Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.209
Reaction score
3.935
Локација
Uvek uz Partizan
Čekao sam ove dve utakmice kao da su finale lige šampiona, a izdanja našeg Partizana su me totalno vratila u realnost. I onda i ovaj odbor za hitna pitanja, klasična kupovina vremena i prodavanje magle. Ne treba objašnjavati zašto uprava treba da ode, a Savo treba da ode zato što pristaje na kompromise sa njima.

Kako god do početka sledeće utakmice opet ću verovatno biti u osvajamo titulu modu.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Mi nećemo biti prvaci sve dok ... ONO... vodi Srbiju. Naravno, to nema veze sa onom brukom u Pazaru, ali svima nama je to jasno. Ali, da se bar trude do kraja ovi nasi u belim dresovima, niko im ne bi zamerio. Mi licimo na rastimovani orkestar gde svako svira to što mu se sviđa, a dirigent sedi sa strane i bulji kao tele u šarena vrata. Savo je morao da leti već posle Alkmara, na žalost nije... Čovek koji ne može da napravi hemiju u svlačionici, nije za nas. Savo je za Teleoptik, pa ako se dokaže... Potrošili smo Tomica, Mirkovica... još nam Petric fali. A Jokan nam nije dobar. Ne nama, nego... Kad god napravi izmenu, ja znam da ce da usere. Čovek pusta onog klinca da brani, a njemu ko sutne daje gol. I Stojke je bio slab prošle sezone, ali menjati Stojketa sa onim klincem koji ne bi branio u 1 Makedonskoj ligi.. epa to je kriminalno. Nadji nekog golmana, šta radite cele godine, alo? Ali riba smrdi od glave, tako da... Od glave se i čisti.
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
669
Reaction score
4.436
Локација
Kosovska Mitrovica
Da 'mesto Save dodje Djumi, pa da igramo fudbal! Onomad kad smo igrali fudbal, to je bila njegova zasluga. Savine, ne!
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Pa i da nisu primili 1-2, pa i 4 plate, valjda imaju dovoljno morala da igraju za svoju čast i čast kluba. Ne rade oni za neku prosečnu platu, pa da čekaju prvi dan u mesecu da bi preživeli. Biti fudbaler je vrhunsko plaćeno zanimanje.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Savo danas kaze da u ekipi ima problema za koje nije znao koje ne zna moze li da rijesi u hodu. Ako ne primaju plate treba da kaze, ako primaju plate onda je to na tebi druze, odavno.

Plate čisto sumnjam da su redovne kad neko malo malo čim napusti klub oprosti dug .
Jankovic kad je odlazio u Italiju oprostio baš neku veću svotu.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Pa i da nisu primili 1-2, pa i 4 plate, valjda imaju dovoljno morala da igraju za svoju čast i čast kluba. Ne rade oni za neku prosečnu platu, pa da čekaju prvi dan u mesecu da bi preživeli. Biti fudbaler je vrhunsko plaćeno zanimanje.
E ako su medjuljudski odnosi onda je sve propalo bar do kraja ove sezone sezone ili rjesavanje problematicnih igraca.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
To je već druga priča..
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
258 корнера а 3 гола...о чему даље да причамо...каква струка, какви тренинзи, какве тренерске школе, какви играчи, какви бакрачи...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ako su međuljudski odnosi treba da pravi čistku, ako i nisu opet zbog nekvaliteta i zasićenja treba da pravi čistku.

Ja ne mogu verovati da je rekao kako ne može dovesti 6 bekova jer ima 2, pa čoveče ti onda ovo i zaslužuješ. Imaš Miletića koji je po vokaciji štoper i imaš Lutovca koji je po vokaciji krilo. I oni su naši desni bekovi?

Miletić, Suma, Asano i Vujačić za početak na prodaju. Ostojića i Vitasa na klupu, dovesti još jednog startnog štopera.

Miletića prodati zato što je očigledno da nije više onaj stari koji se borio i igrao srcem. Igra preko one stvari, zaslužio je transfer.
Sumu prodati zato što nije konstantan, jeste najlucidniji igrač al šta vredi kad tu svoju lucidnost pokazuje na svakoj petoj utakmici, prodati ga i dovesti centralnog veznog, a Natka gurniti kao ofanzivnog.
Asana prodati zato što njegove vrline u superligi ne dolaze do izražaja, jebeš ti brzinu i sve kad on na malom prostoru nema dribling. Dovesti krilo koje to ima.
Vujačića prodati ili dati džabe zato što je gužva na klupi, Vitas je bolji od njega, jebiga.

Dovođenjem Golase ili sličnog igrača ne bismo samo dobili dobrog igrača već igrača sa šampionskim mentalitetom, a to je potrebno upravo ovoj ekipi. Trebaju nam fajteri, ne možeš ti osvojiti titulu sa 10 kikseva.

Bez većeg reza u ekipi neće biti pozitivnog šoka, a samim tim se možemo pozdraviti i sa titulom. Selekcija tima je užasna i potrebno ju je razbiti i nadograditi drugačijim profilima igrača.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Матке, ти си велики идеалиста, а како ти замишљаш да ће неко да покупује тог нашег бека који не може да чува али зато не зна да центрира, везисту који луцидност показује на свакој петој утакмици, и крило које на малом простору нема дриблинг?
И, ако би се неко и зајебао да их покупује, колико би нам платио?
И, онда за тај исти новац да купимо три боља?
Па ваљда та три боља коштају много више од наша три лоша?
И, ко то да уради?
ВВВ? Па они ћети рећи да немамо пара и да је клуб у дуговима и да костури излазе из ормана.
Саво? Па он има помрачење фудбалске свести ако је ОВО резултат његове селекције, његових припрема и његове одлука да ће се више ,,играти на резултат,,? Који бре резултат? Два кола, три бода, један пораз, пет голова у нашој мрежи - а играли смо са тимовима који спадају у слабије тимове лиге...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Zesto misliš da Djumi nema iskustva? Koliko je meni poznato vodio je on nekoliko klubova.
pa vodio je i Ratko Dostanić a to ga ne čini dobrim i iskusnim trenerom.
Mislim zvijezda 09...

