Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.480
Reaction score
1.114
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Bravo momci, pobjeda koja dokazuje karakter tima.
Mogli smo postici bar jos 3, ali nema veze. Bice..

Nadam se da ce ovi foteljasi iz uprave bar malo ispostovati Stanoja za prelazni rok.
Apsolutno sam siguran ( a to i dokazuje) da bi u tom slucaju mi i pored ciganskih namjestanja drzali prikljucak i bili u bodovnoj borbi za titulu.
To je ono sto mi najvise bude krivo poslednje 4 godine.

Oni stimaju, pokradu nas na pocetku, naprave razliku i onda se mi raspadnemo sami od sebe.

Stanoje spada u grupu par domacih trenera koji "peglaju" svaki trening, svwku utakmicu, motivise, disciplinuje.
Partizanovac, ratnik.

Daj da ne bude vec u oktobru -8.
Daj da ih natjeramo da opet kradu otvoteno i bijedno.
Jedva cekam i Kup ( i svaku sledecu utakmicu, naravno), pa onda i taj prelazni rok i sledecu sezonu da vidimo sta ce se desiti.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Mislim da bi dolaskom novog špica Holender još više mogao da nam da na poziciji krila... Bravo majstore! Asano standardno... Živković danas odličan, prvi desni bek još od Vulićevića koji ima odličan centaršut. Ispromašivali smo se samo tako... Teraj dalje!
Pisao sam za Živkovića. Dečko može vrlo lako da izbaci Miljkovića sa beka jer je jedan od boljih ofanzivnih bekova lige. Desni bek je uvek kanal od kad gledam Partizan.

Žao mi je što ih ne dobismo 4,5:0 jer je lako moglo, ali se vidi da smo ozbiljni i pored kiksa protiv miljenjce režima.

Uz pojačanje u napadu možemo da napadnemo titulu. Suma je jako tanak u poslednje vreme, ništa bolji Jojić. Mali Jović je CR7 za sirotinju, samo čekajte... Bravo momci!
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.209
Reaction score
2.629
Jedina steta danas je sto nije bilo vise golova. Tek na utakmici cuh da se kurva 3 blizi ispadanju. Nije da placem zbog toga, ali mi je zbog toga jos zalije sto ih ne nabismo petardom. Iako im je i ovako zujalo sa svih strana. Golman ih je spasio nekoliko puta a nekoliko je lopta isla pravo na njega, sto moguce da je opet njegova zasluga.

Nasi agilni, zeljni pravdanja nakon derbija. Svidja mi se to. Samo malo vise koncetracije u napadu i pri nekim pasovima, ali i vise pomoci stoperima kad ih stisnu protivnici ne bi skodilo. Posebno mi se svidjelo sto smo odrzali ritam, cak ga i pojacali, i nakon izmjena. Stevanovic i Zivkovic sa Stulicem su bili opasni samo tako. Za Natha nema potrebe pricati. Asano i Holender su makar nagradjeni golovima.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Losa igra. Veoma losa.
Ovakvog protivnika da nismo nakantali sa 7-8 komada?

Ako nekome nije jasno sto Stulic ne dobija vecu sansu neka pogleda danasnju utakmicu.
Isto za Stevanovica vazi. Decko je u glavi u City-ju i to je to. Nema leba od njega vise.


Suma imao dobru utakmicu, dobrih poteza i par ključnih asistencija koje nažalost nisu krunisane golovima.

Da nisam gledao utakmicu povjerovao bih ti da je imao makar pristojnu utakmicu. Ovako nula opet, velika nula od njega. Cim je Natho usao odmah se vidjela razlika.

Štulić ulazi u šanse, bravo!

Bravo za ovakvu predstavu Stulica od nocas?

I ne bih se složio s ocjenom većine da je Banjak višak i zauzima platu. Po meni momku nije data prava šansa, ono što je igrao zaslužio je mjesto u postavi. Ispred Vujačića definitivno.

Zasto se nebi slozio?
Dje si ti to njega vidjeo kako igra pa sad tvrdis da mu se treba dati sansa?
Ako Stanoje kaze da ne treba da igra onda ne treba i tacka. Nema dalje rasprave. Nema sto mi odje da placemo sto neko ne igra.
Stulic je danas ocajan bio, ocajan i zato mu Stanoje nije davao vecu sansu do sada. Potpuno opravdano.

Do kada Jojic ima ugovor sa nama? Do ljeta? Jos ovih par mjeseci?
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Ono sto se primecuje iz utakmice u utakmicu, a niko ne spominje u medijima, je to da je brat Scepan Scekic napredovao i to bas puno u apsolutno svim elementima igre. Kretnja, trcanje, pas, defanziva... Da ne nabrajam sad. Apsolutni heroj i vojnik Partizana koji polako postaje moj omiljeni igrac. Covek daje 200% sebe u svakoj utakmici i nikada se ne stedi. Da se ja pitam, on bi bio kapiten Partizana. Voleo bih da ostane u Partizanu do kraja karijere, pa i nakon toga.
Bravo Scekicu!
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Vidio sam više Živkovićevih upotrebljivih centaršuteva za poluvrijeme nego Miljkonovih za polusezonu, ali na odbrani mora još dosta raditi.
 

