Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Jsd Partizan 1945

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
75
Reaction score
52
Локација
hram
Igrali smo finale Lige Sampiona ili kako se vec zvalo,igrali smo dvaput cetvrtfinale, ispadali od sampiona Evrope, dobili Real 3-0 , koji je osvojio 5x uzastopno. Ali, od toga malo sta vredno kluba, kakvog ga mi dozivljamo . Relativno mali broj titula,slabi rezultati u evropskim takmicenjima . Mi u istoriji dalje stigli od osmine finala sadasnje Lige Evrope, to je prosto neverovatno.

Ako bi uzeli u obzir da je tada funkcionisanje fudbala bilo potpuno drugacije, da nam je bilo lakse, da je drzava bila veca i bogatija, da su nam sada uprave jos gore , kako bi sada mogli da ocekujemo da budemo kao nekad, kada okolnosti ne odgvaraju tadasnjm okolnostima i od koga to da ocekujemo da nam to donese? Ako znamo kakve su uprave i nema razloga da ne budu i dalje katastrofalne, uz to smo iz Srbije, onda to utice na mogucnosti.

Sve i da uspemo da naprimo istorijski presek i prosek i da utvrdimo sta je standard, u startu bi morali da ga spustimo u dozivljaju i oceni trenera i igraca zbog pomenutih okolnosti, koje su vrlo nepovoljne za nas. Moze se govoriti o renomeu naseg kluba, kao nekakvom idealu, kojem se tezi, ali to prakticno znaci negiranje stvarnosti, sa kojom ne znamo kako da se izborimo.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.415
Локација
Beograd
A i fudbaleri su se razmazili, mnogi bi da igraju za Partizanu (iz ovih ili onih razloga), ali se ne zapitaju da li su oni uopšte za Klub kao što je to Partizan?!
Ako misle da jesu, zašto to ne pokažu na terenu?!
Svako malo nas neko (i svako) na tom terenu da ne kažem šta, i mi izgubimo...
Mnogo smo brate kilavi, razmaženi i biramo utakmice!
A neki čak i nisu u fizičkom stanju za profi fudbalera...a u Partizanu su...
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Nenad Lalatović: Mi smo drugi, ne znam što se piše o Partizanovom zaostatku za Zvezdom

Još jednom hvala Savi Miloševiću što ovog nije postavio na svoje mesto. Lako ćemo mi našu (ne) stručnost da stavimo po strani.

Dobijam ospice od ovakvih izjava.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
@kujblo70
Boli činjenica da naša škola i dalje izbacuje produkte visokog kvaliteta, a da u smrdljivom sistemu u kom živimo to ne dolazi na naplatu kroz progres u rezultatima.

Čvrsto stojim iza onoga da bi apsolutno sve zamenio sa 20 klinaca i onda bi mogao da progutam da sezonu dve ostanemo bez trofeja a onda da jebemo kevu već u trećoj. Neće me niko ubediti da je ovo sad što gledam bolje, pogotovo jer rezultati ionako izostaju što namerno što slučajno.

Govnjava uprava ni jednog trenutka ne izlazi sa dugoročnim planom. Cilj se menja svake sezone. Ove su najavili borbu za titulu, ko odgovara? Samo trener? Da nije Marka Nikolića ova uprava ne bi videla titulu. Toliko sam besan i ogorčen da nemam šta da dodam na sve napisano od strane ostalih.

