Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.004
Bez zelje da prozivam naseg trenera, koga je to Savo trenirao, koga je to Scepanovic trenirao... Tumba i Zeljko se pojavljuju jednom u 100 godina.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.495
Pristao bih da pobedimo sve do kraja sa ovom nedorecenom igrom ali se bojim da se sledeci put necemo izvuci sa pobedom ako nam se ponovi ovakva igra. Nekako smo u fazonu: "sve je isto samo Pavlovica i Djumija nema"......
Penal cist kao suza ali sam bio potpuno iznenadjen sto ga je svirao jer nama ono nikad ne sviraju......valjda zbog velike vrucine, uv zracenja, duha Lamina Dijare....jbm li ga.....

1.kolo - 3 boda.....teraj dalje.....
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Nije sviran penal nad Ostojićem nego nad Vitasom gdje ga protivnički igrač zagrlio rukama i na taj način se brane kod svakog kornera. Da ga lopta nije pogodila vjerovatno ne bi bio penal. Pošto je centaršut bio dobar, a Vitas imao šansu za gol, ali ne može da se namjesti jer ga je seljačkom odbranom igrač zagrlio rukama. Penal ko kuća. Samo sam ovdje vidio da sudije tolerišu takvu odbranu. Igra očaj, Savo izgleda neće dočekati septembar.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Red je neki bodovi za defetizam da padnu!!

Popovic - bravo mali! BRAVO! sa vise minuta bice vise kikseva ali vise i iskustva!
Miletic - nije dosao na utakmicu, ali imao 1 centarsut kako treba za promenu!
Ostoja - probaj tu pracku malo cesce jbt!
VItas - BRAVO ! Zacepices usta mnogima verujem!
Urosevic - standardno.
Asano Zdjelar Natho I Suma - svi zajedno bi mi na sastanak posle utakmice, samo oni, i svasta bi im rekao ,ne zato sto su losi nego zato sto se od njih ocekuje nivo iznad svih ostalih na ovakvim utakmicama!
Sadik - Bog Fudbala iz Kadune, sve je vec receno... ide jos par driblinga na YT predstavljanje, jos 100k jaca cena - Vazura liked this.
Markovic - rekao sam jebace ove sezone.... ako njega ne jebu povrede.. ako je opet ozbiljnija, realno da se penzionise i ne radi to svom telu vise.
Vejn Runi iz engleske 5. divizije - jos je tu???


ZASLUZENIH 3 BODA! Skolski prekrasaj u 16 - dakle penal. Poyy za ove sto ce plakati sad jer smo pobedili. (mislim na nase)

Napred Partizan
 

Уличар

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
124
Reaction score
453
Локација
Србија
Пиши три бода и терај даље. Колико смо лоши били данас, довољно говори чињеница да нам је најбољи играч на терену био штопер (Витас).
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Nije bilo sjajno, nije bilo ni dobro, ali pobjeda je bitna! Ovo je mnogo važno bilo, zbog svega. Fale nam pojačanja, nadam se da će konačno nešto da se desi po tom pitanju. Vitas dobar, Urošević standardan. Vitas mi djeluje baš naoštreno ove sezone. Guraj dalje, napred Partizan!
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.000
Reaction score
11.773
Локација
JNA
Danas smo bili losi, ali moraju i ovakve utakmice da se igraju, na misice. Stipse iz uprave, dovedite pojacanja!!!
Nisam isprva video ko je fauliran za penal, ali mi je drago samo zbog ovih p*caka iz Napretka. Ovom prilikom im zelim sve najgore, da ispadnu iz lige i da se vise nikada ne vrate. Majmuni obicni, mesari, celu utakmicu foliraju i leze dole. Jos jednom im zelim sve najgore.

Teraj dalje.
 

luka_pfc4

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
50
Reaction score
56
Локација
Voždovac
Bravo Miloševiću, tako si dobro udesio tim, da nam poklanjaju penal da dobiješ nikad slabiji Napredak i da imaju motiv da nas razvlače po novinama mjesecima.

Kurac od igre i ekipe!
Svi mi ovdje vidimo u čemu je problem, a trener se pravi blesav i zavitlava nas.

Ne, ne trebaju nama igrači, pokriveni smo skroz.
Jedva čekam da vidim šta će izjaviti poslije utakmice.

Uprava napolje!!!
jesi li jedva dočekao da popljuješ?

spremio si pljuvačinu za poraz, ali prc Sava i igrača.


KIDAJ SAVO, UZMI TITULU I JEBI CIGANE
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Prvo poluvreme baš loše, mnogo smo statični bili na terenu, svi sem nekoliko igrača.
Drugo poluvreme, druga priča, počeli smo da stvaramo sve više šansi i uspeli smo 3 komada da uvaljamo, iako je ova tekma mogla da ode na obe strane.

Penal je bio čist kao suza.
Odbrana zabrinjava, a posebno Miletić koji prečesto ispada, kao i Vitas koji je, čini mi se, teška kiksara, nadam se da je Banjak bolji.
Vidi se da imamo prekratak roster i da su na pojačanja preko potrebna.
Natho i Sadik iz utakmice u utakmicu pokazuju kakva su klasa, a i Zdjelar je sve bliže tom nivou, baš jaka radilica, a biće on još bolji.

