Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Meni se do sada na beku činio odličan ofanzivno, a i u defanzivi se trudio, preorao mnogo, imao je onaj jedan kiks, i to kada je, čini mi se prvi ili drugi put na beku i igrao, usled pozicione "nesvesnosti" da se tako izrazim.

Mislim da bi Lutovac mogao biti dobro rešenje na beku, i to govorim od prvog dana njegovog bekovanja, pa i od ranije, čini mi se.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
За домаћу лигу углавном да (у дербију не), а у Европи би га вероватно неки јачи тим урнисао...

Док ми нападамо, одличан је, практично имамо два крила по том боку, пробијамо их мало једним крилом, пробијамо их мало другим крилом, пробијамо их најчешће са ,,оба,, крила, а центаршутеви само зује, Лутовац чак има и солидан центаршут (,,васиона,, у односу на Ћелавог), али, ако нас нападне нека тамо звезда, Малатија, Манчестер...па како би он тада успео да некога сачува...труди се он, вредан је, брз је, хитар је, мали је - али није бек.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.790
Reaction score
7.558
Локација
25-i maj
Zecevic je ispusio jednom Ligu Sampiona jer nije kesirao spica mislio je da ce Boja,Radonjic i Bojan Brnovic da ga odvedu u LS, drugi put je ceo svet video da nam je ahilova peta levi bek kad nas je izbacio BATE pa su doveli 3 leva beka od kojih nijedan nije za Partizan i sad svi vide da smo bez desnog beka i nista se ne dogadja,jebeni Osijek uzme i plati desnog beka milion evra Olimpijakosu a mi izmisljamo od spica beka,ukrstamo rase kao doktor Mengele,izmisljamo toplu vodu.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
За домаћу лигу углавном да (у дербију не), а у Европи би га вероватно неки јачи тим урнисао...

Док ми нападамо, одличан је, практично имамо два крила по том боку, пробијамо их мало једним крилом, пробијамо их мало другим крилом, пробијамо их најчешће са ,,оба,, крила, а центаршутеви само зује, Лутовац чак има и солидан центаршут (,,васиона,, у односу на Ћелавог), али, ако нас нападне нека тамо звезда, Малатија, Манчестер...па како би он тада успео да некога сачува...труди се он, вредан је, брз је, хитар је, мали је - али није бек.
Rekao bih da ima bolji centaršut od svih naših krila i bekova zajedno.

Najbolje centrira trenutno u timu, to se videlo još od prve utakmice, dok je još na krilu igrao. Zato mi je još tada bila logična prekomanda na bekovsku poziciju koja nam je bila deficitarna (i dalje je!).
Savo kao da je uslišio moju želju i prekomandovao ga na beka, fudbaler je koji mnogo trči i radi za ekipu, tako da mislim da i u defanzivi može samo da se poboljša, i to znatno.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Od malog Čolića nema.

Dajte desnog beka koji će biti desni bek, neću štopera koji glumi beka, neću krilo koje će da glumi beka, u stvari može ali protiv njivaligaša.

I jedno pitanje za sve, svi tražimo bolje bekove i tu ništa ne sporim ali kad se kaže hoćemo bekove sa centaršutem. Pa kome da centriraju? Savo je to još prošlog leta najavljivao u Brežančiću kako ga je uzeo zbog centaršuta i postavljam pitanje svima ko iz navale može da igra glavom? Sadik, Stevanović, Marković, Suma, Asano? Sa druge strane bekovi danas ne koriste se napred samo radi centaršuta već i zbog nekih drugih stvari ali to je neka druga tema.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Može centaršut i na nogu da ide, po travi, recimo, ne samo na glavu.
Što se tiče igre glavom, vidi se da Sadik dosta uvežbava igru glavom, tako da bi u nekom narednom periodu mogao popraviti taj segment igre.
Matić solidno gađa glavom.
Za Štulića nisam video i ne mogu da komentarišem.

