Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.383
Reaction score
5.165
Локација
Beograd
Pre tog gola nije bilo golova.
 
Последња измена:

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
U prvom poluvremenu nam je neki njihov visoki veznjak aka Raca Petrovic prodao dribling samo takav, sreca njihov spic nije znao da da gol. Ovog veznjaka pod lupu, obavezno! Tako da nadmudris lagano i Zdjelara i Scekica ili ko je vec bio...
Drugo, Lutovac na desnom beku uzas, mislim, stvarno lose prima loptu covek, a kad krene napred vidi se da mu smeta Asano jer obojica su navikli da su "visoko", ne moze bre on na desnog beka. A i posle jednog visokog centarsuta iza ledja mu igrac protrcava i na volej hvata loptu sutira pravo u Stojkovica.
Do Natha dosla lopta samo jednom kad je sutnuo, jednom je Vitas (cini mi se) pokusao da proigra COBI Urosevica ali jebiga, malo slabije je trebao.
U sustini igra protiv FK Trepca ne razlikuje se mnogo od onih u prestiznom domacem takmicenju.
Okej prva pripremna, prvo poluvreme, ali ovo dodavanje stopera, taljavo taljavo ovo mora mnogo bolje.
Drugo necu da gledam ako ne pusti onog Suminog ortaka.
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.383
Reaction score
5.165
Локација
Beograd
Igrači sa brojevima 8, 44 se nisu baš lepo pokazali, dok je Ivan Milosavljević?? odigrao sjajno (leva strana drugo pol. 14 ili 17 jbm li ga). Ako može neki Šampolion da dešifruje ovo bio bih mu zahvalan. Lola i Brežančić nisu za Partizan. Štulić mlak.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Osim dva-tri bega kad je dobio dobre duge lopte nista konkretnije nije uradio. Imao je i jednu situaciju gde je krenuo sa nase polovine u "stilu" Pavlovica ali ubrzo je izgubio loptu i napravio kontru protivniku... Ipak, odigrao je tek jednu utakmicu i to jedno poluvreme pa je tesko suditi samo po njoj.
 

S M F

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
209
Reaction score
76
Локација
Stari Kosutnjak
Što slab? Stalno se ubacivao napred, brz, prodoran, napadacki bolji od ćelavog. Pozadi skoro da nije imao posla, jednom nešto zajebao pa napravio kontru ali dešava se i boljima.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.462
Локација
Beograd
Ako može neki Šampolion da dešifruje ovo bio bih mu zahvalan.
Ne знам има ли неки Шамполион међу нама или у Партизану, али да у Партизану нема нико да ,,прозбори,, коју реч те да нам бар прочита саставе тимова ако ништа друго у том интернет преносу, е јбг...

Ево шта каже сајт Партизана после утакмице о саставима тимова (и помало греши):

partizan.rs/247533-partizan-trepca/

Прво полувреме:
голман Поповић
бекови Лутовац, Урошевић
штопери Остојић, Витас
задњи везни Натхо, Здјелар
десетка Лаки Павловић
крила Асано, Ђоле Ивановић
центарфор Садик

Друго полувреме, сајт Партизан.рс каже да су играли још и:
Сисе, Смиљанић, Вујачић, Брежанчић, Кнежевић, Чолић, Шћекић, Арамбашић, Д.Стојковић...
А стари чика Шамполион Г. Томић им каже да су заборавили Џонија Штулића, играо је и он... :D

Ја, гледајући ,,лајв, пренос некако покушавао да ,,натуцам,, ко је ко од играча, али, јбг, не видим баш лица оних дечака у нашем дресу, а и откуд знам ко је који број на дресу узео за припреме, међутим чујем како неко са наше клупе виче: Штула, Саво, Чола...па ето, по ,,звуку,, и позицијама где су, бар наслућујем нешто...

