Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Ljudi, ja ne znam da li vi ovo shvatate, ali mi moramo da stanemo uz Partizan. Svi! Od uprave, do navijaca! Poceli su da kukaju, lazu, laju, spinuju, jer vide koliko smo ozbiljni. 90% lige zajedno sa zvezdom je protiv Partizana. Zbog toga, kritika da, pljuvanje NE! Stanimo uz igrace, neka vide da imaju podrsku i da im cuvamo ledja. Ne trebaju nam dodatni neprijatelji.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
@Goran Tomić pa baš zato što sam gledao snimak u svim ligama na svetu ovako držanje igrača, ne samo povlačenje lik ga drži sa dve ruke 40 sekunde najmanje, svira se odmah penal.Imali smo desetak slučajeva ove sezone da je VAR soba svirala penal za ovakve stvari, valjda gledaš premijer ligu?Imaš youtube pa vidi.
U fudbalu držanje rukama nije dozvoljeno.Sudije ponekad tolerišu povlačenje, ali držanje i guranje rukama je zabranjeno i svira se kazneni udarac.Pa čovek ga uhvatio kao u finalu hrvanja do 67kg grčko-rimskim stilom.
Ja bi voleo da neko ovde postavi sliku gde se vidi ovaj zahvat koji je jedino dozvoljen u američkom fudbalu, ragbiju i rvanju.
Voleo bih da se postave i slične situacije u premijer ligi iz ove sezone.VAR je sudio kaznene udarce.
Najveći je probkem što su pojedinci odavde dali zeleno svetlo onom kriminalcu da odmah posle prvog kola piše saoptenja, prošle sezone je posle 3 pisao, pa se desiše Inđija i Kruševac odmah.
Sećate li se zadnje utakmice cigana u Kruševcu?Na 0:0 kakav je penal sviran nad onim Benom?Sećate li se na 0:0 nepostojeći faul, pa onda cigan staje u živi zid, sudija ga pomera jer je to zabranjeno, isti se vraća i pomera igrače u živom zidu i ciganima se priznaje gol.
Da li je tada reagovala naša uprava?
Nije.
I ovo saopštenje profesora je besmisleno kad nema srži a to je da režim ne daje da se Partizan bar bori za titulu, i da je postavio okorelog kriminalca tamo i u savez da spreći Partizan da osvoji titulu.
Mislim da je došlo do grla.Navijači Partizana se neće smiriti!
 
Последња измена:

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Ljudi, niko nije cigan ako mu je smesan ovaj penal. Da je ciganima sviran isti ovakav, ovde bi goreo forum i bas zbog takvih stvari ih mrzimo jos vise, zato sto svaku drugu tekmu dobiju ovakav jedan penal.
Ima ona "Nismo isti".

Evo je cu ti odgovoriti sa aspekta struke :) Penal je cist kao suza, svi eleneti su zadovoljeni. Da ne ulazimo u detalje, uveravam te da je penal opravdan.
Penal cigana sam video, necu komentarisati.
Igra ne valja nista.
Ne bih da kritikujem bilo koga, pobeda u prvom kolu jeste najbitnija, pogtovo sto tamo zaista nije lako.
Sa Lutovcem na desnoj strani, ova ekipa bi bila opasna kao sto sada nije.
Ja kod cele sve vidim, samo beka ne, sto je jos bitnije, ocito da ni on sebe ne vidi kao beka, sto se vidi po nacinu na koji razmislja na terenu, na stranu sto nema tehnicke kvalifikacije.
Napadac tipa Djurdjevic, koji napada gol i Lutovac na beku i druga pesma.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.724
Reaction score
6.165
Ne znam dali smo svi ovde gledali istu utakmicu, ali je po meni danas Vitas bio nas najgori igrac u poslednjoj liniji ( ne racunajuci golmana ).
Lose postavljanje ofsajd zamke, ispao kao iz voza na kraju umalo nismo primili gol, to su dva dovoljno velika argumenata za njegovu losu partiju.
Takodje golman nesiguran, plasim se da ce nas kostati dosta bodova ove sezone.
Vezni red moze i mora mnogo bolje, tu ima dosta kvaliteta i znanja, Suma opet ima kurcobolju.
Sto se tice napada, Sadik standardan vise moze se reci, Markovic taman postigao gol i opet povreda, Asano za JSL potpuno beskoristan.
A kada Vitas na laznjak nije ispao kao iz voza... Mogao bi neko da mu skrene paznju na to. Nije vise klinac. Samo kocka iks i on je uvek u degenek poziciji :pop :confused-smiley-013:
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Sada je dozvoljeno grliti svog igrača kod kornera? Pa takve odbrane nema ni u šestoj škotskoj ligi, a ovdje se tolerišu, seljačka posla. Nije ni čudo što nismo dali gol iz kornera, pa ne pamtim ni ja od kada. Dokle više da ulazimo u utakmicu sa ovim amaterima od ekipa ispitujući snage prvih trideset minuta, kao da igramo sa Atletiko Madridom, bojimo se da će iskoristiti svaku našu grešku, bez obzira što do greške jedva može doći s'obzirom da nam se napad svodi na ja tebi, ti meni, pa ja opet tebi, i onda centaršut u šesnaesterac nikome. A i pored te naše oprezne disciplinovane igre naša odbrana uvijek nađe način da disciplinovano primi bar po jedan bezvezni gol po utakmici, i to u prvom poluvremenu pa da onda stižemo rezultat. Pa jasno je i najvećem laiku da su nas vile pronosale danas i da taj rezultat nećemo uvijek preokrenuti. Izgleda da ipak naši igrači i trener ništa nisu naučili od prošle sezone i da ćemo opet prva poluvremena bacati u bunar, a ganjati rezultat kasnije. Sumnjam da ćemo tako osvojiti titulu.
 
