Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
O kakvom karakteru se priča??
Dobijanje ovih malih utakmica, pojedinci se zadovoljavaju time.A ja ću biti zadovoljan kad oderemo ciganje u derbiju kao pod Savom kad nisu mogli na gol da šutnu.Tako smo začepili usta ciganjima a sada možemo samo da ćutimo u oba derbija su bili bolji od nas, imaju 4 od moguća 6 boda.
Ali mene najviše brine prelazni rok.Mnogo se plašim kupovine stranaca, pošto smo videli kako sadašnji trener dovodi inostrana pojačanja na primeru Bejbeka.Drugi problem su mladi igrači od kojih živimo.Treći problem je Evropa i grupna faza.
Plašim se da ne vratimo još nekog u rangu Jojića, Miljkona....
I tako dok se radujemo pobedama protiv raznih Surdulica.....
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Sraman tekst, koji neću okačiti.

Čovek koji igra u reprezentaciji u formaciji 3-5-2, krilo beka. Čovek koji po potrebi može glumiti špica jer ima kretnju za tu poziciju, čovek koji može igrati u našoj formaciji koju sada igramo, klasično krilo. Jednom rečju univerzalac, ne vredi pola miliona.
Kapa dole majstore za tekst! :respect

Pa zašto novinaru ne pišeš o tome što klubu fali klasičan špic, gol igrač? Zašto ne pišeš o tome kako nijedno dete kluba koje je došlo u klub kad i Holender, nije doprinelo više klubu od istog tog Holendera koji je sad na tapetu?
Bitno je da pišeš kako je Sveta Marković sazreo, a to što je na 2 najozbiljnije utakmice izgledao kao i svaki drugi livadarski štoper nema veze (Rubin i cigani).

Ne zna se da l je ovo sramniji tekst ili onaj gde se pisalo kako ćemo ga prodati odmah posle evropskog prvenstva gde se pokazuje kakva smo mi zapravo zajebancija od kluba, u kojoj se gleda prvo prodaja pa tek onda sve ostalo. Mada ni ne čudi, klub bez uprave, legendi koje ćute na teror kluba 8 godina, bez navijača je ovo što imamo sad.

Što više ovakvih internacionalaca, a što manje Miljkovića, Markovića, Obradovića, Brežančića i klubu će svanuti.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.480
Reaction score
1.114
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Dobijanje ovih malih utakmica, pojedinci se zadovoljavaju time.A ja ću biti zadovoljan kad oderemo ciganje u derbiju kao pod Savom kad nisu mogli na gol da šutnu.Tako smo začepili usta ciganjima a sada možemo samo da ćutimo u oba derbija su bili bolji od nas, imaju 4 od moguća 6 boda.
Ali mene najviše brine prelazni rok.Mnogo se plašim kupovine stranaca, pošto smo videli kako sadašnji trener dovodi inostrana pojačanja na primeru Bejbeka.Drugi problem su mladi igrači od kojih živimo.Treći problem je Evropa i grupna faza.
Plašim se da ne vratimo još nekog u rangu Jojića, Miljkona....
I tako dok se radujemo pobedama protiv raznih Surdulica.....

Ako vec poredis, onda poredi broj izgubljenih bodova na malim utakmicama.
Da, karakter se gradi prvenstveno na malim utakmicama.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
После свега виђеног ове сезоне неке ствари могу да се сумирају и без чекања исхода купа. Подбацили смо у апсолутно свим захтевнијим утакмицама - оба дербија и Европа. Саво и Станојевић су малтене поделили киксеве по лиги у тим мањим мечевима, тренерски крах првог се десио након два хаотична полу-незаслужена пораза у лиги у гостима, други је кикснуо у моменту кад су и цигани кикснули што је по мени дупли кикс. Прошлу сезону смо завршили са 14 бодова минуса, а у овој до 30 кола 12 бодова минуса с тим што смо у дербију узели 1 бод. Можемо да се бавимо одокативним проценама, а можемо да се бавимо и простом математиком. Станојевић осим рекордног низа ни са чим другим не може да се похвали ове сезоне. Куп је последња шанса да се деси нека осетна резултатска промена и ако се ни ту не покажемо како треба онда не знам и не видим на чему можемо да темељимо оптимизам за наредну сезону.

