Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.116
Reaction score
5.463
Локација
Beograd
- igramo protiv silom ugurane ekipe koja je bila 10. prošle godine, sve osim 3-0 bi za mene bila blamaža i katastrofa a ne ovo
- od plzena smatram da ostojić fizički ne može više, svaka njemu čast za prošlu sezonu ali kad jedan Kolo Ture u 36.godini nije imao mesta kod Klopa nakon sezone gde je Liverpul ušao u finale LE, ne može ni ovaj ovde, prosto nema snage, brzine, kako god, kriv je za 3 od 4 gola kao što je neko napisao.
- gde je Lutovac, živ li je, slušamo mesecima kako će on biti novi bek jer može višak da napravi na boku, a višak je samo napravio umesto radijatora jer efikasno greje klupu
- Miletić mora na štopera
-
vraćaj Radišu slobodno jer danas od Popovića nisam video ama baš ništa što bi nagovestilo da bi mogao da bude efikasna zamena umesto Stojketa
- o Vitasu nemam komentar, osim stative sa 30 metara u finalu kupa nije pokazao ništa
- koja je funkcija Asana protiv bunkera?
- Miletić mora na štopera
- nisam ništa očekivao od Legije za siromašne, kapiram da Banjak nije spreman, Kalabe nema, ALI BRATE MILI, tu si za jebenu defanzivu a izgledamo milion puta gore, jebao te Javor i reprezentacija i tvoje znanje
- GDE SU PARE od LE, Kalabine prodaje, itd? Jel nisu potrebna pojačanja, pička vam materina u upravi?!
- da li ću ikad doživeti da izađemo sa dva špica
- bruka i sramota šta se radi Šćekiću
- kupuješ štopera koji nije spreman za početak sezone, kad nam je najbitnije da napravimo iskorak i budemo stabilni
- MILETIĆ MORA NA ŠTOPERA

nemam reči, da li ću ikada doživeti da kad povedemo ne primimo gol odmah ili se ne raspadnemo u odbrani

kurčina ogromna, a svima u upravi želim duge i bolne dane, još jedan kiks i što se mene tiče Savo je završio

MARŠ U PIZDU MATERINU!
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Jedino da idemo na stadion da isteramo ovu bagru od uprave, oni ovako zaseli, ima kešovine i nikad neće da odu.Verovatno su navijači krivi za ovolike neuspehe i što ih jebe lice sa poternice
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.000
Reaction score
11.773
Локација
JNA
I jos nesto. Od danas sam seme smatram bolesnikom, jer sam verovao da cemo ove sezone osvojini titulu sa ovim "timom" i verovao sam u Savu, ali Savo ko Boga te molim, idi covece, vise ne mogu da te gledam kako kao tele blenes pored aut linije. Danas covek se uhvatio za klupu za rezerve i gleda, jos su mu samo pivo i semenke falile.
Ps. Ne znam kako neko ovde i dalje pise da celavi mora na stopera, da, mora na stopera, ali u nekoj kineskoj drugoj ligi, u Partizanu ne.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Znamo da je nerealno da odu govna iz uprave. Savo mora otići, ali meni Miletić, Vitas i Ostojić ne bi smjeli prismrditi tetenu više, goni to u teleoptik. Urošević može ali kao zamjena. Ovo ako nije sabotaža, ja ne znam šta je.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Savi Miloševiću želim uspešnu borbu za 2. mesto. Nadam se da TSC, Čuka i Vojvodina neće biti pretežak zalogaj.

Čovek je pokazao zašto je mnogo bolji za funkcionera a ne za trenera - jer je mnogo bolji demagog nego stručnjak.

Ja ću čak i da čestitam pazarcima jer su odigrali pošteno i jako, jesu se valjali pred kraj, ali to nije uticalo na ishod. Bili su bolji što je najveća sramota Miloševića - čisto sumnjam da neko od pazaraca ima više od 2000 eura mesečno.

Savin jedini i ključni argument je što su mu alternative Vermez, Plavi, Ljubinko...

I na kraju, pričali su neki da bi se prošetali kroz ligu da nas ne sabotiraju?! Ne treba nama da nas bilo ko sabotira, loš trener je sasvim na mestu.