Последња измена:

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.568
Локација
Planeta Zemlja
Ljudi, ja ne znam da li vi ovo shvatate, ali mi moramo da stanemo uz Partizan. Svi! Od uprave

Oni da oce da stanu uz Partizan doveli bi bar 2-3 top pojačanja bez da iko ode, izuzev Strahinje. Možda imaju još vremena da se isprave, inače ćemo igrati intertoto kup sledeće godine, jer sa 2. mesta ništa drugo neće moći, a cigani verovatno neće dopustiti da se njima to desi, a ove naše očigledno boli ona stvar, njima je važno da još uzmu pare za Sadika i Stevanovića, a šta će biti sa Partizanom sledeće godine to ih nije briga.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ne odgovori ti meni espinosa na ono moje ali dobro nema veze. Manite se penala, penal je kao kuća i tu nema priče. Trebamo pričati o katastrofalnoj igri. Kakva kurac koncepcija, koncepcija je takva da mi nemamo odgovor na bunker i što kružimo oko 16m, kretanje ofanzivnih igrača katastrofa. Svi se sad nešto isčuđuju pa kako ne možemo da probijemo bunker, pa ko će da ga probije Sadik koji nije gol igrač, Asano koji je više dupli bek? Suma koji dođe na svaku 4. utakmicu? Mali Stevanović? Jedino Marković al on je više povređen nego zdrav.

O remontu odbrane pričao sam još u novembru, sad je šteta učinjena i sad ima mesta samo na desnom beku na koji mora doći desni bek koji je po vokaciji desni bek.

Sa kolegom garbaN sam imao diskusiju i poređenje našeg Sadika sa Firminom. Da li bi Liverpul sa triom Lalana, Firmino i Milner bio kandidat za titulu? Moram ovako porediti, jer očigledno da ljudi ne žele da kapiraju ili neće da skapiraju jer slepo vole neke igrače. Asano kao da je voz koji ide po svojim šinama i ne iskače iz tog kalupa, daj malo uđi u 16m, zalomi uđi u sredinu. Mali Stevanović je katastrofalan bio danas, pustite dečka neka se razvija pravilno, nabili ste mu u glavu milione, francusku ligu, a današnjom igrom bi mogao igrati u ovom istom Napretku. Nije prešao 1 na 1 nikog danas, otvorio 2 kontre... Odnos nula, igra nula. Neko je iskritikovao malog Čolića pa taj Čolić je bar nešto pokušavao, dok je Stevanović samo štete pravio.

