Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Popović – Miletić, Ostojić, Vitas, Urošević – Zdjelar, Natho – F. Stevanović, Suma, Asano – Sadik

Ipak, bez Lutovca u startnoj... Sastav kao sto sam i ocekivao.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Opet Miletic na beku...toliko o Lutovcu
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Radulovic sa Arene upravo rekao ekskluzivu.

U Slucaju odlaska Sadika, Partizan bi mogao dovesti bas bas bas paklenog napadaca ( ime se ne zna ),
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.724
Reaction score
6.165
Sredina i napad lepo izgledaju po imenima. Odbrana ocaj. Golman, videcemo...
Ajmo danas po 3 boda :pfc:
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.018
Reaction score
3.172
Локација
GG 1978
Partizane igraj i pobedi..

Dobijamo 2-0 , strelci Sadik i Asano.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Nemate sta komentarisati. Sve je ovo vec vidjeno 3 godine unazad. Sve je za 3 godine rečeno. Deja vi.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.931
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Nabijem ovo sve na kurac, od igrac od 1. do 22. Stručni štab i upravu posebno. Dajte ban, sta god, ja ovu lakrdiju od kluba ne mogu vise da pratim, obolicu opet.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Uvek sam poštovao pravilo Foruma da nema komentarisanja za vreme utakmice, pogotovo što znam da se može desiti da se to jebeno prvo poluvreme odigra...kako se odigra...a da se onda posle ,,pokida,, u drugom...ili šta već bude...u tom drugom...

Ali, uz sve one silne najave da je titula prioritet, i da se onda ovako bedno (ne)uđe u prvo poluvreme mogu da kažem samo jedno:

igrate k'o pičke, grobari...

Pa, kad je jedan Zinedin Zidan mogao da popije crveni karton u finalu SP, jer nije mogao da se uzdrži, ne mogu ni ja sad da se uzdržim a da im to ne poručim, makar ovako, kad ne mogu lično...pa ako me moderacija nečim ,,kazni,,...nema problema...

Naš jedini problem danas je Partizan. Ako Sava nije išamarao igrače na poluvremenu, može odmah da ide. A i ako im je on rekao da ovako pičkasto odigraju jebeno prvo poluvreme isto može odmah da ide.
I da povede Ćurčića sa sobom.

Jebala vas taktika, igrajte fudbal!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top