Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Mislim da je bespotrebno da pisem sad i ja da nam trebaju pojacanja, i to na kojim svim pozicijama jer to je vec odavno prezvakana prica. Medjutim stvarno je ocigledno da postoje dve opcije:
1. nepopravljiv sukob izmedju Save i igraca sto se i da videti po nacinu koliko ne mogu da se sastave svi
2. pripreme nikad gore nisu bile odradjene
Kako god koja opcija da je u pitanju definitivno je vreme da Savo ode, pa da vidimo sta cemo dalje. O odlasku trozupca VVV nema potrebe ni trositi reci u ovoj situaciji. Jedino sto je ostalo je da vidimo i APR izvestaje za FK i KK koji i dalje nisu dostupni, pa da malo bolje skapiramo stvarnu situaciju.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ljudi da li stvarno pricamo o bekovimo, ceo tim nam je u kanalu.

Kompletan a to je na treneru. Igraju ko da su se prvi put vidjeli prije 2 sedmice a satro prica snaga je u sacuvanoj ekipi.
Da dovedu pojacanja od 10 miliona sada je kasno, cigani nece kiksati znaci pojacanja su za sledecu sezonu.

Ako mislite nesto da cupate ove sezone zovite jebenog Stanoja i dajte mu milion platu. Slijepci.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Evo kazu rezultati sastanka uprave su: "Savo Milosevic jeste odgovoran ali ne i kriv"( sta god to znacilo) i da se radi na dovodjenju desnog beka (pizda im materina vec 2 godine pricamo o tome), kao i da ce neki igraci biti sklonjeni
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
obrnuta mantra

1. igraci 2. savo 3. mi nismo 4. vucic nije ni on, njemu hvala


sledeci kiks:

1. savo 2. igraci
3. mi nismo 4. vucic nije ni on, njemu hvala

sledeci kiks: (nema ko da ih tera na stadionu)

1. korona 2. igraci 3. mi nismo 4. vucic nije ni on, njemu hvala

sledeci kiks: (cigani kradu i dalje)

1. savez 2. cigani 3. mi nismo 4. vucic nije ni on, njemu hvala



3 i 4 su cement.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
757
Reaction score
1.816
- Neznam, dali je nasoj upravi stvarno cilj titula?
Ili je to samo magla za navijace ove godine, a stvaran cilj je stvoriti sto vise klinaca koji ce se kasnije prodati, a da su rezultati u drugom planu (kao da smo neki prosecan Limg Log klub a ne institucija ove zemlje).
Svidelo se to nekome ili ne (ciganima) , ali Partizan je institucija ove zemlje sa armijom navijaca i mora osvajati titule i to moraju znati svi u klubu.

- Ovo sto vidimo na pocetku sezome, kvalitet igre, rezultati, nacin na koji tece prelazni rok, govore mi da rezultati nisu bas u prvom planu. Dolasci zavise od odlazaka! Za sampionski tim su nam ocigledno potrebna pojacanja (ne zamene koje ce popuniti rupe kada neko ode). E pa onda prodajte nekoliko rezervi i nekoliko koji se bore da budu rezerve ili ih posaljite na pozajmicu, sa nekima raskinite ugovore i na njihova mesta dovedite prava pojacanja koja ce pojedine sadasnje prvotimce poslati na klupi, a i tim da nam makar za ovu Ling Long ligu izgleda mocno i da ga svaka ekipa respektuje a ne ovako da igramo skoro na svakom gostovanju nezvesnu utakmicu (kao prosecan ligas). Shvatite Partizan je institucija i mora da ga se plasi svaka ekipa u ovoj zemlji.
Svi stranci ne mogu igrati svaku utakmicu do kraja (kartoni, ne daj Boze povrede, losa forma...), tako i ako je za sada ogranicenje 4, mozemo imati 5,6 stranaca. Znaci ako je titula cilj moze se stvoriti ekipa koja ce biti dosta mocnija. Zamislite da nam je juce u ekipi bio Uros Djurdjevic i Leonardo ili neko slican njima, mislim da bi mnogo to drugacije izledalo.

- Nesvidja mi se ni inferiorno ponasanje nase uprave prema FSS i sudiskoj organizaciji. Nikomg nije briga za raspored i ova pocetna putovannja, za termine Partizanu 17h oba meca jedini smo mi odigrali, o Varu i stranim sudijama vise ni reci, cutanje na ciganske sklanjalice i njima pomoci sudija... Oko svega toga ni reci ili neko bedno saopstenje bez previse buke. Ljudi iz uprave Vi ste tu da branite Partizan i da ga odbranite (bez obzira na vasu politicku pripadnost i ciljeve Vasih politickih predpostavljenih), Vi treba da odbranite Partizan, dali to mozete, dali to hocete, dali smete...Partizan je institucija ove zemlje svidelo se to nekom ili ne i mora osvajati titule a svakom ko radi u klubu je cilj da to obezbedi. Partizan je iznad svih nas i u klubu treba da su ljudi kojima je Partizan iznad svega (politike, licnih ciljeva...) i naravno koji uz to mogu da ostvere ambicije velikog kluba kao sto je Partizan.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.344
Reaction score
1.298
Zbog mafije na osovini: Septička - Savez - Država, mi ne možemo biti prvi ni da na klupi budu zajedno Marko i Stanoje uz nekoliko pojačanja na terenu. Ako je nekako moguće da uđemo u Ligu Evrope a o tituli možemo da pričamo kada ovo zlo prođe.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
taj desni bek nije ni 5% resenja treba ti uz sadika + 1 spic ,treba ti dobro krilo,dobar stoper i dobar centralni vezni...
tako da ako misle da ce zamaskirati problem boranijasevicem ili nekim polu pojacanjem smesni su ...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Uprava je tu pa je tu i ona će biti dokle god alek tako bude želeo, nedodirljivi su.

