Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Miloševiću moraš OSTAVKU da podneseš pošto se OVDE izgleda gleda samo da se pusti neki klinac i PRODA.
A što taj KLINAC DUEL NE MOŽE da izdrži, nikom ništa.
Koji Stevanović, Čolić?Šta oni mogu kad nemaju snage za ništa.
Još menjaš Sumu koji dade i namesti gol.Besmisleno ali zato igraju oba beka koji nisu ni za petu ligu.
Mora i uprava i trener napolje!!!
 

Уличар

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
124
Reaction score
453
Локација
Србија
Јебем им мајку свима, од управе и стручног штаба до ових пичкетина на терену, сто пута вам јебем матер! Срамите се, обрукали сте дрес и грб Партизана за сва времена. Шеста година заредом да ми улазимо у минус већ на старту шампионата. Моткама бих вас тукао за ово, у уста ли вас неспособна јебем!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.246
Reaction score
37.027
Da bi se neko zvao fudbalerom mora prvo osnovne elemente da nauči: prijem i pas prvom do sebe.

Ali, na stranu ove neznalice koje igraju, nisu krive što su tu.

Savo odlazi, uprava napolje!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.858
Reaction score
13.551
Idi Savo budi tvrdoglav negde drugde....dosta sam ti verovao ne mogu vise, nemas ti kicmu za ovo fudbalsko blato... Jedan je Celavi !

Nikakvu pouku covek izvukao nije......NIKAKVU - NIKAD...gura tvrdoglavo istu igru iako je procitan 100x do sada kao otvorena knjiga......
Pavlovic IN, Tatko OUT !? Iz 4 suta nam daju 3 gola ? Propast......totalno katastrofalni Partizan.....Miletic se raspada odavno ovo danas je neka kulminacija svega, Ostojic izgleda funkcionisao samo pored supertalenata kao sto su Milenkovic i Pavlovic.....a o upravi sta tek reci, a da nije receno.....cekaju transfere, boli njih kurcina nece ni trepnuti zbog ovog poraza....
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Partizan ima najgoru odbranu u celoj ovoj jadnoj ligi, NAJGORU !!!

Svi mars od Partizana !!! Uprava, Sava koji je skroz pogubio konce, ma svi !!!

Bruke i sramote jedne !!! Mi cemo da idemo na titulu... Cirkus bre !!!

Svako se sprda u ovoj ligi sa Partizanom, svako. Jebeni Novi Pazar, drugoligas, nas jebe ko mlade majmune.

Pa o cemu mi dalje da pricamo?

Sezona nije ni pocela a vec je zavrsena za nas.

Zavrsio sam sa upisima na ovoj temi do kraja ove sezone. Dajem svoju rec.

Ne treba mi da gubim zivce zbog ovih. Ne treba mi to u zivotu.

Pozdrav.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Kakva blamaza, izgubismo od tima koji je jedva skupio igrace u zadnjih 7 dana:clap

A mi pripreme kurac-palac, sacuvali kao tim koji je jedva bio drugi prosle sezone.

Pozdravili se sa titulom u drugom kolu ali mi je ovako lakse vec sam doduse napisao da je u petom kraj.

Od kad je Everton otisao mi smo se pozdravili sa defanzivom i odbranom, dve i po godine znaci. Zdjelar i ostala ekipa su cirkuzanti.

Sramota od golmana do Save Milosevica. Traziti ostavku je glupo ako nece doci Stanoje. Sve ostalo Vucicevi simpatizeri.
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
546
Reaction score
997
Nisam verovao da ce ono OPA OPA OPA sa klupe da mi nedostaje.
Ne prizivim ga nazad, al ova kurcobolja... au picku materinu
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Toliko alibi igraca. Imam toliko toga da kazem, a ustvari nemam nista realno. Reci cu jednu stvar , ja ovog Vitasa postujem, udara, skace, pas odlican, kiksara, nestabilan, ali je bre sve vreme u igri. Mi imamo igrace koje 86 posto utakmice nema ih nigde ni da pogrese ni da urade nesto pozitivno.


Nadam se da nam je ovo otreznjenje malo smo se igrali na pocetku , malo nadali, ali zelim nam da sacuvamo zivce , mi titulu ni Evropu videti necemo sa ovom upravom i ovim stanjem u drzavi.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Nek nas preuzme Curcic, ionako igramo ko Javor. Krpa, zakrpu...
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
najviše sam ljut na sebe jer sam dozvolio da se opet ponadam i poverujem u bilo sta sto je doslo od bilo koga iz fk Partizan
jedina veća govna od uprave su navijaci kojima je sve u redu i kod kojih nema razloga za brigu.
A znam, jedan kiks, sta je to, pobedimo narednih 36 i titula je nasa.
A to sto ce opet tralalatovici da vade kurceve ispred grobara to nema veze
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top