Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@TaraNdrel Bas tako, mi imamo sablon i 5-6 akcija koje ce dati rezultat protiv svakog protivnika koji nam ostavi prostor iza linije odbrane..

dovoljno je da izadju ispred 16 i uhvaticemo ih na krivoj nozi (Lazar u ks, Asano danas).. ali kad se sabiju prostora nema, Sidrasa nema, a Sumu i Natha udvoje pravovremenim pritiskom koji je lagana stvar i za ovakve drugoligaske ekipe. Osim direktnosti mislim da nam fali i lukavosti! Ne prepustamo loptu protivniku nikad, nego izlazimo uvek visoko pa nazad zvizdi na sve strane.

Nemamo kontru na utakmici! Cak i Barsa koja je onoliko drzala loptu u nogama je radila kontru cesto planirano.. pustis zoniras uzmes kontra.. kod nas to ide “presing uzmes izgubis”.

Njihova ekipa jos nije izasla iz peterca mi uzimamo loptu na 40metara i ponovo udaramo od zid.
Definitivno takticki propust, i ako nam igraci nisu “probijam bunker” kalibar.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Mozda je resenje da uz sadika u napadu bude asano
U dosta utakmica se vidi da je opasniji kada udje u sredinu
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Sreca pa nisam gledao utakmicu, od starta sezone sam se pomirio sa cinjenicom da cemo na kraju sezone ponovo biti na 25 poena iza roma prljavih..
Da mi je neko pricao da ce mi cigansko govno sa mog avatara ovoliko ogaditi Partizan i sport generalno rekao bi mu da ide da se leci i da je lud.. neverovatne stvari su se izdesavale u poslednjih nekoliko godina.
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
394
Reaction score
2.726
Локација
Novi Beograd
Ako mi pokažeš snimak gde mi imamo više od šest igrača u dvadeset metara, slažem se. Da nije izvođenje kornera, naravno.

Pa kako mozemo napadati sa 10 igraca u protivnickih 20 metara. Ko to jos radi?
Napadamo sa svih 10 igraca tako sto su svi na protivnickoj polovini, gde uz stopere su tu Natho i Zdjelar po potrebi ostali su svi duboko u polju i bekovi sa krilima uz to zakucani za aut liniju. Sa ovakvom visokom i sirokom postavkom igre moras tacno da znas gde smes da izgubis loptu a gde ne ali tacno 100% jer svaka izgubljena lopta otvara previse prostora cak i za amaterske ekipe kao NP. To nisam primetio kod nasih. Mnogi su u svetu pokusali da igraju ovakvim stilom ali jedini covek koji sa uspehom tako napada je covek na mom avataru. Ostali obicno prodju kao mi danas. Da nam svaku kontru zavrsavaju u 16 metara.
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Најјаче од свега је то што после ове пропасти, катастрофе, бруке неће ништа да се промени! Ни управа, ни тренер, ни један играч, ни килава и безмуда игра, али Бога ми ни моја зависност о Партизану! Колико већ за викенд има да гледам исте ове играче, исту безидејну игру са лако уочљивим пропустима, истог овог тренера како немо посматра, исту багру у ложама! Тешка дрога, да тежа не може бити је овај Партизан!
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.404
Reaction score
11.726
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Taj čovek na tvom avataru je sjebo milijardu funti i osvojio šta? Premijer ligu.

Zašto je izduvao ovu sezonu? Zato što igrači ne mogu psihički da se nose sa bunkerom. Amin.

Široka postavka u modernom fudbalu ne postoji. I ne postoji dominacija sa manje od 8 igrača pred protivničkim šesnaestercom.

Mi napadamo sa najviše šestoricom efektivno i tu je problem.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.123
Reaction score
32.425
Локација
vaginamandibularia
danas smo primili dva komada na oranici posle kretenskih pasova u odbrani, jedna lopta u nazad po onoj oranici, druga nekakva retardirana dijagonala ili sta je vec.
Ako je to zamisao struke struku otpustiti.
Ako nije zamisao struke nego igraci odbrane fantaziraju, struku otpustiti sto im nedorasli igraci glume plejeve a domet im je da ispucaju loptu u picku materinu.

Inace pun mi je kurac glupiranja u odbrani.
Dovedes JSL mesara da bije, kolje, kida, gazi ljude i da se od njega odbijaju kao od zida.
Pre dolaska u Partizan najduze je imao sekund kontakt s loptom u kontinuitetu jer ih je sve slao u picku materinu i zato je doveden. Onda ovde pocnu da lelemude, kao vode nesto loptu, salju neke pasove a saplicu se o istu kao da na stulama igraju. Zasto JSL stoperi koje dovedemo postanu lepezaneri i mislioci meni nije jasno.

Nisi za sitan vez, goni loptu u kurac.

