Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Imamo već (re)formiran tim...svi su tu, pa ako nekog i prodamo, a hoćemo čim nam ponude ozbiljniji keš...zamenićemo ga brate nekim, ionako treba u timu naći naći bar ta 2 obavezna ,,start,, mesta za ,,U21 klince,, da nam počinju njivaligaške utakmice, i plus još dva takva ,U21 klinca,, da nam sede na klupi svaku takvu utakmicu...
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.744
Reaction score
19.193
Локација
Nickname
Upravo sam bio u prilici da pričam sa Ilievim. Znajući da i dalje ima veze sa transferima u klubu, na pitanje o pojačanjima samo je tajanstveno rekao da će ih biti. Tako da ćemo valjda i nekoga dovesti jbg.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
A to verovatno znaci da ce biti i odlazaka jer kako njegov nadredjeni rece "nece biti dolazaka osim u slucaju da prodamo Sadika".....iliti u prevodu tek kad prodamo nekog onda cemo da se pojacamo.....adekvatnim pojacanjem naravno
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
a da li se zna koja je ivicina funkcija u klubu..navodno dao ostavku a i dalje radi posao i odlucuje o igracima?
onda neka je bar ozvanici
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Ne znam za vas, ali moje misljenje je da bi Sadika trebalo da prodamo, ali ne tako da pare ispare ili budu bacene na neki krs, nego da se dovede adekvanta/jos bolja zamena. Sadik, po mom misljenju, iako je super igrac, cesto osporavan, ima svoje kvalitete i mane, nije igrac sa kojim se osvaja titula. Nemam nista protiv njega, vec mislim da bi ga trebali prodati i dovesti nekog gol igraca, koji bi vecinu sansi pretvorio u gol. Opet ponavljam, moje misljene.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Izasao raspored utakmica za sezonu 2020/21, krajnje skandalozan za Partizan... Govna iz fss su ciganima olaksali i u prvih 10-15 kola skoro da igraju sve kuci, dok mi igramo princip gostovanje-gostovanje-kuca-gostovanje-gostovanje. Prvo kolo oni kuci, mi idemo na Napredak u Krusevac, drugo kolo oni OPET kuci, mi OPET na gostovanje u Novom Pazaru.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.209
Reaction score
6.997
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
U prva četiri kola, tri gostovanja (Napredak, Novi Pazar, Radnik)...hm...
Nadam se da ćemo biti spremni da ih ugazimo sve redom, u inat svim rasporedima do sada dragog nam fudbalskog saveza Srbije.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Prva dva kola su uvek isla tako. Onaj koji je osvajao titulu uvek izabere "jedinicu" pred zreb i tako dobije domacinstva u prva dva kola a mi kako ne mozemo biti domacin kad su i oni momentalno budemo gosti...
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
756
Reaction score
1.814
Posle derbija sa ciganima kući u 11 kolu, opet u 12 kolu teško gostovanje ciganskoj filijali u Nišu. Kako svake godine isto?
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
U prvom kolu u Krusevcu protiv Napretka mora se izvesti najjaci tim!!! Sa Sumom i Nathom u startnoj postavi. I tako kroz celu sezonu. Dosta je vise kalkulisanja, zatvaranja, napad na titulu bre! U proteklih ne znam koliko godina nismo pobedili u Krusevcu i Savo vise ne sme da kombinuje tamo ako zeli da pobedimo.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Raspored i potencijalni raspored za celu sezonu:

1) Napredak
2) Novi Pazar
3) JNA - Javor
4) Radnik
5) JNA - Indjija

1.KOLO kf za LE
6) Vojvodina
7) JNA - Rad

2.KOLO kf za LE
8) Zlatibor
3.KOLO kf za LE
9) JNA -Backa
PLAY-OFF za LE
10) Metalac
11) JNA - cigani

1.KOLO Grupne faze LE
12) Radnicki
2.KOLO Grupne faze LE
13) JNA - Macva
3.KOLO Grupne faze LE
14) Spartak
15) JNA - Proleter

4.KOLO Grupne faze LE
16) TSC
5.KOLO Grupne faze LE
17) JNA - Cukaricki
6.KOLO Grupne faze LE
18) Vozdovac
19) JNA - Mladost

(Drugi deo sezone)

