Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Kazimir

Početnik
Учлањен(а)
27.07.2018
Порука
117
Reaction score
125
Локација
Beograd
Веома траљаво по мом суду.
Показало се да велика већина младих играча у нашем ростеру још увек није за први тим, а за доста њих је питање и да ли ће икада бити.

Асано играч сезоне! Да нам остане што дуже!
Štulić po meni nije ali ne bih Pavlovića toliko kritikovao, ko je gledao mogao je da vidi dosta lepih pasova i jedan šut slabijom nogom koji je bio blizu gola. Iskreno koliki kredit imaju neki iskusniji i puno više plaćeni pojedinici ja bih bio blaži prema klincima.
 

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
158
Reaction score
200
Локација
Beograd
Zdjelar ne može sam kao zadnji vezni,Urošević pokazao zašto igra Obradović,Lazar Marković treba neko da rešava i male utakmice.
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Traljavo ali odrađen posao. Mislim da pobjeda ni u jednom trenutku nije dolazila u obzir ali mora to puno bolje. Juniori slabi danas

Ipak za mene utisak utakmice prodor Miljkona kod prvog gola. Ni sam ne zna kako je asistirao :respect
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.403
Reaction score
40.454
Локација
Žrnov
Lazar Pavlović odličan ofanzivno. Defanzivno mi se ne sviđa nedostatak neke volje, kao da misli da neko drugi treba da trči za njega. Štulić danas očajan.
Valjda će ovi promašaji da nam se vrate, pa da Tralalatovića ispratimo sa više komada u mreži.
 

Kazimir

Početnik
Учлањен(а)
27.07.2018
Порука
117
Reaction score
125
Локација
Beograd
Od malog Pavlovića ne treba ni očekivati defanzivu on je baš klasična desetka. Ali kažem ko nije video njegove dobre poteze nije sigurno obratio pažnuju dovoljno.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Nadam se da će se ovo glupo bonus pravilo ukinuti od sledeće sezone, ako klinci poseduju kvalitet igraće svakako, a ovo guranje u ekipu dok nisu spremni ne vodi nigde.

Mi jednog imamo da valja, a to je Nemanja Jović, ostali ne zaslužuju da budu u prvih 11.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.827
Локација
Beograd
To nam je trenutno najvažniji meč. Napaljena kurva 2 će da udje na krv i nož i neće biti nimalo lako. Strašno nam fali napadač. Bebek je ostao samo muzička želja, mislim da veću prevaru od napadača nismo doveli u istoriji. Ne u smislu kvaliteta, koliko zbog činjenice da je dosšao da igra džepne klikere.
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
564
Reaction score
743
Mi jednog imamo da valja, a to je Nemanja Jović, ostali ne zaslužuju da budu u prvih 11.
Ne bih se složio sa tobom. Stevanović može da igra u 11 jednako koliko i Jović.

A Pavlović I Stulic bi mogli da postanu prvotimci ako pre toga negde odigraju polusezonu ili sezonu konstantno. Pavlović je na ziletu da bude za 11, a Stulic mora mnogo još da radi i da koristi ukazanu šansu.
 

Kazimir

Početnik
Учлањен(а)
27.07.2018
Порука
117
Reaction score
125
Локација
Beograd
Moram da priznam da sam za Štulića mislio da je spremniji za seniorski fudbal pre svega zbog fizičkog aspekta ali sam se prevario izgleda. Ono što kod njega najviše brine je nedostatak brzine jer to ne može da se popravi, mada ni Mitrović nije brz igrač pa je davao golove kod nas. Realizaciju možeš da stekneš vremenom i rutinom, njemu je leva noga baš slaba što se videlo kod ond jedne šanse. Po onome što sam video na utakmici omladinaca koju sam gledao i još nekim snimcima Milovanović je možda i spremniji za prvi tim trenutno, pre svega ima vrlo kvalitetnu slabiju nogu i čini mi se da je ubojitiji u završnici uopšte.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.709
Reaction score
29.397
Локација
Beograd
Neprekidno stvaranje šansi protiv drugoligaša Mačve u znatnom delu utakmice, ali braćo...realizacija mora bolje!
Imali smo 20 prilika, dali dva gola, ali protiv ,,cigana,, ćemo imati dve šanse, i ako ih iskoristimo pobeđujemo, a ako ih ,,fulamo,, gubimo, i nema tu puno filozofije...

Ne bih ja bio tako strog prema ,,klincima,, nisu oni krivi što se od njih traži ono što (još) ne mogu ili nisu u stanju da urade...Štulić nije dao gol a mogao je, ali on baš i ,,izgori,, tokom utakmice zato što toliko želi taj gol...Uostalom, izvin'te, koliko godina ima Štulić, koliku platu, koliko je minuta odigrao, koliko golova dao za Partizan...a kad mi sve to kažete za njega, onda mi recite to isto i kada je Bajbek u pitanju...

