Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.000
Reaction score
11.773
Локација
JNA
Nama predstoje 2 najvaznije utakmice do sada, protiv RFS-a i Vojvodine. Ako bi drknuli cigane iz Novog Sada, imam osećaj da bi zavladala pozitivna atmosfera i da bi dobili bas bas na samopouzdanju...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Natko nema igrača na ledjima.... Ima iza slobodnog Sadika koji mu govori da mu vrati loptu jer time odvlači Asanovog čuvara i potencijalno Fićino ubacivanje.
Ne čitaš pažljivo, rekao sam sami početak akcije. Vitas na stranu odigrava Miletiću koji je imao igrača na leđima i ovaj potom odigrava do Natka koji je takođe imao igrača, Natko iz prve daje pas na stranu Asanu koji kreće u kontru i tim pasom je ubrzao igru i omogućio uopšte da se ova akcija dogodi.
Sve što je uradio od početka te akcije je bilo školski. Od razmišljanja unapred i gledanja kome može da odigra, pasa iz prve Asanu koji je ispred sebe imao prostora koliko voliš, preko istrčavanja kontre, do otvaranja i na kraju ajde složiću se bilo bi efektivnije da je dao povratnu Sadiku ali i ovo što je uradio je magija, ovo je šablon da se lopta vraća između penala i pet i neko je morao natrčati na to.
Nemam odakle da napravim gif inače bih napravio nekoliko situacija.

Ne trebaju meni novinari i forumski upisi da bih ja formirao mišljenje o nekom igraču, a ponajmanje romuljage. Oni imaju mogućnost da imaju stranca od 500 600 hiljada i da ne doprinosi dovoljno, mi nemamo taj luksuz. Za te pare ima da jede malu decu i u Surdulici i protiv garagana. I hvala mu za onaj gol protiv njih. I ne pišem uopšte da bih opravdao hejt jer to hejt nije.

I sve što sam do sad pisao o Sumi su bile činjenice. Ne pišem da bih ga ocrnjivao, da bih zadovoljavao svoj ego ili zato što mi je ispod nika to što jeste. Čovek ima 600 hiljada evra godišnju platu, a dođe na svaku 3. ili 4. utakmicu i šta je on ovde da se ne može reč protiv njega reći. U pravu je jedan kolega koji ne piše često, da ovde ako napišeš nešto protiv pojedinih igrača svi će skočiti na tebe.

Ono što sam želeo reći onim prvim upisom posle utakmice je da Natko i kad odigra prosečno više doprinese nego Suma kad je u prvih 11 a glavom ko zna gde. I kako nemaju veze jedan sa drugim? Natku daj još jednog veznjaka uz Zdjelara i praviće svaku utakmicu decu ovim livadarima. Svaku utakmicu će dati bar 2 gol lopte. A to je i poenta. Napraviti vezu po merama najvećeg majstora ove lige, dodati ono što fali, ako promene pravilo nemam ništa protiv da Suma ulazi sa klupe kao džoker. Za to je idealan.

Ne znam šta je bila poenta izvlačenja onih situacija, kad je Natko učestvovao u 4 od 5 golova, 2 kornera perfektno izveo, plus jedan prekid, samo kad bi imao neko ko zna dati gol glavom.

Ono što je Leonardo bio za svoju poziciju, to je danas Natko za svoju u našem klubu. Obojica su klase.
 
Последња измена:

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Nama predstoje 2 najvaznije utakmice do sada, protiv RFS-a i Vojvodine. Ako bi drknuli cigane iz Novog Sada, imam osećaj da bi zavladala pozitivna atmosfera i da bi dobili bas bas na samopouzdanju...
Sve je tačno. Uz prodaju Ivanovica, Miletica i dovodjene desno beka, ali pravog beka. No, sa druge strane, dobiti Vojvodinu u N. Sadu je obaveza ako želimo da se upustimo u tu borbu za titulu, bez obzira sto imamo minus 3 i sto smo u imperativu. Sto se Letonaca tiče, tu ocekujem pobjedu od 2-3 gola razlike.
Kad je zreb za drugo kolo i kog datuma se igra to drugo kolo, da li je to odmah 7 dana nakon prvog kola?
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Zaboravio dodati na kraju.
Neću više pisati o Sumi, poštujem tuđe ukuse i ugao gledanja fudbala. Gledam šta je u interesu kluba, a u interesu je da imamo jednog centralnog koji će biti jak na lopti i koji je radilica. Sa takvim igračem bi još više proigrali Natko i Zdjelar. I to je sva poenta upisa. Nije mi namera da bilo koga provociram, da "crnim" igrača koji igra za klub koji volim. Partizan mi je ispred svakog igrača, zato sam i pisao to što sam pisao o Sumi.

