Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
802
Reaction score
406
Локација
Zemun
Заиста бих волео да могу да гајим оптимизам као поједини форумаши.
Помиње се како смо ОВЕ ГОДИНЕ дорасли освајању титуле, а пре мање од два месеца смо губили од Спартака.

А сада имамо слабији тим јер нам је отишао један од најбољих играча. Стуб одбране, тј. једини одбрамбени играч на којег смо могли да се ослонимо. Замењен је мачком у џаку којег не могу да користе од првог кола јер је претходне недеље завршио сезону у Словенији. Волео бих да грешим, али поверење које имам у њега је тренутно у рангу поверења у Витаса. Шлаг на торту је враћање Милетића на штопера и нове трауме на видику.

Друга ствар је терање не знам чега и не довођење новог голмана. Сада већ константно критични Стојковић је замењен анонимним клинцем па шта буде.

Онда долазимо до тога да није појачана ни клупа. Јасно је да имамо везни ред и (једног) нападача који су довољно добри за титулу, али достојне замене за клање за циганским филијалама свако коло немамо. Опет се у нападу уздамо да ће клинац (Штулић) експлодирати, а знамо колико често нам се дешавао Митровић, а колико Ђорђе Јовановић или Шапоњић.

Добре ствари су само (за сада) задржавање тима и континуитет тренера. Све у свему, освајање титуле са оваквим почињањем сезоне био би жешћи укењ. Нажалост, ако се у првих неколико кола ситуација са појачањима не промени очекујем опраштање од титуле пре нове године.

Додао бих само да не давање 100% труда и могућности за довођење Сулејманија сматрам једнаком издајом и директним наношењем штете клубу као кад је сподоба која треба да се прокаже и избрише из историје Партизана отерала Звонимира Вукића из клуба како би Милијин имбецил могао да игра.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.208
Reaction score
6.986
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Nije fokus na vremenskim uslovima, nego da pravila u ligi važe za sve isto! Mi smo jedne godine igrali sa Vojvodinom po nekoj snežini, delegat nije dao da se odloži, sutradan odložili sve ostale utakmice kola!
Poštovanje Gorane, ali moramo se mi naviknuti na mnogo teže stvari da bi osvojili titulu, pre svega moramo uraditi na terenu sve što je do nas, tj. da svi igrači daju svoj maximum i prikažu tu dozu drskosti kao u vreme Markana Nikolića. Bez obzira da li se utakmica igra u 12, 17 ili 22 h mora da se grize i da se osvoji 3 boda, bilo da je protivnik Napredak ili ova naša crveno - bela cigojnerska filijala sa legijom stranaca koji ni za k nisu. A uprava će izgleda, nažalost, da se bori kroz institucije za bolji tretman. I dalje se nadam da će se trgnuti, dovesti tih par pojačanja pre nego li negde ne daj bože kiksnemo.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Ja ne razumem da navijač Partizana izjavi da ovaj tim koji je prebio miljenicu režima nije za titulu.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
I Real je 2018/19 izgubio titulu, pa su je sa bukvalno istim timom, (uz pojacanja kao sto su Hazard, Jovic) koji su bili povredjeni i bukvalno nisu doprineli mnogo toga, osvojili sledece sezone.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
802
Reaction score
406
Локација
Zemun
Ja ne razumem da navijač Partizana izjavi da ovaj tim koji je prebio miljenicu režima nije za titulu.

Можемо да кренемо да набрајамо ко је нас све пребијао прошле сезоне, а чини се да је лакше набројати ко није. Али знамо да није поента у томе. Био је и онај тим из Николићевог првог мандата за титулу па знамо како се то завршило.

Једноставно, да бисмо освојили титулу у овим условима морамо да имамо много јачи тим од тренутног. Тада можемо да се кољемо и боримо против судија током целе сезоне. Овако, већ три сезоне их нисмо натерали да употребе сву силу и да бар истерамо на видело лоповлук.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.297
Reaction score
3.860
Локација
Kobasicarija "Venac".
Nije to bila poenta posta, već da namere jednih i namere drugih nisu iste. Nekakav fudbal se ne može prikazati po takvim uslovima, može ako si Barsa ili PSG pa tako Napretku isto odgovara sve ovo, a sve ovo pišem znajući kakav teren nas može dočekati u Kruševcu.
Ako ništa, bar je leto, valjda neće biti bara.
Sad bih 0:1 potpisao da mogu.
ne samo ovu...svaku!
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Ciganski žurnal i moczart objavljuju spinove kako umesto Sadika dovodimo nekog spica Kuzmanovica, pazi sad, iz Češke lige koji ima 31 godinu.
Ne nasedajte.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
"Ostrava je veliki izazov. Imamo šansu da igramo Evropu, što bi bilo odlično za mene i klub. Radujem se igranju sa Barošem. Veliki sam navijač Liverpula, kao i moje Crvene zvezde. Kad se samo setim onog finala u Istanbulu... Kada smo igrali jedan protiv drugog prošle jeseni, stalno sam ga gledao. A, sada igramo zajedno. Odlična stvar", istakao je u razgovoru za idnes.cz Nemanja Kuzmanović.
Ima sve preduslove.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.393
Reaction score
4.584
Локација
Zemun
Ja da se pitam sutra ne bih srljao, cak bih prepustio loptu cigankinoj filijali pa nek proba. Postaviti linije tima, ne previse visoko i strpljivo cekati polu-kontru na "razudjeni bunker". Bez ikakve nervoze i mirno ih naceti krajem prvog poluvremena pa lagano. Bitno je ne davati im sansu da padnu u sesnaestercu ili oko istog.
P.s. jbt pisem kao da idemo na evropsko gostovanje za prolaz u LS, LE, ali takav pristup moramo imati od prvog do poslednjeg kola.
P.s. 2 jedva cekam da gledam nas Partizan:napred-partizan:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top