Dobro, nije ovo ni bila neka bitna utakmica za nas, ali Partizan mora da ima pobednički mentalitet i pobeda je ostvarena, moglo je i ubedljivije da su momci bili koncentrisaniji ili manje sebični u nekim situacijama, ali i da je Mačva imala slabijeg golmana...
Markec opet razigran u ,,maloj,, utakmici, Natho velemajstorski, Miljkon neuništiv, Zeku još čekamo, Suma u postu...

Ako od igrača zahtevamo da budu 100% ful spremni i ,,u utakmici,, onda im se mora obezbediti i što veća minutaža - negde...ako je to u Partizanu, onda u Partizanu, a ako ne može u Partizanu, onda bilo gde, jer se mnogo ,,pada,, u formi i sposobnostima kada fudbaler nema takmičarskih utakmica...

Sezona ide ka svom kraju potrebne su prave odluke i ,,rezovi,, - ko ide, ko ostaje, zašto ostaje, koliko ćemo koga da plaćamo, ko će da dobije šansu, ko će na pozajmicu...
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Ne bih ja bio tako strog prema ,,klincima,, nisu oni krivi što se od njih traži ono što (još) ne mogu ili nisu u stanju da urade...Štulić nije dao gol a mogao je, ali on baš i ,,izgori,, tokom utakmice zato što toliko želi taj gol...Uostalom, izvin'te, koliko godina ima Štulić, koliku platu, koliko je minuta odigrao, koliko golova dao za Partizan...a kad mi sve to kažete za njega, onda mi recite to isto i kada je Bajbek u pitanju...

Ovo je delimicno tacno, mlad je Stulic, ali ne treba ga porediti sa Baj(e)bek-om, u koga vise niko ne veruje i ocigledno je da je veliki promasaj. Mislim, jedino ako Stulic tezi da bude veliki promasaj. Danas sam utakmicu gledao samo na momente, i to u drugom poluvremenu, tako da ne mogu da sudim kako je ko igrao, ali sam hteo da se nadovezem na ovo poredjenje.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.709
Reaction score
29.397
Локација
Beograd
Pa eto, meni je za špica najbitnije da li je dao gol...ili omogućio nekom drugom da postigne gol...

Štulić danas nije uradio ni jedno ni drugo, ali ušao je tri puta u šansu za tih 45 minuta koliko je igrao...dakle nije ,,obavio zadatak,, ali nije bio baš ni katastrofa, jer, ako ćemo o tome ko je obavio a ko nije obavio zadatak od naših napadača u prvih 45 minuta - to je uradio samo Asano jer je uspeo da postigne gol i - Miljković koji mu je tu loptu ,,doturio,, - ali, eto, Miljković je, nekim slučajem, bek...


Nego, pričam o špicevima, pa je odličan onaj koji, kao recimo Đurđević, ili Rikardo, ,,utrpa,, preko 20 golova po sezoni...
Ali ne možemo od momka od 19 godina da tražimo da ,,trpa,, isto toliko golova koliko su to uradili ova dva iskusna špica, prvo zato jer on tek počinje da igra za prvi tim, a drugo i zato jer na terenu i nema toliku ,,minutažu,, koliku su imala ova dvojica...

Nije da ja ,,Džonija,, nešto branim ili favorizujem, samo ne može od mladog fudbalera sve i odmah, osim ako nije neki Pele, Maradona, Mesi (a takvi su ,,jedan na milijardu,,)...
Eto, nisu baš ni Sadik ni Vlahović u svojoj prvoj sezoni za Partizan ,,trpali,, golove baš na svakoj utakmici, pa vidi ih sad...
Pitanje je koliko bi ,,Džoni Štula,, uopšte i ulazio u igru da je Bajbek u upotrebljivom stanju, ali eto, bi šta bi...

