Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
628
Reaction score
2.035
Dobro je Stanojevicu,
Nisi rekao mnoge stvari ali i ovo je OK
Jednu moju sumnju si otklonio
Ajmo dalje
A cigane gledaju njihovo musavi, bezubi, napredni suporteri i kompetišnu 18. To vam dobar stojim
Jebo zabranu okupljanja- to vazi za protestante. Picka Kon ce nam to objasniti na vreme
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Nisam iznenadjen izjavom Stanojevica, covjek trpi sa svih strana pritisak od kad je dosao. Rezultat pod moranje, cigansko favorizovanje na sve strane, uprava saboterska cak je dio Partizanovih navijaca bez razloga zauzeo ratoboran stav. Dosta se suzdrzavao od nekih zvucnih izjava, do sada, ali posto je ciganska volja zapovjest za FSS jednostavno je covjek pukao. Ispalio iz sebe sto je imao da kaze, po prisutnoj emociji vidi se da je iskren 100%.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
i sve crveno u kući spaliti.
Direktore u nekom postu mom (nemogu da trazim sad)pisao sam da sam toalet uradio u crveno belom da mi "razmisljanje"ide glatko dok gledam te boje.E sad pre nedelju dana ja sam nehotice za malo mogao da uradim ovo sto ti pises.Bog dragi nas sacuvao(i vutru koju sam popusio malo pre incidenta al da ne ulazim sad u detalje) i samo je plasticna korpa za odpadke stradala.PALIMO CRVENOBELO KO MU JEBE MATER.
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
273
Reaction score
1.732
Локација
Beograd
PARTIZAN = Srbija i Institucija, al koja: leva, desna, napredna, ugledna.., sa blejom i traktoratom. 8 pojmova...možda sve?!

Na audiovizuelnim i telekomunikacionim medijima, interaktivnim i tehnoprometnim aparatima, za neke ostaju sećanja da smo Zapadna Srbija i Pupin institucija... od milošte ili kako jeste!?

Pouka i poruka: pratite kretanje lopte i klubaštvo više, kao sportski bilten i ratnost.

Ako pogledate spisak predsednika od osnivanja na zvaničnom Partizanovom sajtu nekad, odbrana Crno-bele boje Parnog valjka i Parobroda..protiv 5. kolone i petardi. Ovaj vek precednici uz Protagoniste i Profesionalce narednih decenija!!!
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Koliko su nas ubili u pojam i okupirali kad nam je ova izjava retkost, a trebala bi da spada u normalnost.

Elem, sve je to lepo, konacno je neko nesto rekao ali mi moramo neke stvari da pokazemo na delu. Ovo pravilo koje ce se primenjivati od sledece sezone je nesto najbolje sto su ovi glupanderi iz fss-a mogli doneti, sa ovim pravilom mozemo pokriti vecinu pozicija sa igracima koji poseduju fizikalije koje su potrebne za danasnji fudbal.

Za sledecu sezonu vidim sledece igrace koji su dostojni dresa i koji bi trebali pokazati zasto su dovedeni, a to su: Urosevic/Obradovic, Banjak?, Natko, Suma, Jojic, Zdjelar?, Holender, Asano?, Stulic, Bajbek. Za rotaciju Popovic, Ostojic, Scekic, Zivkovic, Pavlovic, Jovic, Lutovac, Puric.

Mislim da je ovo pravilo mokar san Ivice Ilieva i nadam se da je vec sada prionuo na posao u trazenju igraca.
Pojacanja za sledecu sezonu na sledecim pozicijama moramo traziti: Golman (domaci), stoperski par domaci, desni bek sa pasosem evropske unije, zadnji vezni pasos eu, strani spic po karakteristikama Rikarda Gomesa. Bez pojacanja na ovim pozicijama, mi nemamo sta ocekivati ni u evropi, a ni u ligi zbog namestanja garagana.

