Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Mali, nikakvi, ušminkani, ručice koje vire iz onog dresa ko da je 2 broja veći, za šut nemaju snage, spori, pas može na 5 metara, centaršut može al ne iz trka, šut može al da je sam, dribling može al da nema kontakta, kao kompletni fudbaleri ali ništa ni prosečno.
Izgleda uopšte teretana nije dio kondicionog treninga i priprema kod nas, kao tehnika je bitna, a onda kad odu u jači klub provedu prvih par mjeseci van igre, dok ne ojačaju malo. Hrana, teretana, hrana, teretana. Onda dobiješ malo žilavijeg i jačeg igrača.
 

djiu

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
424
Reaction score
380
Ko je sumnjao da je janje iz Janjine kraj Bjeljine saucesnik isto koliko i debela tompus brigada sada su mu sve dileme otklonjene!
I sta rece covek i ostade ziv,ne trebaju mu pojacanja...pa kao da ih on iz svog dzepa placa!
Ludilo mi je dostiglo vrhunac kad sam video Dzordza,pa taj ni šajkače na Kalisu ne bi mogao da prodaje,nema kvalifikacije ni za to ali jos manje za fudbal. Serem i ja...svi su isti
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.462
Локација
Beograd
Zasto imam osjecaj da sam ovo gledao prethodnih sezona. Da li je sve u redu sa mnom? Cemu da se nadam? Tituli?
Kako kaze onaj u Karauli, hteo bih i ja da jebem Vesnu Zmijanac.
Pa, šta reći...nije nam prvi put...kako je neko pametan negde napisao, Partizan je klub agonije i euforije, crn i beo...ovo danas je bila agonija, a doćiće i euforija...1/0/1/38 (pobeda, nerešene, porazi,broj utakmica) - ima još da se igra... Titula je naša. :D
 

sasaqk33

Početnik
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
43
Reaction score
163
22 igraca iz danasnjeg protokola:

41 Popovic A. (G)
72 Urosevic S.
73 Miletic N.
16 Zdjelar S.
23 Ostojic B.
15 Vitas U.
6 Natcho B.
11 Asano T.
80 Stevanovic F.
20 Soumah S.
9 Sadiq U.

31 Brezancic R.
70 Colic N.
18 Ivanovic D.
77 Jovic N.
97 Lutovac A.
91 Matic B.
10 Pavlovic L.
19 Scekic A.
99 Smiljanic M.
88 Stojkovic V. (G)
5 Vujacic I.

Posle danasnje utakmice (napokon shvatih, jer sam stvarno mislio da tu ima nekog materijala), zaista ne vjerujem ni da u ovih gornjih jedanaest ima "sampionskih" igraca, a sta tek reci za donjih jedanaest....
Sa klupe ne mozes pojacati ni odbranu, ni vezu ni napad (ni na 10 minuta)... Tuga.. Kak'i qrac titula...
Moram da smirujem starog na poluvremenu i na kraju svake utakmice, pa posle sat vremena ja popizdim... I svaki put isto... Danas mu rekoh, zavrsio sam za ovu sezonu, o'ladi malo i ti, cuvajmo zdravlje, ne vrijedi.
 

Free Partizan

Početnik
Учлањен(а)
07.11.2019
Порука
86
Reaction score
284
Локација
Republika Srpska
,, Kapital Partizana je Savo Milošević,, to je rekao Duško Vujošević. Znači, on mora ostati ovu sezonu najmanje.

Sada praviti neke velike smjene i rezove, mislim da nam ne bi donijelo ništa dobro.

Malo sam razočaran i u vas forumaše , iskreno. Mnogo se pljuju igrači i osporavaju njihovi kvaliteti, kakvi takvi. Prve sezone se pljuvao Suma, posle izglasan za najboljeg u sezoni. Pljuvao se Sadik. Pljuvao se neki dan i Vitas, i još pre toga ne znam zbog čega. I uvijek tako čini mi se neko se uzme na zub. Nekako mi to nije baš, ne znam. Isto kao one galmadžije u kafani, nikad to nisam volio. E tako slično i ovde, odmah ,,nema pojma,,. Nije lako biti fudbaler Partizana, veliki je tu pritisak. Malo razumijevanja i podrške za igrače. Možda baš sad to im treba, da jednom odigramo i mi svoju ulogu kako treba. Nismo mi ni uprava ni treneri ni igrači, nego samo treba da volimo Partizan, i da se radujemo kada pobijedi, i da tugujemo naravno kada izgubi. Znaci da podrzavamo naš tim i kada je dobro i kada nije, tada pogotovo!!!

