Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.203
Sad kad na sred priprema neko zapali.
Suma verovatno.
Vec vidjen scenario 100-ti put.
Brate i da ne zapali... ovom timu trebaju pojacanja za bilo sta ozbiljnije a ovi se posle proslogodisnje evrope prodaje kalabe pa sadika pa i fice vidim otvorise za zivkovica zmaja od vozdovca, to je to
Ps mozda se otvore za jos neko pojacanje koje nije moglo da igra ni u trecoj ligi vojvodine pa ga posle prosledimo u teleoptik ali ono pokusali su
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd


Igrači koji su razmišljali o odlasku iz kluba su imali rok do 9. januara da se izjasne.

- Nisam promenio priču... Ko želi da ide! Šefe, ja se ovde ne osećam komforno, pa... E, do tada su mogli, sad... Ne može. Može neko da dobije ponudu i da je klub razmotri. Niko se nije javio, vidim da je svima super, svi su zadovoljni. Ne žele da odu po svaku cenu. To sam uradio samo iz jednog razloga, da se osećam dobro i mirno kad se bude vodila borba za mesto.

edit:
PARTIZAN sutra u 13 časova (TV Arena 1) očekuje prva utakmica na pripremama u Beleku, a protivnik je poljski prvoligaš Zaglebje.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.530
Локација
Žrnov

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.000
Reaction score
11.773
Локација
JNA

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
Naravno da je sve to nakaradno, odnosno to je za nas klub normalno sve.


Sto se mene tice, mnogo bolje da Iliev i dalje dovodi igrace/strance nego da se tu pita Stanojevic. On nije tip trenera kao Milosevic, nesto kao generalni menadzer.
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
564
Reaction score
743
Ja mislim da tu nema razlike, jer je princip istii. Iliev nadje igrače, skautira ih sa timom i preporuci treneru u zavisnosti od potrebnih karakteristika. Onda trener iznese prioritete i Iliev sa Vazurom pokušava to da ostvari.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.450
Reaction score
5.745
Локација
beograd
@Dzoni82 Naravno.
Ne, najbolje da je Savo zaslužan za Sadika, Natka, Asana, a Ivica za Vujacica, Pesukica i ostale...
I da se razumemo, najviše bih voleo da je Savo SD, ali on očigledno ima drugu viziju i srećno mu bilo.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
Ja mislim da tu nema razlike, jer je princip istii. Iliev nadje igrače, skautira ih sa timom i preporuci treneru u zavisnosti od potrebnih karakteristika. Onda trener iznese prioritete i Iliev sa Vazurom pokušava to da ostvari.

Iliev nadje igrace pa Stanojevic bira.

Mnogo bolja kombinacija nego da je SD Krstajic, Tumbakovic, Ciric.

Kao da smo mi uvek imali top sportske direktore, a u stvari samo Tomic je dovodio pojacanja.

Svi su imali promasaje, ali ovi i ubodu solidne strance.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top