Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Zbog tog pešačenja smo i popušili u Pazaru. Ima da se grize non-stop. NIje se video juče. Jednom Suma bude na terenu ali ne igra, jednom Natho, i sve tako. Svako mora da grize. Tako neki i nedostaci mogu da se zamaskiraju, kao kod Nikolića na primer.
Zato i kažem centralni vezni Eyal Golasa, sa njim u paru Zdjelar. Natkove mane će sakriti njih dvojica, ovako ne trči Natko, ne trči ni Suma i imamo to što imamo krater u sredini i na sve to dodamo katastrofalnu odbranu.

Treba nam na krilu jedan Leonardoliki, ne zanima me koliko košta. Jebote 10 miliona od Pavlovića, liga evrope, a tim isti još i lošiji.
Ćelavi se zasitio, voleo sam ga ali vidi se tačno po njemu. Borbenost ga je izvlačila, postao je rupa, bilo bi dobro i za njega i za nas da ode preko.
 
Последња измена:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Ljudi misle da je taktika svemoguca i da pravilnim taktiziranjem moze mnogo nedostataka da se pokrpi ali to je nemoguce, taktika je samo mali plus, a prava selekcija igraca najvaznija stvar u fudbalu....posle toga ide trening pa tek na kraju na sve to kao mali plus dolazi taktika.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Kakav neočekivan ishod sastanka bokte :oops:

Da je dao otkaz, ode bez dinara. Da mu daju otkaz, kako bez dinara? Verujem da je ovo bilo samo cenkanje i odlaganje rastanka dok se ne pronadje novi šef struke.

Ne može ovaj tim sa par pojedinaca ništa specijalno da uradi. Kukamo za bekom a fale nam oba, po krilima smo bezopasni. Gotivim Asana i poštujem trud ali brate krilo od milion evra mora da šalje po burek, cepa mreže..
Suma je preopasan igrač, ali ponekad, sa onakvim pristupom celu ekipu vučeš dole a oni očekuju da ti rešiš nešto i samim tim imamo jedno ništa u dosta mečeva.
Treba nam onaj Duletov recept u selekciji kadra, ko s kim šta i koliko može. Savo to nema, uz dužno poštovanje.

Ne zamerite, ali mislim da Suma treba da ode. U sredini pronaći radilicu, mora neko da ore sa Zdjelarom, da bi ovi napred mogli da se rašire.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.985
Reaction score
15.744
Локација
Beograd
@Direktor_Grobar

Ne sećam se nediscipline prošle sezone a ispušili smo svugde zbog limitiranosti pojedinaca koji nisu imali zamene a oni su i dalje ovde, a zamene još uvek nemaju.

Ovde se apsolutno ne slažem, pa ako si gledao mečeve, a jesi, verovatno si zaboravio kako su se pojedinci ponašali. Nije nam uzeo bod ili 3 samo ko nije došao na stadion.

Nikad nemoj da kažeš limitiranost. I ovaj sastav je najbolji u ovoj ligi. Dokaz su ti cigani. Drknemo ih gde ih sretnemo. Tu ima motiva, evropa ima motiva a za ligu ih boli kurac.

Dozvoli da napravim paralelu. 2003/2004 smo bili limitirani? Koliko smo samo bodova prosuli. Oces da mi kazes da je Kom Zlatica Podgorica ozbiljniji sastav. Ajde da bude da moramo da kiksnemo negde, ali i te godine smo kiksali svuda.

E kako sad to ne moze kod Ćelavog. Kako im je Stanoje jebao mater.

OFK - Partizan
“Bogune, još jednu promaši nećeš videti prvih 11”

Dosta mi je demagogije jer od demagogije nema plodova. Selektivni uspesi i birani mečevi nisu Partizan. Mi moramo da igramo da punimo svako kolo protivnike, sa krvnickim pristupom ću prihvatiti poneki kiks, sa kurcoboljom nikad.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Ok, dodje novi trener (neka bude i Stanoje, a zasto ne Ser Alex iz penzije ili Pep proseta do Beograda)

Dobar dan - dobar dan, novi sef struje je: _______ (upisite koga zelite)

ali mi upisite i 18 igraca! 2 ispod 21, i 4 stranca..

ne zaboravite samo da nema unlimited budzet!

golman? Stojkovic? koliko jos? do kada?
Popovic - dete je (meni dobro ali..) imace kikseva
desni bek? __________
par zadnjih (Ostoju Vitasa a vidim i Banjaka ste vec odjavili) ________ i ________
Levi bek? Urosevic? ili ___________
DM Zdjelar CM Natho
Levo: Markec Stevanovic
Desno: Asano Stojkovic
Sumu ste oterali znaci treba AM ______
Sadika ste prodali znaci CF ________

jel nam ostao ko na klupi?

