Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.176
Reaction score
6.927
Локација
NbG
Marketing sluzba i uprava sa vizijom bi iskoristi potencijal igranja reprezentativca Japana u svom klubu al boli njih k. da se time bave. Ovako se salje sjajna poruka potencijalnim pojacanjima pred pocetak prelaznog roka- ovde cete kiriju placati iz svog dzepa, plate na oprost jer je to najbolji nacin da osetite klub, a ko klub nije osetio kao da nije ni igrao.
Stojkovicu, L. Markovicu, a i Stanojevicu zelim da me demantuju u jedinoj preostaloj utakmici, koja iole nesto znaci u ovoj sezoni. Prvi nek odbrani bar 2 mrtve sanse ili penala kao Lukac svojevremeno, Lazar ne mora da trci kao Japanac al eto, nek bar 2 puta bocne u mrezu kanadjanina, a Stanojevic da zapocne niz koji po meni jedini ima smisla u ovoj barustini od lige- niz jebanja ciganjske dronfulje na svakom koraku na kom se sretnemo, kako na terenu tako i van terena. Svaki drugi niz sa izostankom pomenutog za mene je nebitan.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.000
Reaction score
11.773
Локација
JNA
Ko je sledeći od "Partizanove dece" koji će da kaže kako je Asano kriv? Zeka Jojić koji ne može da se sastavi na terenu? Sram te bilo Lazare. Svi znate da podržavam i volim Stanojevića, ali ne bi me začudilo da i on stane na stranu ovih sabotera iz uprave, kao i u slučaju "Moreira"...
Ocekujem i Lolu Smiljanica da pljune po Asanu. A i Stanoja sutra da kaze po koju o "veleizdajniku". Ne bi mu bilo prvi put. Neka me demantuje, bicu najsrecniji.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.149
Reaction score
14.379
Локација
Brdo Banovo
Svaka cast ovoj moralnoj gromadi.
Uskoro ce kraj karijere, a treba se uhlebiti negde. Verujem da ce biti odlican funkcioner, ispunjava sve uslove, a vidi se i da ume da prati instrukcije.

Odvratna kampanja protiv Asana.
Svaka cast ovoj moralnoj gromadi.
Uskoro ce kraj karijere, a treba se uhlebiti negde. Verujem da ce biti odlican funkcioner, ispunjava sve uslove, a vidi se i da ume da prati instrukcije.

Odvratna kampanja protiv Asana.

Ovim je zasluzio bar jos jedan dvogodisnji ugovor. Cekamo sledeceg, jer uprava dobra je.

Vucela, objavi rat Japanu
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Koliko mi kao narod/navijaci pravimo fabulacije i romantizacije, to nije vidjeno nigde.

E bas takvim narodom/klubom upravljaju bas ovi koji upravljaju sve je to Bog/Svemir/visa sila postavio na svoj nacin da bude u skladu i balansu.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Za Umara nisu aktivirani bonusi, ipak je ugovoreno 25 golova, a ne 20. Ko će ga Vazuri znati, uglavnom love nema, pa nema.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
537
Reaction score
1.846
Stanoje ce sigurno da se oglasi ovih dana,verovatno u slicnom fazonu kao i Lazar i Stojkovic,al hajde da vidimo.
Kao mogao je da saceka kraj,bla bla...ne nije mogao da saceka nista! Dosta je bilo! Ne radi se samo o novcu,nego o postovanju i nedostatku istog,i to prema najboljem igracu. Zamislite kako je mogao da se oseca covek koji dolazi iz zemlje koja drzi dosta do reci,postovanja,obraza...kada mu stoka 4 meseca ne placa stan!? Bruka i sramota. To je meni gore nego ta dva bonusa i zaostale plate. To je totalno nepostovanje i bolekurcija Vazure i idiota okolo. Vazuru stavljam na prvo mesto jer znam kako stoje stvari tamo i ko se najvise pita oko svega.
Ali verujem da je njegovih 5 hiljada eura+bonusi redovno isplacivano.
Gad odvratni. Znamo svi sve i nazalost znamo i sta ce se desavati u narednom periodu,nista dobro sigurno.
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
671
Reaction score
4.448
Локација
Kosovska Mitrovica
Onda on nije pokazao postovanje prema saigracima, treneru i navijacima. To je cinjenica. Samo iz razloga, jer je otisao sad a ne posle kupa.
(Svojim zalaganjem, igranjem, profesionalizmom i tim stvarima..Jeste, pokazao izuzetno postovanje.)

Nista ama bas nista njemu ne bi menjala stvar da je otisao posle kupa. Da ne bude zabune, apsolutno sam na strani Asana. On je ovo uradio, iskljucivo da mi imao bolju poziciju za pregovore sa novim klibom. A moze da napravi problem, sebi i nama.

