Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.171
Reaction score
9.882
Локација
underground
Ocekivano teska utakmica,ali znacajnoa izvojevana "rudarska "pobeda.Cestitke svim momcima i strucnom stabu.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Ako debata oko penala treba da skrene pažnju sa ove očajne igre, onda ok, neka tako bude.
Hajde da pricamo o penalu? Ali zasto? Da li mozda nije bio penal? Da li treba nekome da se pravdamo? Ovima preko puta mozda? Da, danas smo igrali ocajno, ali sta ocekuju pojedini ovde? Da igramo leprsavo i da dajemo 5 golova po utakmici? Moze, ali u fifi. Kao sto Atletiko ima vec godinama tesko gostovanje kad je u pitanju Celta Vigo i tamo se uvek jedva provuku, tako i mi imamo Napredak.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Šta se dešava sa Denisom Stojkovićem?Nije bio ni na klupi danas.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Mene je sramota da neko ovde pise kako ono nije bio penal za nas. Sramno da sramnije ne moze.

Ovaj ga obgrlio, ne da mu da dise, sve to u kaznenom prostoru... i neki pisu kako ih je sramota da je to penal. Boze me sacuvaj.

.......................

Osim te bile su jos 2 situacije cini mi se gde onaj drzi Vitasa sa obe ruke ali lopta nije dosla ni blizu Vitasa pa to nije sankcionisano....... Shvatam da nismo navikli da nam se sude onakvi penali u ovoj ligi ali ono je cist penal.
 

luka_pfc4

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
50
Reaction score
56
Локација
Voždovac
Nabijem na kurac svakog kome smeta penal cist penal za partizan.
Takodje i one sto samo seru dok igraci igraju na 35 stepeni.
Uzimamo titulu u inat svima.
A moderacija da udara penale svakome ko prekrsi pravilo.
Upravo to. Sto rece MMM2909 ovoliko gamadi kojima toliko smeta pobeda, ALOO: P O B E D A Partizana na forumu "NAVIJAČA PARTIZANA", dođe mi da izmenim ono pitanje Aleksandra Konuzina: Are there Grobars in this room??
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.314
Reaction score
2.510
Локација
Humska 1
Šta se dešava sa Denisom Stojkovićem?Nije bio ni na klupi danas.

On tek za neki dan ima pravo da potpise profesionalni ugovor cini mi se, kad napuni 18 god.

Ako treba da dobijemo vecinu utakmica ovako sa mucenjem i pred kraj za titulu, potpisujem. Najbitnije je da smo dobili i vec od veceras se okrecemo sledecem rivalu, utakmica po utakmicu, pa nek svaka bude 1-0 samo da dobijamo. Penal je bio a ko misli da nije slobodno neka se odjavi i zaobidje forum.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pogodih na kraju tačan rezultat za danas ali žali Bože fudbala.

@espinosa jel sad vidiš o čemu ti pričam što se tiče Sume i Asana. Asano sem discipline nazad, jako retko napred korisno šta uradi kad igra protiv bunkera. Danas je čak u odbrani bio loš, ispao nekoliko puta i koliko je kriv Ostojić kod gola toliko je i on. Lopta se nikad ne izbija u sredinu, faktički je asistirao asistentu, zbog toga je i ljut bio Ostojić. Napred danas sem 2 šuta traljava nije imao ništa.

Sumu nema potrebe da komentarišem, to što on igra, je igra za neki klub koji igra neobavezan fudbal, tu bi mu se moglo oprostiti njegova nonšalantnost koju je na primer imao u kontri danas kad nije odigrao i spojio Sadika. Doduše on taj pas ni ne zna pa bi verovatno i to pogrešio, koliko je danas imao tačnih pasova, a da lopta nije išla na 2m direktno saigraču?

Popović-bravo mali, pohvala za smirenost i ne nabijanja lopte napred, već najbližem do sebe. Malo više sigurnosti kod centaršuteva ali to će ići sa stažom na golu.

Vitas prelazna ocena, penal nad njime čist da ne može čistiji da bude.

Ostoja kod gola kriv, ide mu gol na dušu kao i Asanu.

Miletić, vreme je za transfer. Totalno odsečeni na desnoj strani sa njim i Asanom u napadu.

Urošević partija po navici.

Zdjelar, sviđa mi se što je dosta šutirao sa distance. Mora mnogo tečnija igra u sredini da bude.

Natko bravo za doktorsku asistenciju i gol.

Suma, u protokolu piše da je igrao, nisam ga video.

Asano, u napadu jalovo, kod gola krivac jer je izbacio loptu u sredinu, imao je pravo Ostoja što se ljutio. Greška koja se u kadetima može desiti.