Brežančića ne znam zašto je većina foruma prizivala, od početka sam znao da će biti promašaj, potpuna rupa nazad.
Eventualno da nam služi u slabijim utakmicama ili u jačim kad čuvamo rezultat da umesto levog krila uđe kao levi spoljni na sredini.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Naravno da može ali mislio sam prvenstveno na skok igru. Tu smo slabi. Sadik je u prošloj utakmici imao 2 šuta glavom, jedan je bio tragikomičan, doduše lopta mu je išla malo iza, a drugi je i meni delovao da se popravio.
Matić i Štulić imaju ali koliko su igrali do sad, to što dobije 15 tak minuta je malo, mislim na Matića.

Rekao je dobro ako se sećam Goran, da naši centaršuti prolaze kroz 16 m kao da nikog nema.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Rekao bih da ima bolji centaršut od svih naših krila i bekova zajedno.

Па, сјајно је што има центаршут, али...шта још бек треба да ради? Да брани и чува свој бок. Може ли он то?
Против њивалигаша може док не киксне, против јачих не може сигурно.

Да се разумемо, и ја бих га ставио у тренутни састав Партизана (за почетак Њива лиге), јер је моје опредељење 3+ гола у мрежи ривала на свакој утакмици. Али није он решење ,,питања,, десног бека за целу сезону...па ко зна ко ће нам у квалификацијама за Европу ,,запасти,, (а игра се само једна једина утакмица на испадање ,,по противнику!), и ко зна какве аждаје, але и змајеве они имају по крилима! Хоће ли Лутовац моћи да их чува?!

ceo svet video da nam je ahilova peta levi bek kad nas je izbacio BATE pa su doveli 3 leva beka od kojih nijedan nije za Partizan i sad svi vide da smo bez desnog beka i nista se ne dogadja

Па, ето, Саво је био направио ,,рез,, као не треба нам вишак играча, па је онда довео неке друге (или бар пристао да му их доведу)...
Шта, као не треба нам Марк Валиенте, али требају нам Пешукић, Динга, Вујачић, Витас, Лалатовић - и, који је од њих доказао до сада да је бољи од Валиентеа?
Код Валиентеа је погрешио, али, ајде сад да кажемо, није нам баш нешто требао Немања Николић (хвала му ипак за онај дерби! : ), и још неки остали...али зашто нам је баш требало да оставимо Ђолета Ивановића? Страхињу Јовановића?...И, зашто смо довели Матића?
И тако редом... :icon-rolleyes:
Као што ти рече, измишљамо топлу воду, укрштамо расе! Треба нам још један шпиц, па доведи га, плати га, јбт. Матић доведен да греје клупу, Штулић дете које је једном у животу шутнуло на гол у првом тиму, Арамбашић послат у Металац, па јесу то шпицеви који треба да помогну Садику?!
Треба нам десни бек, прави центафор...па доведи га, нађи га, плати га!

Za Štulića nisam video i ne mogu da komentarišem.
Па ко га је од нас икада видео, он је дете, хоће ли њега да уводе да ,,чупа,, резултат који нам ,,виси о коцу,,?! Ако хоћемо бар да покушамо да појуримо титулу, то се не ради као Бјековић кад је јурио ЛШ са Грубјешићем преко Артмедије, него као оно кад је Партизан имао Клеа и ушао у ЛШ.
Грубјешић није био у стању да да гол Артемедији, Клео јесте сваком ком је требало, крај приче.

Садик-Сума нису постигли сваки по 25 голова у сезони, Леонардо-Ђурђевић јесу, ови једни нису освојили титулу, ови други јесу.
На кажем да треба отерати С-С тандем из Партизана, него довести им појачања.

И добити сваку утакмицу.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Naravno da Lutovac nije rešenje za poziciju desnog beka.
Zato sam i napomenuo da nam je ta pozicija i dalje, posle godinu dana, deficitarna.

