Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.359
Reaction score
5.074
Локација
Beograd
FK Novi Pazar - FK Partizan

Gradski stadion Novi Pazar, sreda 17:00 časova

Sudija: Novak Simović
Sudio je poslednji derbi u kupu. Vojvodina se žalila na njegovo suđenje ali za razliku od Grujića (na koga se žalila zvezda), on je delegiran da sudi i u ovom kolu.

Novi Pazar je volšebno ušao u ligu kao deseti iz druge lige!? Zanimljivo, sezonu 2018-19 su završili na 14. mesu ali je umesto njih ispao Borac iz Čačka. Iako imaju jaka leđa (Rasim), po igračima su jedan od najslabijih timova u ligi. Tako da se sve osim sigurne pobede može smatrati lošim rezultatom (blago rečeno). . Dobra stvar je i to što neće biti publike.

Prethodni dueli:

'11
Partizan 5-0 NP
NP 0-3 Partizan (kup)

'12
NP 1-1 Partizan
Partizan
3-1 Novi Pazar

'13
Novi Pazar 0-0 Partizan
Partizan
4-3 Novi Pazar

'14
Novi Pazar 0-0 Partizan
Novi Pazar 1-1 Partizan

'15
Partizan 1-1 Novi Pazar
Novi Pazar 3-2 Partizan
Partizan
3-0 Novi Pazar

'16
Partizan 4-0 Novi Pazar

'17
Novi Pazar 1-3 Partizan

Skor u poslednjih deset utakmica: pet pobeda Partizana, jedna Novog Pazara i četiri remija. Ovaj tim N. Pazara deluje dosta slabo, posebno u odbrani. Pisalo se ovih dana da će Sumin drugar Sise da potpiše za njih :D , ali to još uvek nije zvanično.
Kod nas bi trebalo da su svi spremni izuzev Lakčevića i Markovića. A neki mediji pišu da će se i Denis Stojković priključiti ekipi. O tome ćemo verovatno više saznati sutra na konferenciji Sava Miloševića.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.134
Reaction score
17.847
Локација
U Kinšasi
Ako bude penal za nas, nadam se da ce biti neka odbrana rukom sa gol linije, kao npr. ono sto nam Mazic nije svirao u Nisu pre neki godinu. U stvari, neka bude sa dve ruke, jedna ipak nije dovoljna. Neka sve bude ocigledno cak i za onu babu sto dolazi da bodri zvijezdu, da nam se gospoda grobarska ne uvredi, ili ne daj boze nas preposteni domacin i ciganska kurva.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Problem nije penal sam po sebi.

Problem je što je sviran u situaciji u kojoj rešava meč koji mi ne možemo da rešimo. I to je ono što je mene iznerviralo.

Gol nam daje momak koji je do juče igrao treću ligu. Napredak sa 9 novih igrača u timu manje više ravnopravan rival. Mi na okupu od lane 100 posto. I mi pričamo o tituli... Ovaj tim može do titule samo ako trener iz njih izvuče 100 odsto, a Savo to teško da može. Moram teška srca priznati da ovaj tim ima dva tri igrača ekstra kvaliteta, a Sadik je jedan od njih. Ostalo može da menja dres sa Vojvodinom, Napretkom, navesti tim po želji, ne bi se videla razlika.

Golman premlad, deluje nesigurno, ne sme mu se zameriti.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
811
Reaction score
2.675
Локација
.
Nadam se da bar u sredu protiv npz necemo primiti gol. Mislim da je nedopustivo da protiv takvih ekipa primamo gol i to obicno biva iz njihova dva suta prema nasem golu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Ne smemo da ocekujemo da jedan igrac resi situaciju (Asano) moramo kao kolektiv da delujemo i da se ne opustamo, a u ovoj situaciji smo bili opusteni skroz.
A kad mi to nismo bili opušteni?
Na derbijima, protiv Mančester Junajteda u Beogradu, i...kad još? Koliko puta tokom sezone? I, kako smo počeli ovu sezonu, isto tako, opušteno, po sistemu klaj-klaj, i, nećemo da srljamo a i ovi ionako ne mogu da nam daju gol...

A nama svako može da da gol, samo ako šutne...i to kao ne znamo, ali desi nam se po stoti put...
E, zato što nam se dešava po stoti put, ne zato što ne možemo, nego zato što stalno igramo po sistemu ,,što ja da se ,,cimam,, neko drugi će valjda ovo već da spreči,, i zato što stručni štab nije u stanju da igračima tu ,,filozofiju - lako ćemo,, izbaci iz glave (takođe već po stoti put), ja bih njima svima za onakav očajan ulazak u novu sezonu u prvom poluvremenu protiv onih poluamatera ,,izbacio iz džepa,, popriličnu sumu od plate - ako je primaju...

Jer:

Problem nije penal sam po sebi.

Problem je što je sviran u situaciji u kojoj rešava meč koji mi ne možemo da rešimo. I to je ono što je mene iznerviralo.