Uzdam se u sezonu 2021/22
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.885
Reaction score
7.728
Dobro, zar nismo bar malo profesionalni klub.
Neka neko izadje jasno i glasno da proceni da neko ne bi smeo da se krece po terenu.
Lazar Pavlovic fudbaler :D
Colic :D
Golman, Vitas, Ostjoic, Miletic :D

Ali Lazar Pavlovic i Colic su mi vrh :D
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Mnogo mi miran Savo,sto dalje implicira da mu je jasno da je bivsi.
Goli kurac igra.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.885
Reaction score
7.728
Nema sut,
Nema pas,
Spor do bola,
Ne moze da se odvoji od busena, pola sata mu treba da krene sa loptom,
Zatvori ga svaka dzukela iz JSL
Gospodo navijaci Partizana, pretstavljam vam 10ku Partizana :D :D :D
tmt_-PAVLOVIC-LAZAR-19882-0-min.JPG

nastavice se...
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Jedna utakmica nije problem, los dan, svasta nesto...Ali kad se takav dan desi toliko mnogo puta u toku jedne sezone ili par sezona, onda jebi ga...
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
kao i posle utakmice u KS, na prvu cu (dok ne izbledi)
Popovic - nista dete nije krivo! nista.
Ostojic - kriv za sva 3 gola.. losa anticipacija, los pas pa katastrofalan kiks. Ostoji ne zameram nista!
Vitas - kiks posle loseg pasa, neubedljiv, mislim da nema razlike da Scekic igra CB
Miletic - iz aviona se vidi da je citao internet, jebo ga internet! sve sto je mogao da zasere - zasro je, vreme je da ide, zbog njega, gde god!
Urosevic - nije dosao na tekmu.
Natho - igrac manje!
Zdjelar - bez Scekica - igrac manje! koliko gresaka u pasu to je tragedija!
Suma - na trenutke dobar, broj lopti koje je dobio od Natka i Zdjelara ZAJEDNO = JEDNA
Asano? - on je u svom svetu.. ne mogu da mu zamerim a nemam bas nista da ga pohvalim osim trke kog gola.
Stevanovic Pavlovic - deca, ne uzimam ih u usta.
Dzordz? jos je tu?

Cise? mi smo tog igraca prosledili kao sta? nedovoljno talentovanog? koliko je duela izgubio sa nasim napadom danas - jedan! koliko ga je puta urosevic probio - nula, ivanovic - nula.

Djumi vrati se.

Napred Partizan
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ja i dalje ne verujem da je on zamenio Sumu i Natka i to na 1:1 i 2:2 mislim.
Šta si očekivao, da Ivanović čudo napravi?Pa oni jedini pas mogu da podele, Suma da predribla nekog.U kom si ti filmu čoveče.
Ovaj mali što ga puštaš drugo poluvreme da igra, on još mora u omladincima da igra, pravi samo faulove u napad.
Juče potpisasmo dečka, dobar igrač, nema ga u sastav.
Ostojić 5 minuta vezuje pertle čovek.Miletić ne može duel da dobije, kad ima loptu ne zna šta će.Pusti Lutovca nek igra.
Ajde, ostavke svi.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Očajno izdanje po očajnom terenu.
Ovi su bili 10 u drugoj ligi i kupili mesto !!!

Svima bi smanjio plate na 3 meseca za 50%.
Uzeli smo 10 mil € , sta smo i koliko uložili.
Klupe nemamo, špica nemamo, bekove nemamo, štoperi kao da nikad nisu igrali fudbal.

Odavno se nisam ovako iznervirao, hmmm od kupa u Nišu..
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.423
Локација
Beograd
Nemamo golmana, nemamo odbranu, nemamo sredinu, nemamo napad.
A nemamo ni trenera.
Savo, davali smo ti kredit dve sezone za treću ne možemo!

Zašto sam vas odmah psovao javno na Forumu, još na poluvremenu Kruševca? Pa zato što nas nije jebao samo onaj ko se žurio na voz, i opet ste tamo počeli isto...i onda posle kao preokrenete i mislite da ste neko.
I onda vas danas opet jebe poluamatrski tim, iz donjeg dela tabele Druge lige?! Ej bre! Vodili su na poluvremenu! Preokrenuli su naše vođstvo u svoju pobedu! 11 puta nam šutnuli na gol! Poluamaterski tim, ej bre?!
Pa šta bi vam radio neko iz vrha Druge lige?! Metalac, Zlatibor? Kol'ko bi nas naguzio Grafičar da je hteo da uđe u Prvu ligu?

Pa kako ćete da igrate protiv zvezde, TSCa, Čukaričkog, Radničkog, Vojvodine?! Ah, da možda dobro odigrate derbi...i u Evropi...ako u tu Evropu uopšte uđemo...i ove godine, i sledećih...

Pa sram vas bilo! Svi peške iz Novog Pazara kući! Jebalo vas 100 miliona evra koliko vrede naši fudbaleri! Videli smo danas koliko vrede.
 

Grobarcina94

Početnik
Учлањен(а)
23.09.2019
Порука
13
Reaction score
25
Локација
Novi Sad
Tri komada od ekipe koja je prošlu sezonu završila na 10. mestu u drugoj ligi? Ništa više ne bih komentarisao...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top