I nije još gotovo ...

Sezona je tek počela...

Ja vjerujem!
 
  • Like
Reactions: Zex

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Ako se po jutru dan poznaje, mi smo ga ugasili. Nema ovdje sreće. Ne odustajem nikada, ali ovdje se toliko loseg ponavlja, da nema sanse da se ne ponovi jos gore.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.064
Reaction score
4.234
Локација
Humska 1
Veceras jedino vredno pomena su ovoliki upisi na forumu... u jednom momentu nisam ni na forum mogao uci. Ima nas, zivi smo!

Savo da razmislja o daljem radu u Partizanu jedino ako misli pod "bice price narednih dana" da stisne upravu i trazi igrace ili da u suprotnom napusta klupu. Svaka druga prica je ispricana... Ja to Savo od tebe smem da ocekujem, jer si fudbalski pismen covek i moras da vidis isto sto i mi. Proletos te gledam na onom mecu sa teniserima kako primas loptu i dajes je i ti takav zelis bilo koga nas ovde da ubedis da mi imamo golmana? Da imamo odbranu? Nemoj da se zajebavamo...
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Samo da podsetim -

Dakle isto ovo smeće koje je zaselo na čelo uprave je oteralo Nikolića koji je imao kikseve nakon što su mu prodali Škuletića i Lazovića iako je tada imao +6

Od tada samo Nikolić uzme titulu a oni gube titulu svakog septembra. A onda drže mutavog Djukića 1.5 godinu da nas vrati 5 godina unazad.

Uprava napolje, Savo odlazi!

 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.262
Reaction score
6.951
Trener pazaraca vristi, trci, komanduje, pretrcao vise od svih nasih veznjaka, sa druge strane Savo drzi vrh malog prsta u ustima i zacudjeno gleda kako Ivanovic ne zna osnovu fudbalske igre, prijem i predaju lopte. Prije toga ga je uveo umjesto covjeka koji je postigao i namjestio gol. Da li forsira Ivanovica da se neko mozda zajebe da ga kupi, pa se onda nada pojacanju, ja drugog objasnjenja nemam. Liku se odbila lopta od noge, kao da je jebeni stub ulicne rasvjete.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.738
Reaction score
11.302
Локација
.
To je to, ista stvar mi je pala na pamet. Svi svileni, mekani, sprint i remplovanje ne znaju sta je, ali zato znaju da gnjave i pipkaju loptu 15x pre nego sto je dodaju...

Pa ja o tome pričam godinama na ovom forumu dok me fudbalski stručnjaci ubeđuju da nisam normalan. Pravimo igrače koji nemaju poziciju nit su krila, nit ofanzivni vezni nit špicevi.

Za ovu sramotu danas nemam reči, posle dugo vremena sam bez teksta da ne znam šta da kažem, mislim, napišem... Nikad nismo imali sportsku stranu kluba sa manjim IQ.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.462
Локација
Beograd
Malo sam razočaran i u vas forumaše , iskreno. Mnogo se pljuju igrači i osporavaju njihovi kvaliteti, kakvi takvi.

Psovanje i pljuvanje je normalna reakcija kada su ljudi pod adrenalinom i ,,vruće glave,,...problem je što i kad se ohladiš ti isto vidiš da ti naši fudbaleri koje ,,uzimamo na zub,, malo malo pa ,,kiksiraju,, - što onda znači da nemaju kvalitet za Partizan - nije problem izgubiti ponekad, nije problem ne osvojiti titulu ako drugi sve nameste i za sledećih 10 godina... Ali, problem je što smo tako loši da nema potrebe ni da nameštaju...

