FK Partizan 2020/21

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
9.210
Sastav za današnji meč

Stojković – Miljković, S. Marković, Ostojić, Obradović – Zdjelar, Jojić – Marković, Suma, Jović – Holender.

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
3.053
Crno-bela rapsodija! :clap Poserem se ja na reprezentativnu pauzu, neka pikaju lopte kad umetnici iz Humske završe sezonu.

P.S. Odbijam da glasam, ne mogu da podelim 3 glasa. :D

nasa stvar

Grobar
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
718
Локација
JNA
Solidna igra posle pauze, nismo im dozvolili nijednu ozbiljnu tranziciju što ohrabruje.
Jojić me mnogo nervira, svaki duel je izgubio a oni slobodnjaci gde zagreva golmana neću ni da komentarišem.
Piše se pobeda koja mora u sredu da se kruniše sa tri nova boda.

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
489
Локација
Banja Luka
Bravo,sa pola snage faktički smo ih rutinilari.Nek mi se napuši ovaj Radulović sa Arene koji pet puta ponavlja kako je Grujić bio u pravu i da ono nije penal nad Holanderom,ako ono nije penal onda ne znam šta je.A sada u srijedu poniziti kurvetinu u rupi...

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
1.715
Na stadionu JNA nista novo Partizan i dalje melje.

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
1.963
Mislim da smo prvih 30min imali problem, jer nismo imali onaj pristup igri kao u prethodnim utakmicama, jer nismo pritiskali protivnika sinhronizovano, a loše smo se snalazili na presing protivnika.

Nije bilo agresivnosti kod Zdjelara, kao što bi bilo kod Šćekića, da je počeo i to se malo primijetilo. Jojić takođe, loše vršenje presinga.

Bez obzira na sve to, disciplina nije izostajala, što je važno, a pogotovo ulazak u drugo poluvrijeme, gdje se osjetilo odmah u igri da je na pauzi obavljen ozbiljan razgovor sa igračima.

Holender isuviše sebičan u izglednim situacijama.

Svi smo zdravi, to je najvažnije, imamo taj ritam. Samo da ga još primijenimo na derbi i komšinica sumnjivog morala neće znati šta ju je snašlo.