MB13

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
118
Reaction score
230
Локација
Beograd
Mnogo bitna pobeda i korektna igra,najvise da bi se pokazao karakter!
ZIVKOVIC osvezenje na beku,treba pravi spic da dodje do jos veceg izrazaja njegov dobar centarsut..
SCEKIC standardno profesionalan,odgovoran,svaka cast...
JOJICocigledno treba velikom minutazom da se vrati u formu,jos puno vremena treba..
ASANO bravo bravo,tako se igra,tako se ponasa prema svojim obavezama..(bice da ce unovciti svoje igre ove sezone)
HOLENDER pravi igrac za nas Partizan ! Bice jos bolji na boku ,tu se oseca jos bolje u igri..
JOVIC bas dobro napreduje,nadam se da ce biti sve bolji i bolji ..
SUMA ozbiljan majstor,ali nesta ne stima,mislim da je na izlaznim vratima..

Moramo da rastemo kao ekipa,treba nam Kup ove sezone...da bi iduce krenuli na duplu krunu...
+ adekvatna pojacanja,kao dopuna selekcije...
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Marko Zivkovic je ozbiljan bek, ozbiljan potencijal. Neprimjereno je porediti ga sa bivsim igračem koji mu zauzima mjesto isključivo zbog tvrdoglavosti trenera koji iritira navijače.
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
377
Reaction score
3.427
Локација
Kući.
Bitno je da smo se vratili na pobednički kolosek, pre svega zbog kupa.

Stevanović je prošlost, Jović je budućnost, a pošto računam na to da Asano odlazi jer je koks i dalje skup, pa gospoda iz uprave moraju da se snalaze, kontam da se Holander seli na krilo, čim Stanoje dovede tog špica.

Ako sa njim pogodimo, uz popunjavanje odbrane i još možda nekim dolaskom u slučaju prodaje, meni se sviđa taj Partizan za sledeću sezonu. Baš sam optimista po pitanju Holandera i Jovića, kiflica mi se sviđa, na desnom beku imamo pomake. Sredina pouzdana i iskusna...

Ajmo po kup, pa da krenemo jako sledeće sezone.

Ajmo!
 

Kazimir

Početnik
Учлањен(а)
27.07.2018
Порука
117
Reaction score
125
Локација
Beograd
Losa igra. Veoma losa.
Ovakvog protivnika da nismo nakantali sa 7-8 komada?

Ako nekome nije jasno sto Stulic ne dobija vecu sansu neka pogleda danasnju utakmicu.
Isto za Stevanovica vazi. Decko je u glavi u City-ju i to je to. Nema leba od njega vise.




Da nisam gledao utakmicu povjerovao bih ti da je imao makar pristojnu utakmicu. Ovako nula opet, velika nula od njega. Cim je Natho usao odmah se vidjela razlika.



Bravo za ovakvu predstavu Stulica od nocas?



Zasto se nebi slozio?
Dje si ti to njega vidjeo kako igra pa sad tvrdis da mu se treba dati sansa?
Ako Stanoje kaze da ne treba da igra onda ne treba i tacka. Nema dalje rasprave. Nema sto mi odje da placemo sto neko ne igra.
Stulic je danas ocajan bio, ocajan i zato mu Stanoje nije davao vecu sansu do sada. Potpuno opravdano.

Do kada Jojic ima ugovor sa nama? Do ljeta? Jos ovih par mjeseci?
Štulića možda treba dati jednu sezonu na pozajmnicu da stekne rutinu, kod napadača je najbitniji kontinuitet i rutina kao i kod golmana. Davanje golova je rutina, jedna sezona u nekom ling long ligašu i davaće ovakve zicere zatvorenih očiju. Sećam se koliko dugo Vlahović nije mogao da postigne prvi gol a sad rešeta, nije naravno Štulić klasa Vlahovića jer nema tu brzinu pre svega ali može postati solidan špic kad stekne malo iskustva. Jedino je Đorđe Jovanović nakon Mitrovića došao iz omladinaca i odmah davao golove ali njega oterasmo. Nije lako kad imaš 20 minuta da se dokažeš a nisi igrao dugo pogotovo za mlade igrače, vidim Pavlovića malog izgoreo jer zna da inače ne maši ono mada je on solidno odigrao i nije njegovo da daje golove. Šta je sve mašio Sadik moguće i nemoguće, pa gde je sada tako da polako.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.208
Reaction score
6.986
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Vidio sam više Živkovićevih upotrebljivih centaršuteva za poluvrijeme nego Miljkonovih za polusezonu, ali na odbrani mora još dosta raditi.
Za ovakve boranija ekipe je odličan, defanziva protiv ovakvih ekipa nije toliko bitna koliko probijanje, kretnja i centaršutevi u napadu.

Takuma Asano da oplodi neku našu, da nam ostavi potomke u omladinskoj školi, toliko.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top