I ko vrati golmanu da mu umre majka.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Pa i igramo bez trenera, realno.
Primis gol, kamera na njega, on ko mula.
I tako svaki put.
Ni da podvikne, ni da se vidno iznervira.
jebote sve igamo ko da su pripreme pa koga boli kurac.
Pripreme? Tad je druga priča. Tu se posvađa i na kraju ga isteraju sa terena. U domaćem prvenstvu ne sme da pisne.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.404
Reaction score
11.726
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Ens, brate, ne ide tako.

Ima rešenja, ali jedino onog koje sam naveo u upisu od juče, prekjuče. Ne sećam se...

Trojica u liniji, vezni iznosi loptu. Kraj

izmena

Ko mi dokaže da je penal danas dosuđen po pravilima, dobije od mene soma eura. Ovo se svodi na to da treba da mi objasni zašto nije bio ofsajd (primarno) i zašto je bio faul (nebitno)!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
@TaraNdrel Bas tako, mi imamo sablon i 5-6 akcija koje ce dati rezultat protiv svakog protivnika koji nam ostavi prostor iza linije odbrane..

dovoljno je da izadju ispred 16 i uhvaticemo ih na krivoj nozi (Lazar u ks, Asano danas).. ali kad se sabiju prostora nema, Sidrasa nema, a Sumu i Natha udvoje pravovremenim pritiskom koji je lagana stvar i za ovakve drugoligaske ekipe. Osim direktnosti mislim da nam fali i lukavosti! Ne prepustamo loptu protivniku nikad, nego izlazimo uvek visoko pa nazad zvizdi na sve strane.

Nemamo kontru na utakmici! Cak i Barsa koja je onoliko drzala loptu u nogama je radila kontru cesto planirano.. pustis zoniras uzmes kontra.. kod nas to ide “presing uzmes izgubis”.

Njihova ekipa jos nije izasla iz peterca mi uzimamo loptu na 40metara i ponovo udaramo od zid.
Definitivno takticki propust, i ako nam igraci nisu “probijam bunker” kalibar.

Ne patimo mi od taktickih propusta vec od transfer propusta i epizodnog mentaliteta..... covek zadovoljan ekipom, ekipa zadovoljna sama sobom, uprava zadovoljna potencijalnim transferima...svi oni zadovoljni, a onda Savo kaze preuzimam odgovornost i osim tih reci "preuzimam odgovornost" nista drugo i novo ne uradi, tera tvrdoglavo sve isto, a procitan kao otvorena knjiga od svih bunkerasa....sve nas ekipe na istu foru hvataju a cak se i usavrsavaju sve vise protiv nas...i tako od kad je ovde. Nema vise ovo veze ni sa taktikom ni sa treningom u pitanju je kurcobolni mentalitet kad god se igra protiv nekog ko nije Evropa i ko nije fk banda crvena..... Dal im je ispod casti da zapnu ili ih prosto boli patka jer te utakmice nisu toliko pracene od strane svih skauta i menadzera sveta ja stvarno ne znam sta je ali ima nesto u tim tkzv malim utakmicama sto ih tera na tesku kurcobolju.....i strucni stab i igrace....a upravu boli kurac za sve osim transfera, odlazecih transfera...
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
811
Reaction score
2.674
Локација
.
Onda je Trajkovic dobio crveni i kraj

Za taj njegov crveni su posle kruzile price da je napravio namerno, navodno zato sto je morao zbog nekih dugova. Ne znam koiliko je to istina.



A sto se tice toga kad bi igrali 3-5-2 ne da bi primili tri gola na kontre nego bi primili verovatno 23.

Ko mi dokaže da je penal danas dosuđen po pravilima
Kako rece onaj sa arene, penal nije diskutabilan?? a bitno da je prosle kolo penal protiv napretka bio diskutabilan.
I jos nesto koji amaterski prenos sa arene, kao da nikad nisu culi za opciju "zoom"na kameri nego kao da snimaju sa susedne planine pa ti treba dvogled da vidis sta se desava na drugoj strani sa terena
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.404
Reaction score
11.726
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Nemoj brate to, molim te. Penal čist zbog idiotskog poteza igraca sa malim iq.
Mislio sam da je ofsajd al vec kasnije u prvom poluvremenu kad se pojavila slika, videlo se da nije... tako da, sve je čisto ovde bilo!

Aj još jednom pogledaj, molim te

...Kako rece onaj sa arene, penal nije diskutabilan?...

Nije diskutabilan. Ne postoji. Krađa!
 

MB13

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
118
Reaction score
230
Локација
Beograd
Nisam mogao da odgledam utakmicu,reprizu ne znam dal cu moci...
Ne mogu nista komentarisati....

