Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.704
Reaction score
29.382
Локација
Beograd
Sumi se zamera što nije Moreira ili bar Leonardo i Đurđević, ali se zato Nathu nikad ne zamera što nije Everton, ili Asanu što on nije bar Leonardo (bez Đurđevića), ili Sadiku zašto nije Rikardo ili Tavamba...
Naša posla. Uspostaviš neko mišljenje i onda pokušavaš da realnost uklopiš u mišljenje umesto da biva obrnuto...

Nije problem u Partizanu Natho vs Suma, pa čak i da su se potukli...trebaju Partizanu i Natho i Suma...
Problem je što nama trebaju i Leonardo, Rikardo, Everton, Tavamba, Đurđević, ali ni jednog na vidiku...
A i da neko jeste, jebe nas pravilo o strancima! A i da nas ne jebe pravilo o strancima, opet bi nas jebalo pravilo o klincima...

Ajde bar da danas Fića i Čola pokidaju, Denis da uđe i pokaže šta zna, a Pop nek odbrani nešto ali samo kada je već sve rešeno u našu korist, da se ne stresiramo pre toga...pa da malo ostavimo priču o deci za neko duže vreme...
I Suma, ako je raspoložen, nek uradi nešto, da prestanete da ga prozivate bar do sledeće utakmice...
A ako on nije raspoložen...nadam se da neko jeste...Kruševac i Novi Pazar su pokazali da nema baš puno igrača koji su nam u formi, osim Markeca u onih 40 sekundi...a ko zna šta bi bilo i sa njim da je igrao npr. 40 minuta umesto tih 40 sekundi... :icon-rolleyes:
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Današnju utakmicu deobija psihološka priprema utakmice.
Ako odigramo kako znamo i rano ih otvorimo dobićemo ih 3 razlike.

Za sve u životu treba kontinuitet kvalitetnog i strpljivog rada, pa tako i u fudbalu.
Zašto smo pali u tom kontinuitetu ne znam i to je odgovornost stručnog štaba.

Partizan nema golgetera , čudi me da to bivši vrsan golgeter ne vidi.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Sumi se zamjera to sto zadnje dvije utakmice drzi ruke u gacama i prebire svoje gvinejske klikere. Istina je i to da nije jedini koji se tako ponasao. Gol i asistencija je valjda plod toga sto ga je bilo sramota pa je mrduo dupe na jedno 15ak minuta te utakmice u Pazaru.

Kad mi krene prica .."pa cuj znas nije on igrac koji treba da trci i radi te stvari...on je tu zbog golova i asistencija"... dodje mi da sebi odsarafim glavu i nabijem je nogom preko brda.

A onda krene prica kako je Djumi upravu, trebamo mi natjerati protivnika da igra tamo gdje mu najmanje godi. Pa kako da ga natjeram kad moji istureni igraci nemaju nikakav posao osim golova i asistencija, kao npr presing, uci u duel, pokusati oduzet loptu na protivnickoj polovini, natjerati protvnika na gresku. Pregledajte malo golove Partizana prosle godine, vidjecete da su to sve stvari koje smo radili.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.851
Reaction score
13.495
Problemi se traze tamo gde ih nema...Suma, Tatko, Zdjelar, Asano, Sadik pa i Stevanovic, Colic....nisu nikakav problem i i ne da nisu problem nego svako od njih daje neki kvalitet i plus ekipi. To je trenutno jedini deo Partizana koji donosi nesto. Problemi su tamo gde je desni bek, gde su stoperi....tu Savo nije uradio nista da bi zastitio ekipu Partizana pa na kraju krajeva i sebe. Odlucio da da sansu tim igracima koji su imali momente zbog kojih su zaduzili nas klub ali covek je totalno ignorisao cinjenicu da vec duze vreme oni nista ne igraju kako treba. Zadovoljio se covek ovom ekipom, mislio da ce sve da resi pricom i treninzima......kad ono medjutim, otreznjenje po ubrzanom postupku... Ja se ipak i dalje nadam da je izvukao neke pouke, a to cemo brzo i videti.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.704
Reaction score
29.382
Локација
Beograd
A onda krene prica kako je Djumi upravu, trebamo mi natjerati protivnika da igra tamo gdje mu najmanje godi. Pa kako da ga natjeram kad moji istureni igraci nemaju nikakav posao osim golova i asistencija, kao npr presing, uci u duel, pokusati oduzet loptu na protivnickoj polovini, natjerati protvnika na gresku. Pregledajte malo golove Partizana prosle godine, vidjecete da su to sve stvari koje smo radili.
Da, ali taj presing ima smisla samo ako istovremeno u njega krenu i Suma i Sadik i Asano, a iza njih i Natho, i Zdjelar...i tako redom...
Nema nikakvog smisla da se jedan od napadača ,,zatrči,, a ostali da gledaju kako ga protivnik voza ko mladog majmuna...ako mu se to desi dva puta uzatopno, treći put neće ni on da potrči...
I, opet kažem, ne vredi ako u isto vreme ne ,,pritisne,, veći broj igrača, a ne čak i da ovi svi napred ,,mrdnu,, a oni pozadi ostali pozadi jer se plaše da ne ispadnu još na sredini terena pa da primimo gol...