Ali u LLSLS verujem da će biti i više nego zadovoljavajuć.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ako stvarno u Kruševcu zadnja linija bude Urošević - Ostojić - Miletić - Lutovac to će biti jasan pokazatelj da idemo na titulu! :rolleyes:

Jedino je Urošević logičan potez. Nismo videli šta Bagnack može ali ono što Vitas pokušava da igra je najbliže onove što je Pavlović radio. U skoku kida, pokušava da je iznese i ima solidan i jak pas. Prosto mi je neverovatno da on neće igrati. Prošle sezone smo sigurno 90% golova primili zbog ispadanja pojedinaca jer ne prate leđa. A sada će nam štoperi biti Miletić kome su bežali sa beka i Ostojić koji ima 36 godina. Savo kaže da nas je Napredak više mučio od cigana i sada ćemo da ih dobijemo sa štoperskim parom koji je sporiji od tandema Savić - Bajić? Kada na to dodamo prerizične i često netačne pasove Ćele ovo obećava... Plus desnog beka igra igrač koji nije bek. Da se razumemo, Lutovac mi se sviđa kako igra plus gine da se dokaže jer očigledno je da nije pozicije beka pitanje je da li bi video terena.
Nadam se da je vest netačna jer ne znam kako će mi biti kad ih vidim zajedno na terenu s obzirom da mi je na samu vest skočio pritisak!

Ne mora niko da se dovodi ako će ovo da funkcioniše ali znamo kako nam se u prošlosti vraćalo eksperimentisanje i tvrdoglavost.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Kad su vec Cucina dali...
Rukavina?
Milos Cvetkovic,jes igrao kod.cigana al.nije se koliko se secam ponasao ciganski, a igra u lucanima ej....
Evo,gledajte

 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
686
Reaction score
1.890
Lutovac je zasluzio šansu, u svakom smislu. Ima štofa, naročito što se ofanzive tiče. Ima možda i najbolji centaršut u ekipi, značiće i njegova kontrola lopte i tehnika napred. A uz to je borben, brz. Vidi se da dečko ima veliku želju da iskoristi ovu šansu. Prošle sezone pre povrede je imao dobrih utakmica na beku, meni se lično sviđa ovakav tip igrača.
Naravno on ima i dosta mana ali su one popravljive i dobrim radom mogu se dovesti na dobar nivo. Konkretno kod njega vidim iz utakmice u utakmicu sve bolje snalaženje na beku.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Više se plašim Ćele kao štopera nego Lutovca kao beka. Ćela ne može da igra sa iznošenjem lopte kao Pavlović ili Vitas. On kao bek nema sigurnost da krene jer i nije bek iako sam ga priželjkivao umesto Vulićevića koji je krenuo da pada. Ćela takođe pada i sa igrom na štoperu se neće podići. Morao je da ode ili da prihvati klupu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Ja se plašim da ćemo, čim naučimo Sadika da skoči na Lutovčev centaršut i postigne gol, odmah sutradan i da prodamo, pa u nekom sledećem kolu LLTSL nećemo imati ni pravog špica dok nam neko drugi ne dođe, pa dok taj drugi dođe, pa dok se uigra...

Voleli bi ovi iz uprave titulu, ali voleli bi i da prodaju igrače...ko zna šta nas sve još čeka...

A ja jedva čekam bar tu utakmicu u Kruševcu, dosadilo mi je da pišem ovako ,,na prazno,, - daj da konačno ,,u praksi,, vidimo rezultate te naše odlučnosti da pojurimo ,,krunu,, pa ko god nam bio 1.avgusta u timu...(a i u nekim sledećim kolima...)
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Znači Ostojić će to da radi u Kruševcu ako se obistini najava startnih 11?
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.985
Reaction score
15.745
Локација
Beograd
Lutovac na beku je daleko korisnije rešenje napred, još samo da bude dobar defanzivno. Ako Ćelavi ostane forsirao bi Ćelavi - Banjak, izuzetno stameno rešenje, mada mislim da će biti Lutovac-Vitas-Banjak-Urke
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.325
Reaction score
2.946
Локација
Kragujevac
Koliko vidim po prognozi za subotu , slicno vreme kao i danas , a mi igramo od jebenih 17:30 bice pakao.

Samo necu da slusam u 19:15 Savu sa recenicom , igrali smo po teskim uslovima , ogromna vrucina i tvrd teren, momci su dali sve od sebe.


Daj da krenemo kako treba sa ligom i vezemo nekoliko pobeda. Ne trazim da dominiramo svaku utakmicu, samo da budemo malo pametniji i takmicarska ekipa.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top