Sem da je nas danasnji protivnik,sticajem okolnosti,iz Srpske Lige Zapad 20dana pre pocetka sezone prebacen u Nasu Prugu Ligu Srbije (samim tim tim je formiran za trecerazredni nivo fudbala)....zavrsise negde oko zlatne sredine....potom dekretom upadose u Nasu Super Ligu ,i skoro bez priprema pocese da je igraju,jos jure kao neka pojacanja... I LADNO NAS DOBISE,SMESTISE TRI KOMADA NASEM PARTIZANU !!!

Dal su ovo istine,sta je ovo,sta se desava,jel ovo stvarnost ?
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
394
Reaction score
2.726
Локација
Novi Beograd
Taj čovek na tvom avataru je sjebo milijardu funti i osvojio šta? Premijer ligu.

Zašto je izduvao ovu sezonu? Zato što igrači ne mogu psihički da se nose sa bunkerom. Amin.

Široka postavka u modernom fudbalu ne postoji. I ne postoji dominacija sa manje od 8 igrača pred protivničkim šesnaestercom.

Mi napadamo sa najviše šestoricom efektivno i tu je problem.

Verovatno su svi ludi u svetu fudbala pa bacaju pare neznalici ili prevari koji fejluje. I u Barsi, i u Bajernu i u Sitiju. Ne postoji klub na svetu koji trenutno ne bi doveo Pepa, (jedino Liverpul zbog Klopa i mozda Bajern) i dao mu maksimalan dostupan budzet za njih. Jedini u svetu fudbala koji garantuje rezultat uz ulozene pare, uz to i napadacku igru. Uz njega danas jedino moze Klop ostali su svi nekoliko stepenika ispod. Naravno da ima mana koje se najcesce ispolje u LS ali da toga nema bio bi idealan.

Na konto ulaganja mogu navesti gomilu primera koji su fejlovali. Novac nije garancija za uspeh. Neko je i osvojio nesto ali retko ko u kontinuitetu u razlicitim klubovima. Jedini koji sad u svetu fudbala moze da nudi rezultate uz njega je Klop ali polako. Nije isto krenuti iz underdog situacije i situacije da moras da osvojis. Klop najvise uziva i najbolje rezultate pravi iz underdog situacije. Ovo u Liverpulu je svakako za svaku pohvalu, vrhunski. Najbolji primer je Simeone, vrhunski trener napravio je nenormalan uspeh u Atletiku, od cega je krenuo i sa koliko malo para ulozenih ali u poslednje vreme kad su mu otvorili pozamasni budzet - corak. Ogroman je pritisak dobiti toliki novac, odmah svi ocekuju uspeh, ogroman ego u svlacionici, nije to igrica menadzer. Da je tako svakom bi dali budzet. Videcemo i Kontea (njega smatram top menadzerom) sledece sezone. I on ce dobiti ogroman budzet.


Kako ne postoji sirina u napadu. Pa nije isto kad su ti bekovi zakucani duboku u polju za aut liniju ili kad su u blizini stopera (pricam kod organizacije napada iz zadnje linije). Ako si gledao Fulam Brentford mogao si videti koliko su usko igrali i jedni i drugi. Fulamov bek je isao siroko samo kad su se Kerni i Rid (centralni vezni) spustali do stopera a drugi bek stajao u blizini stopera i sakupljao odbranu u slucaju kontre. Uopste nisu rizikovali.


Sa 8 igraca konstantno mogu napadati jedino top ekipe i to u slucajevima kad sabiju protivnika u 16m, odnosno kad imaju dubinu u napadu. Ostale ekipe jako retko. Verujem ja da bi i Savo napao sa 8 igraca u toj situaciji ali je problem sto mi ne mozemo doci u tu situaciju jer nemamo dubinu u napadu. Ne mozemo nikako napasti licem ka golu u ili blizini 16 metara. To je i nas najveci problem. Nemamo dubinu, nikako da stvorimo prostor da napadnemo licem ka golu u 16 metara ili u blizini. Nama su jedino bekovi i centralni vezni okrenuti licem ka golu ostali iz napada uglavnom dupetom su okrenuti jer ne mozemo da stvorimo visak.

Inace slazem se da smo imali retkih situacija gde smo sa krila imali visak i da je tad moralo biti vise igraca u 16m.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.404
Reaction score
11.726
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
@ Tara

Brate, o čemu ti pričaš? Kakav budžet, kakav Atletiko, Siti i Inter, da li si normalan? Pričamo o igri na rezultat protiv bunkera kroz celu sezonu.

Mi možemo da naadamo sa osam igrača, ali onako kako sam naveo pre neki dan. Ne osam, nego devet. Pet na strani duboko, dva lešinara, dvojica na suprotnu. Ne možemo do titule drugačije.