Stevanović- Otvorio dve kontre, totalno neozbiljan pristup, u napadu 1 na 1 nikog nije prešao.

Sadik-odlična utakmica, lepi driblinzi kod trećeg gola, ah taj realizacija. Odličan je u polju bio, tukli ga dosta, fascinantno mi je kako se drži na nogama i nastavlja dalje sa akcijom. Fantastično je našao Sumu u prvom poluvremenu.

Bravo mali Čoliću za gol!

Bravo Markoviću za gol, kakva greota i proklete povrede... Nadam se da nije ozbiljnije prirode i da je izašao preventive radi.

Penal je čist i o njemu ne treba pričati.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.575
Najbolji fudbaler danas Stevanovic, (dajte neki dobar komentar da ga neko odvede).

Ova nesrecna liga mora da se igra sa 2 ili 3 napadaca, a ne sa jednim.
Nije bitno gde ce biti postavljeni, ali mora bar 2 napadaca.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
E da, zaboravih ovo. Vitas po meni danas odlican, ali ne znam sta je problem, da li kretnja igraca u zadnjoj liniji ili postavljanje. Napredak danas kad je presao centar, to je automatski svaki put bilo opasno po nas gol?!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
@Matke ne djeluje da je teza povreda jer je ostatak utakmice skakao pored klupe.
Nego zna li neko sta Colic igra? Usao je da zamijeni Markovica.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.208
Reaction score
6.986
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Hajde da pricamo o penalu? Ali zasto? Da li mozda nije bio penal? Da li treba nekome da se pravdamo? Ovima preko puta mozda? Da, danas smo igrali ocajno, ali sta ocekuju pojedini ovde? Da igramo leprsavo i da dajemo 5 golova po utakmici? Moze, ali u fifi. Kao sto Atletiko ima vec godinama tesko gostovanje kad je u pitanju Celta Vigo i tamo se uvek jedva provuku, tako i mi imamo Napredak.
Sada sam video snimak kod penala, penal je kao kuća nad Vitasom. Bio mi je fokus na Ostojiću, mislio sam da je zbog toga svirao.
U svakom slučaju, hvala bogu da smo dobili, jeste teško gostovanje, ali moramo puno puno bolje. O pojačanjima da ne pričam.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Osim te bile su jos 2 situacije cini mi se gde onaj drzi Vitasa sa obe ruke ali lopta nije dosla ni blizu Vitasa pa to nije sankcionisano....... Shvatam da nismo navikli da nam se sude onakvi penali u ovoj ligi ali ono je cist penal.

Ma jasno. Da, mene je jako zacudilo kada sam video da svira penal za nas i to u finisu meca kod rezultata 1:1.

Neverovatno. Pa ne pamtim to u skorije vreme. Obicno smo dobijali penale na 2-3 razlike za nas ili i ranije ali samo u onim mecevima kada se prvenstvo vec resilo.
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
428
Reaction score
1.912
Локација
Zvornik
Ja opet odgledah snimak, kako neko moze reci da nije bio penal? Pa mogao je da bira da li da svira penal nad Vitasom ili nad Ostojicem...
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.242
Reaction score
3.597
jesi li jedva dočekao da popljuješ?

spremio si pljuvačinu za poraz, ali prc Sava i igrača.


KIDAJ SAVO, UZMI TITULU I JEBI CIGANE

Nisam ja spremao nikakvu pljuvačinu, niti mi možeš pripisivati da se ja radujem porazu Partizana, ali ne mogu biti toliki licemjer kao mnogi ovdje, koji bi poslije onakvog penala na temi srpski fudbal, odvalili pljuvačinu po gurbetima da im se isti onakav penal svirao.

Ako ti i mnogi odavdje pretenduju da budu isti kao cigani kod takvih situacija, samo izvolite, ja bih se ipak pozabavio igračkim kadrom i igrom koja je go' kurac i to je suštinski problem.

Hvala lijepo.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.250
Reaction score
6.831
Ja sam za da svako kolo ovako pobjedjujemo i da uzmemo titulu. Boli me kurac za lijepu igru ako gubimo bodove protiv ciganskih filijala pickastih. Lijepu igru zelim da gledam u grupnoj fazi u Evropi.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.919
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Kod Popovića mi se sviđa to što nema čekanja, kad uhvati loptu, odmah je napred šalje, a ne kao Stojković, dok je uhvati, poljubi, prekrsti se, raširi ruke i tako dalje, prođe želja za fudbalom i igrače i navijače i sve.

Čolić je odigrao katastrofalno, da se ne lažemo, imao je par pokušaja driblinga, ali bez ikakvog rezultata. Lijepo je što je dao gol zbog samopouzdanja, ali mora raditi još jače. Prezeleno je djelovalo od njega ovo danas.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top