Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.754
Reaction score
19.297
Локација
Nickname
Sto se tice Sume...jedva cekam ledja da mu vidim.

I ne smarajte o Sumi vise. Ispodprosijecan igrac koji je papreno placen. A Tomic ga brani ko da mu je sin :)

Čovek promešao četvoricu juče i dao gol, nakon toga zadao domaći na temu "asistencija", sve to uradio za 35 minuta, ali ne, ispodprosečan igrač je u pitanju.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Teleća glava je znojila ljabinu tokom meča sa čukom. Video se strah, zna on šta ga čeka sedmog aprila. Što se sastava tiče, Stanoje je rekao tokom priprema da će nakon 5-6 kola imati standardnih 11. To vam je ovo. Suma nek udje svež i nek se popiša na podbanjičku fuksetinu.
 
  • Like
Reactions: BaX

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Razumeo bih da je neki klinac, tipa Stevanović izjavio da mu je omiljena utakmica u Mančesteru, jer eto, pojavio se na Old Trafordu, ali kad to izjavi čovek od 30 godina, koliko god ga voleli, to ipak govori nešto o njegovom mentalitetu.
Evo npr kad bi Van Dajka pitali koja mu je omiljena utakmica u Seltiku, ispade da bi po mnogima ovde skroz okej bilo da kaže protiv Barse (Liga Šampiona, Kamp Nou, Mesi, Nejmar, ekipa...sve do tad nevidjeno),to što ta utakmica izgubljena 6:1, to manje više..

I ja mu "zameram" isto
Umesto utakmice u Mančesteru, gde jesmo izgubili 3:0. A, Suma i pored poraza, svojom igrom, ostavio više no pozitivan utisak.
Pre je trebalo da spomene utakmicu protiv recimo Rada, gde smo pobedili 5:0. On takodje bio, više no dobar .
Doduše, da me neko ne shvati ozbiljno. Znam da je pitanje, tj odgovor koji je Suma dao, a za koji se pojedini sada hvataju, bilo daleko pre utakmice od pre par dana. Mala ironija. Il bolje reći. Ako mu se ne može osporiti da je jedan od najboljih na terenu. Ako mu je glavna zamerka, šta je izjavio, koju utakmicu izdvojio..
Mislim, šta reći..

Nidžo, ništa lično. Samo se nadovezah na tvoj post
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.620
Само батине и игра из транзиције. Татко, Асано, Холендер, Стевановић за тај уводни део меча.....у последњих пола сата убациш Суму, Маркеца и Јовића да их докрајче. Цигани могу да припрете само из неког пенала, слободњака, корнера....ако треба и непостојећег. Шћекић мора да почне.....најбоље у пару са Здјеларом ако он уђе у форму до тада. Морамо стварно да се пазимо тих прекида и то не само против цигана. Станојевић је увек знао добро да организује дефанзиву у пољу и ту смо тешко примали голове али смо попуштали након прекида....ако издвојимо све те веће мечеве из оба његова мандата већина примљених голова је након прекида. То ми је ето једина наша слаба тачка коју видим али што се тиче ситуације кад ударимо дефанзивни блок и оријентишемо се на контре ту смо баш опасни пре свега са играчима напред које имамо али и генерално са овим приступом. Има још доста до дербија ал ваља полако дизати тензију, цигани су под већим притиском од нас.
 
Последња измена:

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.313
Reaction score
3.943
Локација
Kobasicarija "Venac".
ne pamtim kad su nam cigosi prvi dali gol u derbiju. evo, bez guglanja ne mogu da se setim.
neka bude tako I ovaj put. odlican recept!
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Proverio sam nekoliko derbija unazad i samo dva sam uspeo da nađem gde se to desilo. I oba puta su nas dobili 2:1.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Koliko znam oni su poslednjih nekoliko derbija imali problem i na gol da šutnu, a kamoli da daju gol :D
Videćemo kako će Stanoje da ih zatvori u derbiju.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.307
Reaction score
37.290
Aha, samo smo mi to nepisano pravilo par puta oborili.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.313
Reaction score
3.943
Локација
Kobasicarija "Venac".
tacnije oborio je sudija. gogua 1:0 I nedosudjen cist penal nad necom mihajlovicem. potom nam ponisti regularan gol. pomocni mahao ofsajd. ne secam se imena sudije.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top