Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

uprkos

Početnik
Учлањен(а)
08.01.2015
Порука
98
Reaction score
247
Popović sasvim solidan. Imao jednu dobru odbranu šuta iz daljine, nije linijaš, par lepih istrčavanja, jednom se i dobro snašao na pritisak kad je prebacio njihovog napadača. Nismo imali priliku da vidimo kako se postavlja u situacijama 1 na 1. U svakom slučaju, prijatno sam iznenađen.

Zapalo mi je za oko da je presing koji smo igrali u dobrom delu drugog poluvremena mnogo ozbiljniji nego prošle sezone.

Takođe, interesantna je taktika sa uvlačenjem Markovića u sredinu, greh bi bio da ne dovedemo desnog beka sa centaršutom koji bi iskoristio rupu po toj strani.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.748
Reaction score
19.232
Локација
Nickname
@ulaz "O" Čekam 5 minuta da učita "video" između rečenica u komentaru :buhaha

Jedva čekam početak sezone, te dresove koje najavljuju i neko pojačanje na bilo kojoj poziciji jer nigde nemamo viška.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
Idemo od kataklizme do trofeja u Ligi Evrope aka "CSKA 2005".....onaj ko je nekad pomislio da smo normalni je verovatno najnenormalniji covek ikad :D
Jedva cekam da pocne sezona, a brat Sadik ako ode uci ce u krug igraca koje necu nikad preboleti....jebes pare, onaj njegov fudbal nema cenu :respectbez sarkazma
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.414
Локација
Beograd
Dobro je da se Sadik nije polomio kada je promašio onaj zicer i to nije neki moj sarkazam.
Čovek je tako ,,dugačko,, građen da tim svojim dugim korakom i tim dugačkim nogama može da pobegne u jednom mahu, ali isto tako, kada se saplete, može da ,,odleti,, nekoliko metara a da ne zna gde će završiti...

I mora više da pazi i gleda na ofsajde, nema potrebe da se gura ispred odbrambenih igrača, on i da je pola metra iza, kad korakne samo jednom tim svojim korakom od metar i po, on je već pobegao onome ko ga čuva...

Moramo da imamo taktiku i sa Sadikom i nezavisno od njega za ,,otključavanje,, bunkera što pre na utakmici, jer kad rival primi gol, onda će i on malo više da se ,,otvori,, - a kada se otvori, e onda može samo da gleda u pete Sadiku kad počne da ih pretrčava u nekim našim kontrama, polu-kontrama...

Ali, ako ne ,,otključamo,, taj bunker na vreme (a krajnje vreme je 44 minut prvog poluvremena, kao danas Natho što ga je ,,otključao,,) onda nam vreme izgleda kao da sve brže teče, bunker rivala kao da je sve neprobojniji, a Sadik sve spetljaniji i smotaniji...

A kad ga na vreme ,,otključamo,, posle može da usledi i goleada, kao danas što je bila...
Sreća da Sadik danas nije bio strelac pa je tako sačuvao koji gol u nogama za neku drugu, važniju priliku... : )
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
@Goran Tomić e zato nam je potreban danasnji Lazar Markovic i Miki Sulejmani!

Sa pravim krilima Sadik bi bio zverina i to tvrdim i trubim vec 10 meseci.

Desni bek, stoper i jedan centralni vezni koji je sa tehnikom na ti i koji pristojno obavlja defanzivne zadatke. Natku trebaju dva osiguraca. Ova ekipa bi tek tada prodisala i setala se ovom ligom.

Nema Suma taj zavrsni pas, nema taj osecaj. Danas se dva puta to pokazalo kad je davao povratnu i kad je trazio Sadika.
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Mislim da nam ide na ruku ovo proširenje lige na xx klubova. Iako je potpuno pogrešno s aspekta kvaliteta, koji bi trebalo biti kumuliran, pretpostavljam da ima još sijaset klubova u rangu ovog Proletera koje ćemo počistiti s lakoćom. Pride, musavci će imati nešto više posla oko ucenjivanja većeg broja klubova. Krajnje mi je nejasna ideja oko proširenja, ali hajde. Možda klubovi plaćaju fss-u izložbeni prostor za svoje "vedete".