20) JNA - Napredak
21) JNA - Novi Pazar

1/16 FINALA LE 1.mec
22) Javor
23) JNA - Radnik

1/16 FINALA LE 2.mec
24) Indjija
25) JNA - Vojvodina
26) Rad

OSMINA FINALA LE 1.mec
27) JNA - Zlatibor
OSMINA FINALA LE 2.mec
28) Backa
29) JNA - Metalac

CETVRTFINALE LE 1.mec
30) cigani
31) JNA - Radnicki

CETVRFINALE LE 2.mec
32) Macva
33) JNA - Spartak

POLUFINALE LE 1.mec
34) Proleter

POLUFINALE LE 2.mec
35) JNA - TSC
36) Cukaricki
37) JNA - Vozdovac
38) Mladost

FINALE LE

Za kup jos nisu izbacili raspored ili ja nisam nasao









 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.071
Reaction score
36.058
Ako se ne varam, Savo je pre neki dan izjavio da nema više izgovora i da je titula prioritet, tako da...

Titula ili svi marš u...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Samo da dopunim kolegu sa rasporedom sa sve datumima a sve preuzeto sa zvanicnog sajta FK Partizan:

У петак 10.07.2020. је постао познат распоред у оквиру Линглонг Суперлиге Србије 2020/21. Јесењи првенствени редослед утакмица Партизана изгледаће овако:

Raspored-prvenstvo-jesen-2020.jpg

Када је у питању Куп Србије 2020/21, у току јесени 2020. ћемо имати два званична термина:

• 1/16 финала – среда, 21.10.2020.
• 1/8 финала – среда, 25.11.2020.

Од раније су познати термини у оквиру квалификација и групне фазе Лиге Европе 2020/21, а ми се надамо да ће Партизан бити такмичарски активан у свим овим наведеним, касним летњим и у јесењим терминима:

Raspored-Liga-Evrope-jesen-2020.jpg


КОМЕНТАР:

Партизан ће сезону 2020/21 започети одигравањем првенствених утакмица. Лигу ће започети са два захтевна гостовања – у Крушевцу и у Новом Пазару. На обе ове локације је Партизан у блиској прошлости више пута доживљавао неугодности у виду негативних резултата и та чињеница представља довољно упозорење за црно-беле пред старт првенства који ће уследити за три седмице.
Посебно ће бити битан период од 27.08.2020. (термин наше премијере у Лиги Европе, у оквиру утакмице 1. кола квалификација), па све до недеље 04.10.2020, када се надамо да ћемо у Горњем Милановцу одиграти утакмицу 10. првенственог кола против Металца. Кажемо да се надамо овом, нашем рођенданском термину, јер би то значило да је Партизан три дана раније (четвртак 01.10.2020.) играо плеј оф утакмицу за улазак у групну фазу Лиге Европе. Од 27.08. па до 04.10. наш тим свакако чекају првенствена гостовања у Новом Саду, против Златибора и у поменутом Горњем Милановцу, а видећемо колико ће се ту још наћи европских утакмица (ми се надамо све четири, све до групне фазе!), као и шта ће нам европски жреб(ови) донети, тј. где ће се те европске утакмице играти – да ли у Хумској, или на страни.
Након гостовања у Горњем Милановцу у првом викенду месеца октобра, уследиће двонедељна репрезентативна пауза, а одмах по њеном истеку очекује нас вечити дерби на нашем стадиону (17.10.2020.)
Пошто је повратак титуле у Хумску 1 највећи могући приоритет ФК Партизан у долазећој сезони, кључно је да се у горе поменутом периоду (27.08. – 04.10.), услед обавеза на два “фронта”, не дозволе резултатски киксеви у првенству – како год да прођемо у Европи у том истом периоду. За Партизан је ново обезбеђивање учешћа у групној фази Лиге Европе изузетно битан циљ, не само у такмичарском већ и у финансијском смислу. Оног тренутка када се тај циљ оствари, првенство ће поново преузети апсолутни примат, јер Партизан ове сезоне једноставно мора зимску паузу да дочека 100%-тно конкурентан у борби за титулу. То је много битније него ли и “презимљавање” у Лиги Европе – пре свега дугорочно посматрано, а с обзиром на битне промене које ће од наредног лета уследити у целокупној организацији европског клупског фудбала у наредном трогодишњем циклусу (2021-2024).

http://partizan.rs/246845-kombinovani-raspored-jesen-2020/raspored-liga-evrope-jesen-2020/
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top