Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
813
Reaction score
2.696
Локација
.
Klasicno namestanje za prodaju,daj Boze da ga ne upropaste kao i sijaset klinaca do sada.Sve obicno pocinje sa interesovanjem velikih klubova a zavrsava se za 4,5 godina kada se vrate u maticni klub ne bi li oporavili karijeru.Steta bi bilo zeznuti kvalitetnog klinca ali nazalost znamo kakve su ale na celu fk-a.

Od tih mladih talenata ce uspeti i uspe samo neko ko je bas veliki talenat ili onaj ko je normalan u glavi i ima zdravo razmisljanje i podrsku od porodice(primer zivkovic).

A ovi svi ostali odigraju par utakmica dobro odma se "uzvezde" novinari ih vec vide u realu. Pa naravno onda tu dodje i malo love devojke ovo ono i nema tu od fudbalercine nista. Zatim se proda u neki Celsi, Liverpul pa ode na neku pozaumicu u Belgiju,Holandiju i na kraju dodjemo do toga da se za 4-5 godina vrati kod nas. Na ozivljavanje karijere, a mi svi srecni..
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
813
Reaction score
2.696
Локација
.
Da
 
Последња измена од уредника:

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.158
Reaction score
4.287
Sve osim dva razlike sutra smatram neuspehom. Novi Pazar je možda i najslabija ekipa u ligi, jako je bitno što se igra bez publike, jer zna se kakva je atmosfera dole. Ja se uzdam sutra u Nemanju Kojića da zabiberi ciganšturama i da se odlepimo i onda tu razliku još više uvećamo do kraja prvenstva.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Vitez Koja povređen, neizvestan je njegov nastup sutra. Voleo bih da odigra, on zna kako se puni kuja.
Što se nas tiče, neka samo pobedimo i super, svaka pobeda na strani je dragocena.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Razmišljao sam o njemu, ali nije ostavio poseban trag u Partizanu, a još uvijek ni u karijeri. Doduše, nije se ni Ugljanin proslavio u Partizanu, ali je kroz karijeru ostavio dublji trag, i smatra se legendom pazarskog fudbala.

Možda je i moje razmišljanje pogrešno, ne znam.
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
564
Reaction score
743
Pa daj onda da igramo sa klincima
Ovo bi bila jedna opcija, ali bi onda uprava priznala da je nesposobna i imali bi problem da zadrže fotelje.

Kako da uzmemo titulu ako nismo dali sve od sebe na popunjavanju rupa? Valjda se prvo učini sve što je do tebe, pa ako ti uradiš sve, niko ti a neće reći.
Ovde se u potpunosti slažemo, ovo bi trebalo da radimo ako imamo mogućnosti. Moja poenta je bila da ne smemo uzimati kredit i time dovediti postojanje kluba u pitanje. Na to se odnosilo.
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.391
Reaction score
10.397
Локација
okupirana Srbija
Razmišljao sam o njemu, ali nije ostavio poseban trag u Partizanu, a još uvijek ni u karijeri. Doduše, nije se ni Ugljanin proslavio u Partizanu, ali je kroz karijeru ostavio dublji trag, i smatra se legendom pazarskog fudbala.

Možda je i moje razmišljanje pogrešno, ne znam.
Kakav crni Đerlek, zajebavam se.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.245
Reaction score
3.609
Kad već goveda iz uprave ostaju nijema na ono što nam se dešava, bez bilo kakve reakcije, Savo bi bar trebao da bude ratoborniji, da na pitanje novinara kako komentariše odluku trenera Radničkog, da odmara igrače protiv gurbeta, bude oštar i direktan, a ne da kaže da se ne miješa u posao drugih trenera.

Nije to posao, to je direktno upereno protiv Partizana, loša namjera, da se odvratnoj ciganskoj kurvi olakša put do titule, a mi treba i to da prećutimo i glumimo neku gospodu.

Jbt, kako mrzim tu pasivnost dok te neko otvoreno, očigledno, beskrupulozno i direktno sabotira.

Kad te već pitaju za mišljenje, jbt, napravi pritisak, digni malo buku, nemoj samo da stojiš sa strane i posmatraš kriminalne radnje koje su uperene protiv tvog kluba, tebe i tvojih igrača!
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Mislim da se bezveze nerviramo oko timova koji igraju protiv bakarnih ljudi. Da li će Radnički skinuti gaće u kombinovanom ili punom sastavu je totalno nebitno jer će svakako natrćiti guzicu.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ima li neko dobar stream za danas?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top