Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Pa nema ramadani nikakav interes da mu igrač završi kao pantić umesto da dođe preko nekog zaobilaznog puta do jakog ugovora. Mislim on je ovakav onakav ali nije napravio pare zato što je glup, to su sve odluke klinaca i njihovih kompleks roditelja.
Plus je to isfurana priča on je prema svojim igračima super, uvek gleda i svoj i njihov interes on je loš prema nama ali to je problem uprave.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.114
Reaction score
5.452
Локација
Beograd
Siti je sad pustio Fodena i Garsiju da igraju, imali su uspeha pre sa Jovetićem, Nastasićem, Savićem.. našim momcima, manje-više. Nisu favoriti za titulu više čini mi se, mislim da je i Pep shvatio da je došlo vreme za nekakvu promenu. De Brujne, Aguero, Voker, Fernandinjo i ostali nisu baš više klinci.

Plus, zaista mislim da je Fića najtalentovanije dete koje ide iz kluba u zadnjih 15 godina. Prema tome, što da ne. Nadao sam se nekom Hofenhajmu ili Lesteru (jakom klubu gde bi mogao da igra za nešto i da se razvija) ali ne verujem da će ga Siti baš poslati negde u deveti ešalon da igra i da ga puste na pozajmicu, a ja iskreno verujem u to da će iskoristiti svoju šansu (ako mu je budu zaista dali) jer se uklapa tipski u igrača kog bi Gvardiola mogao da koristi na više poizicija (verujem da će ga u jednom momentu, ako zaigra, koristiti i na sredini terena, kao što koristi Bernarda Silvu ili slične, ili po krilu, gde drži Fodena povremeno).

Naravno bruka je što ne dobijamo ni izbliza ono što on zaista vredi ali s obzirom na to da ne dolazi iz EU zemlje, nije Englez, liga je ovakva kakva je... nek ide, nema smisla da troši vreme u ovom mulju. cena bi mu pala, nazadovao bi igrački u ovom sistemu gde je pozicioniran kao krilo da faktički igra beka.
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.686
Reaction score
4.313
Локација
Brèko, BIH
Uglavnom bice veci transfer od brace ilic zajedno:D.Mada postavlja se pitanje, naravno, koliko FK Partizan ima od tog koristi.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Plus, zaista mislim da je Fića najtalentovanije dete koje ide iz kluba u zadnjih 15 godina. Prema tome, što da ne. Nadao sam se nekom Hofenhajmu ili Lesteru (jakom klubu gde bi mogao da igra za nešto i da se razvija) ali ne verujem da će ga Siti baš poslati negde u deveti ešalon da igra i da ga puste na pozajmicu, a ja iskreno verujem u to da će iskoristiti svoju šansu (ako mu je budu zaista dali) jer se uklapa tipski u igrača kog bi Gvardiola mogao da koristi na više poizicija (verujem da će ga u jednom momentu, ako zaigra, koristiti i na sredini terena, kao što koristi Bernarda Silvu ili slične, ili po krilu, gde drži Fodena povremeno).
Nema on trenutno fizike da bi igrao u bilo kom pl klubu. Premijarligaški bekovi bi ga pojeli. Najbolje bi bilo da ode u neku italijansku ili francusku ekipu.

Pitanje je da li može na vrhunskom nivou igrati na krilu.
 
Последња измена:

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
U svakom slucaju pljacka se nastavlja i sledi rasprodaja svega vrednog.

10 godina unazad nam ode Partizan.

Naravno od dobijenog novca nece uloziti NISTA!!!
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
U svakom slucaju pljacka se nastavlja i sledi rasprodaja svega vrednog.

10 godina unazad nam ode Partizan.

Naravno od dobijenog novca nece uloziti NISTA!!!
Nije to neka novina. Sećaš se nedavno Markov tim koji je iznenada osvojio titulu. Tada smo prodali sve sto vredi i završili sledeću sezonu na drugom mestu..
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.418
Reaction score
7.649
Локација
E-WEST
I nemojte da se lažemo, prodat je za realnu cenu. Nije mali ništa ubedljiviji od Lazara, Danila, Andrije i sličnih čvaraka iz naše škole. Kad se pojavi neki sa ramenima i leđima, taj će biti prodat za velike pare. Uporedite sve njih sa građom Jovetića.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.421
Reaction score
5.623
Локација
beograd
A za koje pare je otišao da bi mogli da pričamo da li je realna cena ili ne?
A verujem da ce na pitanje sta ce ostati posle stanojevica @Sacayak reagovati.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Pa mi jedini i ostajemo.
Ma odlična je cena, ja nemam zamerke na cenu.Ona priča od 20 miliona je i puštana da bi se prodao na ovu cenu.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Cena zavisi isključivo od Evrope i reprezentacije. S obzirom na to da Evropu igramo tek možda na sledeću jesen i to je pitanje na šta će ličiti to takmičenje ako se i plasiramo ne mogu se očekivati Bog zna kakve sume, da smo se ove godine plasirali u grupe i pošibali cene bi sigurno bile drugačije, što videsmo i na primeru Pavlovića ( cena mu je skočila duplo ako se ne varam).
Ne kažem da su logične prodaje ali klub nam je sveden na to da zavisi od Evrope i ništa više.
 
