Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Просто и једноставно оволико лошу екипу нисмо имали никада! Лично највише ме боли све у вези са Партизаном што не постоји начин да се било шта промени. Све су окупирали, свеее! ФК, КК, ВК ма све у шта смо се клели, и за шта смо живели! Трибина нам је постала СНС формација! Не постоји начин да се било шта промени. Још на све то она два ретарда Пантић и Тегелтија воде неки свој приватно-интересни рат! Јебена хаварија! Не постоји реч којом би описао своје емотивно стање! Неко безнађе, који ли је курац не знам!
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.002
Reaction score
11.797
Локација
JNA
Jel vi shvatate kolko smo mi amaterski klub? Da, ovi preko brda kradu kao niko, ali su 100x ozbiljniji od nas. Pa nama brani dete, EJ DETE, nemamo golmana. Desnog beka nam igra NEMANJA MILETIC, a startnog stopera covek od 37 GODINA. Desno krilo nam igra takodje dete, kojeg je Savo uporedio sa Hazardom :D i rekao da vredi preko 15 miliona dinara, pardon, evra.

MARS NAPOLJE IZ KLUBA, SVI!
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Razmere ovog skandala je tesko i opisati.

Gde su ljudi koji redovno hvale "fudbal" koji igra Savov Partizan i nalaze opravdanje u sudijama?!

Odrao ga je covek koji nikad nije trenirao ni drugoligaski tim. NIJE TRENIRAO NI DRUGOLIGASKI TIM!
Josanica, Ibar Rozaje, Sloga Sjenica, Polimlje iz Prijepolja... to mu je trenerska karijera. Milosevic je pocetnik, koji je na klupu dosao lizuci ono po cemu je pljuvao. To pricam evo vec dve godine. Da ima trun obraza posle ovoga ne bi seo vise na klupu ikada.

Retko ko od ovih igraca Pazara je ikad igrao super ligu. Jako malo njih. Ovo je sve sklepano za 10 dana, protiv cigana nisu mogli centar da predju alo!! Amateri koji igraju za radnicke plate bre!

Verovatno su Vucela i Vazura jedina dva coveka u univerzumu koja ne vide da nam u odbrani igraju klasicni amateri. Vitas nije profesionalni fudbaler. Ostojic je prestar za ozbiljan fudbal, nikad nije ni bio klasa i ni kad su ga dovodili nisu ga dovodili za prvi tim. Celavog smo morali da prodamo, cascava nas prisustvom redovno.
Za ovo stvorenje koje igra na nasoj levoj strani je stvarno vise bezveze i trositi reci. Ja ne verujem da postoje ljudi koji misle da od njega ne postoji bolji domaci levi bek. Decko ne zna gde se nalazi. Sastavi nekoliko dobrih utakmica i onda neki poluinvalid sa seljackom frizuricom dodje i izgleda kao Ronaldo prema njemu. Nekakav Tomic koga su ovi doveli za manje para nego sto bi uzeo na bausteli u Frankfurtu mu svaki drugi napad prolazi po toj strani kao da ovaj ne postoji.

Jedini koji iole lici na fudbalera u ovom timu Pazara je upravo Sise koji je tacno izmislio fudbal za ove super placene amatere u nasoj odbrani.
Tako je to kad dovedes Vitasa koji ne moze da bude ni na klupi Irtisa, ni na klupi!! I onda jos govoris da si prezadovoljan.
Prezadovoljni smo i mi borbom za kup od oktobra svake godine.

NAPOLJE BAGRO!!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.900
Reaction score
7.778
Primamo 3 komada od Novog Pazara (a lagano smo mogli 5 jer su ispromasivali zicere)

Ekspert za defanzivu u Partizanu (i verovatna zamena Milosevicu) :D:D
Rale Curcic
cvcJKnkzT_Y7Y4ASH4vRtx8hItqOgDsWOiOwiDza0qYPVz7iZ7sCQqGd0GJRavFkGfAmsG-UPRz8wuYOjRHOzut9Jst_W8TqM46JJrgjgW-C6wMMyC9LYAAxkFQ
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ovde ljudi ozbiljno misle da nam nedostaje Šćekić u igri.To bi još veći haos bio, prvo što mora Suma na klupu ili Natko, drugo što nema ko da prenese loptu, odigra pas.Možete vi da pišete šta želite ali nama treba pojačanje na toj poziciji a nikako igrač kojeg imamo i znamo mu mogućnosti.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.209
Reaction score
33.458
Локација
vaginamandibularia

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Nesto se dogadja na realciji ekipa-trener. Ne znam sta je u pitanju ali ocigledno da je sranje koje se nece popraviti. Vrlo moguce je i to da uprava utice na odnose na toj relaciji. Zex se izlanu u emisiji da Savo putuje odvojeno od ekipe, i kad je pitao nekog gdje je, rekli su mu ne zna se u kojem je autu. Neke vrlo lose stvari su se desile, ovaj poraz i kompletna nasa igra u prva dva kola je odraz tih desavanja.

