Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
810
Reaction score
2.660
Локација
.
Jeste, ali se sad igra bez publike tj. Navijaca,a upravo su oni cinili to gostovanje jos tezim. Medjutim sada kada se igra pred praznim tribinama i jos npz je usao u ligu tako kako je usao, mislim da ne bi trebalo predstavljati veci problem. Sve ispod dva gola razlike i primljenim golom smatram lose za danas.
 
Последња измена од уредника:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.450
Sve ispod tri boda je lose danas.....mislim da nemamo luksuz da u jednoj ovakvoj ligi ocekujemo od ekipe nesto vise od tri boda. Dobra igra ce doci, ova ekipa je pokazala da ume da igra odlican fudbal, ali pobede ne smeju da izostanu jer je ova ekipa pokazala da ume i da se opusti previse. Za ligu nam trebaju rezultati, pobede....a Evropa neka se divi nasoj lepoj igri i mi neka se radujemo boljem ucinku od proslogodisnjeg.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.230
Reaction score
17.915
Локација
Kej Republika
Pazar je prošle sezone bio 10ti i drugoj Ligi čini mi se.
Ajde samo ozbiljno o starta i nece biti problema.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Nisam pisao najavu meca, pretekao me kolega @Grncarija sa slicnom najavom...

Danas i ne treba da se postavlja pitanje oko pobede vec kojim rezultatom cemo ih dobiti.

Sve drugo osim toga bilo bi i vise nego razocaravajuce.

Da, ekipa koja je bila 10 (deseta) u Prvoj ligi Srbije prosle sezone. Igra se bez publike, koja tamo zna da bude neugodna i gde imamo los statisticki skor, otuda i jeste realno to prednost za nas sto nece biti gledalaca na tribinama. Igramo od 17h ali sreca pa ce danas vremenski uslovi biti podnosljivi jer nije toliko toplo i sparno. Dakle, nema nikakvih opravdanja za los rezultat - samo pobeda dolazi u obzir. Kako i na koji nacin - ne zanima me.

Kod nas sigurno nece biti Lakcevica (povreda), Lazara Markovica (gle cuda, povreda) i Banjaka (gle opet cuda, nisu jos stigli papiri za registraciju). Ostali su svi spremni i orni za jos jednu pobedu, nadam se, idemo na 2/2 od 38.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Neki dan nam je smetalo sunce, danas ce vjerovatno kisa i los teren. Ocekujem losu utakmicu generalno i par poteza Sadika koji ce da rese mec.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Dobar sastav, ali samo za ove prve dve utakmice... Od utakmice sa Javorom uvesti Banjaka i Lutovca.
 
Последња измена од уредника:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Pazar je prošle sezone bio 10ti i drugoj Ligi čini mi se.
Ne čini ti se, tako je...i zato:
Danas i ne treba da se postavlja pitanje oko pobede vec kojim rezultatom cemo ih dobiti.

Sve drugo osim toga bilo bi i vise nego razocaravajuce.
Dakle, nema nikakvih opravdanja za los rezultat - samo pobeda dolazi u obzir. Kako i na koji nacin - ne zanima me.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Иначе, наше несуђено појачање Сисе ће дебитовати за Нови Пазар, на позицији десног бека.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
'Ajd baš da vidimo može li naše krilo, koje sa nađe na toj strani, konačno da naiđe na beka kojeg može da probija bez problema - ili će naše nesuđeno pojačanje pokazati da je klasa iznad neke treće lige...pardon, desetog mesta druge lige...(u trenutku prekida prvenstva...)
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Po meni sunce je smesan izgovor za danasnje sportiste, koji su spremni malte ne ko profi vojnici. Dok blatnjavu njivu, jeste broblem za tim koji napada i koji zeli da igra fudbal, pogotovo ako naspram sebe ima mesarsku zadrugu, a ne fudbalski tim.

Ali slazem se da nema nikakvih opravdanja za los rezultat protiv NP.


Znaci nista od Lutovca, verovatno ni od pojacanje na desnom beku, osim ako neko ne kupi Miletica.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.789
Reaction score
7.557
Локација
25-i maj
Predosecam da ce Asano da postigne makar gol. Raduju me njegove dobre partije jer je lik pravi profesionalac,odgovoran u odbrani i dosta nam je ubrzao igru. Fali mu ubilacki instikt i mislim da se lose snalazi po Ling Long livadama. Treba da je Savo skapirao da on decko na desnu stranu ne moze. Moguce da je danasnja tekma za malog Ficu jedna od poslednjih,namestaju ga za prodaju u fazonu imaju malog Colica da zameni. Jedna lagana trojka danas da podignemo raspolozenje.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Mala ispravka, Novi Pazar nije završio prošlu sezonu kao 10, već kao 11. (3 mesta od zone ispadanja, valjda), na gol razliku sa Dinamom iz Vranja.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Kad može FSS da ga podigne iz donjeg dela ,,tablice,, Druge lige u Supernjiva ligu, možemo valjda i mi da ih ,,častimo,, za to jedno mesto više na toj istoj ,,tablici,,...nismo cicije za tolicno... :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top