Zašto mi kao Partizan.net ne izadjemo sa zvaničnim saopštenjem i obratimo se javnosti i tražimo odgovore i odgovornost?
  1. Ko snosi odgovornost za rezultate?
  2. Gde je sportski direktor?
  3. Koji je petogodisnji plan kluba?
  4. Kakav plan imaju za ovu sezonu?
  5. Kakav kadrovski plan imaju obzirom na ograničenje stranaca?
  6. Finansijsko stanje u klubu , ne samo minus nego projekcija u sledecih nekoliko sezona
  7. Marketing plan i garnitura dresova iz nase istorije?
  8. Brendiranje kluba, plan?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.415
Локација
Beograd
@Jsd Partizan 1945
I svi ostali...
Odgovor na pitanje zašto nismo više postizali je uvek isti: uprave kao rak rane F.K.Partizan...
Svaki uspeh koji bi ostvario ,sportski sektor, upravama je bio ,puna kapa, i nikada nisu razmišljali u pravcu da to NA TERENU može i još bolje i šta uraditi pa da se to i desi...
A s druge strane su X puta razjebali i to dobro što je ,sportski sektor, napravio ili ostvario...
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.042
Reaction score
14.080
Локација
Kipar
Preduslov da klub bude stabilan i da to funkcionise na duze staze je da ne zivi od prodaje igraca.
To je trenutno nemoguce, manjim delom zbog vlasnickih odnosa a vecim delom zbog macehinskog ponasanja drzave.
Da recimo imamo sponzorstva koja dobija onaj drugi klub ne bi bili primorani na grcevitu prodaju najboljih po modelu '5 miliona max' na prvu ponudu. Da imamo prostora da ih sacekamo plus da se uradi dodatna selekcija tima sve bi to drugacije izgledalo a tim bi sigurno bio vrlo kompetitivan u evropskim okvirima. Naravno, tu se podrazumeva da imamo upravu sastavljenu od strucnih ljudi uz to i beskompromisnih boraca za Partizan.
Tek tada bi mogli, uz prave strance i domace igrace, da promovisemo i formiramo u finalni proizvod decu iz nase skole. Tek tada bi mogla prava snaga nase skole da se pokaze.
Ali ovo je utopija koju ja za mog zivota ne verujem da cu gledati.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.913
Reaction score
26.534
Uprava kao ova nikad nije bila, niti ce biti. Mi smo okupiran klub, a ova uprava je kvinslinska. I tako ce biti dok traje okupacija. Svi znamo sta treba da se desi, da bi bili oslobodjeni od okupatora.
I prethodne uprave su bile lose, stoji, ali sa ovom nijedna ne moze da se meri po zlu, nijedna.
Ko ove podrzava, podrzava unistavanje kluba. Ko ove podrzava, zabole ga kurac za Partizan.
 

Jsd Partizan 1945

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
75
Reaction score
52
Локација
hram
Ne mislim da je ova uprava sustinski gora od prethodnih, u ostalom ljudi iz tih uprava su usko povezani, jedni sa drugima. Uprava jeste kvinslinska, ali sve i da imaju najbolje namere, nemaju mogucnosti, jer drzava obezbedjuje nenadokadivu prednost nasem najvecem rivalu, sto se tice finasnija, sudija, naklonjenosti saveza. Prostor za delovanje nase uprave je vrlo mali, mogu da pisu saopstenja.

Da postoji kolektivno moralno ustrojstvo i svest kod nas kao navijaca, bivsih igraca, javnih licnosti,o tome da treba sacuvati dostojanstvo kluba i po cenu stetu kluba i licne stete, uz dobru organizaciju, mozda bi mogli da imamo upravu koja nije pod kapom vlasti .Ali, trenutno to nije izvodljivo jer nema petnaest ljudi koji su spremni da budu u klubu i svakodnevno se bore protiv ove vlasti .Zbog toga je i oteran Dule .

Tako da manjkavosti ove uprave su slicne kao i drugih uprava, lopovluk, kombinacije, zapustenost kluba, neorganizacija. Sve i da imamo dobru upravu u ovim okolnostima, mogli bi da prodjemo grupu Lige Evrope i da budemo drugi za - 5 .
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.106
Reaction score
27.537
Локација
Из Чикага (моји...)
Не смијем ни да помислим шта ће од Партизана остати након завршетка фирерове власти...а крај се и не назире. Он се већ сад спрема за још један предсједнички мандат, значи још седам година овога или нечег сличног. Управе или ''управе'' у Србији увијек је бирала партија на власти. Као и све остало, уосталом. Јер клубови су тзв,''удружења грађана'', а ко може да заступа интересе грађана него бОљЕ нЕгО ПаРтиЈа. А да ли ће они поставити Остоју, Вучелу, Шћепу, Саву или кога већ - небитно. С тим што се увијек гледало да клатно не оде превише на једну страну. Овако никад није било, а памтим доста дуго. За нас је предвиђена улога опозиције у Србији, значи 2-3 % а најбоље се би било да нестанемо типа ДС па да се циганија спрда ко у Скупштини. Приватизације нема нити ће је, како се сад чини, икада бити јер и ко послије na власт дође неће клубове испуштати из руку. Јер муљање. Јер профит. Јер криминал ''у рукавицама''. Организовани навијачи као десна рука режима, сутра већ ''млади, успешни пословни људи'' који купују грађевинско земљиште и клубове по Београду и Панчеву или добијају тендере и јавне набавке. Баш се смрачило.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.612
Reaction score
8.650
Локација
"preko bare"
Sve uprave su krale i mogle biti mnogo bolje. Razlika između ove i svih ostalih je što ovi uopšte nemaju ambicija za rezultat, a i otvoreno nas uništavaju. Tako da argument da su sve uprave iste baš i ne stoji.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.106
Reaction score
27.537
Локација
Из Чикага (моји...)
Ако мислиш на мене...говорио сам о томе како ствари у Србији функционишу од '45 до дана данашњег. А богами и сутрашњег. Резултате нам кроји снс од 2012. Оно са Николићем је био ''инцидент'' који ни дан данас нису прежалили. О крађи је излишно говорити.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.612
Reaction score
8.650
Локација
"preko bare"
@Zalad