Suma - nezainteresovan i statičan sa previše grešaka pri dodavanjima.

Sve u svemu, dobar početak sezone, odneli smo tri boda ali uz dosta muke što bi trebalo da služi za nauk svima u klubu za naredne utakmice u LLSLS, a i Evropi.

P.S. Na ovakvim utakmicama se liga osvaja.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.418
Reaction score
11.788
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Ajde, odjebite malo od Sava, više. Direktno je izmenama dobio utakmicu.

Ja sam načinom igre zadovoljan. Fizičkom spremom, takođe.

Sve ono što je bilo problem u igri, nije rešeno, dodatno je ojačano neiskusnim linijašem, umesto linijaša sa iskustvom. Međutim, nema veze.

Zašto nema veze? Zato što nam je ovo najteže gostovanje u ligi i zato što se ovako uzimaju titule. I zato što igraju igrači, Suma prvenstveno, koji je prerastao Partizan i cing cong gong ligu. Neka zamole Jokana da ga vodi u Katar.

Ako rešimo par stvari u otvaranju, nećemo imati problema u ligi. Objasniću kasnije, sad moram da kuvam supu.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Tim koji prosle godine nije bio ni blizu titule treba da je osvoji, ove godine bez odbrane i golmana-pride?! Savo?
Ko stavi ono dijete na gol, pa on pliva gore od Stojkovica, totalno izgubljen u 16. Jednom pusta loptu u golaut kod centarsuta Napredka, ona 5 cenata pored stative. Stravicno.
Pola tima nije u formi. Ne znam koliko vrijedi sada i pojacati jer ocekujem kikseve do petog kola i adio.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Sraman penal, ovo se ni kurvi ne svira
To sraman penal mozes sebi da nabijes u dupe, to sto si ti navijao da izgubimo pa da mozes ovde da seres je sramno. Covece koliko se gamadi nakotilo na ovom forumu u poslednjih par godina to je neverovatno.
Nije sjajna utakmica ali pobeda se pise. Opet preko desnog beka primamo gol i vidi se da nam fali dva, tri igraca u svim linijama tima. Vitas je dobro odigrao, izgleda da ce Ostojic da nam stvori jos jednog stopera, covek je neverovatan. Zao mi je Markeca, nadam se da nije nista ozbiljno
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.319
Reaction score
2.536
Локација
Humska 1
Slabo, dosta slabo, ja sam se zbog ovih kineza i vpn-a namucio sa prenosom, vise je bio radio prenos u prvih 50 min. Najbitnija je pobeda. Idemo dalje, mnogo da se koriguje i popravlja ali ako hocemo nesto moramo svaku da dobijemo pa makar bilo golovima u 98.minutu.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.448
Reaction score
5.742
Локација
beograd
Nabijem na kurac svakog kome smeta penal cist penal za partizan.
Takodje i one sto samo seru dok igraci igraju na 35 stepeni.
Uzimamo titulu u inat svima.
A moderacija da udara penale svakome ko prekrsi pravilo.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Mene je sramota da neko ovde pise kako ono nije bio penal za nas. Sramno da sramnije ne moze.

Ovaj ga obgrlio, ne da mu da dise, sve to u kaznenom prostoru... i neki pisu kako ih je sramota da je to penal. Boze me sacuvaj.

Odigrali smo lose, posebno prvo poluvreme i to je cinjenica. Ali pobedili smo na kraju i lupili prvu recku na odvratnu cigansku filijalu.

Samo da vam kazem... obratite paznju... Kako su se ponasali cigani iz Krusevca, bezobrazni i prljavi startovi, bune se na svaku odluku, provociraju konstantno nase igrace... i ono sto jeste legitimno (ali to samo protiv drolje ne rade) borili se i izgarali kao da im je poslednja utakmica.

To sve videti necete u mecu sa govnarima iz rupe.

Losa igra ali bitna pobeda protiv ciganske filijale.

Odbrana nam je ocajna. Gol koji smo primili... uzas. Ostojic kao malo dete, celavi krene dva puta pa zastane...

U napadu mucenje... Sadik pokusavao vise nesto sam, ali ne moze kad nema dobre lopte... Natho uputio jednu dobru i pravu za Lazara i pogodili smo... Suma, Asano, Filip u prvom delu jako slabi...

Igra mora biti bolja i verujem i dalje da hoce. Vec u sledecem mecu u sredu.

Potpisujem i ovakve pobede samo da dobijamo a utakmice neka budu i ruzne ali da dobijamo.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.158
Reaction score
4.287
Prvo poluvreme katastrofa, ulazak Lazara Markovića uneo je promenu. Suma ako nastavi ovako da se zajebava, pravac klupa, igra kao na livadi sa drugarima, neverovatna neodgovornost u igri, a za to je kriv trener. Drago mi je da je mali Čolić dao gol na debiju. Nemamo bekove, to je strašan hendikep. Provukli smo se, može i mora bolje.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.344
Reaction score
1.298
Da li vi gledate suđenje u Evropi ?
Dva prekršaja su bila. Sve vreme vuče Ostojića za dres ali Grujić penal svira zato što drugi igrač sa obe ruke oko pojasa drži Vitasa.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top