Napredak se pojačavao u Bačkoj-3 igrača, Kolubari, Brodarcu, Mačvi i nemoj da se zajebavamo sa negativnim tradicijama, teškim gostovanjem. Kakvo teško gostovanje igrali protiv većine igrača koji su do juče igrali u drugoj ligi, nemoj da se brukamo i zajebavamo.
olim kolegu @PFC_SO da nastavi da vodi statistiku tandem Scekic i Zdjelar na terenu i Scekic na klupi.
Ma koliko svima bio trn u oku, ma koliko gresio u pasu i imao bas malo oduzetih lopti, Scekic donosi neku sigurnost u paru sa Zdjelarom.
Koji Šćekić na ovu ekipu gde 80 posto vremena provodimo na polovini rivala. U prošloj sezoni si imao Pavlovića koji je iznosio loptu i više bio napred od Ščekića, koji ga je pokrivao i ostajao na polovini terena. Čovek je neupotrebljiv jednostavno, sakriva se od lopte, kad je dobije obavezno je vrati nazad. Nemojte ljudi da se zajebavamo.
Ta statistika sa Zdjelarom, Natkom i Sumom je takva jer Natko ne može ispratiti defanzivne zadatke.

Greota je što pored Zdjelara ne igra tip igrača kao što je Eyal Golasa, a Natko ispred njih. O takvim igračima trebamo razmišljati, a ne o tome da igramo sa još jednim "štoperom" u ligi u kojoj igramo protiv 90 posto bunkera.

Savo menjaj i prilagođavaj se ligi, ova ekipa je pravljena za evropu i igranje u tranziciji, na kontre. Valjda si do sad shvatio da to u ligi ne prolazi, prošlo je sada, a da li može u 34 utakmice da prođe? Tuga je to što je nama roviti Lazar najopasniji igrač za ove bunker ekipe.
Traži jebena pojačanja, bez 3 pojačanja u prvoj postavi i bez 2 3 igrača tipa Lukić, Docić na klupi mi nemamo šta tražiti u ovoj sezoni.
 
Последња измена:

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
@espinosa jel sad vidiš o čemu ti pričam što se tiče Sume i Asana. Asano sem discipline nazad, jako retko napred korisno šta uradi kad igra protiv bunkera. Danas je čak u odbrani bio loš, ispao nekoliko puta i koliko je kriv Ostojić kod gola toliko je i on. Lopta se nikad ne izbija u sredinu, faktički je asistirao asistentu, zbog toga je i ljut bio Ostojić. Napred danas sem 2 šuta traljava nije imao ništa.

Sumu nema potrebe da komentarišem, to što on igra, je igra za neki klub koji igra neobavezan fudbal, tu bi mu se moglo oprostiti njegova nonšalantnost koju je na primer imao u kontri danas kad nije odigrao i spojio Sadika. Doduše on taj pas ni ne zna pa bi verovatno i to pogrešio, koliko je danas imao tačnih pasova, a da lopta nije išla na 2m direktno saigraču?

Odigrali smo ispod svakog kriterijuma i tu se razumemo, opravdanja nema.

