Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
@maximilian72 koju smo titulu izgubili?
Zašto se ne raduješ pobedama u derbijima protiv cigana?Ja malo prelistah forum, i prošle godine u avgustu pišeš da gubimo titulu a nijednom nisi pohvalio naše pobede u derbiju.
A još želiš da nam ugase klub odnosno da idemo u stečaj.Očekujem da se izraduješ pobedi u narednom derbiju, važi?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.724
Reaction score
29.476
Локација
Beograd
Ako ne mogu Sumu za 3-4 miliona u Arabiju da prodaju i unovče njegovu sezonu onda jebiga. A u Arabiji može do mile volje da se zajebava i zabavlja publiku.
A ko će mene da zabavlja u Beogradu na JNA?!
Pa pre koji dan sam pitao forumaše ko će da ga da glavom?
Sadik, Suma, Stevanović/Marković, Asano?
Pa Suma, ko će drugi, kao u Novom Pazaru što ga je munuo...i ti bi da nam prodaš jednog jedinog fudbalera u timu koji osim nogometa zna i glavomet?! :D
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
ironija je sto onaj odlucujuci gol za sudbinu kluba dadosmo posle izgradjene akcije iz kornera..

to prepodne imam jebenu srcku, i u bolnici krijem telefon od doktora da gledam... kad me provalio kaze “pa ovde ne moze telefon, kamoli fudbal da gledas!!”
Rekao sam “nista onda odo ja”

meni Partizan da ogade! nikad!

Napred Partizan!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
@maximilian72 koju smo titulu izgubili?
Zašto se ne raduješ pobedama u derbijima protiv cigana?Ja malo prelistah forum, i prošle godine u avgustu pišeš da gubimo titulu a nijednom nisi pohvalio naše pobede u derbiju.
A još želiš da nam ugase klub odnosno da idemo u stečaj.Očekujem da se izraduješ pobedi u narednom derbiju, važi?

Da ja sam cigan ubacen ovdje a ti si me provalio registrovan u septembru 19'. Mislio sam da me nikad nece provaliti.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
@maximilian72 pa oće to Partizanovac da ne napiše reč na forumu posle pobeda nad ganima a da mrači u ostalim periodima.
Pa mogu i 2020 da budem registrovan , al imam sigurno više ino gostovanja nego ti utakmica Partizana!
I kako to da izgubimso titulu u 2 kolo?
Nikad u životu nisam vido da se Partizanovac ne raduje pobedi u derbiju.Do danas, kad sam naišao na tvoj profil!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
@nasastvar, mozda i imas ali nemas Zagreb (4 puta), Split (2 puta), Ljubljanu, Vinkovce, Sarajevo - Kosevo i Grbavica (odakle sam to mi se ne racuna), Mostar (4 puta), Zenicu...smijesno mi prosto da ti pisem. JNA ne racunam jer je meni i to gostovanje 9 sati vozom do Bg.
Proveo sam vise u vozu nego ti na svim utakmicama na kojima si bio
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
@maximilian72 pitanje je samo čije si utakmice posećivao.
Izvolte, objasni zašto jednu reč nisi napisao posle pobeda u derbijima nad ganima oko 2 godine?Raniji period nisam gledao.A uzmeđu imaš ihahha komentare i svi su mračenje.
I objasni mi zašto želiš da nam ugase klub, odnosno da idemo u stečaj?
Otkud ti znaš dal ja imam Zagreb?
Evo ja ti šaljem link mog fb profila, možeš i ti meni tvoj, javnop ću se izviniti ako grešim.
Pa teško da si proveo više u vozu, meni je svaka utakmica bila 600km u vozu.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Stecaj je cist papir i novi pocetak ali treba to razumjeti. Cetvrta liga a mozda i ne, prevaris drzavu ko' Covic. Ovako klubu nema spasa jer je sve vec vidjeno, privatizacije nece biti jer je Vucic vec rekao (da nema snage). Ako se nekome svidja da gomilamo dugove to je drugo.Ti nisi Zagreb ni na netu vidjeo, da se ne zajebavamo vise.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Pa samo cigan može da nam poželi 4 ligu i prodaju imovine.
Ajde pošalji link tvog fb profila gde se vidi da si Grobar, da ideš na utakmice, ja ti šaljem odmah poruku sa mog, gde je sve jasno naravno.
I ne odgovori na prosto pitanje, zašto JEDNU REČ nisi napisao posle pobeda nad ganima, a bilo ih je baš u ove 2 godine.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Koliko si clanarina na ovom forumu uplatio, ako mozes i to da mi posaljes, pored radovanja na derbiju.
Mozda neko nema snage ni da se vise raduje koliko je zivaca pogubio...mozda.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Nijednu nisam platio.
Znači, ne raduješ se pobedama nad ganima jer si izgubio živce.Ne želiš da izmenimo informacije i da ti se izvinim javno.
Meni je to dovoljno.Doviđenja.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.724
Reaction score
29.476
Локација
Beograd
Deco, koliko izmena igrača možemo da izvršimo tokom utakmice (uračunavajući i one izmene ,,dece,,)? Da li i dalje važi da se to može učiniti u nekoliko (tačno određenih) puta tokom meča, itd?
Znam da ,,deca,, moraju da odigraju celo prvo poluvreme, ali šta npr. ako ,,dete,, igra celu utakmicu, itd, itd?