Igra iz drugog poluvremena obećava, imamo klince koji obećavaju, ali i dalje smatram da je sve ovo tanko (Proleter nije reper) i da nam je potreban dodatni igrač koji je opasnost po gol protivnika. Skeptičan sam i po pitanju Lazara, koji je odigrao strašnu partiju, i po pitanju Asana, ali to je moje mišljenje. Ako dodamo u kalkulaciju i Fiću, a na sve njih se računa čini mi se, nema mesta ni za Sulejmanija, niti za nekog poput Leonarda. O drugom špicu, izvinjenje Matiću, nema potrebe ni diskutovati, neće ga dovesti.

Tako da, nisu nama problem ni Sejduba, ni Umar, već nedostatak nekog Leonarda umesto Lazara/Asana, nekog Đurđevića/Škuletića umesto Šćekića i nekog desnog beka koji to jeste, iako ih imamo prinudno dvojicu.

I krajnje je neozbiljno prisustvo Smiljanića i Brežančića i na treninzima.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.798
Reaction score
2.570
Локација
CyberSpace
Ovo možda nema veze sa Partizanom ali da formulišem ovako pošto ne znamgde da ga postavim.
Kako gledati Partizan u sezoni 2020/21 na Areni u HD rezoluciji .
Ne mislim besplatno,mislim bilo kako.
ako nije sarkazam ( ono u fazonu, gledamo Partizan na Areni HD a nije u HD rezoluciji - kažem jer se i meni ranije u par navrata učinilo da je tako, grafika je HD a snimak sa terena nema teorije da je ta rezolucija na Full HD ili i boljem TV-u) Arena HD kanali im stoje da su dostupni i u ovom Start TV paketu, na pozicijama od 700 pa na više

ovo možda treba u 'Partizan i mediji' :confused-smiley-013:
 
Последња измена:

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Koju poziciju igra Denis Stojković?Ja ne odgledah danas, mada ću večeras pustiti na youtube ima snimak cele utakmice.Može li da odgovori na krilnoj poziciji ili je po sredini gde igraju Suma, Pavlović i Natko?
Vidim naš levi bek opet počeo da bude koristan u napad, kao i prošle sezone, uvek je tako na početku.
Kako nam igraju štoperi i oće li Miletić konačno na tu poziciju a da se kupuje desni spoljni koji pravi razliku, koji će ići jedan na jedan i imati normalan centaršut, šut.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.450
Reaction score
5.745
Локација
beograd
Drago mi je da vidim da optimizam vlada. Moramo pogurati ekipu do maksimalnog ucinka na startu, a kada dozvole publiku na stadionima, moramo dolaziti na svaku utakmicu. Za ovu titulu moramo da se izborimo zajedno sa igracima.
U inat svima!
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.000
Reaction score
11.773
Локација
JNA
Koju poziciju igra Denis Stojković?Ja ne odgledah danas, mada ću večeras pustiti na youtube ima snimak cele utakmice.Može li da odgovori na krilnoj poziciji ili je po sredini gde igraju Suma, Pavlović i Natko?
Vidim naš levi bek opet počeo da bude koristan u napad, kao i prošle sezone, uvek je tako na početku.
Kako nam igraju štoperi i oće li Miletić konačno na tu poziciju a da se kupuje desni spoljni koji pravi razliku, koji će ići jedan na jedan i imati normalan centaršut, šut.
Ofanzivni vezni.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Moze preko mts-a ako uzems plus paket ili max paket.
Računam dvadeset prvi vek.Trista čuda izmislili.
Svaki veći klub ima svoj kanal na koji ako ne uživo može se odgledati snimak utakmice.
Mi imamo svoju televiziju ako se to može nazvati tako , danas na kanalu odgleda prenos ove utakmice sa Proleterom.
Pa reko možda,možda dok sam pod utiskom raznih čuda koji su izmislili do sad tipa TV,mobilni,internet...pa reko možda postoji neka opcija u kome klub naplati gledanje neke utakmice. Tj otkupi utakmicu,snimak pa posle da se može odgledati ako već ne može uživo.
To je bilo nešto na šta sam prvo pomislio
Drugo je opet pod utiskom Željka Mitrovića koji se vozi na mlazni pogon oko Slavije pa reko možda ima neka varijanta u ovom dobu da kao recimo što korisnici Telekoma mogu kupiti EONbox i gledati kanale Sportkluba preko interneta...možda postoji neka slična varijanta sa korisnicima SBBa.
Jer ukoliko nemaš stari fiksni broj ne možeš dovući telekom u zgradi sa potpisanim ugovorom za SBB
Treće na šta sam mislio je kad se već hakuju igre ,OP sistemi i ostala čuda da postoji neki način da se odgleda u nekom softveru.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Denis Stojkovic je ofanzivni vezni, ali centralni. Igra na poziciji 10, mozda moze da odigra i 8.