Ako vec poredis, onda poredi broj izgubljenih bodova na malim utakmicama.
Da, karakter se gradi prvenstveno na malim utakmicama.
Ове сезоне смо једино на малим утакмицама и градили карактер....на великим смо га разградили.
Све ме ово подсећа на оно време кад смо ми доминирали, играли Европу, побеђивали дербије, а цигани добијали све редом те ткзв мале утакмице. Карактер у малим утакмицама могу да граде екипе попут Напретка, ТСЦ-а, Чуке....клуб као што је ПАРТИЗАН карактер може да изгради само у великим утакмицама, захтевним утакмицама где најбољи носе клуб, а они слаби отпадају. Чињеница је да играмо затворену лигу где се унапред зна исход и то не може да се замери тренеру и екипи али оно што може да им се замери је што су подбацили тамо где је много више зависило од њих самих - дерби и Европа.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.000
Reaction score
11.773
Локација
JNA

Do sad sam koliko-toliko cenio ovog Joksića, ali ovo je sraman tekst da sramniji ne može biti. Posle ovoga mu treba zabraniti prilaz stadionu. Da ne otkupiš jednog od najboljih igrača ove sezone? Liči mi na sabotažu. Ako ne otkupe Holendera za tih mizernih 500 hiljada, treba ih izbaciti napolje naglavačke.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.203
Ljudi ovakav niz je bio nezamisliv zadnih sezona, brate oktobar mesec mi vec na minus 10 - 15 ?! ?! ?!
Ali znate cigani... kakvi cigani sine prospes 30 bodova po raznim brdima i surdulicama
Na svakoj drugoj trecoj tekmi nama neko otkine po koji bod ili sva tri
I ?!
Nikom nista e
Postalo normalno

Ne kazem da je to dovoljno za bilo sta ali je neophodno da bi smo pricali o bilo cemu

Ljudi to olako shvataju kao jao neki niz protiv nekih nasih njiva u ligi ebes to
E pa ebes to je bilo nezamislivo zadnjih godina
Ponavljam da li je to dovoljno - nije

Daj da uznemo taj kup kako znamo i umemo
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Da li je Partizanu dozvoljeno da uzme
titulu koja donosi potencijalno LŠ?
Jeste ili nije? Mislim da je red da se napravi neka anketa.
Od kad je ne prosipanje bodova po Surdulici u nameštenoj ligi za cigane i primanje gola kao Milan nešto što smo počeli da vrednujemo više od evropskih utakmica i derbija?
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.480
Reaction score
1.114
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
После свега виђеног ове сезоне неке ствари могу да се сумирају и без чекања исхода купа. Подбацили смо у апсолутно свим захтевнијим утакмицама - оба дербија и Европа. Саво и Станојевић су малтене поделили киксеве по лиги у тим мањим мечевима, тренерски крах првог се десио након два хаотична полу-незаслужена пораза у лиги у гостима, други је кикснуо у моменту кад су и цигани кикснули што је по мени дупли кикс. Прошлу сезону смо завршили са 14 бодова минуса, а у овој до 30 кола 12 бодова минуса с тим што смо у дербију узели 1 бод. Можемо да се бавимо одокативним проценама, а можемо да се бавимо и простом математиком. Станојевић осим рекордног низа ни са чим другим не може да се похвали ове сезоне. Куп је последња шанса да се деси нека осетна резултатска промена и ако се ни ту не покажемо како треба онда не знам и не видим на чему можемо да темељимо оптимизам за наредну сезону.


Ове сезоне смо једино на малим утакмицама и градили карактер....на великим смо га разградили.
Све ме ово подсећа на оно време кад смо ми доминирали, играли Европу, побеђивали дербије, а цигани добијали све редом те ткзв мале утакмице. Карактер у малим утакмицама могу да граде екипе попут Напретка, ТСЦ-а, Чуке....клуб као што је ПАРТИЗАН карактер може да изгради само у великим утакмицама, захтевним утакмицама где најбољи носе клуб, а они слаби отпадају. Чињеница је да играмо затворену лигу где се унапред зна исход и то не може да се замери тренеру и екипи али оно што може да им се замери је што су подбацили тамо где је много више зависило од њих самих - дерби и Европа.


Legendo, matematika je bar u ovom slucaju prosta i jednostavna.
Ako ne dobijas " male" utakmice, ne mozes uzeti titulu.
E sad, s obzirom na njihova namjestanja, nije ni to garancija za titulu, ali jeste za prikljucak i borbu.

