Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Sram tebe bilo. Penal je čist. Na ovaj način bi se svako odbranio od kornera, odnosno niko nikad ne bi dao gol. Drzi ga za dres svom snagom u trajanju od 30 sekundi.
Druga je stvar sto smo očajni i sto je odvratna uprava dozvolila da igramo u 17:30h na 30c.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Sram tebe bilo. Penal je čist. Na ovaj način bi se svako odbranio od kornera, odnosno niko nikad ne bi dao gol. Drzi ga za dres svom snagom u trajanju od 30 sekundi.
Druga je stvar sto smo očajni i sto je odvratna uprava dozvolila da igramo u 17:30h na 30c.
Verovatno je i ovih 5 min produzetka cisto kao suza?
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.243
Reaction score
3.600
Bravo Miloševiću, tako si dobro udesio tim, da nam poklanjaju penal da dobiješ nikad slabiji Napredak i da imaju motiv da nas razvlače po novinama mjesecima.

Kurac od igre i ekipe!
Svi mi ovdje vidimo u čemu je problem, a trener se pravi blesav i zavitlava nas.

Ne, ne trebaju nama igrači, pokriveni smo skroz.
Jedva čekam da vidim šta će izjaviti poslije utakmice.

Uprava napolje!!!
 
  • Like
Reactions: BaX

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.359
Reaction score
5.074
Локација
Beograd


Danas smo se provukli, ali mora ovo mnogo bolje momci. Nadam se da će Savo konačno shvatiti da su ovom timu potrebna pojačanja na nekoliko pozicija. Kruševac je Lazarev grad. :D
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.115
Reaction score
5.458
Локација
Beograd
Lik vukao Vitasa isto tako prethodna 4 kornera, nikom ništa, ovde je skoro pocepan dres Ostojiću, ko kaže da nije penal, ja zaista ne znam, pogotovo jer se džiberima svira barem pet gorih tokom sezone... nek svaka pobeda bude ovakva, ako možemo u ragbi fazonu da unesemo loptu u gol nek je unesemo. Jebi sve ciganske filijale u pičku na najljigaviji mogući način.

Bravo za Popovića, Čoilića i Markeca! Ostali žali Bože. loša igra, ovako nam se ne piše dobro u budućnosti.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Играмо на гол више чак и на 30+ по Целзијусу.
Биће боље. Терај даље.
 
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
349
Reaction score
2.402
Локација
Beograd
А смејали смо се Милошевићу кад је веровао у Садика док су га сви пљували... Какав мајстор, човек од скоро 2 метра да онако дрибла и ломи одбрану са таквом лакоћом, ово дуго нисам видео...
Једно финале добијено, идемо даље.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
811
Reaction score
2.668
Локација
.
Mi nemamo igru.
Kad je Milosevic dosao video se pomak i napredak sve do finala kuoa prosle godine, ali poslee toga mi se cini da stojimo u mestu.

Ako vec ne mozeno ovako i mucimo se da pobedimo, pa daj onda da igramo na kontre kao u evropi, sto nam ide. Jer ove godine je rezultat najbitniji.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.209
Reaction score
6.998
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Ljudi moji ja sam duboko duboko razočaran. Pre svega lelemudskim pristupom i generalno igrom.
Prvo poluvreme bez ikakve šanse...pa jel to klub koji se bori za titulu?

Sava bi pitao kojom logikom vrši izmene (osim Markeca). Jurimo rezultat a on na Matića, Lazara Pavlovića ni da pomisli da ih digne sa klupe, a ubacuje Ivanovića!? Majko božija!
Druga stvar koju bih ga pitao, gde mu je Lutovac na beku? Ovo što MIletić igra može svako u timu da odigra, to nije njegova pozicija i gotovo.
Nadasve, sudac nam daje onaj presmešni penal (ako je svirao zbog povlačenja Ostojića).

Čolić jako pozitivan utisak. Popović mi deluje ok, sigurno nije lošiji od Stojkovića u 37. godini (koji bi ono izletanje imao, ali samo u snu, uz dužno poštovanje). Suma ako misli ovako da igra, može odmah da ide. Očekivao sam da bude igrač utakmice, motor tima danas, a on tako, lagano, žonglerski.

Jako je ovo loše, Savo vidiš i sam da nam fale POJAČANJA!!!!!
 
Последња измена:

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.931
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
1:3 danas
Zdjelar
Bog fudbala
Stevanović

Rezultat pogodih, strelce ne.
Nije ovo ni za kurac. Asano ce biti korisniji ako izvede harakiri na mecu. Vitas sa onom građom može da sahrani pola lige, ali je metiljav skroz za sada. Mogu da pripisem losu igru i zbog vremenskih uslova.

Ovi "grobari" sto pisu da nije penal, samo da vam kažem da vam sad na areni počinje utakmica primarnog vam kluba i da s evratite na rsb forum
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Treba se forum malo isfiltrirati od ciganije.Imaju tamo rsb pa nek udre po suđenju, izgleda im 5 godine krađe malo, pa došli ovde da nam drže predavanje dal je penal il ne.
Golman ništa nije pokazao, tako da se tu ne bih previše nadao_Odbrana i bekovi katastrofalni, kao i vezni red, i sada je jasno da mora 3,4 nova igrača da se osveži tim, nemamo rešenje kad stanu 10 nazad.
Važna pobeda, očekujem 34 pobede u nizu da se poseremo režimu ciganskom u usta!
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.122
Reaction score
1.863
Локација
На ЈУГУ Канаде!
bravo za pobedu!!! markec, tatko, ostoja, čola... :respect
trener domaćih (kopija onog iz vranja što slavi 0:3 u mitića jami)... :buhaha:picka-ciganska:

ajmo sad dalje! ne stajati do kraja šampionata!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top