Nisam mislio na tebe. Vidim neka mišljenja da je ova uprava nije gora od ostalih, što, po mom mišljenju, nije tačno. Ti si i sam rekao da ovako nikad nije bilo.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
sve uprave jesu iste, ali nisu ista vremena!

ovo vreme danas je gore nego bilo koje juce od 45!

pa nam zabranili sankcijama evropu sa onom generacijom, pa smo bolje funkcionisali kao sportsko drustvo nego sad!

Smracilo se sto rece kolega gore bez i malo svetla, a onda posle mraka ceka nas jos jedna zuto-crveno-beli mrak.. djilasi jeremici sutanovci ovi oni sve su to cigani kao i ovaj! nama su ruzic i dacic kao crno-beli, a mi od njih kurca ne vidosmo, jedino sto mozda nece dozvoliti gasenje, ali neke stvari su potpuno jasne.
1. mora kurva 7 za redom da osvoji (jer mi smo 6)
2. mora kurva da igra LS (jer mi..
3. mora kurva da bude vaterpolo sampion evrope
4. mora kurva da igra euroligu
5. mora kurva udje na F4
6. mora VK Partizan da bude tamo gde je ona bila (nigde)
7. mora KK Partizan da postane neki fmp
8. mora FK Partizan da bude tamo gde je ona bila
9. da imamo neku legednu dostupnu za hapsenje,, odradili bi i to..
nije hronoloski, ali je sve istina.

Mi mozemo samo da anticipiramo sta ce se desavati u buducnosti i da se borimo svim silama da ne dodje do daljih ludila.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.748
Reaction score
19.232
Локација
Nickname
Jojić 3 nedelje van tima, kako javljaju ovi iz pbg.news.
Samo reći hahaha.
E da, povreda kolena.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
I pre ove izjave sam bio pesimista, a posle ove sam totalni pesimista:


Uf...
Mačvu ćemo odvaliti verovatno ali za neku bližu budućnost sam i ja pesimista. Sreća, nasmeja se Stanojević na kraju za priču oko Mačve inače je baš tmurna i ružna konferencija bila. Nastavlja se priča o remontu tima. Ja stvarno ne znam šta on očekuje sad, kakvu atmosferu želi da pravi sa ovim izjavama kad se zna na koga se DIREKTRNO remont odnosi. Promenio je 6 igrača, Miljković, Obradović, Marković, Jojić, Franzuc i Mađar su došli. Znači njima su pozicije zacementirane jer ne bi ni dolazili da ih ne planira za 11. Stojković je po trendu sastava isto siguran. Urošević, Brežančić, Ostojić, Vujačić, Šćekić, Natho, Suma, Stevanović, Asano, a usudio bih se da kažem i Zdjelar i Bagnack, neće biti ovde za godinu dana. Na zimu očekujem odlazak Uroševića, Vujačića, Šćekića i Natha. Suma bi isto bio na izlazu da mu onaj magarac nije iskopao oko. Možda i Asano potraži vec na zimu novi klub jer s obzirom da nema Sadiq-a i Sume a Stanojević nastavlja priču kako stranci čas igraju dobro čas ne, to može da se odnosi samo na Asana i Natha. Iz dana u dan tonemo dublje. Nažalost, treneru ne ide da nas izbavi na površinu.
Još gore vreme dolazi po nas, još gore...
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.069
Reaction score
4.939
Локација
vezenemam
Što duže stručnjak bude imao priliku da "remontuje" tim, to gore po nas.
Slaviću kad završi "misiju", pa taman doveli tralalatovića kao zamenu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top