Fulam i Brntford tek ne bih komentarisao. Bjelsa, tata, je objasnio zašto pokaznom vežbom.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Ma sve stoji što si rekao, ovaj tim Partizana bi trebao da pobijedi ovu ekipu lagano i bez trenera i uprave. I ja verujem da bi bez njih i pobijedili. Ali baš zato što imamo ovakvu upravu i trenera (donekle), igrači nisu ono što bi trebalo da budu igrači Partizana.
A plate znaju da uzmu kao da su igrači Partizana? To umeju a da igraju ne umeju?
Pa i igramo bez trenera, realno.
Primis gol, kamera na njega, on ko mula.
I tako svaki put.
Ni da podvikne, ni da se vidno iznervira.
jebote sve igamo ko da su pripreme pa koga boli kurac.
Njega jedino boli baš na pripremama...tamo pizdi, ovde je mutav...i zato što kaže da mu rezultat na pripremnim utakmicama nije bitan, zato i dobija igrače kojima rezultat nije bitan ni kad počne prvenstvo!
100 godina je u fudbalu a još nije shvatio da fudbal nije nirvana, budizam i pravoslavlje, gde je važno samo učestvovati - ovo je bre sport gde se igra i bori za pobedu!
Još jednom ponavljam, ovaj Sise igra, bije, udara, čovek se bori da ima negde platu, da preživi! Bukvalno! Na pripremama se igrači kostolomci i mesari bore da dobiju mesto u timu, a ovi naši...ako isto tako ne ulaze u utakmice (i pripremne i nepripremne), onda na terenu nemaju šta da traže, kao seka-perse su!
Pa ne mora svako da bude fudbaler! Ako nisi za tuču, udaranje, lomljenje, idi u manastir, idi sadi baštu, idi na balet. A ne može svako da bude ni trener!
Ono sto je nama predstavljao najveci problem prosle a bogami i ove godine jeste resavanje manjih utakmica tj otvaranje bunkera i usavrsavanje igre na postavljenu odbranu.
Pa lepo si ti sve to napisao, ali šta vredi kad Savo NIŠTA nije naučio iz svojih neuspeha, niti je u stanju da išta smisli ili promeni...
Hajde što nije ukapirao da treba da dovede u tim ono što mu fali, nego nema ni pameti ni hrabrosti da POKUŠA da nekim drugim rešenjem ,,kljucne,, taj bunker...

Teren razrovan a mi bi ,,kroz,, pas igru? Pa jbt, ubaci dva skakača u 16m i piči svaku loptu tamo, 10, 20, 30, 40 puta! Neka će i da prođe! Za seoski teren i seosku igru i seosko rešenje! Nemaš dva ,,skakača,, (sidraša, teškaša), pa koji si kurac dovodio Matića ako ničemu ne služi? Jednog svakako imaš. Ovaj Vitas je toliko opasan i riskantan pred golom, samo ga premestiš ispred PROTIVNIČKOG gola, neka ga tamo, nek se rve, gura, skače, šutira glavom, spušta...

Izvuci Sadika na levo krilo, on može da predribla povremeno, može da prođe po boku, može da se uvuče ka sredini...
Uvuci Asana u sredinu, trkač je može da ore i tamo i ovamo, može da učestvuje non-stop u igri...po potrebi će se izvući i na stranu...
Pusti Natha da igra poluvreme na ,,10,, - i daj Sumi šansu drugo poluvreme - Natho je spor, stariji igrač, neka istroši ful sve što može za 45min, onda imaš svežeg Sumu koji ulazi na već umornijeg protivnika...

Eto, može BAR da se nešto POKUŠA, pa da vidimo...

NE MOŽE se uvek isto, zabiješ ta krila uz bok, kao da si ih lancem vezao tamo, Sadika koji je gazela i trkač si vezao po sredini gde nema gde da trči...jebemu sve, pa menjate malo pozicije, mesta, nek Sadik dođe i do naših 16m, da malo zbuni ove iz bunkera, da ih ,,povuče,, ka napred - ali isto tako neka neko otpozadi uleti ponekad u prazan prostor napred, u neku ,,rupu,, koja će da s eotvori, itd, itd, itd...MENJAJ NEŠTO, POKUŠAVAJ...ne dremaj tamo na toj klupi!

Pa onaj Stojanoski bio kao napadač, a Mateus ga onda stavio na štopera...nije u fudbalu kao u šahu pa da top ide samo pravo, laufer ukoso, itd...u fudbalu možeš i da MENJAŠ!

I pozicije igračima, i način igre pa i samog sebe - ako ne znaš šta i kako!
A ti Savo ne znaš. A ne znaju ni ti oko tebe, očigledno.
Dosta bre više brukanja. Ne znaš jednom, ne znaš 5 puta, ne znaš 50 puta. Pa dokle više?! Ne igramo mi svaki dan sa Mančsterom (na JNA) ili sa ,ciganima,,...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top