Savo treba da stavi na transfer listu sve i jednog igrača koji ga miniraju, meni je neshvatljivo da mi onako izgledamo protiv 2 ekipe koje su se pojačavale sa igračima iz prve lige, tu nešto debelo ne štima. Rasteraj te što miniraju i rasterati ove što ne mogu doprineti igrački.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
Ako misle da menjaju Savu bez da se naprave neke pozitivne transfer-promene u igrackom kadru onda bolje da ga ne menjaju uopste jer se nista na bolje nece promeniti....a moze da bude jos gore. Ako hoce da mu daju sansu onda to neka urade tako sto ce da mu omoguce da pojaca ekipu, a ne tako sto ce da mu daju ultimatum "ako ne uzmemo ovoliko bodova, onoliko bodova".......sa novim trenerom ili bez nama su potrebna pojacanja i nikakva promena trenera nece nista promeniti ako ne poboljsamo igracki kadar, pre svega defanzivu.
 
Последња измена:

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.920
Reaction score
25.644
Локација
ante portas
Ovom timu treba momentalna infuzija u igračkom kadru i brzo osveženje maltene u svim pozicijama.
Golman,desni bek,štoper,centralni vezni i jedan igrač poput Leonarda.
Sve ostalo = klasično mazanje očiju od debelog krmka Vazure i udbaša Vučele.
 

taribowestt

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
85
Reaction score
122
Локација
Beograd
Koliko ovo sve neozbiljno izgleda to je neverovatno. Zakljucak sastanka odbora za hitna pitanja jeste da treba da se dovede desni bek po hitnom postupku. Pa brate mili mi to pricamo vec tri godine, valjda su ti strucnjaci iz strucnog staba videli na pocetku priprema da nam fale bekovi, valjda su skautirali nekoga za sve ovo vreme, a ne posle poraza od mrtvog Novog Pazara zakljucili da treba da se dovede desni bek i to će biti daj sta daš i sedeće na klupi. Jaoj majko mila, jadi naši. Pa kad se dovede desni bek, pa opet kad nas bude neka leva ekipa nakantala onda će zaključak biti treba nam i štoper a ne nesrećni Vitas da nam glumi štopera. Alooo bre, kompletna odbrana treba da se dovede a ova trenutna da bude u izmenama na klupi. Ne može Ostojić da nam igra štopera sa 40 godina, Vitas nema pojma, bekovi očajni, Uroševic ništa bolji nije od Miletića. Fali nam zadnji vezni, nemamo ni još jednog klasičnog napadača, Matić nije za Partizan i tačka. Šta radi Ivanović i dalje u klubu, imamo brdo tih nekih igrača koji ni za sta ne služe. Prodaj te nesrećnike dovedi dva krštena igraca i popuni barem dve pozicije na kojima mam škripi. Lepo je videti našu decu kako igeaju, ali braćo moja pa onog malog Čolića, Lazara Pavlovića nosi ko stigne, jednostavno deca su i jos nisu ni za omladince a ne za seniorski tim.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ostaje on ostaju i problemi koji se sa njim na čelu neće rešiti iako se pojačamo.
  1. Odbrana nam je kriminal
  2. Disciplina tima uzasna
  3. Trener izgubio postovanje i autoritet. Ne zna da promeni kad ne ide, zna da prospe bodove kad ima rezultat. Kriminalne odluke i kurčeva taktika bez drugog špica u ligi
  4. Klub jos jedna sezona nogom u autu u avgustu
  5. Evropa je ove godine pust san
 

maxa14

Početnik
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
121
Reaction score
254
Mi apsolutno nemamo igrace za ovaj nacin igre i zato i ima toliko promaje u odbrani.Vezni red je spor, cela odbrana spora, a igra se visoki presing.Nemamo siguran pas iz zadnje linije odlaskom Pavlovica.Nekoliko puta je i bilo primetno da odbrana nema bas poverenja da vrati loptu Popovicu pa su napravljene greske u ispucavanju.Ne deluje ovo dobro, a kako ce ga ispeglati sa novim bekom nemam pojma.
 

Tarantino

Početnik
Учлањен(а)
23.10.2019
Порука
118
Reaction score
336
Локација
Stara Pazova
Ovdje jedan kvalitetan bek i jedan igrac tipa Evertona okrecu situaciju za 180 stepeni
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496

Aj da vidimo šta su konkretno smislili i u kojem će pravcu to ići.
Najstrasnije od svega je sto je njima bio potreban poraz od Pazara da shvate neke stvari...a pitanje je i da li su zaista shvatili pravilno...to cemo tek da vidimo.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Ma tukson moj su oni shvatili, samo kupuju vreme koje ionako nemamo.
Sad cemo da cekamo na to prvo pojačanje tamo do 6, 7. kola, za ostala pojačanja da ne pričam.
Nema veze, tim nam je NAMEŠTEN do tada. :pop
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top