Vidim vec se oglasio Ranko Stojic, koji kritikuje pravilo, e pa odjebi i ti i ostali menadzeri koji mesetare srpskim fudbalom. Ovo pravilo ce sniziti cenu livadara na realnu, a sto se tice mladih igraca, ovo nikako njima ne moze biti minus nego plus. Trenirati sa kvalitetnim i prekaljenim igracima moze im samo biti plus da se lakse aklimatizuju u sledecem klubu, gde su strani igraci jos skuplji i kvalitetniji. Klinci ce uvek imati mesto, pogotovo u nasem klubu. Jos kad bi se liga smanjila na 10 klubova i ukinula menadzersko pravilo u21 ali avaj.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
Može on da priča koliko hoće.
Činjenica je da nismo doveli ni jedno pojačanje.
Sramota.
Uopšte nema želje da se bude najači u Srbiji.
Šta onda vredi ovaj interviju?
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Zato i kazem, lepo je sto je ovo izjavio ali sad zelimo dela. Nismo doveli nista u ovom prelaznom roku, doduse nista krupno nismo resavali ni u prethodnim zimskim prelaznim rokovima...

Treneri sami sebi crtaju metu na celu, nekim izjavama. Isto kao sto sam pisao za Savinu ekipu, pisem i za Stanojevu, ova ekipa nema kvalitet da se bori za titulu u ovakvim uslovima i nema kvalitet za evropu.

Golman, stoperi, desni bek, zadnji vezni, spic. I to ako niko ne ode, ako ode zamena za njih, pa da vidimo da se stvarno ozbiljno radi i da zelimo najvece ciljeve ostvariti.

Ako ne dovede ove igrace i Stanoje ce biti bivsi do zime, pa onda opet jovo nanovo, dok ne dodje neki trener koji ce stititi svoje interese. Dakle Stanoje ako ne izadje u medije pred pocetak sledece sezone i ne kaze 5 igraca mi fali da ostvarim najvece ciljeve, on je svoje zavrsio na klupi.

Lazaru, Stojkovicu, Miljkovicu, Brezancicu se zahvaliti i pozeleti im srecu u daljoj karijeri.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.203
Činjenica je da nismo doveli ni jedno pojačanje.
Sramota.

Treneri sami sebi crtaju metu na celu, nekim izjavama. Isto kao sto sam pisao za Savinu ekipu, pisem i za Stanojevu, ova ekipa nema kvalitet da se bori za titulu u ovakvim uslovima i nema kvalitet za evropu.

Bravo
To je to
Ovaj tim nema kvalitet da osvoji titulu, kao sto nije imao ni prosli... uspeli smo da se domognemo evrope prosle godine, posle prodali pavlovica pa sadika ode i fica a para nema, neeeeeema za pojacanja ?! A dug sve veci ?!
Cemu se nadamo...
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd

Aj da vidimo i ovo. Ne verujem im ni da golim dupetom na ringlu na 6 sednu. Sve zavisi koliko je Stanoje spreman da se bori na duže staze u mulju. U svakom slučaju, za moj ukus jedan preteran optimizam Ilieva.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
"Nikad mirnije! Zadovoljan sam, to je znak da je trener zadovoljan ekipom, inače - da nam nešto nedostaje radili bismo na tome, što ne znači da to ne činimo za letnji prelazni rok. Sada Partizan prvi put za pola decenije nije bio ovako finansijski stabilan, uvek se jurilo da se neko proda, iz ovog, onog razloga. Mirno čekamo leto, pijacu koja će, možda, da bude isto turbulentna kao lane."

Ovaj nas zajebava. Jbt pa jel ste pricali to i za leto da smo popunjeni??? Mi bez 5-6 igraca nemamo sta traziti ni u prvenstvu ni u evropi. I to 5 igraca koji su kvalitet i prevaga.

I sledeca sezona pisi propalo.
 
Последња измена:

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Daj boze da se ovaj Bajbek ne povredi na prvoj sledecoj prvenstvenoj utekmici po ovim nasim oranicama. Suplja prica slatkorecivog Ilieva.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
628
Reaction score
2.035
Ne bi trebalo uzimati za ozbiljno to sto Ivica i njemu slicni pricaju
Milioni, kamioni, zuto, belo..........
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top