Mogu da razumem da nas pobedi TSC, Čukarički...tako neko, ali da te pobedi Novi Pazar koji je jedva skrpio tim...ej bre pa mi im dali beka pre, lupam, 7 dana...pa se čovek ,uigrao, - a ovi naši sve neke pripreme, merenja, statistike, neke naučne baze, a rezultati svega toga kakve bi postigao bilo ko od ljudi sa Foruma da je na klupi Partizana...

Gledam kako mi primamo golove naši fudbaleri svi se postave tako da niko ne ide na šut onoga što nama daje gol...pa ja sa mojim iskustvom seoskog fudbala najniže lige, pa znam da mora da se igra i ,,gine,, za svaku loptu, i ide na svaku loptu, a ne da se gleda šta neko drugi radi (protivnik) ili šta neko drugi ne radi (naši)...nigde nas nema na terenu...100 ničijih lopti po pravilu ne završe kod nas...šetamo se...ne znamo...smešni smo...jadni...

Naši misle o milionima i ugovorima, a svako ko igra protiv nas u Njiva ligi, zna da mu je JEDINA šansa za bilo kakvim ugovorom - da se pokaže protiv Partizana i - ljudi ginu, a naši gledaju...taj Sumin drugar, bek NP, on se bori da ima ugovor, platu, da ima šta da jede, i on i njegova porodica, pa normalno da će da ,,gine,, jer mu od toga život zavisi! A naši će da se šetaju, jer, izgubio, dobio...zabole ga...
E pa onda se postavlja pitanje, a zašto je taj što se ,,šeta,, u Partizanu, a onaj koji ,,gine,, nije?!

Je l’ dobro sto se ja vise ne nerviram uopste?
Prezimenjače, ako možeš sebi da opipaš puls i imaš disanje, sve je u redu...a ako su ti simptomi drugačiji, možda bi ipak trebao da posetiš doktora, ili on tebe...za svaki slučaj... : )
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Današnja utakmica u Novom Pazaru nije bila fudbalska utakmica već stadijumi kroz koje prolaze narkomani, u ovom slučaju navijači Partizana, pošto smo navučeni na ovaj klub. Ništa se ne dešava, pa nas spuca u čelo gol protivnika, borimo se pa nas probije na lepo, milina i na kraju kriziranje i koma!

Mislio sam da pišem nešto o logistici, Upravi, prenosu AreneSport ali današnji pokušaji igranja fudbala od strane naših fudbalera ne dozvoljavaju mi da neko drugi bude maska za sraman poraz u Pazaru. Imali smo mi glupih i teških poraza ranijih godina ali ovakvu nedisciplinu skoro nisam video od naših igrača. Kada na sve to i trener pravi pogrešne izmene onda se poraz nije mogao izbeći. Igrači Novog Pazara slave pobedu ali treba da pruže ruku našim momcima jer sve što su uspeli smo im mi omogućili. Greške koje su se ređale jedna za drugom, naročito u drugom poluvremenu, samo su unosile dodatnu nesigurnost među našim igračima i na kraju je delovalo kao da niko ne želi da lopta završi kod njega, valjda plašeći se greške. Nije tako delovalo početkom utakmice...

