Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
703
Reaction score
1.356
Локација
Beograd
Izgleda uopšte teretana nije dio kondicionog treninga i priprema kod nas, kao tehnika je bitna, a onda kad odu u jači klub provedu prvih par mjeseci van igre, dok ne ojačaju malo. Hrana, teretana, hrana, teretana. Onda dobiješ malo žilavijeg i jačeg igrača.

Lepo je Amar Osim objasnio u nekom intervjuu koji je postavljen na nekoj drugoj temi ovih dana. U modernom fudbalu prvenstveno traze fizicki dominantne igrace, i svi koji su TOP igraci su upravo to, fizicke zveri (mozda nisu svi po konstituciji dominantni ali su fizicki jaki kao zveri). Naravno, ima izuzetaka.

Jedino se kod nas (i generalno na Balkanu), loze na tehniku i slicno. Ok, to je lepo, super ako ima i to. Ali ako nema i fiziku, tesko to ide.

Maltene do juce sam verovao u Savu bezrezervno, iako me je iritiralo to sto ne trazi pojacanja. Ocigledno je da nam trebaju, odavno. Posle svega ovoga, ne kazem da Savo treba da ide, ali treba da se dobro zamisli.

Isto tako, ako je tacno to da igraci buse trenera jer hoce nekog drugog, onda bih istim tim igracima ili dao debelu kaznu zbog sabotaze, ili poslao u Teleoptik, ili oterao! Pa ne mozes ti kako ti prdne da sabotiras, ne sabotiras Sava nego Partizan!
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.743
Reaction score
19.188
Локација
Nickname
Je l’ dobro sto se ja vise ne nerviram uopste?

Nije dobro, jezivo je.
Partizan nije kao bilo koji drugi klub, njegovi navijači su živčani, prevremeno sedi i ćelavi, mazohisti koji su trpeli i trpe sve i svašta i gledaju kako se sve isto ponavlja već decenijama. U najvećem broju slučajeva posle evropskih tekmi pijani zbog poraza i ispadanja.
I kad posle svih tih dijagnoza postaneš hladnokrvan i svejedno ti je, znaj kakvo je vreme došlo. A i ja postajem takav.
Danas sam posle njihovog trećeg poželeo da gubimo 10:0 i da ode sve u pizdu materinu neće li se posle toga bilo šta u klubu promeniti iz korena.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Krivo mi je što nam ovako pišaju u usta. Igraju loše niko ne odgovara, postajemo uz ove teletabise Hajduk Split, Levski, Dinamo Bukurest, CSKA Sofija.
Treba da se zadovoljim drugim mestom? Tri sezone? Kurac bre moj drugo mesto!

Ovakav amaterizam nisam video. Ovako ponašanje igrača i kurac od autoriteta koji se seli sa mutavog na Batu pa na Savu. Sve gori od goreg. Mafijaši na tribini i upravi diktiraju šta treba. Da ne prodajemo decu za grdne milione kapiram da bi potonuli na sredinu tabele.

I svima je ovo ok? Je li bagro iz uprave, bagro sa južne tribine. Popušite ga i jedni i drugi. Sveli ste moju ljubav na prošlost i Krkijeve klipove i sećanja na neke bolje dane i gostovanja. Majku vam jebem.

Za drugi klub ne znam i neću prestati da volim Partizan. Jednog dana ću vam se smejati kad budem video vaša ledja i opet ćemo biti prvi. Do tada - uprava napolje, Savo odjebi, smrdljivi jug da takodje odjebe!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
@Goran Tomić

Iskren da budem ni protiv AZ tamo kad smo igrali nisam se nervirao, samo sam sedio i gledao u tacku 20’ i prema recima ukucana promenio sve boje lica.

Pa eto...ima nas raznih...neko pocrveni, neko pobledi, neko požuti...a neko menja sve boje lica...a sve to zbog Partizana...a nekima promene ne budu samo na licu, nego im se i pomrači um...

pomračenje uma kod pojedinaca, na čelu sa Miloševićem, nas je koštalo ove bruke.
Dajte ljudi,treba ih razumeti. Boga mi zgusnut raspored je uzeo danak ovaj put :D
A i vreme nas je jebalo, jer nije bilo vrućina, pa se teren pokvasio, omekšao i postao neravan...sve je protiv nas...
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.669
Reaction score
9.220
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Većina naših igrača, pogotovo tih mlađih, nema tu sportsku drskost, koja je jako, jako bitna za sportski uspeh. Najprostije rečeno, vidiš ovog malog Pavlovića, koji se verovatno svim silama nadao da se ne nađe na terenu, u situaciji kad je frka, a recimo imaš primer iz našeg KK-a, gde neki klinac, recimo Uroš Tripković, uđe i sa 19 godina sme da opali pet trojki protiv Panatenaikosa. A zašto sme? Zato što je iza njega trener, koji zna kad, zašto i kako....
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.066
Reaction score
36.034
...A i vreme nas je jebalo, jer nije bilo vrućina, pa se teren pokvasio, omekšao i postao neravan...sve je protiv nas...