Uostalom, poslednje 4 godine smo gubili mnogo " malih" utakmica, i gubili i remizirali.
Pisao sam vec.
Oni stimaju, a onda im mi pomognemo i sami se raspadnemo pa vec u oktobru bude -7, -8, -9...

Sportski pozdrav
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Da cigani nameštaju i da imaju zatvorenu ligu, to svi znaju. E sad pitanje je da li mi kao klub činimo sve što je do nas?
Da li smo od one Markove titule imali popunjen i višedimenzionalan roster?
Savinom Partizanu je falila odbrana i gol igrač, previše igrača napred koji da bi pokazali nešto bio im je potreban prostor. Isto imamo i danas, fali odbrana, fali gol igrač.

Partizan mora da dobija i male utakmice i derbije. Titula se osvaja na malim utakmicama, ta ekipa iz 19/20 sezone nije imala karakter jer je primala golove na utakmicama u poslednjih 15 minuta.
Ove sezone Evropa se ne može zameriti, novi stručni štab je došao u ekipu koja je bila podeljena u klanove, u ekipu koja je bila u nokdaunu, igrao si protiv kluba koji je u tom periodu kući bio neporažen godinu dana, prvoplasirani na tabeli, u odličnoj formi. I najveća prednost domaće ekipe je taj što se igralo na 1 utakmicu.

I ima jedna mala razlika što se tiče domaće lige, ciganima se konačno isplatilo državno ulaganje, ovo im je najjači sastav u prethodnih 15 godina.

Mi ako želimo borbu do kraja u prvenstvu sledeće sezone i ligu konferencija koja će biti na nivou ove lige evrope, moramo se pojačati sa 6-7 igrača koji će biti pojačanja. Da se manemo "naše" dece i da povijamo srpske igrače koji igraju preko i da pogodimo sa strancima. Ako to ne učinimo, možemo slobodno raspustiti celu ekipu i pustiti decu da se igraju i bore za opstanak jer je to mnogo časnije nego ovo višegodišnje zajebavanje navijača od strane struke kojoj su kapljale crno-bele platice, upravu da ne pominjem, podrazumeva se.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.527
Локација
Žrnov
Dobijanje ovih malih utakmica, pojedinci se zadovoljavaju time.A ja ću biti zadovoljan kad oderemo ciganje u derbiju kao pod Savom kad nisu mogli na gol da šutnu.Tako smo začepili usta ciganjima a sada možemo samo da ćutimo u oba derbija su bili bolji od nas, imaju 4 od moguća 6 boda.
Ali mene najviše brine prelazni rok.Mnogo se plašim kupovine stranaca, pošto smo videli kako sadašnji trener dovodi inostrana pojačanja na primeru Bejbeka.Drugi problem su mladi igrači od kojih živimo.Treći problem je Evropa i grupna faza.
Plašim se da ne vratimo još nekog u rangu Jojića, Miljkona....
I tako dok se radujemo pobedama protiv raznih Surdulica.....

Samo kratko, takstativno da ti odgovorim:
1. Da bi došao uz poziciju da ti derbi odlučuje o tituli, moraš dobijate male utakmice. Sve. U nizovima.
2. Drali cigane pod Savom, i? Da li je krajnji rezultati išta drugačiji od ovog današnjeg?
3. Prelazni rok: znači, ranije je Iliev dovodio igrače, a sada ih ne dovodi, nego ih dovodi trener? Jesam dobro razumela šta ti tvrdiš?
4. Ja se radujem svakoj Partizanovoj pobedi.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
Legendo, matematika je bar u ovom slucaju prosta i jednostavna.
Ako ne dobijas " male" utakmice, ne mozes uzeti titulu.
E sad, s obzirom na njihova namjestanja, nije ni to garancija za titulu, ali jeste za prikljucak i borbu.

Uostalom, poslednje 4 godine smo gubili mnogo " malih" utakmica, i gubili i remizirali.
Pisao sam vec.
Oni stimaju, a onda im mi pomognemo i sami se raspadnemo pa vec u oktobru bude -7, -8, -9...