Meni danasnja igra ne uliva preterani optimizam. Prvo poluvreme jako tanko, da nije bilo slobodnjaka bila bi muka dati gol u drugom.

Asano - nepopularno misljenje, jako simpatican momak, skolovan igrac, ali po meni ne doprinosi ovom timu Partizana. Asana treba premestiti na desno krilo jer tamo moze mnogo vise da doprinese.

Lazar Markovic - nas najbolji fudbaler. Markec ne igra svoju poziciju ili na levo krilo ili sa Sadikom na spicu, u suprotnom on nece moci da daje svoj maksimum i gledacemo ga kako se vuce kao prebijen, a sigurno ga ne placamo malo da bude beskoristan.

Denis Stojkovic - slobodno pustite momka da igra stvarno je odlican.

Ovaj tim Partizana ima kvalitet, ali samo je pitanje kako ce se uklopiti da se iz svakog izvuce maksimum. Ako to znaci da treba prodati Sumu ili Asana, zao mi je ali moramo biti efikasni.

Jedva cekam evropu.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.798
Reaction score
2.570
Локација
CyberSpace
@Grave za ovo drugo, imaju nešto što se zove Klik Sport ( da ne stavljam sad ovde link pošto im je ilustracija za tu aplikaciju sa nekim odvratnim grbovima :picka-ciganska:)
za treće, ima, kačili ljudi pred utakmicu informacije, pomenu i baš sad pred ovu neko jednu od takvih..
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Računam dvadeset prvi vek.Trista čuda izmislili.
Svaki veći klub ima svoj kanal na koji ako ne uživo može se odgledati snimak utakmice.
Mi imamo svoju televiziju ako se to može nazvati tako , danas na kanalu odgleda prenos ove utakmice sa Proleterom.
Pa reko možda,možda dok sam pod utiskom raznih čuda koji su izmislili do sad tipa TV,mobilni,internet...pa reko možda postoji neka opcija u kome klub naplati gledanje neke utakmice. Tj otkupi utakmicu,snimak pa posle da se može odgledati ako već ne može uživo.
To je bilo nešto na šta sam prvo pomislio
Drugo je opet pod utiskom Željka Mitrovića koji se vozi na mlazni pogon oko Slavije pa reko možda ima neka varijanta u ovom dobu da kao recimo što korisnici Telekoma mogu kupiti EONbox i gledati kanale Sportkluba preko interneta...možda postoji neka slična varijanta sa korisnicima SBBa.
Jer ukoliko nemaš stari fiksni broj ne možeš dovući telekom u zgradi sa potpisanim ugovorom za SBB
Treće na šta sam mislio je kad se već hakuju igre ,OP sistemi i ostala čuda da postoji neki način da se odgleda u nekom softveru.
Antena Plus, signal preko obične antene. 1800din stb (jednokratno) i 24 meseca po 600 din. Svih 5 arena(i još par nekih filmskih, dokumentarnih) , ali ne znam da li su HD.
Klik Sport ima na mts sajtu. Registrujes se, posle sms porukom sa mts broja platiš prenos, čini mi se da je bilo pre oko 100din utakmica. HD verovatno nije, ali je slika ok.

Ili ako znaš da barata sa kompjuterom https://kodibalkan.org/#o-buildu
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
Zabrinjava me ovoliki broj neiskoriscenih kontra-napada.....cak i da je trening moramo bolja resenja naci jer bilo je nekoliko puta idealna situacija za resiti ali nismo ni do suta stigli..... Sve ostalo manje-vise ok....inace ne volim puno da komentarisem pripremne meceve jer takmicarska utakmica je ipak jedna totalno drugacija dimenzija.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top