Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Prvi na listi za odstrel treba biti Lazar Marković, plata koju ima i ono što pruža na terenu su nebo i zemlja. Lazare, ako imalo voliš klub koji ti je dao hleb i zbog koga si zaradio toliko koliko si zaradio, traži transfer, da se ne mučimo ni ti ni mi.

Što se tiče stranaca, jedino ako će zamene stranci biti bolji, onda ima logike.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.296
Reaction score
15.311
Локација
U pizdi materini
Каже кладионица да смо продали Фићу за сићу ( римујем од муке )


Ако је тачан извор шест милиона клот је износ ово око бонуса мачку о реп....
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
E moj Ivice Mamicu......Sadik i Stevanovic odose zajedno za ukupno manju sumu nego sto se mesecima unazad govorilo za jednog od njih.
Ah da tu su bonusi i procenti od kojih cemo da imamo koristi kad se ispuni milion uslova.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Jel oni stvarno misle da će on ikad zaigrati za City??? :banghead: On je trebao dobro da guli u nekoj Bundes ligi, Portugalskoj, Hilandskoj par godina, pa onda i može da se nada da igra PL. Čisto mazanje očiju javnosti i navijačima...
 
  • Like
Reactions: MAK

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
A bonus verovatno ako odigra x utakmica za Siti ahah.
Naucna fantastika.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.556
Reaction score
11.034
Prodati su dobro, ne vrede ni toliko.
To sto neko veruje Vucelicu koji kroz medije koje kontrolise proturi da Lion i Napoli hoce Sadika, ali ga ne damo ispod 15, a i da Junajted nudi 15 za Stevanovica koji je bolji od Azara u zavrsnici, je skroz druga stvar.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.005
Prodaja Stevanovića za ove pare je krivično delo. Nadam se da će vazura odgovarati.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Prodati su dobro, ne vrede ni toliko.
To sto neko veruje Vucelicu koji kroz medije koje kontrolise proturi da Lion i Napoli hoce Sadika, ali ga ne damo ispod 15, a i da Junajted nudi 15 za Stevanovica koji je bolji od Azara u zavrsnici, je skroz druga stvar.
ne verujem njima, ali verujem drugarima koji rade u klubu, i nekim novinarima koji su mnogo blize klubu nego mi, verujem nekim bivsim igracima koji su svi redom potvrdili duplo jace ponude za pomenuti dvojac.
 

Kalejac

Grobar
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
201
Reaction score
140
Локација
Kanada
Vazno je da klub posluje pozitvno....ako ne bas klub, makar su pojedinci u plusu (NN)
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.309
Reaction score
3.915
Локација
Kobasicarija "Venac".
ne verujem njima, ali verujem drugarima koji rade u klubu, i nekim novinarima koji su mnogo blize klubu nego mi, verujem nekim bivsim igracima koji su svi redom potvrdili duplo jace ponude za pomenuti dvojac.
sve I da je bilo ponuda, zavisilo je od naseg plasmana u le. brojke za koje su fica I sadik prodati su proizvod poraza od belgijanaca. bolio ih kurac da se pojacamo, kockali se I izgubili. deja vu,
 

vasoo

Grobar
Учлањен(а)
10.08.2018
Порука
240
Reaction score
354
Локација
i svakog novog dana
I da vidimo sto cemo danas da gledamo..
Gledao sam prije neku noc frencvaros dinamo..igrali smo s tim dinamom prije neku godinu vodili 2 0 cak na pol..kako ti ljudi igraju trce naprijed centriraju..
Kad gledam ove nase ne znam mi to polako sve..2 centarsuta cijeli mec nema kondicije nema nista...al nmvz volimo te Partizane
UPRAVA NAPOLJE !
 
  • Like
Reactions: BiP

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
sve I da je bilo ponuda, zavisilo je od naseg plasmana u le. brojke za koje su fica I sadik prodati su proizvod poraza od belgijanaca. bolio ih kurac da se pojacamo, kockali se I izgubili. deja vu,
upravo tako..

pazi ti ZNAS da ces prodati i Sadika i Stevanovica, pricas o tome, pricaju svi o tome, znaci ZNAS da idu.
“nadas se” grupnoj fazi, rizikujes, boli te kurac da pojacanja dovedes pre prvog kola kvalifikacija, da pojacas “roster” pa kad odu ova dvojca ipak su ti novaklije uigrane koliko toliko, a jos i postoje na klupi u u produzecima protiv Sarloa npr..
iskuliras sve to, ispadnes, ostanes bez Sadika, zaostajes za cergom i ONDA dovodis nespremna pojacanja.


JEBOTE!!!
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.875
Reaction score
7.889
Статус
Затворена за писање одговора.
Top