, za svetu je bilo ono "novi bleki"
mislim da taj teret nije imao veze sa realnoscu
decko je jos bio klinac imao je nekog slifa to se videlo ali prerano je bio gurnut u vatru jbg nasa bajna uprava je htela da on odmah eksplodira i za 6 meseci posalju ga negde za 8 - 9 milki... hoce to hoce
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.495
Ne mogu svi da budu Bleki i Kalaba pa makar bili talentovani kao i oni. Neko sazri pre, neko kasnije, neko nikad. Ja mislim da S.Markovic spada u ovu drugu kategoriju ali bez obzira na to extremni je rizik da on ima debi u derbiju pogotovo jer se radi o defanzivnoj poziciji.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Evo odgovora otkud to da je FSS stopirao Nikolicev povratak sa pozajmice...

U ovom Derbiju ne mozemo izgubiti!!! jer ako kojim slucajem izostane rezultat, govna bas moraju napolje!
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
A Stojković došao nadrkan. Što uopšte došao ako neće da priča? Svaki odgovor neka floskula. Mada generalno te konferencije sa fudbalerima su totalno besmislene. Ništa pametno da kažu. Izdvojio bih jedino onu sa Lolom :D

Nije njemu vokabular nesto mnogo siri od tog prilozenog iz videa, tako da je to to manje vise.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.480
Reaction score
1.114
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
S obzirom na ograniceni br stranaca i bonus igrace, mogao bi Natho da ostane van protokola, sto bi bio veliki hendikep.
Negdje je Stanoje to i najavio, rekavsi da je igrao 3 utakmice u kratkom periodu za Izrael.

Opet, ako bi tandem u odbrani cinili Markovic i Ostojic, otvorio bi se prostor za Natha, ali bi Asano i Banjak bili van protokola.
Takodje, mislim da Obradovic nece pocinjati.

U svakom slucaju, imamo svi pozitivna iskustva i divna sjecanja na period dwrbija pod Stanojem ( i uopste taj period), iako je ruku na srce ovaj ciganski tim i skuplji i bolji nego tada ali i mnogo medijski "naduvan" sto mi raskrinkamo i dokazemo ppslednjjh nekoliko derbija.

Moja prognoza za sastav:

Stojkovic, Miljkovic, Markovic, Ostojic, Urosevic, Zdjelar, Jojic, Stevanovic, Suma, Markovic i Holender.

Ovo ako ostane Natho van protokola, Bajbek svakako na klupi kao i Banjak.
Asano bi bio van protokola, mada vidjecemo..
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.913
Reaction score
25.621
Локација
ante portas
Iskreno muka mi je više od ovih pisanija,jedva čekam da počne :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top