Partizan je krenuo jako. Već u drugom minutu Sadiq je šutirao ali danas odlični Drobnjak izbija loptu u prvi korner na utakmici. Dva minuta kasnije ponovo je Sadiq šutirao, ovoga puta pravo u golmana. U 8. minutu Asano je prošao po desnoj strani ali je poslao jaku loptu u šesnaesterac i solidna šansa je propala. Stevanović je ubrzo zatim šutirao, ponovo dobro postaljen Drobnjak. U 13. minutu dobra šansa za Partizan, Natho je izveo slobodnjak a Sise glavom skida loptu ispred našeg špica i malo je falilo da postigne autogol ali je ponovo sve dobro pratio golman domaćih. U 18. minutu je Natho ponovo izveo slobodnjak posle faula nad Asanom. Ovoga puta je šutirao direktno, njegova pozicija. Dobili smo samo korner. Korneri su nam očigledno velika boljka. Više nam prave probleme nego što ih koristimo. Tako je bilo u Kruševcu, tako je bilo i danas. Svako izbijanje iz šesnaesterca je potencijalna kontra za protivnika. U 18. minutu je tako usledila brza transformacija Pazaraca i ogromna šansa, koja bi bila krunisana pogotkom da su se iskusniji i bolji igrači našli u toj prilici. Bio je to prvi pokazatelj da nešto sa odbranom danas ne štima. Nije dugo trebalo domaćinu da dekoncentraciju crno-belih iskoristi i povede. Asano je očajno reagovao na centru na izbijenu loptu posle kornera (dva uzastopna), kreće kontra i neformirana odbrana Partizana kasni, ali ipak uspeva da gotovo uzme loptu u posed kada Zdjelar pravi neshvatljiv faul za penal koji je u rangu onog Miljkovićevog penala, ako nije i nenormalniji. Šta li je mislio on u toj situaciji živo me zanima. Popović čita Nedeljkovića ali ne uspeva, 1:0 za Novi Pazar. Da li je bio ofsajd pre penala, može da se diskutuje, ali posle svega danas viđenog... ofsajd je najmanji problem. U 25. minutu Zdjelar ponovo greši na centru, direktno u noge njima i kontra, ali sreća neuspešna. Minut kasnije dobra šansa za Partizan. Konačno dobro izveden korner ali udarac glavom Vitasa ponovo brani Drobnjak. Samo novi korner. U prvom poluvremenu Partizan je izveo 11 kornera, Pazar samo 1. To su sve šanse, prekidi, a jedino je ovaj udarac glavom Vitasa bila prilika. Premalo koristimo te prilike, plus kao što sam napisao, ne snalazimo se sa izbijenim loptama. Nižu se greške, Urošević slab, ne učestvuje previše (danas totalno van ritma), Vitas na centru greši i dobija karton u 36. minutu, Zdjelar u 41. minutu opet pravi veliku grešku i navlači Vitasa na faul koji je bio na granici za karton, ništa dobro sve do poslednjeg trenutka prvog poluvremena kada je Suma odlično proigrao ˝devetku˝ Partizana ali opet samo korner za kraj prvog poluvremena.