Slušao sam sad na Jutjubu Željka Pantića i posle Savu Miloševića...Željko kaže da 4 stranca ukupno možemo da imamo na utakmici, svejedno koliko ih je na klupi ili u igri, ali ne više od tog broja...znači, peti stranac mora na tribine...Savo priča o nekim vanfudbalskim, vanterenskim stvarima, što je očigledan znak rasula...

Ostaje nam da prespavamo noćas, a sutra...
Opet uz Partizan...
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Tako je 4 stranaca može u protokolu, ništa nisu menjali pod tim pitanjem iako je decembra dat predlog da to bude 6 ili da se igrači iz EU ne računaju kao stranci.Cigani su tu videli korist jer mi pogađamo strance a oni maše, oni imaju 7,8 najmanje.
Može sigurno 5 izmena ( i to u 3 prekida, ne računa se poluvreme), evo sad sam pročitao na sajtu fss, a do 21 godinu može prvih 45 minuta da menja samo do 21 godine i onda na klupi moramo imati najmanje 2 igrača do 21 godine.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.724
Reaction score
29.476
Локација
Beograd
Pa...mi kad bismo se ,,spustili,, do pete lige, lešinari bi nas odmah napustili...ali...ako bi neke poštenjačine uspele da, vremenom, vrate naš klub ponovo u profi odnose, tj. sve do Super lige i nekih (novčanih) uspešnih rezultata, lešinari i zlotvori bi opet došli da okupiraju klub i uzimaju lovu ne njemu...
Jedino kada bi klub bio ,,prodat,, nekom strancu onda on ne bi bio više ,,udruženje građana,, nego privatno (strano) vlasništvo, i stranac bi pazio i na svoj novac i na to da se lešinari ne vrate...ali...i to mi je neka čudna pomisao, prodati nešto što nam je tako važno...kao da prodaješ vazduh, vodu, zemlju, nebo, državu, deo duše...kako to prodati?
Uzgred, taj stranac bi onda mogao da radi šta hoće, da menja grb, dres, boje, tradiciju, mesto...doduše mogu i ovi sad...ali bar imamo iluziju da ih nekad možeš oterati, smeniti, dovesti neke bolje...a stranac vlasnik može klub da poboljša, popravi, ali isto tako i da proda dalje, izmesti, ugasi...

Inače, ova pravila FSSa, sve gluplja od glupljeg...(mislim na pravila o strancima, klincima, i ova što sam upitao oko izmena)...
Za strance smo već pričali...
Za obavezu da na silu guraš decu u tim i to smo pričali...

A još i ovo:

Znači, ako ti se oba deteta (prvo jedno, a zatim i drugo) povrede u prvom poluvremenu, daleko bilo, ali nije i nemoguće, em što moraš da ih zameniš isto sa decom, em što si već u prvom poluvremenu potrošio 2 od ta 3 termina za izmene...doduše onda na poluvremenu tu decu možeš i da vadiš napolje, bez ,,trošenja termina,, ali, svejedno, ostade ti ipak samo jedan jedan jedini termin u drugom poluvremenu kada možeš da menjaš nekoga...
Sve u svemu, celo prvo poluvreme (a i tokom pauze između poluvremena), umesto fudbalom i najboljim sastavom, moraš da se baviš ,,dečijim vrtićem,,...