Gol nam daje momak koji je do juče igrao treću ligu. Napredak sa 9 novih igrača u timu manje više ravnopravan rival. Mi na okupu od lane 100 posto. I mi pričamo o tituli... Ovaj tim može do titule samo ako trener iz njih izvuče 100 odsto, a Savo to teško da može.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.717
Reaction score
54.963
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ja se iskreno nadam da neki novi igrač tipa Sulejmani nije zamena za Asana.
Asano je baš igrač kakvog Savo forsira, njemu treba brzina i insistira na njoj.
Mi već imamo jednog igrača u vezi za koga ostali trče - Natho i bio bi problem kada bi imali dvojicu za koju se trči a još nema ko.
Ja Sulejmanija ili sličnog vidim kao neku kreativnost, igrača momenta, prekida, centaršuta, a ne kao moderno krilo, jer više to nije nažalost.
Isto tako mislim da Savo nije moron pa da ne zna kako se razbija bunker. Za to ti treba igrač manje u polju i igrač više kod gola, igrač koji je aktivan, dobar u igri glavom itd.
Ali on pokušava da napravi sistem koji funkcioniše i u Evropi ( za sada se pokazao solidno možda i odlično ) i u domaćoj ligi ( očajno za sada), Đumi je u prvom intervjuu rekao da im treba totalno drugačiji tip od Rikarda, da im treba napadač u polju, da igra sa loptom, ako žele nešto u Evropi.
I tu se verovatno ne slažem sa 95 posto foruma, meni je Evropa uvek pre usrane i nameštene domaće lige ( ako moram da biram).
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.550
Reaction score
10.857
FK Novi Pazar - FK Partizan

Novi Pazar je volšebno ušao u ligu kao deseti iz druge lige!? Zanimljivo, sezonu 2018-19 su završili na 14. mesu ali je umesto njih ispao Borac iz Čačka. Iako imaju jaka leđa (Rasim), po igračima su jedan od najslabijih timova u ligi. Tako da se sve osim sigurne pobede može smatrati lošim rezultatom (blago rečeno). . Dobra stvar je i to što neće biti publike.

Skor u poslednjih deset utakmica: pet pobeda Partizana, jedna Novog Pazara i četiri remija. Ovaj tim N. Pazara deluje dosta slabo, posebno u odbrani. Pisalo se ovih dana da će Sumin drugar Sise da potpiše za njih :D , ali to još uvek nije zvanično.
Kod nas bi trebalo da su svi spremni izuzev Lakčevića i Markovića. A neki mediji pišu da će se i Denis Stojković priključiti ekipi. O tome ćemo verovatno više saznati sutra na konferenciji Sava Miloševića.
To pravilo da se kupuje ulazak je izmisljeno iskljucivo zbog njih.
Sezonu pre su ispali i iz druge lige, ali su administrativnim putem vraceni.

Tim je kompletno nov i sastavljen za desetak dana.
Gledao sam ih protiv cigana i izgledaju tragicno. Celu utakmicu su stvorili jednu jedinu sansu i pogodili stativu. 80 minuta su se mucili da bukvalno predju centar. Izuzev zadnjih deset minuta nisu imali ni jedan jedini sut u okvir gola. Nisu imali korner, nisu imali ofsajd. 78-22 posed.

Sve osim lagane pobede protiv njih, posebno pred praznim stadionom koji je inace nezgodan zbog pritiska i gde smo se puno puta mucili, je ozbiljan skandal.

Sumin drugar je potpisao za Pazar i mislim da ce biti u timu protiv nas.
Tim je sastavljen od uglavnom drugoligaskih igraca i lokalaca, plus trojica mladih pozajmljenih iz Sarajeva i Zeljeznicara koji igraju u prvih 11.
Nemaju nikakav kvalitet i nisu uigrani, opasni mogu da budu eventualno iz prekida. Cuo sam da se decko sa brojem 24 odvaja kvalitetom ali je protiv zvezde igrao poluvreme i nije nista pokazao, zove se Resic i valjda je na pozajmici iz Sarajeva.
Zanimljivo je da i nas bivsi igrac Adem Ljajic trenira sa njima. Besiktas gleda da ga se oslobodi, verovatno bi nam mogao biti na radaru da tamo nema preozbiljan ugovor za nase uslove...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Problem je ono što trubim, ekipa mora da ima bolje reakcije posle završene akcije, izgubljene lopte, primera radi posle izbacivanja lopte od strane Asana iako je napravio grešku izbacivši je u sredinu, odbrana je morala da izađe brže i u liniji.

@PFChampion ovo mi je ostalo u nacrtima, samo nisam dovršio i postavio post... Odbrana je ili brže i u liniji trebala izaći ili da su pomerili kod svojih igrača, a oni su bili ni na nebu ni na zemlji, niti su izašli niti su čuvali igrače koje su trebali, na našoj levoj strani je bio igrač sam kao duh, dakle i kod njega se lopta mogla odbiti.
Napredak je u prvom poluvremenu imao zasluženo vođstvo, mali Stevanović je napravio dve kontre, ej 2 kontre. Protiv nekog Az-a to je siguran gol, od te dve šanse. I da stvar bude gora reakcija po izgubljenoj lopti mu je bila klaj klaj pokušaj da je uzme. Isto tako i kod gola jako loša reakcija svih igrača.
Miletić posle jednog šuta na gol Napretka se hvata za glavu i divi promašaju, a kontra je već uveliko na desnoj strani. Pa onda gleda u sudiju da li će svirati ofsajd špicu koji jeste bio u ofsajdu ali dolazi njegov igrač iz drugog plana sam kao duh, tu je sreće imao jer je odlično istrčao Popović.

Ovo im mogu oprostiti jer je prvo kolo igralo se po žegi, teške noge od priprema ali posle nekih 4, 5 kola takve stvari se ne smeju dešavati. Amaterski i ružno izgleda, to je odlika niželigaških ekipa.

Nama ide na ruku raspored koji je u prvih 5 kola lagan. Novi Pazar prvoligaška ekipa iz sredine tabele, 0:3 prognoziram.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.077
Reaction score
36.071
Ima dosta i do nas i naše glave i pristupa utakmici, t.j. uglavnom običaja da se prvo poluvreme otalja, da ne kažem ne igra, ali nekako i najveći antitalenti baš protiv nas nauče da igraju fudbal.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Pantić u novoj emisiji ozbiljno napljuvao Vučelića i Vazuru... I treba, kad ćute kao devojčice, a jedini koji diže glas je Vuletić.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top