Sportski pozdrav
Није ми јасна једна ствар - свима овде нам је јасно (или бар већини) да у оваквим околностима није могуће узети титулу јер се ту о фудбалу и не ради.....а онда кукамо за киксевима у малим утакмицама. Ето мени би било драже да је Станојевић узео бар 4 бода из оба дербија и да смо имали европску јесен него то што смо наређали победе у малим утакмицама у првенству које не може да се освоји. И опет да се вратимо на просту математику - да Саво није кикснуо и да Станоје није кикснуо у тим малим мечевима шта би било ? Са губитком бодова у дербију опет би били иза цигана макар да смо све остале утакмице победили. Ми можемо да освојимо ову и овакву лигу само ако победимо све утакмице у лиги (ако победимо оба дербија онда у осталим утакмицама имамо форе да проспемо макс 5 бодова)....а који тренер и који клуб на свету то може да оствари у оваквим нефудбалским условима ? Па да су услови нормални ми би са овим наређаним победама можда били први чак и да смо свеједно изгубили у дербију. Колико су пута цигани преокренули резултат у својим мечевима ? Они неће кикснути док смо им за петама. Ово није лига, ово није фудбал, ово је фарса.
Не покушавам ја да омаловажим овај рекорд у првенству само хоћу да ставим све на вагу па да видимо где смо стварно ове сезоне и да се постави питање да ли ови низови победа у првенству и ово друго место заиста вреде толико да неуспеси у Европи и у дербију могу да се игноришу до мере до које се игноришу.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ako vec poredis, onda poredi broj izgubljenih bodova na malim utakmicama.
Da, karakter se gradi prvenstveno na malim utakmicama.
Stanoje doktor za Surdulicu a?
Još ona njegova izjava da igraju samo najbolji.Cirkusi.Pa sad kad dovede inostrana pojačanja po njegovoj želji, utisak ima da nam bude potpun.
Imamo sad još jedan derbi u finalu kupa, pa možemo da vidimo da li će jednom da napadne cigane ili će opet da bude kao u prethodna dva ili ne daj Bože kao u poslednjem gde smo celo drugo poluvreme bili bez ozbiljne akcije ili šuta na gol do 90 minuta.
Šta ima da poređujem, treba u svim utakmicama da se pobeđuje a ne samo u malim a u velikim da se gubi.
Nama krilni bek reprezentacije Mađarske igra špica zato što je trener odlučio da je dovoljno igrača doveo u septembru i nema potrebe za gomilanje.Ja sam tu izjavu razumeo da Štulić počinje da dobija ozbiljne minute.
Međutim i Štulić je sklonjen, uopšte nije igrao celo proleće kao i Suma a kada igrači nemaju kontinuitet lako se dokaže da nemaju pojma kad dobiju šansu na neku utakmicu.
To je tako sramotno što se radi da nemam reči.
@JasminaT evo je, piše opet nešto a ne razume se u isto.Zapamti već jednom za sva vremena.Trener dobije spisak mogućih pojačanja i sam bira koga dovodimo.Imaš sama izjavu sadašnjeg trenera gde kaže da je tražio sva pojačanja.Znači skauting služba iznese a trener odlučuje.
Posle letnjeg prelaznog roka ima da budemo slabijin za 2 klase u odnosu na sad, zapamtite to.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
@JasminaT
Evo i ja da probam da razumem
1.Pošto se niko nije ogradio od istine da Nikolić otišao jer mi titulu videti nećemo ili ćemo je gledati u razmeri 1:5
Da li možemo očekivati tu jednu utakmicu na kojoj nam mogu isključiti igrača u 3minutu i svirati 2 penala.
I pored toga da se teramo sa njima a opet da pravdam ovakvo igranje naših igrača.
Pa ni sad nije bilo sve izgubljeno.
Ponavljam i ova utakmica mogla je biti TA UTAKMICA.

2.imao sam lepše snove prošle godine posle utakmica sa cigani a i u evropi. Nije neka razlika ali za mene je to razlika.
Što se tiče drugačijeg konačnog rezultata po Partizan u odnosu na prošlu sezonu:
Na osnovu utakmica "pod lupom" evrope podigli cenu za Pavlović, Stevanović, Sadika... Tj životarimo od tih para i plaćamo Obradović, Jojića, Miljkovića pa i zlog Sumu i Natka.
Slažem se nije mnogo i nije ono što želim ali ima neke razlike.
3.Svi se slažemo da je u upravi trulo od Ilijeva do Vazure i da je najmanji pik treba biti na Stanojevića.
Ali ne bi trebalo stajati u kolonu sa njima sa izjavama
"koga sam želeo toga smo doveli".
"ko zasluži taj će igrati"
"SVE JE REGULARNO" i slični hvalospevi na igru cigana.
Svako se raduje Partizanovoj pobedi i nije lepo imputirati nešto što vrlo dobro znaš da nije tako.
Valjda je bolje da makar izdvojili od plate Jojića, Miljkovića, Obradović, Bajbeka..
I platiti kaznu da neko kaže
Prvenstvo nije regularno!

