Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Miljkovicu, L. Markovicu, Obradovicu, Brezancicu, Vujacicu i S. Markovicu se zahvaliti na kraju sezone. Kad se oslobodis ovih plata mozes dovesti 3 pristojna internacionalca u odbrani, koji su i sa loptom i sa fizikalijama na ti, a za nas nivo su Virdzil Van Dajk i Ajling licno.

Stanoje ako ne bude trazio i doveo, domaca i strana pojacanja koja poseduju fizikalije i znanje i treba da ga pljuju. Ako pak govna ne zele da mu daju ono sto trazi, treba da izadje javno i to kaze. Da da ostavku i da se ogradi od kvinsliske uprave.

Prelazni rok ce nam sve reci o ambicijama kluba u narednoj sezoni, ako bude bio kao proslogodisnji da se ne ljubimo Stanoje. Procices kao i Savo. I zato ne stiti govna, vec trazi pojacanja.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Kako da znamo da li su konkurentni kad ni ne dobijaju neku minutažu? Uostalom Štulić nzm da li je igrao pola sata kad se sve sabere pa je opet uspeo da postigne odlučujući gol Čukaričkom što uopšte nije uticalo na njegov status. Moram da priznak da mi smeta taj odnos, kakav to Jojiić ima uticaj pa je konkurentan za prvi tim stalno? Moram da priznam da to od Stanojs nisam očekivao, on je bar uvek imao hrabrosti da gurne nekd mlađe igrače. Takođe nekih talenta smo se prerano i bezveze odrekli kao što su Đorđe Jovanović i Vlalukin. Tako da ima talenta pitanje je samo spremnosti kluba i trenera da stane iza njih kao što stoji iza nekih drugih igrača.
Pa valjda postoje treninzi gdje igrači pokazuju koliko vrijede. O Đorđu Jovanoviću i sličnim, trenutni klub za koji igraju pokazuje koliko vrijede.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Jedno je biti talenat, a nešto sasvim drugo je biti konkurentan za prvi tim. Pročitaj prvo šta je napisano.
nisi me razumeo brate uopste...

konkurentan za sta? titulu? prolece u evropi? osvajanje konferens lige?

konkurentan za sparing partnera dzbedzdi??

neka.. lepse mi 8. mesto sa nekonkurentnom decom nego sa konkurentnim strancima od po 1M godisnje sa doprinosima i porezima..
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.002
Reaction score
11.797
Локација
JNA
Da se ne lažemo, previše je rekreativaca u timu. Svi ovi koje je @Matke22 nabrojao, a tu spada i Jojić. I takvi igrači nama čine okosnicu tima. Za te njihove plate se moraju dovesti igrači dostojni dresa Partizana, a tu pre svega mislim na kvalitet. Ne možeš večito da dovodiš bivše igrače sa dobrim karijerama, rekreativce i igrače bez obeštećenja i očekuješ titulu (jebem li vam majku poltronsku Vučela i Vazura).
Nadam se da Stanoje vidi sve ovo i da će izvršiti totalnu rekonstrukciju i dovesti prave kvalitetne igrače koji će činiti okosnicu tima, a ne rekreativce i igrače koji to nisu bili/bili pre 10 godina.
 

Kazimir

Početnik
Учлањен(а)
27.07.2018
Порука
117
Reaction score
125
Локација
Beograd
Treninge ne mogu da vidim pa ne mogu ništa da kažem osim da toga poklanjan poverenje treneru da je zaista to razlog ovako raspoređene minutaže. Tako da pričam na osnovu onoga što vidim na utakmicama a vidim prosečene igre i zalaganje pre svega Jojića pa i Natka koji je nesumnjivi majstor ali na terenu deluje zasićeno i potrošeno i tek na momente pokaže koliki je majstor. Vidim da Asano pravi najveću razliku a najavljuje se njegova prodaja te me brine budućnost kluba, vidim prosečne igre Holdndera koji igra van pozicije ali stalno ima maksimalnu minutažu. Ne kažem da iko treba da ima minutažu samo jer je mlad i jer je naše dete, ali odnos mi se ne čini fer bar je to moj skromni sud.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
nisi me razumeo brate uopste...