E sad sta se ne razumemo. Dugacko mi je da pisem...
Ne vidim sta mi pises kod Sume i Asana.
Danas su odigrali jako lose, kao i cela ekipa.
Jednu stvar je bitno da shvatis, a nadam se da si primetio Napredak je igrao bunker klasicna na svojih 35 m do gola sve vreme kad su van poseda i istina pokusavao na kontre.
Da bi se bunker razbijao ima vise nacina. Mi pokusavamo korz pas, dribling, prekid i na ubacivanje igraca kao sto su Asano i Lazar iz drugog plana korz linije tima.
Za takav nacin fudbala koji licno volim i podrzavam, potrebni su izuzetni tereni, sto nama otezava posoa i to nije zanemarljivo.
Ima i drugi nacin razbijanja bunkera kroz visoke napadace, bunarenje, direktnim fudbalom, sutevima sa distance. Taj koncept nije nas, niti je ikad bio. U Evropi sa takvim konceptom tek ne bi smo imali sanse. I zna to i Savo, naravno. I on sada gleda kako da resi te probleme.
Zato je i doveo Matica, recimo.
Opredeljnje se ne moze menjati iz utakmice u utakmicu, vec se ide na stvaranje automatizma i tezi ka perfekciji..
Partizan ima problem bunkera, to znamo i mi i svi oni sa kojima igramo.
Nije tajna da se tu mucimo, a mucimo se i sa koncentracijom u defanzivi i sto me najvise brine slabim ulaskom u utakmicu, a taj problem izgleda kao nedostatak motivia, pa to i jeste najveca nevolja.
Asano je tip igraca koji ima brzinu na najvisem mogucem nivou. Njegova tehnika je bolja nego sto izgleda i nakon nekoliko godina neigranja, mislim da on sve vise dolazi. MIslim da mu je i zavrsnica dobra.
Njegova nevolja je da je on igrac koji igra u prostoru i tu je njegov najveci kvalitet. U domacoj ligi, protiv Partizana prostora nema.
Ono sto ti ocigledno ne vidis kod Asana, a to je da je on timski igrac i kad to kazem nemoj odmah da pomislis da je solidan u odbrani. Timski igrac je on i u napadu. Siguran sam da nisi primetio koliko protivnicke odbrane obracaju panju na njega i time ostavljaju vise manevarskog prostora ostalim igracima. Takav tip igraca ne moze da se brani. Ne uzimam u obzir domacu ligu, ne zato sto sam evropejac, vec jednostavno taj fudbal u nasoj domacoj ligi je sport za sebe i zaista nema puno dodirnih tacaka sa ovim fudbalom sto se zove fudbal, pravim.
Ja stvarno mislim da nama fali napadac, ali ne zato sto je Sadik los, niposto.
Sadik je libero napadac :) Nama fali za domace livadare, eto da skratim Djurdjevic. Gladan, direktan i koji samo gol vidi. On jeste sebican, ali je zarazan.
Sve ostale nesigurnosti u igri citavog tima su nus pojava gola koji nam fali !
I ne zaboravite vi koji vapite za pojacanjima toliko, Partizan mora da daje sansu mladim igracima, I Filipu i Pavlovicu i Colicu i Stulicu itd.
To je Partizan i mi bez toga ne bi smo bili to sto jesmo. MI od toga zivimo i mi stvaramo asove.
Partizan nije velik zato sto osvaja titule po domacim livadama, vec zato sto ima asove!
Ja jesam uvek za pojacanje. Ako moze Leonardo, ja sam za, ali Leonarda dovesti nije uvek lako, sve i da imamo pravu upravu.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
625
Reaction score
2.029
Srecan zbog tri boda,tuzan zbog igre. Mlako! Prostor u sredini od njihovih 35 do nasih 35 nam uzimaju protivnici kao da smo pioniri, petlici. Evidentno je da su nasi srednjaci mnoogo bolji od krusevljana ali se to ne vidi na terenu.
Ako na sredini nema cvrstine, sigurnosti,tacnosti onda niti se moze poceti dobar napad, niti dobra odbrana.
Timovi kao Napredak ne smeju onako da setaju sredinom terena kao juce i kao u mnogo utakmica prosle sezone.
S druge strane na tom delu terena su nam najbolji igraci!?!?
Pa zasto nam se to desava ovako dugo?
Zasto dodavanja izmedju Vitasa, cele, Urosevica,Ostojica, pa opet Vitasa. Da li se Natko, Suma, Fica,Asano krinu od lopte?
Uzmite momci loptu od odbrane brze, vratite se deset metara nazad i uzmite loptu aman zaman!!
Srcka ce da mi rikne, samo cekam neki glupi poprecni pas ili klizanje i eto kontre.
Juce sam stekao utisak da nas razvaljuju oko centra terena, kao da ih je bilo duplo vise...
Savo ispravljaj to dok je vreme
P. S. Sve gornje je samo moje misljenje i ne mora uopste biti tacno
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
Gledao sam samo prvo poluvreme i ono što sam video je tuga.
Fali nam jedan špic da odigra sa Sadikom.

Tačno čovek nema kome da odigra, kad naniže par igrača.

Hteli smo borbu za titulu i dobili smo je.
Verovatno ćemo slično igrati celo prvenstvo.
Na rezultat se igra.

Vidim da niko ovde nije preterano srećan.

Ono što mi se sviđa, je to da cigani od prvog kola pišu saopštenja :D.
 
Последња измена:

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
Zaboravih da pohvalim Sava za forsiranje mladog golmana. :respect
To je veoma hrabar potez kada se boriš za titulu, a korističe nam mnogo u budućnosti.
Koliko je samo mladih igrača ubacio u vatru od kada je došao.

