Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.267
Reaction score
18.282
Локација
Kej Republika
Ševkija Resić
Slika i prilika koji smo mi KURTON od ekipe i kluba!
Sama faca ove izdrkotine ti pokazuje na kom smo mi dnu! Kakav isprdak od ekipe ti da 3 gola i stvori jos 3 mrtve sanse?

Ne trebaju pojačanja Savo??? Imaš skockanu ekipu? Ulaze ti Ivanovic i Pavlović da reše!
Sad kad ti ne trebaju pojacanja, teraj se zajedno sa ovom gamadi iz loze!

Sad ce Savo OUT, Radovan IN.
I grcevita borba za 5to mesto.

Upravu ne pominjem, taj talog ne umem ni da opljunem, nemam prave reci! Njih mrzim koliko i sns, ne postoji veća mržnja u meni trenutno.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.209
Reaction score
33.457
Локација
vaginamandibularia
Napisati sada UBIJTE SE BUDALE bilo bi prejaka reakcija. Sacekajmo da se ohlade glave.
ipak danas svako igra fudbal, svako sem nas, naravno.
Inace jedva cekam da debituje banjak pa da tek tada pokazemo da i od ove odbrane moze gore.
Inace, da li je nas mladi golman, ukljucujuci i pripreme odbranio dva suta?
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.064
Reaction score
4.234
Локација
Humska 1
Kriminal.

Ne znam sta bih rekao... gde da pocnem, gde da zavrsim. Da napisem iskreno sta osecam i mislim, popio bih trajni ban.

Nama fali sve, od normalne uprave, preko pojacanja do muda i sampionskog mentaliteta.

Odbrana? Golman? Jebeni Pazar...

Lepo sam rekao pre neki dan sta ce da se desi. Posle svih ovih proslih sezona imao sam zelju bar do nekog kraja tamo da imamo neku aktivnu sansu za titulu ako nista drugo, da mi se ne smuce pre nego sto prvenstvo krene, a oni se pokake vec u drugom kolu.

I da, ne znam ko je odlucio da ovaj Sise nema mesta u ovakvom Partizanu.

I za kraj za goste pitanje: Da li je sada sve regularno? Sta bi, Rasim i "nasi" nas iznenadise? Al zato vas nisu, stedeli se valjda za ove ozbiljnije utakmice, kao sto ce i ovi veceras. Padose vam price u drugom
kolu vec u vodu, jebo vas doktor kolektivno.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.163
Reaction score
4.339
Ova uprava je od našeg kluba napravila mafijaško udruženje za trgovinu mladih igrača. Miloševiću, budu čovek, daj ostavku i vodi tog majmuna sa brnjicom što ti je vajni pomoćnik !!!!
Ostojić i Vitas katastrofa, pogotovo ovaj prvi, sram vas bilo !!! Znate šta je ovaj njihov golman za ovog našeg, Bufon lično. Ćelavi, potrošio si sve kredite, zaslužio si čist crveni !!! Ovaj Sise je igračina za naše " bekove"
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
573
Reaction score
797
Ja nikad goru ekipu Partizana nisam gledao. OVI BILI 8, mesto u 2 ligi. Komletna odbrana je horor. Pa kad ne moze VVV onda Savo znas sta treba. Ja ovakve igrace nikad nisam video. Kao da su svih 11 klonirani bugarin Asanov ili tako nesto. Dovode se neki s ulice igraci kao da su sa splava. Povraca mi se od svih.Ne vredi ovo vise da se gleda... Svemu dodje kraj pa i strpljenju.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.864
Reaction score
13.596
Sise nije prosao probu ? Imamo visak stranaca i visak dobrih bekova ? Dobro..... ma....osecao bih se kao budaletina kad bi ponovo poceo da pisem sta nam treba i ko nam ne treba od trenutnih igraca........boli nekog ona stvar za to svima njma je dobro u Partizanu ususkali se lepo. Jedino sto mogu da napisem od sada pa nadalje je:

Jedan je Celavi ! Niko ne moze ni vodu da mu nosi.....
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.252
Reaction score
3.716
Zbogom, Savo, da se ne ljubimo. Neverovatno kako ljudi iz ove generacije ne znaju šta će od sebe,malo bi da direktorisu, malo da budu treneri, malo da zidaju zgrade, ali sve pomalo, dok ne dosadi. A Savi dosadilo da bude trener.
 
Последња измена од уредника:

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
628
Reaction score
2.035
Tuzno i ruzno.
Savo sece jednom, dva puta, tri puta a ono kratko pa kratko iliti
Samo idiot radi istu stvar sto puta u ocekivanju da ce rezultat te radnje biti drugaciji
Oducise nas od fudbala
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.900
Reaction score
7.776
Nikad slabija odbrana
Miletic - vitas - ostojic - urosevic
Rad ili Metalac da gledam.

Savo vadi natka i sumu uvodi fudbalske analfabete Colica i Ivanovica. Pa colic i ivanovic nisu ni za Teleoptik, ne lice na sportiste.

Savo majstore :D:D:D:D:D:D:D
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.626
Reaction score
8.450
Локација
Македонија
Na sta smo mi spali i koliko su nas srozali sunce ti jebem.
Ali ne brinite sad ce ludi pantic da vam isprica jos neku insajdersku pricu kako su to radili glavati bilmez i matori udbas pa ce te saznati jos vise detalje. Postali smo kao reality show kakva sprdacina od kluba.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.002
Reaction score
11.797
Локација
JNA
Ukoliko bih sad krenuo da pisem sve sto oseam i sve sto hocu, dobio bih ban do kraja zivota. SAVO, PRE UTAKMICE DAJES IZJAVU KAKO SI IZVUKAO POUKE, KOJE POUKE SI TI IZVUKAO? Odbrana, kriminal, celavi i ostojic svaki put kad bi primili loptu, meni bi jeza kroz kicmu prosla. I pre neki dan sam pitao na forumu, Savo, kakve to kvalitete celavi ima da bi igrao fudbal koji forsiras? Vazura i Vucela, mamu vam jebem u picku onu nesposobnu i nezainteresovanu, terajte se iz kluba koliko danas, secikese i lopovi. A i ti Savo, nadam se da nisi ni usao u klupski autobus, a sa tobom ni ceo ovaj tim, ako mogu tako da ga nazovem, "tim".
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top