konkurentan za sta? titulu? prolece u evropi? osvajanje konferens lige?

konkurentan za sparing partnera dzbedzdi??

neka.. lepse mi 8. mesto sa nekonkurentnom decom nego sa konkurentnim strancima od po 1M godisnje sa doprinosima i porezima..
Ali koji će ti kurac nekonkurentna djeca ako od njih nemaš nikakve koristi? Niti se mogu prodati jer ne posjeduju kvalitet, niti mogu napraviti razliku u igri. Onaj ko može biti koristan u određenom segmentu, taj će i igrati. Ako stranac ima 1M godišnje, bude 2 godine u Partizanu, to je 2M, a proda se na kraju za 4, s tim da donese kvalitet u igri, npr. Asano (da ne spominjem Sadika), to je opet plus od 2 miliona + doprinosi u igri. Ako klinac ima 10 hiljada godišnje, ne donese ništa posebno u kvalitetu, i na kraju ga damo džaba nekom Čukaričkom, Novom Pazaru, to je minus 10 hiljada. Ne govorim da su samo pare bitne, ali već sam rekao, ko pokaže kvalitet i razliku, taj će igrati. Sto puta, ali sto puta je bilo priče o nekim eto klincima koje treneri i uprava Partizana mrze pa ne igraju, ili eto nemaju podobne menadžere, a oni karijeru kasnije van Partizana izgrade u najboljem slučaju kao Nenad Lukić, golgeter TSC-a.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Jes u pravu si sto posto.

Pa jbt onaj Djordje Jovanovic igra u Cuki. Ja totalno zaboravio na njega. Guglam sada i vidim u Cuki je.

A pojedini odje su plakali za njim.

Hocu da kazem, nemojte kritikovati trenera zasto ovaj ili onaj ne igra.
On je trener on zna bolje od nas, on vidi bolje od nas, on ima uvid u treninge i njihov zivot. Zato ako trener kaze taj i taj igrac nece igrati onda je to zato sto ne zasluzuje da igra.


Jedva cekam da vidim danas utakmicu. Da vidim prvo sastav, a onda da vidim reakciju nasih igraca.
 
  • Like
Reactions: BaX

Kazimir

Početnik
Учлањен(а)
27.07.2018
Порука
117
Reaction score
125
Локација
Beograd
Da smo forsirali Vlahovića kako treba prodao bi se bar za isti novac kao i Stevanović ako ne i za veći ali tada su horde pričale kako nema pojma i skakale detetu po kičmi, da smo forsirali Jovanovića umesto Rikarda možda bi dao 15-20 golova i prodao se za veći novac od Rikarda jer je mlađi itd. Ono što kolega kujblo70 pretpostavljam želi da kaže jeste da smo mi osuđeni na maksimum drugo mesto u ovoj ligi i ligu konferencija koja je smešna samo u finasijskom a nikako u fudbalskom smislu i u svetlu takvih okolnosti nema smisla da gomilamo skupe strance i povratnike koji samo pogoršavaju već i onako crnu sliku naših finansija. Nama igra Natko od 33 godine, svaka njemu čast ali mi ligu konferencija osvojiti nećemo, pitanje je i da li ćemo se plasirati u istu a u ling long blatu se zna šta nam je namenjeno, treba gledati kako da opstanemo u ovon odvratnom vremenu, njega sigurno niko neće želeti da uzme, kao ji Jojića. Ja se zalažem za strance ali za strance kao što su Asano i Sadik dakle nešto mlađi koji mogu da se prodaju i ostalo da popune deca iz naše škole eventualno neki mlad igrač iz naše lige ali nikako neki polovnjak kao Bojan Matić i slično, o povratnicima bih dva puta razmislio posle ovakvih iskustava u zadnje vreme, ja se ne sećam da li je i jedan povratnik još od Vukića napravio neku razliku, možda Tošić na mahove.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.911
Reaction score
21.596
Dobro, nisu, ali ko je bolji i ko može više da napreduje?
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.621
Бајбек није доведен да се пореди са Ђ.Јовановићем него да што адекватније попуни то нападачко место које је остало упражњено продајом Садика. Сама чињеница да једино са Ђ.Јовановићем може да се мери доста говори о њему тј. о ономе што је приказао код нас. Оно што доста говори о нама као клубу тј. о људима који воде клуб је чињеница да су уложили у играча који је повређен целу каријеру....и Ђорђе Ивановић је бољи избор од Бајбека баш због те чињенице. За 4 сезоне је одиграо 49 утакмица.....2.215 мин укупно....45 мин по мечу, 14 голова....
 