Dzordz ne moze, Scekic ne moze-oteran, Matic? Colic? Pavlovic ne moze i njega ste oterali..

dajte neke ideje, a garantujte neke rezultate, pa sa tim rezultatima garantujte titulu pored “male barse prekoputasice”

ajmo neko realan
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.395
Reaction score
2.088
Tako to radi uprava koja nema ni viziju nu kapacitet a ni volju da se klub ramnopravno bori za titulu i da sto dalje se plasira u ligu evrope. Sve dok bude igraca na prodaju oni nece napustiti klub ko ti daje mogucnost da se obogatis od tudjeg truda. Koj crni odbor za hitna pitanja zasto se ne odrzi odbor za spas kluba da dodju ljudi vizioneri koj ce klub da podignu na visi nivo, a ovi sadasnji napuste klub.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
12 i 15 je već!

Koliko je nas ovde na forumu radilo kao profesionalni trener ili profesionalno igralo fudbal? Ili niko, ili tek poneko...
I SVI smo se (kao amateri i laci, čast izuzecima) složili da su nam pojačanja neophodna, preko potrebna, navodili smo pozicije...i onda se kulovi iz kluba, koji taj posao kao rade profesionalno, i koji imaju karijere profesionalaca u fudbalu, tek danas setili da to jeste tako, kada je prvenstvo već odavno počelo...pa znam ja da su igrači za džabe tek poslednjih minuta prelaznog roka, ali jebote što mi čekamo neki ,,5.oktobar,, ili kad je već kraj ovog roka, što nismo dovodili potrebne igrače na krajevima prošlih prelaznih rokova?

Zašta igraš ako do te ,,petooktobarske,, revolucije ima da prospeš bodove, jel igramo za drugo mesto, treće, koje, šta jurimo?

Jel u klubu nisu dosad videli koliko pozicija u timu ,,škripi,,? Juče im se ,,otvorile oči,,? Pa samo slepac ne bi video ono što mi ovde pišemo mesecima i godinama!
Mi, amateri i laici, VIDIMO gde ,,škripi,, a oni u klubu ne vide...ovde neko nije normalan, samo da utvrdimo ko...mi VIDIMO ili celu godinu, ili bar 6 meseci unapred, a oni vide 6 dana unazad...ma ne vide ni to, njima je Kruševac bio sjajan, tek juče im se ,,otvorile oči,,...

Ne zamerite, ali mislim da Suma treba da ode. U sredini pronaći radilicu, mora neko da ore sa Zdjelarom, da bi ovi napred mogli da se rašire.
Suma je bio igrač sezone i može da ode tek kad dođe neki sledeći igrač sezone, ali samo ako ti garantuješ da će taj ,,sledeći,, da bude takav.
Pa kad pronađeš radilicu, što se ne bi Suma napred ,,raširio,, on čovek i nije doveden da igra radilicu, ako mi ne zamerite da to primetim.

I, ne odnosi se samo na tebe, ali brate, ne možete igrača da ocenjujete na dve utakmice...Suma kao što rekosmo bio najbolji prošle sezone, sad dve slabije partije (gde je na ovoj drugoj opet bio igrač utakmice), i odmah, treba da ode...pa može da ode, kad pre njega ode jedno 20 igrača koji manje pokazuju nego on...
Tako i za malog Čolića odigrao 2 dobre pripremne utakmice, e, super je, sad odigrao 2 ništa naročito prvenstvene utakmice, odmah, e slab je...
Tako i za Markeca, svi smo rekli, ej, ili igraj ili idi, putuj igumane i ne brini za manastir...i onda odigrao čovek jedno dobro poluvreme na pripremama i sjajnih 40 sekundi u prvenstvu, i sad svi, e super je Markec, on nam je ključni igrač za ovo prvenstvo...a ako se brzo ne oporavi i odmah ne odigra dobro, opet će biti, šta će nam, slab je...

O.k. - ne varira naše mišljenje baš bukvalno tako, slažemo se treba pojačanja, treba ova pozicija, ona, pa čak i tamo gde kao neko nekad i odigra nešto, treba neko za rotaciju...ali, rekli smo, tim nije šampionski, mnogo tu fali, Sava kaže, poznaju se, ovo, ono...idemo ozbiljno na titulu...mi videsmo u prva dva kola koliko se poznaju i šta je bilo...
Mi laici kažemo ovo ne valja, on stručnjak kaže idemo na titulu.
Aj videćemo na kraju prvenstva ko je u pravu.

Ali, ne računa se ako dovede pojačanja, jer smo i mi laici rekli mnogo pre da uz pojačanja možemo do titule.