U zdravlje.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Misliš pišeš da nam treba jedan Saša Ilić iz najboljih dana.A da Natko i Zdjelar bi sa njim procvetAli .
Ali preduslov da bi to funkcionisalo je da ipak na sredini imamo jednog Evertona sa Zdjelarom da se dopunjuju umesto Šćekića.
I da nekako Milenkovića i Pavlovića vratimo jer taj deo nam je najkritičniji sada. To prvo pa posle sve ostalo jer ne gradiš kuću od krova.
U suprotnom nije to to i ne preuzimaš odgovornost za "radilicu"
Možda još i golman jer nismo videli šta je sa Stojkovićem.
Ali kako se to definiše po standardu foruma? Onako ukratko da se ne troše reči?-
"Suma nema šampionsku facu i zato treba da leti"
To kada se kaže znači sve ovo gore navedeno.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pa ja sam za odbranu i pisao još u novembru mesecu.

Ne sviđa mi se mali Popović, ne uliva mi sigurnost. Stojković ima preveliku platu, na kraju prošle se još trebao penzionisati. Pored Banjaka fali još jedan štoper solidnog kvaliteta da bi se uopšte nadoknadio nedostatak Pavlovića. Pojačanje na desnom beku. Dva pojačanja dakle i da molimo Boga da će Stojković biti na nivou.

Šćekić je odličan igrač zadatka i ništa više od toga. Dobro ga je imati za evropu i derbi. Zdjelaru treba parnjak koji je jak na lopti i koji šparta ne staje. Takav igrač se plaća.

Suma ne može u istu rečenicu sa imenima poput Moreire, Ilića i Natka. Dva različita sporta su u pitanju. Dosta je, neću više o njemu. Pisao sam ja o svim problemima ekipe, Suma je samo jedan od njih.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Suma ne može u istu rečenicu sa imenima poput Moreire, Ilića i Natka.
Natko imada guli dupe tri sezone ,da postigne minimum dva gola ciganima .Da nas njegovi golovi ili asistencije odvedu u LŠ ili EK pa tek onda da udje u rečenicu sa Ilićem i Moreirom.
Kao što bi važilo i za Ronalda ,Mesija ili Ibrahimovića. Do tada su samo obični igrači koji nose dres
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.704
Reaction score
29.382
Локација
Beograd
Nama treba igrač po sredini koji je kombinacija Evertona, Moreire, Ilića iz mlađih dana, a može i šuta Leonarda. Da elegantnu korpulentnost Tavambe ostavim trenutno po strani.
Ali kako se takav teško nalazi, a još teže plaća, ima da nam igraju kao i dosad Zdjelar/Šćekić-Natho/Suma, a može i Asano. A Bog fudbala da poradi još na skoku i ,,odlaganju,, i to nam je što nam je.
Dupla kruna i solidna Evropa. :D

Kad ,,uniđemo,, u LE i prodamo nekoga mož da se desi i da uprava časti nekim pojačanjem...
A ako ne tad, onda možda bar za Novu Godinu...
Ako verujete u Deda Mraza... :icon-rolleyes:
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Od kog kola se publika vraca na stadion, sledeceg?
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.556
Reaction score
11.033
Simptomaticno je da isti ljudi stalno brane istog coveka. Jedna stvar je sta je on kao igrac uradio za Partizan i to niko ne osporava, bar ja nisam video. Sasvim drugo je sta radi sad, a imao je nekih ispada i ranije. Moze da da 650 golova, ako nesto nije u redu - nije.

Ja bih Sasi Ilicu dao bubreg da mu treba, legenda Partizana u svakom smislu, ali mi nije bio problem da ga kritikujem recimo za onu reakciju u zivom zidu protiv cigana kad je bezao od lopte, pa i kad je kritikovao Brasanca sto je sutnuo protiv Augzburga umesto da cuva loptu...

Nije dovoljno samo postici uspehe u klubu, da bi bio legenda kluba moras da imas i karakter i budes primer svima. Da ne nabrajam koliko ljudi je uprljalo obraz, a njihov igracki doprinos klubu je bio neverovatan. I u KKP i u FKP.
Ne mislim tu na Sasu Ilica, da preduhitrim spinovanje, ovo gore sam naveo samo kao primer. Naklon do poda coveku, veliki je.

Ali svako, bas svako, ma sta uradio igracki za klub, moze kasnije na milion raznih nacina da uprska sve.
Savo trenutno mnogo steti Partizanu. Ruzan je i nacin na koji je dosao na mesto trenera hvatajuci se u kolo sa onima sa kojima se do tada pljuvao. Mislim da je jako malo ljudi koji bi na mestu trenera ovog kluba dobili toliki kredit, zasluzeno ili ne, tu vec ima prostora za diskusiju, ali cinjenica je da su za mnogo manje propuste padale glave.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
Dino wrote Ja bih Sasi Ilicu dao bubreg da mu treba, legenda Partizana u svakom smislu, ali mi nije bio problem da ga kritikujem recimo za onu reakciju u zivom zidu protiv cigana kad je bezao od lopte, pa i kad je kritikovao Brasanca sto je sutnuo protiv Augzburga umesto da cuva loptu...

Hoćeš da kažeš da bi vređao Sašu Ilića?
Mislim, o tome pišemo sada i to je tema.
Ja ga nikada ne bih vređao, upravo zbog njegovih igračkih dana.
Zadužio nas je.

Bjeka je druga priča.
On je štetio Partizanu iz fotelje, a to niko od gore navedenih nije radio.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top