Naravno, bio sam ubeđen u preokret jer nisam verovao da domaći mogu izdržati, nešto će se i kod nas promeniti, ali... Čolić ulazi umesto Stevanovića. OK, idemo Savo u preokret sa njim, kao u Kruševcu samo što je tamo bio izbor broj dva. Već u 52. minutu Čolić je učestvovao u akciji sa Asanom ali sve se završilo novim udarcem iz ugla. Minut kasnije probao je Urošević iz slobodnjaka. A onda dve velike šanse za Pazarce, u 56. i 57. minutu kada smo skupo mogli platiti nesporazum golmana Popovića i Miletića. Mora kazna, logično je bilo! SUMA 1:1, 59. minut. Prošao je Čolić po desnoj strani, ubacio brzu loptu kroz šesnaesterac, Asano traljavo jednom, pa opet, Suma jednom pa opet, GOOOOL!!! Idemo da ih zgazimo! Odmah je Partizan uzeo loptu i krenuo preko Sadiq-a, opet korner. Više i ne gledam da li ćemo dati gol iz prekida već pratim kako su naši postavljeni za odbranu. 63. minut, nova greška potpuno indisponirane zadnje linije crno-belim. Ostojić šalje lošu loptu ka Vitasu koji još gore reaguje, sledi kontra, 1 na 1 sa Popovićem i sreća nas je pogledala jer je lopta otišla tik pored gola. Ajmo još jedna kazna! Igrao se 70. minut kada je Suma povukao kontru i maestralno proigrao Asana i Japanac donosi preokret, 1:2!!! Savo vrši izmenu, izlazi Natho koji ne znam da li je bukvalno imao kontakt sa loptom u drugom poluvremenu. Ulazi Pavlović iako se možda očekivao Šćekić. Aha, neće da se brani, hoćemo još jedan gol, valjda. Ali umesto trećeg gola i sigurne pobede kreće raspad, potpuni raspad već raštimovanog Partizana. Vodili smo ali se nismo smirili već smo nastavili sa nesigurnošću. Sise je probao na Zlatiboru sa nama, ali je potpisao za Novi Pazar tek pre neki dan a danas nas je uništio. U odbrani je bio odličan sve vreme a onda je u 73. minutu asistirao za 2:2. Perić je bio potpuno sam u šesnaestercu i pored toga što je ne baš sjajno šutirao doneo je svom timu izjednačenje. Ostojić kasni, Popoviću ispod ruke... Onda Savo pravi novu izmenu, izlazi Suma a ulazi Ivanović. Neshvatljivo potpuno, ne zna se šta je nenormalnije, da li izlazak Sume ili ulazak Ivanovića. Sa njim preokrećemo opet, isto sve? OK, to je taj tim, ne treba pojačanja, imamo džokere, bez brige. I dok sam ja još razmišljao o ovoj izmeni, domaći su poveli sa 3:2. Nova greška Ostojića, jeste nezgodno lopta odskočila ali na terenu su 78. minuta, valjda znaš koliko moraš jako i kako da je šutneš. Očajna lopta, konfuzija i na kraju autogol Miletića. Rešio je Savo sve zaslužne za preokret da izvede pa je tako Asano napustio teren u 85. minutu, ušao je Matić. Miletić minut kasnije iz nemoći dobija žuti kartom. Moram priznati da sam se nadao da će dobiti crveni zbog udaranja/guranja protivnika, samo da bih nekog drugog video na desnoj strani u sledećem kolu. Pazar više željam četvrtog gola nego mi izjednačenja. 90. minut šut, 91. minut Zdjelar i Vitas prave haos, kontra domaćih 3 na 1, spasli smo se. 93. minut Pavlović potpuno nerezonski i očajno šutira sa velike udaljenosti i pravo u protivnika i pravi kontru i opet su domaći došli samo do kornera. 95. minut – kraj, hvala Bogu!

Gledali smo mi svakakva izdanja Partizana ali ovakav očaj odbrambene linije a tu ubacujem i zadnje vezne skoro nisam gledao. Dakle 6 igrača nije bilo na utakmici, nisu doputovali. Toliko loših poteza za 90. minuta skoro nije viđeno. Što je najgore, mi smo imali šanse, čak smo i preokrenuli ali pomračenje uma kod pojedinaca, na čelu sa Miloševićem, nas je koštalo ove bruke. Da je ovo normalna liga ne bi ovo bilo strašno, poraz ko poraz. Ali da te polupa klub koji je ko zna kako uopšte upao u SuperLigu to ne mogu da shvatim. OK bi i to bilo ali ja ću se usuditi i reći da Novi Pazar nema pojma, sami smo se pobedili, sve što su uradili smo im mi omogućili. Da li Savo nešto izmenama želi da nam poruči? Možda želi nešto Vazuri i Vučeliću da poruči? Savo, trenutno ne možeš ništa da poručiš nikome jer si pre 10-ak dana rekao da je to to. Pardon, poruči nešto ovima što su danas igrali za tebe, za nas, za Partizan. I jeste, ovo je tim od prošle sezone, sa kojim ništa nismo osvojili. Čekaj, pa ako hoćemo nešto da osvojimo onda moramo imati bolji tim? NE, Savo Milošević kaže da je ovaj tim ono što mu treba, duže su na okupu, znaju se, lakše će lopta da ide, biće sve super. Koliko super funkcioniše ovaj sastav najbolje nam je pokazao Novi Pazar. Ne zna se ko je više od naših igrača danas igrao protiv Partizana, uigrani su sačuvaj me Bože!

Ako Napredak nije bio dovoljan pokazatelj šta sve ne valja kod nas i da su pojačanja NEOPHODNA, današnja utakmica i blamaža u Novom Pazaru su poslednji trenutak da se nešto HITNO uradi. A znate šta će uraditi, prodaće nekog a onda će jednim pojačanjem pokušati da nam zamažu oči. Očigledno da Uprave naših miljenika (FK i KK) misle da smo mi svi budale!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top