Opet kažem, struka treba da odluči i ,,preseče,, - ko nam je ko i šta i na kojoj poziciji za sledeću sezonu, pa kako svima, tako i Štuliću - da li žele da mu daju neku minutažu i da ga ,,trpe,, dok ne proradi (ako proradi) ili će da igra negde a da to ne bude baš Partizan...
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Na osnovu poslednje dve utakmice ste zakljucili da Štulić nije za prvi tim?
A dečko ima sve za špica i morao je da igra celu polusezonu ali od januara do aprila nije odigrao ni poluvreme i kad ono u aprilu dobio poluvreme da odigra i malo lošiji bio (jer je školski šutnuo u sve TRI šanse i nije dao gol) i odmah nije za prvi tim.
Pa to kaže naš trener za većinu igrača koji ne osećaju Partizan, doveo špica invalida u septembru pa u januarskom roku bez pojačanja u napadu da bi nam bek igrao prinudno celu sezonu u napad a mali Štulić ni minuta.
Lako se dokaže da mladi fudbaler ne zna da igra, ostavi ga bez zvanične utakmice 2 meseca i čim dobije šansu, biće izgubljen.Pa to je trener i Mitru uradio u Fulhamu, to je naš trener uradio Štuliču i radi Sumi.
Štulić ima vrhunsko kretanje(u koliko šansi ušao danas a?), vrhunsku povratnu i biće sve bolji ali trener ga menja zbog omašenih šansi na poluvreme i tako ubija sve u mladom igraču, NULA od pedagoga, što pre mu vidimo leđa, biće bolje za klub.
Sačekajmo letnji prelazni rok i jesen pa ima da vidite na šta ima naš tim da liči.Polako samo.
 
Последња измена:

Kazimir

Početnik
Учлањен(а)
27.07.2018
Порука
117
Reaction score
125
Локација
Beograd
Retko koji igrač može da dominira odmah sa 18 godina. Od onih kojih se ja sećam to su kod nas bili Jovetić, Mitrović kao napadači i Bleki kao štoper. Čak ni Živković koga smatram za ultra talentovanog igrača nije baš dominirao odmah već je najbolje partije pružao u svojoj zadnjoj sezoni pre toga je samo imao bljeskove gde je pokazivao kakav je potencijal. Vlahović je recimo igrao prilično slabo i tek nzm u kojoj utakmici po redu je dao svoj prvi gol.
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Nije da ja ,,Džonija,, nešto branim ili favorizujem, samo ne može od mladog fudbalera sve i odmah, osim ako nije neki Pele, Maradona, Mesi (a takvi su ,,jedan na milijardu,,)...
Eto, nisu baš ni Sadik ni Vlahović u svojoj prvoj sezoni za Partizan ,,trpali,, golove baš na svakoj utakmici, pa vidi ih sad...
Pitanje je koliko bi ,,Džoni Štula,, uopšte i ulazio u igru da je Bajbek u upotrebljivom stanju, ali eto, bi šta bi...

Apsolutno se slazem, meni je samo zapalo za oko poredjenje sa Bajbekom, s obzirom da je francuz ipak asocijacija za totalni promasaj. Trebao bi pre da se poredi sa Vlahovicem i Mitrovicem npr. U sustini, neces postati bolji ako se ravnas sa losijima od sebe. U tom kontekstu sam prokomentarisao ovo za Stulica. U svakom slucaju, mlad je jos, i nikako ga ne treba otpisati. Nije da nije pokazao nista do sada, ali mozda i ne bi bilo lose da ode negde na pozajmicu, makar na pola sezone.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ma Štulić uopste ne igra, kad počne da igra možemo da ga uporedjujemo.Važno da igra Sveta igrac cigana iz Pireja, a šampionat rešen.
Brani Stojkovic umesto da brani Popovic.
Suspendovao klince, kao menadzeri neće da mi odredjuju tim.Na njih uopste ne računa a blago su realno.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.709
Reaction score
29.397
Локација
Beograd
U tom kontekstu sam prokomentarisao
Ma o.k. razumem šta si prokomentarisao, nego, onako, pričamo o fudbalu...

Za mlade igrače to je neki ,,najosetljiviji,, period u karijeri kad iz mlađih selekcija treba da pređu u seniorski fudbal...jbg, možeš da ,,razbijaš,, među vršnjacima, ali drugačije je kad uđeš među ,,odrasle,, - tamo ima i jačih i bržih i bezobraznijih...
Zato mislim da ,,klinci,, treba da igraju u toj nekoj svojoj selekciji dokle to pravila predviđaju, pa onda jedno 2 sezone na ,,doradi,, u Teleoptiku, pa tek onda, sa te neke svoje 22-23 godine u Partizan, ako su za Partizan...
...nego, FSS-u, klubovima, menažerima (a često i roditeljima i deci) se žuri da što pre zarade nešto, pa, ajd, u izlog sa 18, prodaj ga sa 19 i eto...

A lepo bi bilo videti da istovremeno imamo ,,na raspolaganju,, Blekija i Kalabu pozadi, Asana, Jovića i Fiću za bokove, Sadika i Vlahovića za centralu, itd...ali eto, neki su prodati ranije, neki skoro, a neki će uskoro...a mi ćemo od leta ponovo da pravimo novi tim...

Znam ja da Partizan živi od prodaje igrača i da naš igrač ne može da u Srbiji dostigne ,,cifru,, kojom ga sad ,,gađaju,, u Italiji ili Španiji, al' opet...
I ovo što godinama radimo mu nekako dođe kao presipanje iz šupljeg u prazno...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top