Tu se tačno vidi sistem i nije Dule dzaba rekao da je Savo pravi čovek na pravom mestu.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Meni ovaj mladi golman Popovic ne uliva nikakvo poverenje za sada. Ali ajde vidjetcemo ga u narednim utakmicama.

Sto se tice Colica.. Prvi put ga sada gledam, i ovo sto je juce odigrao je lose, bas lose..

Stevanovic.. Isto ocajan.

Ali ajde vise volim ove nase klince da gledam i da se nerviram oko njih nego oko raznih Vujacica, Brezancica, Lola, Vitasa i ostalih amatera.

Inace ne znam jesmo li istu utakmicu gledali danas...ali za Vitasa da kazete da je dobro odigrao? Pa ja ne znam...
Ako vam je reper to sto se dere po terenu i sto se busa u grudi onda ok, odigrao je dobro...inace sve ostalo sa fudbalskog aspekta je lose od njega bilo po mom misljenju.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.227
Reaction score
1.890
Локација
Подгорица
Заборављате да морамо имати два играча у сваком моменту са 21 годину или мање. Па зато и форсира младог голмана.
 
  • Like
Reactions: BaX

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Sraman penal, ovo se ni kurvi ne svira

Pretpostavljam da vecina nas ovde ima jednog druga/poznanika stagod, koji je toliko okorela ciganstura da nece nista da prizna.
Juce se jedan takav bas potrefi kod mene, i na 1:1 kaze dobijate ovo iz penala.
Kada je sudija svirao penal i isao usporeni snimak, pitam ga jel bio, namerno ocekujuci da pocne da kmeci, a on kaze, ma cist penal, onaj idiot ga zagrlio sa dve ruke i ne pusta.

Mada, iskreno, zabole me i da nije bio penal.

1/38

AJMO CRNO BELI!
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
437
Reaction score
2.295
Igra losa, uzeli smo tri boda. Bice bolje.

Zasto volim Partizan?
Zato sto volim osjecaj pobjede kada su svi protiv tebe!
Promaklo mi je saopstenje iz derbija, da im je bilo zabranjeno da stvore sansu.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.393
Reaction score
4.584
Локација
Zemun
Odgledah ovo mucenje, ali sta drugo ocekivati kad linglogasi parkiraju autobus pred sesnaesterac?
Vidim da Savo pokusava strpljivim gradjenjem napada da polako nacinje protivnika,ceka njegovu gresku. Ovako cemo se muciti dokle god igramo sa ovim timom na bunker postavke motivisanih(premiranih) protivnika.
Mene najvise brine broj kornera, pa i centar suteva iz kojh nismo stvorili niti jednu sansu.
Nesto mora da se menja u igrackom kadru.
Sadiku se nema sta zameriti, nanize momak po 3-5 igraca, okrene se, skapira da ga niko nije ispratio. Treba nam igrac koji ledjima ka odbrani prima loptu, razigrava Sadika, Asana, Ficu, Lazara. Igrac koji je namazan, zna da se postavi, odigra glavom.
Juce me u nekim momentima odusevio nas mladjani golman. Solidno se postavljao, imao korektnih intervencija, a i po neku nesigurnu, ali ima ono nesto sto se ne dobija samo godinama i iskustvom. Ima taj neki "osecaj" za fudbal. Da dobar pas na neopterecnu stranu, nadje rukom slobodnog igraca, otvori ga u prostor, ti neki detalji mi se bas dopadaju.
Vitas takodje, odigrao odlicnu urakmicu, posebno prvo poluvreme, kad je u nekoliko navrata "otresao" Abubakara u maniru stopera iz Top fudbalskih liga.
Lazar, ovako polu spreman i polu ukljucen je, za njiva ligu majstor. Nadam se da nije ozbiljno povredjen.
Suma standardan, apsolutno bledo izdanje.
Asano imao propusta, jako tesko ga je koristiti u postavkama igre protivnika u Linglong.
Zdjelar, motor ove ekipe, opet pretrcao kilometre, spajao igrace solodnim pasovima, zatvarao.
Bibras je primer voljnog momenta pravog profesionalca.
Elem, Savo pod hitno "narucuj" ozbiljnog igraca sredine, dva beka i prekaljenog spica(dovoljno je da ima snage za poluvreme).
Izgledali bi totalno drugacije.
Idemo dalje. Volim Partizan!
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.242
Reaction score
3.597
Статус
Затворена за писање одговора.
Top