Uz to, nama je mladi igrač i na golu, a ne samo ,,u polju,, i, ako se povredi u prvom poluvremenu, i onda nam uđe Stojke, ali onda moramo da vadimo i jednog ,,odraslog,, da bismo ispunili pravilo FSSa da su dva deteta na terenu, dakle, npr. izlazi nam i Suma, a ulazi Laki Pavlović...a ukoliko se tokom tog poluvremena povredi i Laki, ili Fića - mora da uđe ili Čola ili Denis...
Dakle, zbog eventualne povrede dva igrača-deteta u prvom poluvremanu (ako je jedan od njih golman, kao što kod nas jeste), mi moramo tada da menjamo tri igrača...

I, ovo se nadam se nikada neće ni dogoditi, ali, bar u teoriji, da razmotrimo nešto - imaš dva deteta u timu, povrede se u prvom poluvremenu, onda ulaze dva druga deteta sa klupe, ALI, šta ako se i jedno od njih (ili oba!) povrede tokom tog istog prvog poluvremena a dece na klupi više nemaš? Onda do kraja poluvremena igraš sa igračem (ili dva) manje? Tako?
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
@gorane ko zeli startovati iz pete lige problem je sto ovim tempom za 5 godina dug nece biti manji od 60-70 miliona. Ko ce to kupiti?
Mora biti milijarder a ne milioner, u Srbiji kupiti takav klub. Nema sanse.

Evo Newcastle ne moze da se proda a kosta samo 350 miliona bez dugova a klub ima cistu godisnju zaradu 170 miliona funti. Ni cent duga, najatraktivnija liga na svijetu...onaj mucenik 3 godine trazi kupca.

Btw ono dijete pod hitno mora s gola, njemu su ove dve utakmice skoro unistile karijeru mada je najmanje kriv ali se uklapa u opstu sliku.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.607
Opet kazem, najstrasnije i najzabrinjavajuce od svega je sto su se ovi nasi u klubu probudili tek nakon poraza u Pazaru...ako su se uopste probudili, to cemo tek da vidimo. To mnogo govori o tome kakvo stanje vlada u klubu i izgleda da im je jedini prioritet da prodaju igrace i da zbog te cinjenice sve ostalo zanemaruju i ne bave se drugim problemima....sve su stavili po strani i samo cekaju da zavrse neki transfer. Finansijska situacija kod nas jeste na ivici ali je na ivici bas zbog toga sto se godinama ni sa cim drugim osim transferima ne bave...to im je primarno i dokle god je tako mi cemo da se vrtimo u krug....a mozemo i da ispadnemo iz tog kruga. Bez titule mi smo naredne sezone prakticno ostali bez bilo kakvih sansi da zaradimo neke pristojne novce kroz Evropu, a bez Lige Evrope ove sezone drasticno se povecavaju sanse da nam sve sto vredi u timu ode na prodaju vec na zimu, najkasnije na leto 2021. Kako cemo ovo preziveti ne znam......moramo da udjemo u LE, moramo da uzmemo titulu....a ne zna se sta je neizvesnije u ovom trenutku....
 
Последња измена:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.607
Ova situacija prevazilazili i Ligu Evrope i titulu......ovo nije klasicna jurnjava za trofeje i bolji evro plasman ovo je prava borba za opstanak jer ako naredne sezone zavrsimo u onoj rezervnoj ligi evrope pravicemo ovaj tim od blata i secati se kako smo dobro i sa kakvim smo timom igrali nekad protiv Mancestera..... Igraci moraju da se trgnu i Savo mora da se trgne i svi da shvate kakav je ovo momenat jer oni kao da ne shvataju, kao da zive u nekom paralelnom univerzumu....za upravu me i ne cudi jer oni u ovaj univerzum nikad i ne svracaju.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top