Те, ајд сад и ја да кажем коју за ,,Дневник,, а ако и грешим, па...људски је грешити..
Друго полувреме:
голман остао Поповић
бекови Сумин ортак и Рајко
штопери Вујачић и Лола
задњи везни Шћекара
везни Кнежевић бр.8
офанзивни везни, скоро па десетка, али са бројем 7 на леђима, то мора бити тај Денис Враголан Стојковић
десно крило Чолић, мислим да је бр.44
лево крило Арамбашић бр. 17
центарфор Штулић

Прво полувреме Ел Класико неке њивалигашке утакмице, ми држимо лопту, они се бране, брзањци попут Асана и Садика често немају куда да шпринтају на некакве ,,контре,, или у празан простор, јербо су ови други углавном испред својих 16м, а ја размишљам како Садик изгледа опасно када игра против Јединства из Манчестера, а како делује полу-килаво против овако неких...и плус и он и Асано додуше улазе у шансе, али их маше...и маше...а ето, Ђоле га ,,утури,, после нашег ,,пробијања,, преко десног крила (а није ни чудо, јер их тамо имамо два - Самурај и Лутовац)...и...на крају полувремена и Садик га ипак даде...
Размишљам ја и о томе шта ћемо ми то ново да смислимо па да бункераше и њивалигаше лакше и чешће пробијамо, него данас или целе прошле (али и претпрошле) Савине сезоне...?

Друго полувреме, ови се ваљда уморили, или немају довољно свежих замена истог квалитета, наши клинци везу по терену, али не умеју да дају гол...
Сумин другар углавном гледа да лопту да првом до себе, а и нема пуно кога да чува, није Трепча тим у рангу чак ни Партизанове деце...ајде, прва му је утакмица, али...
Кнежевић поделио неке добре лопте али и изгубио неке тамо где не сме да их изгуби...додуше и Натхо је био у сличним проблемима у првом пол. те некако испаде да је Шћекара данас био ,,најубитачнији,, по средини али наравно више дефанзивно него креативно...
А Денис је један фудбалски ,,зврк,, то се види на први поглед, али и њега први пут гледам, тако да...

Прва припремна утакмица против противника из нижег ранга и то је то.
Зна се да су Партизанови циљеви неупоредиво већи од победе над Трепчом, мада је лепши осећај када Партизан победи (него кад му се то ,,омакне,,), па нек је утакмица какве год врсте...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Прво полувреме Ел Класико неке њивалигашке утакмице, ми држимо лопту, они се бране, брзањци попут Асана и Садика често немају куда да шпринтају на некакве ,,контре,, или у празан простор, јербо су ови други углавном испред својих 16м, а ја размишљам како Садик изгледа опасно када игра против Јединства из Манчестера
Problem je sto se slabo krecemo, slabo menjamo mesta, sta je to lazna kretnja itd. Ne mozes igrati u Partizanu i cekati da lopta dodje do tebe.

Bunker razbijas tako sto teras protivnika na gresku, moras naterati takvu ekipu da jedan deo lanca pukne. A to se ne moze nikako ako Natko ima loptu, a ostali ukopani u mestu. I naravno da ne moze brzina pojedinaca doci do izrazaja.

Svi pre govorili smara stil Pepove Barse, a oni te razvale kratkim pasovima, menjanjem pozicija... Nijedan bunker ne moze izdrzati pritisak od 90 minuta napadanja, a da barem jednom ne poklekne.
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
566
Reaction score
756
Ja pogledah od 15-45min u oba poluvremena i interesantnije mi je bilo 2 pol. da vidim sta klinci mogu...
Arambasic ume da predribla, ali pravi potez više, Stojković isto bio dobar. Iskreno Colica nisam ni primetio, Knežević verujem da moze bolje, tanko je ovo bilo.
Sto se tice Sisea, ima duge noge može da povuče i ume da uputi oštar cenratsut, ali ovo su samo prvi utisci na osnovu par poseda lopte koje je imao.
I da, I protiv Trepce je Sadik Bog fudbala! :D
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
U drugom poluvremenu:
Broj 7 - Denis Stojkovic, momak koji je dosao iz Juventusa (mladjih kategorija)
Broj 17 - Colic
Broj 44 - verovatni Knezevic
Broj 8 -?
Arambasic gotovo sigurno nije igrao.
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.383
Reaction score
5.165
Локација
Beograd
17, da li je Colic ili Arambasic, pitanje je sad :D
U svakom slucaju obecava
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Savo nam navlači maler stavljajuci Lolu na štopera :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top