Rjesenje postoji i vrlo je jednostavno, ali nije izvodljivo jer imamo posla sa nevidjem fekalijama u upravi kluba.

1. Uprava da podnese ostavku.

2. Trener da podnese ostavku.

3. Odredjeni broj igraca da se makne iz tima (pozajmica, transfer, ispisnica)

4. Novi trener, odredjeni broj pojacanja( golaman, cetiri igraca u odbrani, pa sve ostalo)
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.308
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Izbegavam ove komentare pod afektom pa ne bih iskomentarisao utakmicu nego teleoptik.
Meni su svi ovi naši veznjaci ko da ih isti kurac pravi.
Da se razumemo tu ubrajam čak i Stevanovića koji će verovatno nešto uraditi od sebe.
Kao kad igrači s malog fudbala dođu na veliki.
Mali, nikakvi, ušminkani, ručice koje vire iz onog dresa ko da je 2 broja veći, za šut nemaju snage, spori, pas može na 5 metara, centaršut može al ne iz trka, šut može al da je sam, dribling može al da nema kontakta, kao kompletni fudbaleri ali ništa ni prosečno.
I to je tako godinama dogodi se neki izuzetak al pazi sad to većinom nisu vezisti nego tipa Jovetić, Mitrović, Pavlović, Milenković, desi se i da neki napravi nekakvu karijeru ko tipa Ljajić, ali i on mi je sav takav nikakav samo je malo jači i brži.
I aj da mi imamo neku Barselonu sa Pepom, pa da je tu sistem pa njima kad uleti Pedro onda iz Barselone 2 izgleda ko novi Mesi, i onda samo u sistemu menjamo jednog kilavka drugim.
Mislim kapiram da su to deca i da moraju da igraju zbog ovog pravila al jebem mu nek se bar malo razlikuju.
Ja ne znam dal oni tamo nad njima neke genetske eksperimente prave, al red bi bio da izađe neki brz ili viši, jači , s boljim šutem šta god...
 
Последња измена:

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.911
Reaction score
4.213
ma ljudi ne treba savo da ode kako ne shvatate

ja ne bi voleo da da ostavku... sta bi to promenilo ?!
isla bi prica reset u partizanu ?
promena u partizanu ?
losi rezultati dosli glave ?

ljudi, dok su ova govna u upravi sve promene su kozmeticke i ne bitne !!!
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
I mene cudi ovoliko pljuvanje. Kao iznenadjeni smo. Ne znam da li su dva coveka proteklih meseci napisala kriticki komentar za Milosevica, iako covek nema apsolutno nikakve kvalifikacije za trenera Partizana. Ista stvar nas ceka u kosarci sa Scepanovicem. Prodali su stopera za 10 miliona, nisu mogli da daju milion za zamenu. Dva meseca citamo od krmka licitiranje sa cenom Sadika i Stevanovica, nije jednom recju pomenuo igru tima, moguce pojacanje, marketinske planove, bilo sta vezano za progres Partizana. Samo da se tim jos vise oslabi i u dzepove strpaju milioni.

I kao sad vredjamo tu igrace i Milosevica. Ko da su oni krivi sto su tu gde su. Krivci su u upravi i na juznoj tribini. Ja bih banovao svakog ko kaze ruznu rec za Milosevica ili igrace.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.299
Reaction score
15.352
Локација
U pizdi materini
Ja koliko znam i Savo Milošević je više puta naglasio da je zadovoljan ekipom.
Isti je to kurac.
Mi smo ovako gubili i sa štoperom od 10 miliona, bez njega će biti ko zna šta.
Samo nek nastave veliki Partizanovci da drkaju na Vuletićeve urbane fore i ultra-psiho-bolesnika Pantića
Jedna pobeda u derbiju će nadoknaditi sve ovakve blamaže koje slede, zar ne?
oćže kurac
banujte me
a mogli biste i svakog ko u bilo kakvom pozitivnom kontektstu spomene vuletića i slične izgovore za Partizanovce.
vazuru namerno preskačem jer se sve već zna

Sve to jeste zato i kažem VVV pa ostali ovako ako Savo bude čovek jednom u životu pa sam ode ovi će postaviti isto nekog ko će da hvali upravu i bude 'zadovoljan' timom jer u suprotnom ne bi ni bio trener FKP.

Znači prvo uprava pa ostatak inače eto Ćurčića za trenera.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Može li neko da izvadi sve kikseve Save Miloševića od dolaska?

Načuo sam da je loša atmosfera u timu, ali nisam verovao. Sad ne znam, možda i jeste.

Cigani, sramota ste, jedino vi ne možete da pobedite Partizan. Bednici.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top