Da 'mesto Save dodje Djumi, pa da igramo fudbal! Onomad kad smo igrali fudbal, to je bila njegova zasluga. Savine, ne!
A kada smo gubili to je bila samo Savina zasluga?
 
Последња измена:

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
@Goran Tomić 10 miliona od Pavlovića, pare od LE plus ovi transferi.
Ako ne mogu Sumu za 3-4 miliona u Arabiju da prodaju i unovče njegovu sezonu onda jebiga. A u Arabiji može do mile volje da se zajebava i zabavlja publiku.

Asano je igrač za neku rusku ekipu koja je sredina tabela, tu bi njegova igra došla do izražaja. Nije igrač za ekipu koja napada, prijala bi mu ekipa koja se brani i igra na kontre, za njega možemo izvući 2-3 miliona minimum.

Ćelavi nije bek, tako da njegov loš centaršut ne igra ulogu za prodaju. :D Za njega sve preko 700 hiljada je ekstra.
Za Vujačića šta god dobijemo je dobro.

Da je neko od pametnjakovića čitao forum, imali bismo od Pavlovićevih 10 miliona 2 vrh domaća štopera i sad ne bismo uopšte pričali o poziciji desnog beka, nego bi tu imali stranca.

Mora da se zna oko koga se pravi ekipa, ako se pravi oko Sadika onda moraš imati krila koja su efikasna, koja imaju dribling. Ako na sredini imaš Natka, onda trebaš imati 2 radilice iza njega. A ekipa je pravljena s brda s dola. Selekcija užasna, mora u korenu da se menja.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Nije mi krivo ni titulu sto smo izgubili ali ovako - ko picke u drugom kolu sve se raspalo, kao da nismo znali kako da udjemo u prvenstvo. Picke su svi odreda tamo, svako u svom maniru. Gade mi se svi od uprave do igraca.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.586
Reaction score
3.342
Локација
JNA
Sta se cudite sto ne primaju plate igraci, kad se zna ko je upravu postavio i sa kim se cuju stalno..ne primaju se plate prva dva meseca jeseni, i prva dva na prolece za svaki slucaj..tako uletimo u veliki bodovni minus i cao..nezadovoljstvo kod fudbalera je veliko, najgori radnik je nezadovoljan radnik i to se vidi odmah..onda dodje derbi, naloze se jer je derbi i pokazu da su najbolji tim u zemlji..ali sta vredi kad ih boli uvo za ove utakmice, jer lovu ne primaju..
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
802
Reaction score
406
Локација
Zemun


Из ове статистике испадне да дамо гол на 86 изведених корнера. Да сте ме питали пре читања, рекао бих да нам треба минимум 186.
У последње време мислим да нам треба 10 корнера да упутимо шут ка голу.

Откад знам за себе изводимо корнере као да не можемо да добацимо до гола.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§

O ovome sam pisao, više štete nego koristi. Mogao sam da se kladim da smo više golova primili posle naših kornera nego što smo dali ali nisam verovao da smo samo 3 gola postigli. Stvarno neverovatan podatak! Pored toga mi tražimo bekove i njihove prodore ali isti ti bekovi treba da skontaju da u timu nema ko da da gol glavom. Nama svaki centaršut, koji nekako dočekamo na utakmici, ide visoko i to nema ko da reši. Pročitani smo totalno.
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
394
Reaction score
2.726
Локација
Novi Beograd
Kod Marka smo dominirali u prekidima.

To sam zaboravio da napomenem u onom duzem postu. Da mi nemamo akciju iz kornera.... Nijedan blok, niti unakrsne kretnje nemamo kada izvodimo korner. Uzas. Pa evo vam samo onaj primer Ostojica i Vitasa u prvom kolu kad su ih ona dvojica dzudista vukli i obarali. Pa da im je prisao treci i napravio blok, ili jedan drugom i da promene kretnje nakon toga, lakse bi ih resili ili bi povlacenje bilo jos ociglednije. Mora se naci nacin da se rese i ta povlacenja, i da se bolje ugrozi gol, ne moze se uvek cekati sudija. Boljom kretnjom ce biti ociglednije povlacenje jer ce biti u kretnji a ne u mestu. Ako se vecina igraca ukopa u mesto, jos razdvojeni medju sobom, jos po onim oranicama, to ide u korist ovim mesarima da ih lakse vuku i zaustave. Najbitnije je doci do pozicije da se nasi igraci zalete kad napadaju loptu a to se najlakse postize postavljanjem blokova.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pa pre koji dan sam pitao forumaše ko će da ga da glavom?
Sadik, Suma, Stevanović/Marković, Asano?

Kako i da daš gol iz kornera kad od visokih imaš Ostoju i Vitasa na skoku, a svaki korner većinom završi na prvoj stativi.

Treba ovu ekipu razbiti, previše je jednodimenzionalna. Kad ne otvorimo na vreme, a protivnik postavi 2 autobusa ispred gola, postizanje gola je za nas lutrija, a obavezno barem od 2 protivnička napada jedan završi iza leđa naših golmana.

Nama navijačima očigledno nije niko rekao, nacrtao da smo postali fudbalska Mega, Savo je zadovoljan ekipom, biće još zadovoljniji kad prodau Sadika za 12, Filipa za slične pare, pa onda opet jovo nanovo pogađaj stranca koji će se učiti na nama.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top