Tako da...čekamo pojačanja...a dok ne stignu, moraće Suma još koji put da asistira ili da gol...a bolje da to radi i još neko, a ne da čekamo samo njega da uđe u formu (ne zaboravite da čovek nije igrao sve one pripremne utakmce zbog povrede)...
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
362
Reaction score
1.508
Na kraju godine ce sve da se SumAra, a to znaci, Suma opet izabran za najboljeg.
Gol i asistencija u ostalih 88min. nije morao ni da pipne loptu
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas


Evo i Vučele.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Kolko bi se bolje razumeli da se umesto prepiske, razgovara uz pivo. :)

Nije Suma radilica, nama treba radilica, a on, Natko, Asano i svaki taj top igrač koji košta čitavo bogatstvo jednostavno nema pravo da igra kako mu se nakrivi šešir, nego onako kako je ulogu tražio, dobio i naplatio, jer smo kupili profesionalca a ne nadničara za branje malina.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.985
Reaction score
15.744
Локација
Beograd
Na kraju godine ce sve da se SumAra, a to znaci, Suma opet izabran za najboljeg.
Gol i asistencija u ostalih 88min. nije morao ni da pipne loptu

Na stranu što igramo loše ali baš smarate sa Sumom. Čovek da postigne 25 golova vama nije šampionski igrač kao da on jedini treba da vuče tim do titule. Nije lider na terenu ali je koristan, iz dva poteza može da reši meč i stvarno nemam šta dalje da objašnjavam. S druge strane, iako je dao gol i asistirao delovao je kao da su ga dovukli na utakmkcu u nekim delovima.

Odgledao sam pažljivo još jednom meč i vidi se nezadovoljstvo kod igrača na njihovim licima i u ponašanju. Postoji neka kriza u svlačionici koja ne može više da se sakrije. Uz tu krizu i lošu atmosferu dodaj i nedisciplinu.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
nemojte da vas cudi ako su plate u pitanju ili nezivesnost oko transfera..

“imam ponudu - ja bi da idem”
- cekaj ako nadjemo nekog

ili jos gore
“mi smo planirali da ti ides, samo da nadjemo zamenu”
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@Sacayak puko sam brt ko lajsna! Ja sam pravi srcani fasovao zbog Partizana mog, a sad me ceka slog!

Cujem neke info iz kluba, jer se eto nadjem u situaciji da cujem.. dijalozi su bezmalo takvi brt! sveli su nam klub na monti pajton level, uostalom kao i cela drzava.. i onda valjda ljudi odlepe.. eto ja u Nusica
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.985
Reaction score
15.744
Локација
Beograd
@kujblo70
Nisi jedini, mislim da smo svi otišli u kurac. Ja nisam do 2 spavao gledao sam opet utakmicu da pokušam da ubedim sebe da je ovo slučajno i da ćemo biti bolji. Naravno, zabluda.
Još veći poraz mi je što se ništa (očekivano) neće promeniti.

Dovodimo Bornijaševića. Ćelavi na štopera. Kapiram ovo je sastav:

Popović
Bornijašević - Miletić - Banjak - Urošević
Zdjelar - Natko
Fića - Suma - Asano
Sadiq

Dakle treba sad da me neko ubedi da uz istog trenera, isti sastav i istu formaciju mi gazimo ovu ligu. Dve izmene u odbrani da donesu prevagu? Muko moja predji na drugoga.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@Direktor_Grobar evo posto si gledao ponovo, a verujem ti na sudu (cesto sam sebi ne verujem), sta nam je odigrao najbolji igrac (Natho)?

ja kazem nista - ni za kurac!

a prepustanje slobodnjaka Cakiju me uverilo da i on zna da mu je los dan
 
Последња измена:

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.985
Reaction score
15.744
Локација
Beograd
Svi su podbacili. Debelo. Ono što se videlo je:
  • Veznjaci uključujući njega ostavljali odbranu na cedilu nakon prodatih lopti. Neverovatno.
  • Drugo sama kretnja je bila užas. Mi nemamo čoveka da dovuče i povuče napred. Pošto je on ispred Zdjelara mora da komanduje tim delom, on se sakrio.
  • Tražili smo igru uglavnom preko Fiće u prvom. Cisse ga pojeo.
  • Sve više dolazi do izražaja nemoć sredine. Opet ponavljam, Natko mora da bude taj deep playmaker i da spaja napad.
  • Ništa ne lomimo kroz sredinu. Pa evo i protiv Barse i Reala se igra bunker pa ne igraju na centaršut već forsiraju brzu razmenu pasova ispred 16. Mi imamo problem da to odavno ne možemo u ligi i tek na bljesak uspemo.
  • Suma je isto bio nezainteresovan i nervozan kad god su u sredini gubili loptu.
  • Jedna igra bez trunke ideje. Čista improvizacija. Na to sve dodaj najgoru partiju Ostojića od kada je u Partizanu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top