Ne moraš priznati da više voliš da smo odrali cigane od 17 u nizu ali moraš priznati da želiš da čuti glasno od naših"ova liga nije regularna"!
Da ti ipak za to treba kredibilitet tako što ćeš ih mudima rasturili u derbiju pa makar i izgubili. Ovo sve... do derbija, za vreme i posle je poražavajuće... Jednostavno ovo nije ono što determiniše navijača Partizana.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.116
Reaction score
5.463
Локација
Beograd
pričamo o ligi gde šampion tri uzastopne sezone uzima preko 90% bodova, mi nijednom nismo imali toliko dok smo nanizali šest titula. 90% bodova nisu uzeli ni Siti ni Liverpul ni Bajern kad su se šetali ligama i osvajali trocifreni broj bodova.

Razapnite me svi, ali se tango smrti ne bi desio da cigani nisu imali najgori tim u svojoj istoriji i nisu prosipali bodove u nemogućim situacijama. to nije odraz toga da smo mi bili loši, nego je odraz toga da mi moramo da budemo barem 20 bodova ako želimo titulu (bar za toliko smo bili jači od njih te godine), a razlika trenutno nije takva. Dakle od nas ništa ne zavisi na ovim njivama osim toga da derbije i kup pokidamo kako znamo i da pokušamo u ligi naravno da dobijamo što je veći broj utakmica.

Nama je evropski koeficijent potpuno propao, do te mere da ćemo se mučiti i u ovoj Cipiripi Konferenciji da imamo lake protivnike u kvalifikacijama, a to su jedine utakmice gde mi suštinski i možemo da napredujemo, jedine utakmice gde možemo da prodamo igrače i da nekako gledamo regularnije mečeve od ovoga što sada imamo. Prošla je cela decenija od Hejsela do onog Bjekovićevog gola za narednu titulu posle '65 pa je klub preživeo, samo je postojao mehanizam kako da preživi. Mi taj mehanizam moramo da osmislimo i da se jasno opredelimo za strategiju a ne da sedimo na svakoj stolici nadajući se da ćemo sve da rešimo tako odjednom.

Porto je klub koji je pet godina proveo u ligi bez titule ali je zato uzimao stotine miliona na transfere i vremenom oformio tim koji sad može da se bori za polufinale LŠ dok Benfika ne može ništa u Evropi da uradi. Guraj klince, oformi tim koji može da opstane dovoljno dugo da bude spreman do promene situacije, puni kasu, dobijaj velike evropske protivnike, diži koeficijent, napreduj i pokušaj da se izboriš za titulu i kup kako znaš i umeš.

Stvarno nemam srca da razapinjem igrače i stručni štab u ligi gde ni niz od sto pobeda ne bi promenio stanje na tabeli. S druge strane, ukoliko se ne budu uradile neke evidentne stvari (teranje povratnika, promena ugovora i ratosiljanje povređenih, popunjavanje pozicija kako znamo i umemo), znaću da od Stanoja nema ništa, a ako nema hrabrosti da se izbori za ono što treba, onda nam nije potreban. Ako je Gvardiola mogao da izađe i baca utakmice u ligi na početku sezone i kuka na konfernecijama za štampu kako ga klub nije dovoljno ispoštovao za pojačanja i dobije ono što traži, onda može svako. A ukoliko Stanoje stvarno misli da sad kako stvari stoje, uz minimalne promene, možemo da se nadamo nečemu u bilo kom takmičenju onda nek ide s klupe odmah. Osim ako može da ih sve dodatno oživi, u šta izričito sumnjam.

kako bi bilo lepo kad bi neko u ovom klubu razmišljao na duže od tri meseca ali džabe.
 