Последња измена:

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Mislim da će ovo sve biti ok posle priprema što se tiče domaće lige, vidi se neki napredak, veća sigurnost na lopti, uz nekog dobrog kondicionog ( miša opet jbt) trebalo bi to u domaćem šampionatu da funkcioniše dobro.
Ne bih sad opet da stvaram polemiku da li nam je to dovoljno i da li je to pravi put za FKP, ali što se tiče domaćeg prvenstva verovatno ćemo prebroditi one muke.
Ne
U svakom slucaju pljacka se nastavlja i sledi rasprodaja svega vrednog.

10 godina unazad nam ode Partizan.

Naravno od dobijenog novca nece uloziti NISTA!!!
Ako se dobro secam, to je doba Djurotija.
Bar ce se titule vratiti
A da je najlosije vreme, bar odtkad ja pratim Partizan, jeste.
To pod Djurom nema alternativu... A. Odmakli nismo mnogo...
 

The Partisan

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
51
Reaction score
147
Локација
always too far
Da li neko može da proceni koliko bi Fići bio jači taj prvi ugovor kod Građana nego u nekom manje finansijski moćnom klubu iz petice? Pokušavam sebe da stavim u tu poziciju. Slažem se sa prethodnim upisima u kojima stoji da je za mladog igrača na srednji i duži rok bolje da ode u tim "po meri." Ali, ako je novac višestruko veći, ne znam da li bih rizikovao. Igrači znaju da povrede mogu da skrate/prekinu karijeru. Na kraju, i Strahinja (još) ne igra u Monaku. Računam da je i kasnije lakše otići iz Mančestera u neku B evropsku klasu nego obratno. Eto, čisto da sagledamo i drugu stranu.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ne razumem.Da li imamo uvek 40% od narednog ili ako se ne ispuni ovaj bonus za ulazak u Primeru?
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
„Bajbekov potencijal nemerljiv je za ovdašnji fudbal. Doneće, pre svega, individualni kvalitet u postavljanju akcija. Direktan, mnogo jak na lopti, lagano rešava „jedan na jedan“ u kaznenom prostoru. Plus, ima fantastične kretnje, eksplozivnost na pet, 10, 15 metara, možda više ne i sprint na 30, 40, 50 kao kad je bio mlađi, ali... To i nije toliko bitno za njegovu poziciju. Sa smislom za fudbal i saradnju, fenomenalnom igrom glavom i završnicom desnom i levom nogom – kompletan špic, bukvalno“.

To Ivice govoriš o igraču koji dođe 2 nedelje pre derbija i nije u stanju da odigra jebenih 30 minuta?
Nešto si ipak propustio da nam kažeš.
Evo šta kaže i trener Petrović koji ga je trenirao:

"Potrebno je samo da bude zdrav, da bi sve bilo na njegovoj strani. Biću još jasniji: Bajbek je momak sklon povredama, neverovatno je koliko je imao pehova u karijeri, odigra dve utakmice, onda ga nema na pet,šest sledećih. Priča se ponavlja iz godine u godinu, prati ga u svakoj sredini gde ga put nanese."

Sereš Ivice za medalju, a za transfer Sadika lažeš.
 
Последња измена:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.451
Suma se oporavlja od pokusaja ubistva (mesec dana?), Markovic povredjen opet(mesec dana?), nema od njega vajde nikakve vise ni kad je spreman, Bajbek nespreman, a i on celu karijeru kuburi sa povredama, Jojic nespreman (ili nije vise onaj igrac sto je jos gore).....ruski rulet da smo igrali bolje bi prosli.

Partizan ima 40 odsto od transfera Sadika, bonus od 3.000.000 evra važi za narednih pet godina

Ivica Iliev uverava da se uz Bajbeka uklapa Holender, ali da je francuski napadač tim igrača koji najviše leži Sumi
„Miloš Vazura pravi ugovore, doneo je velike stvari Partizanu. Svaki posao osigurao je vrhunski. Kad kažemo 9.000.000 evra to je 9.000.000 evra. Ako ga Almerija, u međuvremenu, proda za 10.000.000, uzimamo 40 odsto. Dakle, sigurno 9.000.000“.
___________________________________________________________________________________________________________________________

Hit izjava. A ako ga ne prodaju za 10 nego za drasticno manju sumu i ako ne udju u primeru dok je on tamo dobicemo kitu. Sanse 50% mozda i manje. Dakle kockali se pa ako promase izgubio Partizan, a ako pogode vajda njima (ocigledno planiraju da ostanu dovoljno dugo da bi docekali eventualne procente).
 
Последња измена:

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.418
Reaction score
7.649
Локација
E-WEST
A na kom radnom mestu je Ivica Iliev?
Znam da je kliše, ali izgleda se vratio starom dobrom zlu..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top