Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
Ne mogu da shvatim klub koji pristaje da igra na 38c u 17:30h? Pa, zar nije bolje i u 22h da se igra i onako nema publike. Skandalozno.
Ima to i dobru stranu...bolje da se vratimo u BG oko 10 nego oko 12-01....a i spremniji smo mnogo od onih iz Krusevca, raspasce se posle prvog poluvremena....samo da im ne poklonimo neku sansu i nasi su. Kod kuce cemo verovatno da igramo posle 19...
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.748
Reaction score
19.232
Локација
Nickname

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.419
Локација
Beograd
Гледамо ми и где је хлад на терену кад ми нападамо, и одакле ветар дува, и кад је звезда у истом колу играла у неком неповољнијем термину него Партизан?

Прво коло, ми у гостима са незгодним Напретком по сунцу и врућинштини од 17и30, они по ,,ладовини,, у ноћном термину од 19и30, кући са ,,незгодним,, Пазаром, тимом који је био тек десети у другој лиги, па је на неку ФСС мућку ушао у Суперњива лигу.

Е одатле ветар дува, илити - почело је.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
813
Reaction score
2.696
Локација
.
Samo što protivniku odgovara da izbija svaku u aut i što dalje napred kad Partizanova polovina bude u hladu a Partizanovim igračima se, bar se nadam, igra fudbal.

Jeste, ali zato oni igraju u Partizanu, a ovi u napretku i zato ovi igraju za 1000,2000 evra, a nasi za lupam 5.10.

Ali u sustini slazem se tesko da je slucajno da samo Partizan igra u 17.30, a ostale utakmice u 19.00. Samo ne treba traziti opravdanja.
Bilo je price da to navodno zavisi od arene i oni odredjuju termine...
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Bude li fokus na vremenskim uslovima, vrućini, hladu i sličnim stvarima, umesto na to da ih zgazimo jedno 3-0, onda dokurca.
Hoću bre da vidim da i u 90. minutu jurimo gol bez obzira na rezultat, vrućinu i ostalo.
P.S. imamo 5 izmena, pa nek grizu rezerve.
 
Последња измена:

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.748
Reaction score
19.232
Локација
Nickname
Bez namere da ismevam ali jel mi to sad gledamo i koja je polovina u hladu kad mi napadamo? :D
Molim vas...

Nije to bila poenta posta, već da namere jednih i namere drugih nisu iste. Nekakav fudbal se ne može prikazati po takvim uslovima, može ako si Barsa ili PSG pa tako Napretku isto odgovara sve ovo, a sve ovo pišem znajući kakav teren nas može dočekati u Kruševcu.
Ako ništa, bar je leto, valjda neće biti bara.
Sad bih 0:1 potpisao da mogu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.419
Локација
Beograd
Bude li fokus na vremenskim uslovima, vrućini, hladu i sličnim stvarima, umesto na to da ih zgazimo jedno 3-0, onda dokurca.
Hoću bre da vidim da i u 90. minutu jurimo gol bez obzira na rezultat, vrućinu i ostalo.
P.S. imamo 5 izmena, pa nek grizu rezerve.
Nije fokus na vremenskim uslovima, nego da pravila u ligi važe za sve isto! Mi smo jedne godine igrali sa Vojvodinom po nekoj snežini, delegat nije dao da se odloži, sutradan odložili sve ostale utakmice kola!
Bilo je price da to navodno zavisi od arene i oni odredjuju termine...
Jebem ja Areni mater za igranje dnevnih utakmica u letnjem terminu i noćnih utakmica u zimskom terminu! Zabole me za to kad se šta igra negde u Evropi ja gledam samo Partizan! Ako je problem da se ne ,,podudare,, termini nas i ,,cigana,, nek jedni uvek igraju subotom, drugi nedeljom i rešen problem! Nego ,,ciganska,, sorta vlada i državom, i medijima, i FSSom i Arenom, šta mislite da ne ,,vuku vodu na zvezdinu vodenicu,, čime god stignu?! Pa i određivanjem kad igramo mi a kad oni.

Nego...mi ostasmo na duže vreme bez jednog igrača koji je bio ,,U-21,, Lakčević operisan, oporavak će da potraje...Momak, nek ti je sa srećom, pa da se uspešno vratiš fudbalu, karijeri, i tako to...



MESKO 3-44.jpg
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top