Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.842
Reaction score
3.605
Molio bih trenera da u slucaju sudija pokloni penal Partizanu,da naredi igracima da ga namerno promase.Da ne budemo cigani i da se izdignemo malo iz ovog mulja u kojem su nas uvukli.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
808
Reaction score
2.649
Локација
.
  • Like
Reactions: BaX

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
bice interesantno videti(cuti) kako ce ovo da ispadne..nadam se da nece biti bezlicno
 

nfna161

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
45
Reaction score
110
Локација
Beograd
U saradnji sa Arenom sport.... Ne bi me čudilo da nam puste neke ciganske pesme.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.990
Reaction score
11.704
Локација
JNA
bice interesantno videti(cuti) kako ce ovo da ispadne..nadam se da nece biti bezlicno
Zamisli puste "lalate pičko jebemo ti sve" hahahahahahah
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
390
Reaction score
2.695
Локација
Novi Beograd
Vreme je da Vojvodini pokazemo gde joj je mesto, a najvise njenom treneru.

Mislim da je Stanoje iskusan u ovoj ligi za ovakve utakmice. Prethodne utakmice su nas dobijali na energiju, provokacije, tucu, sitne faulove, fizicki kontakt. Na takvim utakmicama mora da se izadje sa istim stavom i da im se odgovori a ne da se nadigravamo fudbala. Jaka kontakt igra, puno duela, faulova, provociranja, energije, bukvalno na sve moramo da im odgovorimo a onda ce doci do izrazaja i fudbalski deo igre gde smo mnogo dominantniji od njih.

Srecno! :napred-partizan:
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.175
Reaction score
6.918
Локација
NbG
Bezveze mi je nazivati Drinčića slinom. Mogu da se složim da je grizao protiv nas, čak se i indijanisao u nekim situacijama ali on je čovek profesionalni fudbaler koga su se naši pametnjakovići iz uprave i/li sportskog sektora svesno odrekli iako je mogao da pruži mnogo više od nekih drugih rešenja kojima smo se okretali. Siguran sam da je i zbog toga bilo neke gorčine kod njega i želje za dodatnim dokazivanjem ali ja mu ne mogu zaboraviti golove u derbiju i učinak u našem dresu i uvek ću pre izabrati da naš bivši igrač daje 100% i kada igra protiv nas nego da bude bezlična slina koja će da se sklanja sa terena. Pa zar nije to ono što nas definiše i razlikuje od mandova preko puta...?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.364
Reaction score
40.183
Локација
Žrnov
On je profesionalni fudbaler koji protiv cigana igra kao pičkica, bez faula, dok kidiše na naše igrače.
Ja sam prva za to da naši bivši igrači igraju 120% protiv nas, jer je to grobarski. Ovo što on radi protiv cigana je slinavljenje i zato je slina.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.113
Reaction score
5.439
Локација
Beograd
ovi klošari bi nagurali i autobus u 16, ako treba.

očekujem maksimalni pritisak, bez čekanja.
loše smo zadnje dve utakmice protiv ovih krenuli i to nas je koštalo. prvi ozbiljan test u ovom nizu pobeda, svakako najozbiljniji. nadam se najboljem. kritikovao sam Stanoja, ovo mu je šansa da me natera da pojedem govno, što ću rado uraditi ako razbijemo ovu bandu nikogovića.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.175
Reaction score
6.918
Локација
NbG
On je profesionalni fudbaler koji protiv cigana igra kao pičkica, bez faula, dok kidiše na naše igrače.
Ja sam prva za to da naši bivši igrači igraju 120% protiv nas, jer je to grobarski. Ovo što on radi protiv cigana je slinavljenje i zato je slina.
Ja se sećam da je tokom nastupa za Čukarički igrao muški igrao protiv njih, čak je bilo i priče da je polomio nogu nekom od njihovih tokom utakmice u rupi. Al da ne vrtimo u krug, nisu tema ni Drinčić ni garavi, a sigurno ti neću promeniti mišljenje ;) ;-) Daj da kidamo slaninu na sitne komade danas i da ućutkamo onog smrada na klupi koji je umislio da je Aleks Ferguson.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top