Ovaj put da zahvalimo njivi od terena. Da se igralo na Vembliju primili bi još bar 3.

Doduše, možda naše vedete ne bi toliko grešile i brže bi trčale, mada sumnjam... Nisu loptu znali da prime i predaju prvom do sebe čak i dok je teren ličio na nešto.
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
447
Reaction score
2.534
Локација
Novi Beograd
Tačno je da Milošević ne treba da ode, jer zamena koju će uprava dovesti može biti samo neko od onih koje smo već terali, da ih ne imenujem, jer mi se kenja od pomena njihovih imena.

Ako već planira da ostane, mora da menja SVE! Počev od svog odnosa sa upravom, pa do odnosa sa igračima i ličnog odnosa prema taktici, jer to što on fura nije primenljivo u bunker ligi, to je njegova umisljena iluzija nekog modernog fudbala.

Ali, ako će i dalje da podmeće leđa i štiti upravu, onda je ostavka jedino racionalno rešenje.

On mora, koliko već večeras, da prelomi sa sobom hoće li da bude trener ili će da nastavi da emituje ružičaste talase kako je sve u klubu perfektno, a od smrada ne može da se diše.

Upravu može smeniti samo onaj ko ih je tu postavio i svaki poziv upravi da podnese ostavku nije tema za ozbiljno razmatranje.

Dakle, Milošević mora da se sabere i ako odluči da pokuša da ostane trener, u pravom smislu te reči, već od sutra da zahteva prodaju pola igračkog kadra i dovođenje kvalitetnih igrača na svim jebenim pozicijama. Već od sutra da počne da jebe kevu igračima za ovo nezalaganje danas, ovaj jebeni horor, jer ti igrači su plaćeni da igraju, to što su bolno limitirani, nije opravdanje za onakav odnos prema svetom dresu. Plaćen si da trčiš, ima da trčiš!

Miloševićevu odluku ćemo saznati već sutra, a najkasnije u nedelju.

P.S. Igračima bih za kaznu puštao svaki dan snimak sa ove utakmice, svaki dan pre svakog treninga
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Savo ne treba da ide, treba da trazi pojacanja, da razjuri pola ekipe i da promeni koncepciju igre protiv njivaligasa.

Sem ako kandidati nisu neki strani treneri.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.115
Reaction score
32.355
Локација
vaginamandibularia
Savo ne treba da ide, treba da trazi pojacanja, da razjuri pola ekipe i da promeni koncepciju igre protiv njivaligasa.

Sem ako kandidati nisu neki strani treneri.
Covek voli da igra 4-5-1, procitali su ga evo i desetoplasirani drugoligasi
Ko god nam predje pola to je panika
Realno, trener negde u rangu sa onim iz stitara.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.586
Reaction score
3.342
Локација
JNA
Super smo prosli u ove dve utakmice..3 boda uzeta, igra katastrofa, odbrana blagi uzas..Ne moze dete na gol, golman je pola tima i uliva sigurnost..trenutno to ovo dete ne moze..
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
703
Reaction score
1.356
Локација
Beograd
Savo ne treba da ide, treba da trazi pojacanja, da razjuri pola ekipe i da promeni koncepciju igre protiv njivaligasa.

Sem ako kandidati nisu neki strani treneri.

Apsolutno se slazem, isto sam pomislio, ali mozda nisam tako napisao! S tim sto bih ja pristao i na Saleta Stanojevica, iako ga i ovde na forumu u poslednje vreme sve cesce osporavaju.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.066
Reaction score
36.034
Trener kao trener je potpuno nebitan kada je ceo klub truo.

Savo treba da ide jer je bio zadovoljan onim što je dobio. Očigledno je koliko je to ispravna procena bila. Pristao je da podmetne leđa (ili donji deo leđa) za druge. Odradio je odličan posao.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.297
Reaction score
3.860
Локација
Kobasicarija "Venac".
Ovo je zabolelo vise od zadnjeg finala kupa. Jedan sam od onih koji je svestan da ne mozemo do borbe za titulu(namerno ne pisem do titule), ali ni na kraj pameti mi nije bilo da bi danas mogli puci od ekipe sa kvalitetom pazara. Derali su nas mnogi uzduz i popreko drzave, ali da te skup amatera okrene na 2:1, dvadeset minuta pre kraja...
Nema tu vise price da li nam brani pocetnik, da li ostoja bas mora biti prva opcija sa 36 leta, da li je vitas igrac za partizan, kao i zasto miletic i urosevic jos uvek obitavaju u klubu. Svaki od njih ce pre ili kasnije napraviti glupost. Problem su uprava i trener kojima je sve potaman sto se tice igrackog kadra. Savo ce mozda negde i nekad biti trener, ali koliko sutra on mora biti bivsi. Previse je toga prosuo.
o prolivima sto sede u foteljama vec je sve receno.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top