Prvo iz mozga treba isterati svaki strah i degeneraciju srpskog fudbala i sve one bilo na klupi ili na terenu koji to sprovode, pa onda poželeti da igraš pravi fudbal, pa zaigrati ga ofanzivno, ali i zategnuti ga pozadi, uspostaviti poverenje u timu da igrač bude svestan da ne trči džabe ili za nekog drugog, i, da, ako i ispadne, ima još nekoga ko će ginuti da njegovu grešku ispravi...

Ali, ima i onoga da još uvek treba da se zna ko kosi a ko vodu nosi i šta ko igra, i da se onaj ko najviše zna ne potroši na jurnjavu a onda kad treba da poentira, on nema daha nizašta...
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
nije, da jeste igrao bi makar u nekom Betisu.. a Suma tu gde jeste

Iskreno, kada uzmemo u obzir koliko je Sumi igračkih sezona ostalo, deluje da on neće biti na nivou CSKA, PAOK-a, Olimpijakosa, pa i Rubina.
Ne bih da osporavam Sumu nimalo, ali Natko je imao karijeru kakvu Suma sigurno neće (voleo bi da me razuveri, na primer da nas uvede u ligu šampiona).
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.556
Reaction score
11.033
Problem je odbrana, mi ne napadamo lose.
Cak su i taj Natho i Suma jako korisni na protivnickoj polovini, ali obojica imaju ozbiljnih problema kad su defanzivni zadaci u pitanju.

Hvala kurcu da se posle 2 sezone mucenja sa svakim poluigracem koji ista zna po krilu setio da promeni bekove. Drugi problem je sto nema ko da ih menja, Lutovac nije bek, Brezancic je amater.
Isti problem je i sa stoperima. Fali kvalitet.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Iskreno, kada uzmemo u obzir koliko je Sumi igračkih sezona ostalo, deluje da on neće biti na nivou CSKA, PAOK-a, Olimpijakosa, pa i Rubina.
Ne bih da osporavam Sumu nimalo, ali Natko je imao karijeru kakvu Suma sigurno neće (voleo bi da me razuveri, na primer da nas uvede u ligu šampiona).
Potpuno se slazem! Nisam nikada ni omalovazavalo Sumu ni uzdizao preterano, pa eto prosto to ne radim ni sa Nathom. Samo iznosim cinjenice..

Defanziva mu je takva da cak i Suma ima vise oduzetih lopti (uz vise asistencija i vise golova).. pa prosto ne stoji takva razlika kao sto je kolega gore naveo.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.996
Reaction score
15.818
Локација
Beograd
Mene užasava ovo sa jednim špicem. Strahota.
Zdjelar i Šćekić od sad da igraju svaki meč kad je već 4-5-1 jer sa njima u 11 ne prosipamo bodove.
Pozdravljam smenu tri od 4 igrača odbrane.
Samo jako do pobede. Jebem vam sunce više, moramo da napravimo niz od minimum 3 pobede.
 
  • Like
Reactions: BaX

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.245
Reaction score
3.609
Jbt, smatrao sam da sam zdrav čovjek, ali mislim da će mi FK Partizan doći zdravlja (glave). Sa dva zadnja vezna kući protiv Javora?!

Oni nas zajebavaju!
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.908
Reaction score
25.615
Локација
ante portas

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.738
Локација
Novi Beograd
Zamisli ono kad uigravas tim celu prethodnu polusezonu ili cak sezonu, odradis celokupne oripreme i pocnes sezonu u istom sastavu (korekcije jedino zbog u21) i onda nakon 2 kola menjas pola tima jer se nisu pokazali. Pa sta li si ti Savo gledao koji moj na svakom treningu. Koji amaterizam.

Da ovi igraci icemu valjaju igrali bi mu prvu postavu. Ovo samo kratkorocno moze da pomogne jer ovi mogu vise da se potrude od prethodnih (mozda) i da proba da razmrda ekipu, dugorocno potop, jer je to maskiranje problema. Ako neko treba da zapocne u prvom timu on mora da se DOKAZE i na treningu i nekim minutima na utakmicama a ne da ulazi jer su ovi u prvoj postavi losi. I onda tako zamenis pola tima jer su losi a ne zato sto su se ovi drugi pokazali i izborili.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
445
Reaction score
2.355
Savo je trebao da bude bivsi protiv Pazara. To je jasno kao dan. Druga je stvar sto niko krsten nece doci sa ovakvom upravom da radi...
Ako kazes da si zadovoljan ekipom, i onda prospes bodove na pocetku uz katastrofalnu igru, majka mu stara budi smeker pa daj ostavku. Ja ne mogu da vjerujem da neko kaze (Savo) da su Miletic i Urosevic dobri igraci. To jednostavno nije tako.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top