Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Pa kad je ušo Suma odmah drugačije.Neverovatno je da igra samo 30 minuta, nije mi jasno.Ja nisam zadovoljan prvih 60 minuta je bilo loše.Napadali su nas, imali odličnu šansu za 1-1.
Mnogo Sabo igra otvoreno što smo mi u drugom i iskoristili.Jojic je totalno pogubljen.Miljković i napred i nazad ništa, sve šanse preko njega su nam stvorili.
Holender je trebao već da se otkupi.Igraće Evropsko, brz je, igra dosta pozicija.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
810
Reaction score
2.660
Локација
.
Koliko smo stvorili danas prilika toliko nismo u poslednjih 5 utakmica zajedno.
Drugo poluvreme najbolja igra u skorije vreme. Holander konacno proradio, Asanu se jbg nije dalo, a Jojica bolje ne komentarisati da ne kvarimo atmosferu.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.405
Reaction score
11.521
Локација
Beograd
E ovo je već Partizan. Ima nesto i do otvorene igre Tsc-a, ali dosta je dobro delovala i odbrana kao i visoki presing. Pročitali smo ih, taktički pojeli i sprečili ih da sitnu u okvir gola.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
@Leo42
Znaš da sam se nagledao snimaka Maradone bukvalno sam pomislio ovaj je trebao da igra u njegovo vreme. Ne poredim ih ne daj bože. Madadona je bog. Suma bi tada bio ozbiljna igračina.
Ali ja volim našeg Sumu i drago mi je što ulazi u formu polako.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Bravo Partizane!

dali su nam prostor - iskoristili smo prostor!

Suma kao mali zli “vilevnjak” usao i pokvario ih, Holender singerica on je bio ono dete sto nikad ne hoda samo trci, Urosevic cini mi se onaj stari, probudila ga klupa! Natho dobar osim onog prijema, Zdjelar lider, Sceka hobotnica, Jojic sporiji od mene posle rucka

“sastavite top 11 igraca Ivice Iljeva”

NAPRED PARTIZAN

DAJ 3-5-2

(ko ce na klupu kad se vrati Baebek i Suma potpuno oporavi, a i Zeka (posto vidim da za njega mora mesto))
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.157
Reaction score
4.280
Ubedljivo naša najbolja igra sa novim trenerom. Holender odličan, Suma u svom elementu, Šćekić hapsio na sredini.... Ali, moram da istaknem i očajnu igru domaćih...
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.393
Reaction score
4.584
Локација
Zemun
'Fala kur'u" kad moram da psujem! Konačno licimo na fudbal!. Ajmo dalje!
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.669
Reaction score
9.220
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Arhiva kaže, poslednja pobeda 0:4, u prvenstvu, protiv Radnika, 3. maja 2016 godine. Na isti datum, godinu dana pre, slavili smo u Novom Sadu, sa istim rezultatom, kada je duh Roberta Karlosa ušao u Volkova. U proleće sezone 2013-14, upisali smo dve pobede od 0:5, jednu u Kragujevcu, a drugu protiv Donjeg Srema, kada je Kojić postigao het-trik za 18 minuta.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.132
Reaction score
17.817
Локација
U Kinšasi
Питао сам вас (не персирам Директору, него питам све) пре неки месец, јел гледао неко (осим мене) Влалукина, па се нико није јавио...
Ево сад смо га ваљда сви гледали на ТВ-у, играли су Металац и Партизан пре неки дан...
И...?
И ево сад ћу опет нешто да вас питам, па да видим да л ће бар сад неко да се јави:
Дакле, на основу оног што смо у тој утакмици гледали (ако смо гледали), ко је тада боље деловао као десни бек, Миљковић или Влалукин?
И зашто?
Tad kad si pitao, jedina opcija na desnom beku je bio Lutovac. A imali smo problem sa U21 igracima. Tako da dzabe sad pitas. Ah, nije dzabe, pogledaj Miljkovica od danas, odgovor ce ti se sam nametnuti.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
487
Reaction score
1.730
Odlicna igra. Tranzicija u napad kao u jacim ligama, bez davljenja do iznemoglosti. Scekic pokido, gura loptu naprijed. Suma majstor dribler. Mladici koji su usli nisu za seniorski fudbal jos. Jedva cekam sledecu utakmicu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top