Последња измена:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
Једини и најбољи начин за преживљавање овог циганског зулума и одржавања клуба на висок ниво је да Партизан буде конкурентан у Европи и да побеђује дербије. Играње у Европи (групе минимум) нам омогућава да преживимо финансијски (што значи да можемо да градимо јачу екипу или да бар одржавамо њен квалитет), а победе над циганима имају огромну психолошку тежину, душевну сатисфакцију и огроман утицај на јавност и изван наше земље итд итд. Кад све то изостане шта нам онда остане ? Првенство у коме се шампион зна унапред, првенство које Ман.Сити не би освојио......куп који има тежину и значај само ако си у истом избацио цигане..... Огромна одговорност управе за све ово је одавно јасна али неки део одговорности морају да преузму и стручни штаб и екипа.
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.527
Локација
Žrnov
@Grave
Samo da me pogrešno ne razumeš (ti i ostali)... da je neka druga situacija/liga u pitanju, ja bih 99% dala titulu za pobedu nad ciganima... kada bi to značilo da svakako idemo u kvalifikacije za LŠ/LE, gde naši igrači mogu da pokažu koliko su kvalitetni, da podignu sebi cenu i da tako klub ima koristi.

Ovde se zaboravlja, da u vreme onih naših 6 za redom titula, osim čini mi se jedne sezone, mi smo titule rešavali u prolećnom derbiju. Znači, oni bili raspad, gurale ih sudije isto kao što ih i sada guraju, nas sakatili, ali smo ipak dobijali male utakmice i rešavali titulu u derbiju. To je ono što ja očekujem.

Stanojevića ne amnestiram ni od čega - znao je gde dolazi i sa kim se hvata u kolo. Isto kao što je i Nikolić znao, kada su ga oterali kao kera, pa ga isti ti vratili, a on prihvatio.

A što se ovog đubreta od teksta koji je nazovi novinar napisao, ono što nije sporno je da je on govno, ali isto tako je još veće govno onaj iz kluba koji mu je dao nalog da ovako nešto napiše.
 

Kazimir

Početnik
Учлањен(а)
27.07.2018
Порука
117
Reaction score
125
Локација
Beograd
Da cigani nameštaju i da imaju zatvorenu ligu, to svi znaju. E sad pitanje je da li mi kao klub činimo sve što je do nas?
Da li smo od one Markove titule imali popunjen i višedimenzionalan roster?
Savinom Partizanu je falila odbrana i gol igrač, previše igrača napred koji da bi pokazali nešto bio im je potreban prostor. Isto imamo i danas, fali odbrana, fali gol igrač.

Partizan mora da dobija i male utakmice i derbije. Titula se osvaja na malim utakmicama, ta ekipa iz 19/20 sezone nije imala karakter jer je primala golove na utakmicama u poslednjih 15 minuta.
Ove sezone Evropa se ne može zameriti, novi stručni štab je došao u ekipu koja je bila podeljena u klanove, u ekipu koja je bila u nokdaunu, igrao si protiv kluba koji je u tom periodu kući bio neporažen godinu dana, prvoplasirani na tabeli, u odličnoj formi. I najveća prednost domaće ekipe je taj što se igralo na 1 utakmicu.

I ima jedna mala razlika što se tiče domaće lige, ciganima se konačno isplatilo državno ulaganje, ovo im je najjači sastav u prethodnih 15 godina.

Mi ako želimo borbu do kraja u prvenstvu sledeće sezone i ligu konferencija koja će biti na nivou ove lige evrope, moramo se pojačati sa 6-7 igrača koji će biti pojačanja. Da se manemo "naše" dece i da povijamo srpske igrače koji igraju preko i da pogodimo sa strancima. Ako to ne učinimo, možemo slobodno raspustiti celu ekipu i pustiti decu da se igraju i bore za opstanak jer je to mnogo časnije nego ovo višegodišnje zajebavanje navijača od strane struke kojoj su kapljale crno-bele platice, upravu da ne pominjem, podrazumeva se.
Da dovedu 6-7 igrača, kako da ne, evo sad će, pa oni nemaju 500 k za Holendera, prose za licencu... kakvih 6-7 igrača. Mada sve i da banda hoće da dreši kesu ja bih bio protiv jer u ovakvoj ligi je svako pojačanje glupost jer za titulu ne možeš da se boriš. Šta da radiš sa skupim pojačanjem ako ispadneš iz evrope što je skroz realno jer za razliku od šampionskog puta nemaš prava na popravni a u zadnjem kolu kvalifikacija te čekaju timovi poput Kopenhagena i sličnih, da li to može da se prođe da isto tako može da se ispadne vrlo lako čak i sa dobrim igračima, desi se loš dan i ćao, takvi su svi dvomeči. I šta onda radiš sa skupim pojačanjem u ovom ruglu od nameštene lige, nama je Natko ove sezone čist luksuz, nećemo ga prodati a njemu ide plata, naravno titulu ne smemo da uzmemo i šta je onda svrha takvih pojačanja...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top