Jos jednom, nije Asano krivac, da ne bude zabune. Zna se gde su krivci. Od kad su dosli, igraju na kartu oprastanja dugovanja. E sad, nadam se, ima da im se obije o glavu.


Na kraju, igraci, trener i navijaci, ispascaju zbog dva vola u upravi. Poenta svega.
 
Последња измена:

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ok, nisi me razumeo.
Hteo sam da napisem u fazonu: "Slažem se, nije legenda, ali je zato kapiten tima."
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.748
Reaction score
19.232
Локација
Nickname
Ova dvojica nisu kompetentna da daju bilo kakvu izjavu.
Kada bi se javili tipa Zdjelar, Jović, Holender itd. pa i da se čovek zamisli.
Izdelila nas je bagra naprednjačka po svakom osnovu.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Najjace da su ova dvojica svojevoljno izasla da pišaju po Asanu. Sve je ovo Vuceliceva kuhinja i onog kilavog sns Vazure. "Dobronamerno" im je sugerisano da izadju sa ovakvim smecem od izjava.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Suština je da navijaci konsenzusom od preko 90% žele da Asano igra za Partizan, a da odu kako L. Marković, tako i Stojković, kao i komplet uprava koju ova dvojica podržavaju.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.064
Reaction score
15.643
Локација
Храм фудбала
Stanoje ce sigurno da se oglasi ovih dana,verovatno u slicnom fazonu kao i Lazar i Stojkovic,al hajde da vidimo.
Kao mogao je da saceka kraj,bla bla...ne nije mogao da saceka nista! Dosta je bilo! Ne radi se samo o novcu,nego o postovanju i nedostatku istog,i to prema najboljem igracu. Zamislite kako je mogao da se oseca covek koji dolazi iz zemlje koja drzi dosta do reci,postovanja,obraza...kada mu stoka 4 meseca ne placa stan!? Bruka i sramota. To je meni gore nego ta dva bonusa i zaostale plate. To je totalno nepostovanje i bolekurcija Vazure i idiota okolo. Vazuru stavljam na prvo mesto jer znam kako stoje stvari tamo i ko se najvise pita oko svega.
Ali verujem da je njegovih 5 hiljada eura+bonusi redovno isplacivano.
Gad odvratni. Znamo svi sve i nazalost znamo i sta ce se desavati u narednom periodu,nista dobro sigurno.

I ja sam o ovome odmah razmisljao, ali sada kad sam se ohladio, razmisljam o tome, sta mislite koliki pritisak Stanoje trpi od govana?
Svjesni su oni da njegova rijec medju navijacima ima tezinu, za razliku od igraca koji su se javili a pogotovo u odnosu na Ilieva.
Nadam se da ce Stanoje jos jednom iznenaditi i odjebati govna.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.140
Reaction score
4.560
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Onda on nije pokazao postovanje prema saigracima, treneru i navijacima. To je cinjenica. Samo iz razloga, jer je otisao sad a ne posle kupa.
(Svojim zalaganjem, igranjem, profesionalizmom i tim stvarima..Jeste, pokazao izuzetno postovanje.)

Nista ama bas nista njemu ne bi menjala stvar da je otisao posle kupa. Da ne bude zabune, apsolutno sam na strani Asana. On je ovo uradio, iskljucivo da mi imao bolju poziciju za pregovore sa novim klibom. A moze da napravi problem, sebi i nama.

Jos jednom, nije Asano krivac, da ne bude zabune. Zna se gde su krivci. Od kad su dosli, igraju na kartu oprastanja dugovanja. E sad, nadam se, ima da im se obije o glavu.


Na kraju, igraci, trener i navijaci, ispascaju zbog dva vola u upravi. Poenta svega.

Nekoliko puta pišeš kako je Asano ostavio igrače na cedilu a onda kako si na njegovoj strani i da je uprava kriva. Odmori malo i pusti Asana na miru da pije sake dok gleda izlazak sunca
 

Humska

Početnik
Учлањен(а)
26.12.2020
Порука
152
Reaction score
447
Локација
Beograd
Vrlo je prosto - klub je udruzenje gradjana. Jel tako? Nema poslovnih razloga da bilo sta prikrivaju od javnosti.
Lepo objave izvode iz banke gde se vide uplate igracima. Ali isto tako da se vide i uplate clanovima uprave, narocito direktoru.

Onda lepo, crno na belo pokazu kakav je Asano izdajnik, prevarant i svima dokazu koliko su sposobni i posteni....

Ili ipak, ti izvodi pokazuju malo drugaciju sliku pa nije bas zgodno da ih vidimo?
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.822
Локација
Beograd
Mislim da neće otići sad ali posle 25 maja sigurno bez obzira na ishod. Pominjale su se i neke ponude za njega tako da kapiram da hoće da odigra finale kupa i zahvali se govnima.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top