Последња измена:

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Cukaricki 4. u prvom rangu, Teleoptik prvi u Srpskoj Ligi Beograd.

aj dalje.. mogu ja ovako bas na svaku nebulozu koju napises

Mi treba sa Cukom da se poredimo? Da nam Cuka i njeni igraci budu reper?
Cuka kojoj je jedini uspjeh da izvuce remi protiv nas ili cigana.

Ako cemo plakati za igracima kao sto je Dj. Jovanovic i ako cemo takve igrace zeljeti u nasem timu .....onda ne znam stvarno. Onda da se od samog starta ne nadamo ni evropi ni tituli.
 

Kazimir

Početnik
Учлањен(а)
27.07.2018
Порука
117
Reaction score
125
Локација
Beograd
Ja bih voleo samo malo više vere u naše mlade igrače jer će nam od njih zavisti opstanak kluba u ovim mračnim vremenima. Sećam se sa koliko bljuvotina se polivao Vlahović kad se pojavio, te drvo, te ne zna, te igra preko veze itd. Ponekad mislim da stvarno mi navijači ne zaslužujemo bolje od Božinova, Bajbeka i Solomona. Evo i sada me ljudi ubeđuju da je Rikardo koji ne može da se istakne u poslednjem timu turske lige neki vrhunski napadač i da ga treba vratiti, svaki napadač Partizana će davati golove manje više to je čak radio i mučeni Božinov. Pitanje je samo da li su isti golovi nekog Štulića, Jovanovića, Vlahovića koji imaju 15 godina karijere pred sobom ili golovi Božinova i Rikarda.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.621
Садик и Стевановић (и Павловића ћу да поменем) су млади играчи са којима нисмо морали да журимо, нити су они инстистирали да иду али ето продали смо их за много мање пара него што се најављивало па се крпили у минут до 12 и ево где смо сад са тим закрпама..... Од Стевановића смо (није ми јасно зашто) дигли руке чим је продат и да га нисам видео случајно на клиповима како тренира мислио бих да је већ у Ситију. Нигде се не очекује од клинца од 17-18 год да има континуитет, да не осцилира, да не греши.....то се очекује само код нас. Кад неког клинца обележимо да је таленат онда мора да буде као Јовета што је био иначе су му загарантоване критике....а такви као Јовета су природни феномен, то се не тренира.....а овима што се тренирају треба више времена и подршке...
 
Последња измена:

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ja bih voleo samo malo više vere u naše mlade igrače jer će nam od njih zavisti opstanak kluba u ovim mračnim vremenima.
Pazi, mi smo klub koji izbacuje talente decenijama unazad. Svi su oni bili ili jesu talenti. Svake godine se priključuju prvom timu po 4-5 omladinaca, talenata od kojih potencijalno nešto može biti. Sasvm normalna selekcija među tim talentima je da jedni otpadnu zbog nesnalaženja u prvom timu, nemogućnosti konkurisanja za prvu postavu, određenim nedostacima ili slično. Najboljima od njih se ne poklanja mjesto u prvoj postavi, nego isti to zarade radom na treninzima, odnosima prema dresu i nešto većim talentom u odnosu na ostale.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top